Краматорськ та світ навколо нас > Краматорск и его жизнь

ДТП

<< < (907/908) > >>

aleksan1:

--- Цитата: ne4uparuk від 18 Листопад 2022, 21:25:09 ---Знов відкидаєте мене не периферію. Так, я бачу в кондукторах зло, який би не був водій чесний.  :o
Гаразд, радий хоч між собою ви поговорили.

--- End quote ---
А немножко выше и шире смотреть не пробовали ? ...Кто виноват - срелочник  :good:

ne4uparuk:
Не вірю я ні в чесних водіїв, ні в їх директорів...
Ви мені нічого не довели і я вам нічого не винен..
Розуміти вас - не моя прерогатива
Ваші пояснення з "от'єхавшими та приєхавшими машинами" - ніочом. Не той час.  :)

aleksan1:

--- Цитата: ne4uparuk від 18 Листопад 2022, 23:52:12 ---Не вірю я ні в чесних водіїв, ні в їх директорів...
Ви мені нічого не довели і я вам нічого не винен..
Розуміти вас - не моя прерогатива
Ваші пояснення з "от'єхавшими та приєхавшими машинами" - ніочом. Не той час.  :)

--- End quote ---
В принципе то - чё стараюсь как дурак ? Один хрен бестолку. А с чего вы взяли, что я вам что-то должен ?
З.ы. звонит только что диспетчер и сообщает, что теперь выезд (с сегодняшнего утра) у всех на 15 минут раньше .  ...Думаю, что ЗП не добавят. :)

aleksan1:

--- Цитата: aleksan1 від 19 Листопад 2022, 05:34:53 ---
--- Цитата: ne4uparuk від 18 Листопад 2022, 23:52:12 ---Не вірю я ні в чесних водіїв, ні в їх директорів...
Ви мені нічого не довели і я вам нічого не винен..
Розуміти вас - не моя прерогатива
Ваші пояснення з "от'єхавшими та приєхавшими машинами" - ніочом. Не той час.  :)

--- End quote ---
В принципе то - чё стараюсь как дурак ? Один хрен бестолку. А с чего вы взяли, что я вам что-то должен ?
З.ы. звонит только что диспетчер и сообщает, что теперь выезд (с сегодняшнего утра) у всех на 15 минут раньше .  ...Думаю, что ЗП не добавят. :)

--- End quote ---
Сегодня ещё один прикол - повыдавали всем бумажки с колонками = заполнять каждые полрейса сколько было всего пассажиров и из них отдельно платников, льготников и учеников. ...Маразм крепчал. :)

Mixey:

--- Цитата: aleksan1 від 19 Листопад 2022, 19:47:58 ---Маразм крепчал. :)

--- End quote ---

Клеймить, чиповать льготников  :shock:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version