Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 01:38:45
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Зворотній вектор  (Прочитано 1702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Жовтень 2008, 12:55:28
Прочитано 1702 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Зворотній вектор
.дякую тобі, боже, шо я не москаль
.вступ до єс
.голодомор
В чому состоїть суперечка? В тому, що ви стоїте на парі кочок у болоті познанія, які вам, звісно, здаються більш менш схожими на скалу, а ваш супротивник на парі інших, які йому, відповідно, здаються такими самими твердинями. Можливо, однією з ніг ви з ним стоїте навіть на одній тій самій кочці..
Але ви схожі - ноги опираються на кочки, голова вгорі, лице більшменш повернте до співрозмовника. Ви можете погано його чути, він взагалі не чути вас, але система коордінат зберігається.
Шо аке зворотній вектор? Це коли раптом поруч з вами опиняється шось незрозуміле головою в болоті, ногами в небо, впевнене, шо саме по ту сторону болотньої поверхні і є реальність, і воно ще з під тої води шось булькає...
В звичайній, евклідівській системі координат вектор йде від крапки - "я" - в безкінечність, і обозначається крапкою з виходящеї з неї стрелою.
Дякую тобі боже, шо Я не москаль. Ствердження, направлене наружу.
В чому складається зворотній вектор? Ага, так ти нє любіш москалєй? Лінія, яка приходить з безкінечності, і упирається стрілою в крапку.
В векторі головне -  крапка
В зворотньому векторі - сам вектор, сила, направлена на, в крапку.
Якби я користувався зворотнім вектором, я б мав би казати: дякую, шо москаль - не я. Вектор, який йде з області москаль і впирається в мене, як в крапку. Але мені не цікавий москаль, мені цікавий Я.
За Жану дАрк билися під лозунгом "Прекрасна Франція" ті, хто "не бажав стати англічанином", тобто, за Францію і СЕБЕ, а не проти англічан.

Так само ще один вдалий приклад - Україна хоче в нато (єс). Це вектор.
Зворотній вектор - нато (єс) україну там нє ждєт.
Тобто, вектор з крапки - УКРАЇНА ХОЧЕ - підміняється двома зворотніми векторами- Україна хоче В нато-єс, а нато- єс її там нє ждут.
Чекайте.. Але мене цікавить бажання України, в першу чергу, а не ЧИЯСЬ реакція, сила, зворотній вектор на це бажання.
І таким чином переворіт з ніг на голову, підміна вектора на зворотній, використовується в якості АРГУМЕНТА.
Зазєркальє, бульканьє з під води, шо я ще можу на це сказати.
(При цьому, для розуміння моєї думки, я маю застерегти від аналогії з третім законом ньютона - дія равна протидії. Це як раз дві сили, два зворотніх вектора, направлені ЗОВНІ в одну крапку.
Сила тяжіння, яка зазвичай обозначається вектором, направленим з крапки - "центру" тіла, насправді є зворотнім вектором, направленм з тіла, яке має безкінечний по відношенню до крапки приложення розмір, до самої крапки, в якій і взаємодіє - з такими самими зворотніми векторами - які йдуть з області безкінечнсті в конкретну крапку.)
Ітак
Зворотній вектор - це метод. При чому досить нечистоплотний. А поширенность його вживання, як на мене, обумовлена тим, шо для багатьох спосіб суперечки - це штудювання різних істочників з послідуючим переказом якнаймога ближче до оригіналу.
Тому досить в одному, акраще в декількох місцях підкинути аргумент у вигляді зворотнього вектору - наприклад, "голодомор нє бил гєноцідом украінцєв, патамушта галадавалі і в паволжьє" - і понеслась душа по кочкам...
 

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Зворотній вектор
« : 09 Жовтень 2008, 12:55:28 »

09 Жовтень 2008, 13:41:22
Відповідь #1
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Векторна алгебра у суспільно-політичних питаннях тоє шлях у прірву... бо не існує двох або трьох полюсів для багатьох... їх безліч... вектори раз*єднують... кидають свідомість у самий край протиріч...

Безумовно треє втілювати свій вектор - Український... алеж не так завзято й безапеляційно... Лохів треє разводити а не вступати з ними у бійку...

09 Жовтень 2008, 13:49:43
Відповідь #2
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
вектори раз*єднують... кидають свідомість у самий край протиріч...
о, ні, я ж не кажу - брати їх в якості керівництва в діях!!
Але ігнорувати саму їх присутність, а ТИМ БІЛЬШЕ, присутність "зворотніх" - то не є добже!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Зворотній вектор
« Відповідь #2 : 09 Жовтень 2008, 13:49:43 »