Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 14:07:48
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Парашеботы или порохоботы: как правильно?  (Прочитано 7332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

06 Жовтень 2021, 20:34:28
Відповідь #30
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А що означає слово "піні", це теж якось пов'язано з моїм "порохоботцтвом"?  :D

Перепрошую, то помилка.
Вже виправив.
Я думаю пане Mixey, що Вам не зі мною треба домовлятися, а з тими, хто методично ображає мене як громадянку України, патріотку і саме найбрудніше, як жінку поважного віку, хоча психологічно я себе відчуваю набагато молодшою, ніж ті, хто мені докоряє за віковим цензом. Мої некоректні дописи це бумеранг, бо як людина миролюбна, сама ніколи не починаю.
Давайте згадаємо що було спочатку курка чи яйце порохоботи чи зелебобіки? Хто почав війну проти тих, хто хоче, щоб в Україні державна мова була українська, щоб в Україні була своя церква незалежна від ворожої путінської, щоб українська армія була сильною і могла захистити нашу Державу від агресії всіляких ворогів?
Це як раз саме ті, хто привів до влади оте недолуге зелене болото, яке безсоромно грабує нас не червоніючи і випускає тупі відосики для інфантилів.
Зелебобіки це ще дуже ніжно. Вони ще не уявляють, що далі чекає Україну завдяки їх громадянської недозрілості.
Тут дехто докоряє мене в цитуванні дописувачів ФБ, бо їм край як хочеться взнати мою власну думку.
Ну що ж, ви просили, я вам її виклала.  :(
Я майже не відчуваю захисту від модерування, навіть коли сповіщаю про некоректність форумного товариства, тому вимушена спілкуватися з хамами на їх мові, так їм скоріше доходить.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорська

Re: Парашеботы или порохоботы: как правильно?
« Відповідь #30 : 06 Жовтень 2021, 20:34:28 »