Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 13:58:50
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: 65-й Річниці УПА присвячуєтся  (Прочитано 31876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

08 Червень 2008, 13:24:01
Відповідь #270
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кот
так чим таки була викликана посмішка? і шо має показати чи довести цей скан листівки?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #270 : 08 Червень 2008, 13:24:01 »

08 Червень 2008, 16:06:29
Відповідь #271
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кот
так чим таки була викликана посмішка? і шо має показати чи довести цей скан листівки?

1. На секунду представил НКВДШников, выловивших в лесу таджика:
 - Ты кто? Что тут делаешь?
 - Джавлет, борюсь за свободный Таджикистан.

2. Авторы всерьез подумывали об освобождении Азии? Или не совсем здоровы, или нагло врали. А врать нехорошо даже ради великих идей.
ЗЫ. Не факт, что таджики умели читать.

08 Червень 2008, 16:27:05
Відповідь #272
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
1. На секунду представил НКВДШников, выловивших в лесу таджика:
 - Ты кто? Что тут делаешь?
 - Джавлет, борюсь за свободный Таджикистан.
раніш ніде і ніколи інородці не брали участь у повстанчеських національно-визвольних рухах?

Цитувати
2. Авторы всерьез подумывали об освобождении Азии? Или не совсем здоровы, или нагло врали. А врать нехорошо даже ради великих идей.
вони шукали союзників - борючись тут, таджики допомогали б звільненню Азії. Див. п.1.

Цитувати
ЗЫ. Не факт, что таджики умели читать.
ну так отак і надо було ЗРАЗУ і казати: "таджики- недолюди, неграмотні, дикі і ваапщє чурки"
Але я Вас розачарую, НЕшановний РАСИСТ- коли предкі таджиків ВЖЕ вміли читати, ВАШІ фінно-угорсько-мордовські предки ще бігали з костяними коп*ями на лижах за зайцями. Вивчіть спочатку хоч трохи історію
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Червень 2008, 17:34:14
Відповідь #273
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Цитувати
ЗЫ. Не факт, что таджики умели читать.
ну так отак і надо було ЗРАЗУ і казати: "таджики- недолюди, неграмотні, дикі і ваапщє чурки"
Але я Вас розачарую, НЕшановний РАСИСТ- коли предкі таджиків ВЖЕ вміли читати, ВАШІ фінно-угорсько-мордовські предки ще бігали з костяними коп*ями на лижах за зайцями. Вивчіть спочатку хоч трохи історію

По данным 1920 г., грамотность среди коренных народностей составляла: у узбеков – 5,7%, таджиков –
4,6%, туркмен – 0,6%. (Шесть лет национальной политики Советской власти и Наркомнац. М., 1924. С. 51.)
Не думаю, что за 20 лет в Азии сильно продвинулись в сфере образования.
И не надо сразу цеплять ярлыки. Если были неграмотны, то были. Новейшую историю никто не отменял.
Хотя попыток это сделать хоть отбавляй.


08 Червень 2008, 18:23:34
Відповідь #274
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
тобто, листовки не тре було розповсюджувати?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Червень 2008, 18:41:37
Відповідь #275
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
тобто, листовки не тре було розповсюджувати?
Хз, однозначно сказать ничего нельзя. Всегда есть две правды, и какая из них правдивей каждый судит со своей колокольни.

08 Червень 2008, 18:47:21
Відповідь #276
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
то нафіґа тоді Ви виклали той скан тієї листівки?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Жовтень 2009, 21:34:09
Відповідь #277
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
С. КОВАЛЁВ: Исходя из опыта… Понимаете… Ну хорошо. Тем не менее, отвечу на этот вопрос следующим образом. Я сильно сомневаюсь, что Бандера великий национальный герой, а вот с бандеровцами, с Украинским Сопротивлением мне приходилось сидеть. Это очень достойные люди, как правило. Не все, конечно. Но, как правило, очень достойные люди. И в Украинском Сопротивлении была лучшая часть народа. Точно так же, как в прибалтийском.

Там было всякое. Когда люди берут в руки оружие, то немедленно среди любой, сколько угодно ратующей за справедливость, стороны, появляются и бандиты тоже. Но должен вам сказать, что в этих противостояниях, увы, главными бандитами были истребительные отряды. Вообще, те силы НКВД тогдашнего, которые эти партизанские движения подавляли. За это я могу ручаться и могу доказывать.

О. БЫЧКОВА: Когда говорят о Степане Бандере, разве не первое, что приходит в голову – это откровенное декларированное объявление, истребление и убийство поляков и евреев.

С. КОВАЛЁВ: Ну, я не думаю, чтобы так уж поляков и евреев, но начинал он с политического террора и до самого конца это был один из его методов. И это ужасно. На самом деле ужасно. Но вот вопрос. Можно ли считать героем убийцу и террориста, тогда как в другой стране его считают убийцей и террористом. А в своей стране можно считать?

О. БЫЧКОВА: Не знаю. А Вы как думаете?

С. КОВАЛЁВ: Я думаю, что нельзя. А посмотрите, сколько людей за Сталина голосуют!

О. БЫЧКОВА: Это мы обсудим.


http://www.echo.msk.ru/programs/klinch/628372-echo/
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

27 Жовтень 2009, 09:40:30
Відповідь #278
Offline

ЦеговГороховский


Offline ЦеговГороховский

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 161
  • Карма: +4/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
С. КОВАЛЁВ:
 Я сильно сомневаюсь, что Бандера великий национальный герой, а вот с бандеровцами, с Украинским Сопротивлением мне приходилось сидеть. Это очень достойные люди, как правило.
......Можно ли считать героем убийцу и террориста, тогда как в другой стране его считают убийцей и террористом. А в своей стране можно считать?

 І Ковальов туди ж...
Кацап, навіть Ковальов,  завжди в душі імперець.  Пропаганда НКВД йому близька, вона в підкорці.

Звинувачення на адресу УПА в злочинах проти мирного населення має принципову недоречність.
Чомусь про ці "злочини" не пам'ятає саме населення Західної України і практично одностайно вважає УПА героями. Натомість, населення дуже добре пам'ятає про злочини проти мирного населення з боку тих, з ким УПА боролася.
Цю недоречність досі не здатна пояснити жодна пропаганда.

Пчему обвинения  Бандеры  в преступлениях против мирного населения имеет принципиальную несуразицу.
Почему-то об этих "преступлениях"  не помнит само население Западной Украины и практически единогласно считает его героем.  Вместе с этим  население очено хорошо помнит о злодеяниях против мирного населения со стороны тех, с кем Бандеровцы сражались. Эту нестыковку доныне не может обяснить никакая пропаганда.




27 Жовтень 2009, 10:17:51
Відповідь #279
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://drugoi.livejournal.com/3058765.html?thread=244892493
Интересно, почему так скромно — бой против подразделения вермахта? Можно было, например, воспроизвести этнические чистки поляков — например, совместное уничтожение воинами УПА и эсэсовцами польского села Гута Пеняцка в феврале 1944 г. (сожжено 172 дома и убиты 1000 жителей). А как насчет реконструкции какого-нибудь диверсионного акта? В том же 1944 г. бандеровцы любили грабить советские воинские колонны с имуществом, пускать под откос санитарные поезда, идущие с фронта. Устроили бы театрализованный бой с охраной генерала Ватутина, в результате которого боевой генерал получил смертельное ранение. Да и тему с массовыми убийствами евреев "Укранским легионом" тоже можно было подать красочно и достоверно — чего теперь стесняться-то?

Вообще говоря, эта националистическая постсоветская отрыжка на Украине ничего, кроме омерзения, не вызывает.

27 Жовтень 2009, 10:38:04
Відповідь #280
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
http://drugoi.livejournal.com/3058765.html?thread=244892493
Интересно, почему так скромно — бой против подразделения вермахта? Можно было, например, воспроизвести этнические чистки поляков — например, совместное уничтожение воинами УПА и эсэсовцами польского села Гута Пеняцка в феврале 1944 г. (сожжено 172 дома и убиты 1000 жителей). А как насчет реконструкции какого-нибудь диверсионного акта? В том же 1944 г. бандеровцы любили грабить советские воинские колонны с имуществом, пускать под откос санитарные поезда, идущие с фронта. Устроили бы театрализованный бой с охраной генерала Ватутина, в результате которого боевой генерал получил смертельное ранение. Да и тему с массовыми убийствами евреев "Укранским легионом" тоже можно было подать красочно и достоверно — чего теперь стесняться-то?

Вообще говоря, эта националистическая постсоветская отрыжка на Украине ничего, кроме омерзения, не вызывает.
Зато всех умиляют зачистки в Чечне.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

27 Жовтень 2009, 10:45:42
Відповідь #281
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://drugoi.livejournal.com/3058765.html?thread=244892493
Интересно, почему так скромно — бой против подразделения вермахта? Можно было, например, воспроизвести этнические чистки поляков — например, совместное уничтожение воинами УПА и эсэсовцами польского села Гута Пеняцка в феврале 1944 г. (сожжено 172 дома и убиты 1000 жителей). А как насчет реконструкции какого-нибудь диверсионного акта? В том же 1944 г. бандеровцы любили грабить советские воинские колонны с имуществом, пускать под откос санитарные поезда, идущие с фронта. Устроили бы театрализованный бой с охраной генерала Ватутина, в результате которого боевой генерал получил смертельное ранение. Да и тему с массовыми убийствами евреев "Укранским легионом" тоже можно было подать красочно и достоверно — чего теперь стесняться-то?


Вообще говоря, эта националистическая постсоветская отрыжка на Украине ничего, кроме омерзения, не вызывает.
Зато всех умиляют зачистки в Чечне.

Так Вы зачищаете этих палачей, которые убивали евреев, поляков и свой народ.

27 Жовтень 2009, 10:57:03
Відповідь #282
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю


Так Вы зачищаете этих палачей, которые убивали евреев, поляков и свой народ.
- вы имеете в виду - ряженных НКВ-дистов - как можно защищать ублюдков?..

27 Жовтень 2009, 10:59:25
Відповідь #283
Offline

ЦеговГороховский


Offline ЦеговГороховский

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 161
  • Карма: +4/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
. Устроили бы театрализованный бой с охраной генерала Ватутина, в результате которого боевой генерал получил смертельное ранение. ........

ХТО І ДЛЯ ЧОГО ВБИВ ВАТУТІНА?
Олександер Яровий,
учасник війни від Сталінграда до Берліна,
родом з Донеччини
I
В березні цього року сповнюється 62 роки з дня загибелі видатного полководця Вітчизняної війни Миколи Федоровича Ватутіна. Він народився 3.12.1901 року в селянській родині в с. Ченухіно Валдайського району Білгородської области. Він Герой Радянського Союзу, займав високі військові посади, остання посада – командуючий І Українським фронтом, війська якого звільняли від німців Київ у листопаді 1943 р.
В березні 1944 р., за радянськими повідомленнями, в Житомирській області генерала Ватутіна і його супровід обстріляла група бандерівців в кількості до 10 чоловік. Ватутіна було поранено в ногу. Його відправили на лікування в Київ. Лікування тривало довго і під наглядом самого Сталіна, якому було не бажано, щоб Ватутін видужав. Мабуть, сам Ватутін знав правду про цей напад, бо він був у гущі військ, які готувалися наступати далі на Захід.
В пресі сталінській так і не з’явилося повідомлень, що нападників знешкодили. За повідомленнями окремих кореспондентів, нікого біля села, де поранили генерала, і в самому селі не заарештували. Багато дослідників (звісно не радянських), в тому числі рідні генерала і його друзі, заявляли, що напад було зроблено за наказом Сталіна.
Тепер виникає питання: для чого Сталіну треба було вбивати видатного полководця в ході війни? Один сусід по квартирі розповів мені, як хоронили Ватутіна. Він тоді мав 16 років і добре пам’ятає, що під час похорону солдати говорили між собою: «Та його вбили наші».
Ватутіна поховали навпроти будинку Верховної Ради 15 квітня 1944 року.
Тепер, коли пройшли роки, спостерігаючи люте паплюження бандерівців, стає зрозуміло, кому було потрібне вбивство Ватутіна. Справа в тому, що перед І Українським фронтом була непідкорена Західня Україна, де в загонах УПА налічувалося майже 200 тисяч вояків, та ще шість мільйонів населення, що підтримувало УПА. Сталінському режимові треба було нацькувати совєтську армію, що йшла важко, голодна й розлючена на народ, який не хотів радянської системи.
В нашому полку поширились чутки, що їх там півмільйона – бандерівців. Ставало трохи тривожно: що нас чекає? Мій односелець Долгов каже мені: «Треба нам хоч говорити по вкраїнськи, як ми туди прийдемо».

ІІ

Ось ми і прийшли в Західню Україну. Перші враження, що це дійсно Україна. Люди чемні, говорять всі по-вкраїнськи, в кожному селі в центрі на майдані височить курган – до семи метрів з хрестом великим, на якому написано: «Слава борцям за Україну!»
Нас лякали, що всіх вояків совєтської армії вбивають. А тому я на ніч, коли лягав спати, клав свій пістолет на бойовому взводі на живіт. Потім, коли роздивився, переляк минув. Я почав розпитувати людей про все. Вони говорили часто обережно, але правдиво. Я вперше відчув, що я українець, що ці люди – мої брати. Почав книги брати із розгромлених клубів «Просвіти», і для мене багато відкрилося правди.
Одного разу, йдучи вулицями селища, я побачив жахливу картину: група енкаведистів вела велику групу місцевих молодих хлопців з побитими обличчями, руки їм було зв’язано за спиною колючим дротом. Їх били прикладами автоматів. Мені стало їх дуже жаль, і серце збурювалось.
Наступного дня я побачив ще одну сцену: на подвір’ї на ящику сиділа немолода жінка в сльозах, а на неї енкаведисти кричали: «Де твій син, скажи, а то хату спалимо». Все подвір’я було в пір’ї від подушок, скрізь валялись розкидані речі
Якось, через декілька днів, йдучи з товаришем до штабу полку, побачили: на великій площі селища лежали купою розстріляні люди. Коли я запитав одну жінку, що якраз трапилось на дорозі, вона відповіла, що то українці.
Перебування на Західній Україні дуже вплинуло не тільки на мене. Одного разу я побачив на вулиці штурмана Дяченка і техніка полку Грищенка, які під супровід гармоні співали гімн України «Ще не вмерла…» Я засміявся, а вони пішли далі, співаючи цю пісню.

27 Жовтень 2009, 11:01:16
Відповідь #284
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://drugoi.livejournal.com/3058765.html?thread=244892493
Интересно, почему так скромно — бой против подразделения вермахта? Можно было, например, воспроизвести этнические чистки поляков — например, совместное уничтожение воинами УПА и эсэсовцами польского села Гута Пеняцка в феврале 1944 г. (сожжено 172 дома и убиты 1000 жителей). А как насчет реконструкции какого-нибудь диверсионного акта? В том же 1944 г. бандеровцы любили грабить советские воинские колонны с имуществом, пускать под откос санитарные поезда, идущие с фронта. Устроили бы театрализованный бой с охраной генерала Ватутина, в результате которого боевой генерал получил смертельное ранение. Да и тему с массовыми убийствами евреев "Укранским легионом" тоже можно было подать красочно и достоверно — чего теперь стесняться-то?

Вообще говоря, эта националистическая постсоветская отрыжка на Украине ничего, кроме омерзения, не вызывает.

ты знаешь а в яд вашеме ненайдено документов о том что ты написал.но в москве стоит памятник фашистам и в уфе улица названа именем фашистского генерала убивавшего советских(читай руских российских) граждан.это не гадко жить в таком дерьме?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #284 : 27 Жовтень 2009, 11:01:16 »