Форум Краматорська

  • 28 Квітень 2024, 21:11:55
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Геннадий Москаль  (Прочитано 8448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

06 Серпень 2015, 19:22:09
Відповідь #30
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А где смотреть результаты деятельности?  :D
В холодильнике - не вижу.
В табилиграмке госучереждения - не вижу.
Телек - даже включать не буду.
Где глядеть результаты?
Новости экономики = украинская экономика замедлила падение.
То есть все падаем.
Сейчас форум гляну, раздел политика =
Когда же, наконец, в этой стране коррупционеров будут не обдирать, а сажать надолго?
Какой нервный у нас модератор.  :D
Мерлин там чего-то не понимает в минских договоренностях.
Мерлин, c тобой что-то происходит?
Да пофигу мне Москаль, Саакашвили, Янукович, Гепа.
Я вижу все тот-же балаган лимитед.
Весело и задорно.
Москаль безусловно звезда шоу.
А результатов то НЕТ  :o
Я бы даже сказал что они ЕСТЬ, но не буду про падение.
Пусть хотя-бы их не будет.

"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Форум Краматорська

Re: Геннадий Москаль
« Відповідь #30 : 06 Серпень 2015, 19:22:09 »

06 Серпень 2015, 19:29:20
Відповідь #31
Offline

Med

Модератор

Offline Med

  • ****
  • Старожил
  • Модератор
  • Повідомлень: 1032
  • Країна: ua
  • Карма: +36/-2
  • Дякую
  • Сказав: 241
  • Отримав: 182
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

06 Серпень 2015, 20:48:36
Відповідь #32
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
:D

Соскин - это тот редкий случай созвучия формы и содержания. :o
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

08 Серпень 2015, 18:55:14
Відповідь #33
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Hennadii Moskal

Кілька днів тому у Фейсбуці створили фейкову сторінку з якоюсь «ужгородською спільнотою» й прив’язали до мене. Зараз там від мого імені друкують заяви, анонси, звинувачення, наїзди, а далі, мабуть, підуть сканворди, анекдоти, рецепти, прогнози і так далі. Не дуже маю часу на інтернет, то тільки тепер побачив це «творіння». Ну, хтось ніяк не може змиритися, що область уже не його, що ніхто на поклон не йде, всюди повний ігнор, словом – «нянько в депресії». Тому й запускаються всякі «технологічні» дурниці й дрібні капості. На інше розуму не вистачає.
Сторінку хочуть спочатку розкрутити, а далі будуть друкувати всяку дурню й розповсюджувати по своїх кишенькових ЗМІ з посиланням «як заявив Москаль». Повідомляю, що не маю до цього ніякого відношення. У мене є своя сторінка у фейсбуці, на якій зараз пишу, і персональний сайт http://moskal.in.ua/index.php?categoty=news&news_id=1928 А всякі фейки (вони й далі будуть, вибори ж скоро) – це від місцевих рогулів із політики, які вийшли з села, але село з них так і не вийшло.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

10 Серпень 2015, 15:27:15
Відповідь #34
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Hennadii Moskal

Сьогодні прийняв в Ужгороді гостей із Луганщини. Четверо бійців афганської роти “Айдару”, відчайдушні хлопці з лінії фронту. Вперше ми зустрічалися в Золотому-4, на самій передовій. Я знав їх тільки по позивних. Зліва направо — Саід, Івжик, Баграм, ліворуч мене — Мирон. Афганська рота стояла в селищі Родіна на крайньому блокпосту, за яким два кілометри нічийної території, а далі так звана лнр. Її обстрілювали майже щодня й щоночі — з ДШК, мінометів, автоматичних гранатометів, навіть снайпери, що залазили на сусідній терикон. Ці хлопці були й тоді, коли я затримав у Родіні 11 фур із коньяком, пивом і котячим кормом, які хотіли переправити на окуповану територію. Саме завдяки афганській роті “Айдару” ми повністю перекрили “контрабас” через Родіну на Первомайськ. Вони просто перестали пропускати фури через свій блокпост, і цього виявилося досить. Те, що перед лінією хтось намагався домовитися з кимось, уже не мало ніякого значення. Так і тут на Закарпатті — якщо є принципові прикордонники з митниками, ніякої контрабанди не буде.
Кілька разів я заїжджав за лінію фронту в присілок Родіни, який контролюється лнр, щоб поспілкуватися з людьми, побачити, як там живеться. Деякі силовики, екіпіровані й нафаршировані під саму зав’язку, відмовлялися мене супроводжувати (це ж усе одно, що лізти чорту на роги!). А ці хлопці брали автомати з кулеметами, сідали в машину і їхали з нами. Дехто був у шльопанцях на босу ногу…
Після мого переведення на Закарпаття афганську роту вивели з Родіни. І ось тепер четверо бійців приїхали в гості — просто, щоб трохи поспілкуватися… Коли прощалися, сказали: “Якщо тут щось хтось спробує — тільки скажіть. Ми приїдемо, швидко наведемо лад і поїдемо”.
Хлопці, на таких як ви — безбашенних і відчайдушних — тримається армія на Донбасі і вся Україна. Дякую за те, що ви є!
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

10 Серпень 2015, 15:45:02
Відповідь #35
Offline

Vozik


Offline Vozik

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 691
  • Країна: ua
  • Карма: +31/-1
  • Дякую
  • Сказав: 319
  • Отримав: 254
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ігор Ковальчук
23 ч · отредактировано ·

Сьогодні зіткнувся з початком Сепаратизму на Закарпаті. До храму принесли листівку Звернення від "Єдиного Центру" за підписом Балоги щодо непокори Київській владі. Ніби Закарпаття має свої традиції, своє коріння. Київ їх не поважає, обзиває контрабандистами. А також закликають не коритися постановам і законам Київської влади. Нажаль мені невдалося сфотографувати, але люди кажуть що по селах в кожну почтову скриньку кидали листи с даними закликами. Хто має даний лист прошу поділитися з людьми, адже на сайті "Єдиного Центру" чомусь цього звернення не знайошов. Питання до пана Балоги, чи Він хоче другий Донбас на Закарпатті??? Чомусь Закарпатці на контробанду (хто нею не займається) не образились, чому це схвилювало так Вас??? Ви наробите біди і по дипломатичному паспорту утічите закордон, якщо не думаєте за народ, то подумайте за свого сина у якого це паспорт відібрали...
Пітріоти і громадяни Закарпаття зверніть увагу на дані заклики. Не допустимо кровопролиття на Срібній Землі.
Прошу хто отримав дану листівку виставте в мережу, щоб люди ознайомились, а то пан Балога закликає на всіх Боже Благословення, чи не подасться скоро у священнослужителі!



http://transkarpatia.net/transcarpathia/actual/52009-yediniy-centr-rozpovsyudzhuye-na-zakarpatt-antiderzhavn-listvki-foto.html


Мы не выбираем ни страну, где родимся, ни народ, в котором родимся, ни время, в котором родимся, но выбираем одно: быть людьми или нелюдями. © Патриарх Сербский Павел

22 Січень 2016, 12:01:10
Відповідь #36
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска

06 Травень 2016, 10:23:06
Відповідь #37
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Москаль просит уволить его с должности губернатора Закарпатья

"Позволю себе провести аналогии. В Одесской области председатель облгосадминистрации Саакашвили противостоит "ореховой мафии", а на Закарпатье мне приходится бороться с "табачной мафией". В результате мы оба проиграли", - добавил он.

"Учитывая это, я не вижу смысла своего дальнейшего пребывания в должности председателя Закарпатской ОГА. Поэтому прошу Вас воспользоваться своим конституционным правом, предусмотренным ст.118 Конституции Украины, и направить представление Президенту Украины о моем увольнении с занимаемой должности", - попросил руководитель области.



Прискорбно.

06 Травень 2016, 14:35:09
Відповідь #38
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Уже никто и ничего не стесняются. Вся Украина поставлена на карту бизнеса.

“Плата за поддержку кандидатуры Гройсмана”. Закарпатскую таможню "отдают" Хомутыннику - Москаль

Москаль объявил о том, что с 7 мая уходит в отпуск и вернется только тогда, когда на пост начальниа Закарпатской таможни вернется Владимир Колесников и "когда в Киеве перестанут рассматривать Закарпатье как полигон для политических торгов и экспериментов".

Форум Краматорська

Re: Геннадий Москаль
« Відповідь #38 : 06 Травень 2016, 14:35:09 »