Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 15:40:12
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Практичний тренінг для журналістів та блогерів 3.11.2015 о 13.00  (Прочитано 1822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

02 Листопад 2015, 12:30:58
Прочитано 1822 раз
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Шановні колеги! Журналісти, блогери, активні дописувачі інформаційних ресурсів!
Запрошуємо вас до участі у нашому заході.
В серпні 2015 року за ініціативою експертів-однодумців, що працюють в інформаційній сфері, було створено «Інститут постінформаційного суспільства» (далі – Інститут). Метою цієї організації є зламати глобальний підхід, при якому громадянин і суспільство розглядаються виключно як споживачі інформації, а отже – потенційні об’єкти інформаційного впливу.
Натомість нашою метою є спонукати кожного використовувати новітні технології створення і розповсюдження інформації (соціальні мережі і блогосферу), щоб продукувати суспільно важливий контент.
Для досягнення цієї мети ми розпочинаємо конкретний проект по навчанню інструментам та методикам роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT ( Open Source Intelligence).
До червня 2016 року Інститут планує провести щонайменше 12 тренінгів в найбільш чутливих до інформаційних загроз містах України. Пріоритетними для роботи є: Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Кременчук, Полтава.
Крім того, планується проведення конференції, куди в якості спікерів буде запрошено західних професіоналів OSINT-технік з BBC, Bellingcat та OCCRP. Ми також плануємо консолідувати українську спільноту онлайн-розслідувачів з числа журналістів, блогерів та громадських активістів для створення потужного важеля, яким у боротьбі з корупцією є публічність та відкритість.
Запрошуємо Вас прийняти участь у практичному тренінгу застосування інструментів та методик роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT (Open Source Intelligence).
Місце проведення: м. Краматорськ, Антикризовий медіа-центр, вул. Двірцева, 37, 1-й поверх.
Дата проведення: 03.11.2015
Час проведення: 13.00-17.00
Контакти для реєстрації: +38 096 56 56 046 +38 050 216 60 73   

Програма тренінгу для журналістів, блогерів, громадських активістів та співробітників прес-служб.
Дмитро Золотухін
«Інститут постінформаційного суспільства»

1.   Що таке Open Source Intelligence (OSINT)? Переваги використання відкритих джерел інформації для створення, публікування та поширення контенту.
2.   Практична робота з кейсами. Пошук інформації про кандидатів в народні обранці, політиків або посадовців. Отримання інформації про фізичних та юридичних осіб. Виявлення пов’язаності.
3.   Що таке процес індексації сторінок в інтернеті? Використання пошукових систем Google, Yandex та операторів пошуку.
4.   Що таке «невидимий інтернет» та пошук у ньому. Прийоми «зворотної нумерації» та дослідження url-адрес для виявлення прихованої інформації.
5.   Основні українські відкриті джерела про осіб та компанії. Використання українських джерел.
6.   Користування відкритими джерелами про тендерні закупівлі.
7.   Веб-сервіси та платформи, що надають відкриту інформацію, як ними користуватись. Успішні кейси Bellingcat та InformNapalm.
8.   Прийоми “human intelligence”. Вивідування інформації методом «постановки суміжної теми».
9.   Практична робота
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська


02 Листопад 2015, 15:24:49
Відповідь #1
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска

Форум Краматорська