Форум Краматорська

  • 15 Липня 2024, 08:19:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Станкостролль

Сторінок: [1] 2 3 ... 134
1
Пока партнеры Украины выражают обеспокоенность, оккупанты переходят в контрнаступление.

Триционно хотят поздравить Украину с днем Незалежности, ничего нового

2
Посящается пейсонажу Тень Овца Говлета Гань Тунца Омлета.
Осторожно, резко!

Да. я тут снова. Позволю себе посвятить с некими коррекивами (слава Одминам) пост несравненной Iрина Ніка (хто зна' той прохавав).

Надо піти в рєшитєльний бой і всіх зразу перемогти (с)
Оскільки мені сьогодні уже двічі довелось читати в фб і раз почути в реалі "надо піти в рєшитєльний бой і всіх зразу перемогти", то зараз я буду довго і матюкливо писати про рєшитєльні бої, в жопі х*ї та інші великі стратегії маленьких диванних експертів.

По перше, писати про "єто наш послєдній рєшитєльний бой" - з Італії, Португалії та інших Канад - НA**Й. Писати будете з польового табору військ НАТО, коли ті розвернуться на нашій передовій. До того часу - на**й і защокать.

Друге.. - писати "треба зібратися і влупити", а потім стидливо добавляти "но я хворий, у мене он і справка про контузію нічним горщиком в наявності" - це ще раз на**й. Знаєш, що не підеш сам і не пошлеш дитину - сиди б**ть мовчки і не відсвічуй.

Третє - писати "треба закінчувати цю війну". Пишеш "а", то пиши й "бе". Як ти її збираєшся закінчувати? Скажеш сепарам "нам тут скучно воювати, ідіть додому"? Силою думки анігілюєш хуйло і запоребриків? Переможеш бравим пуком і настрашиш гради голою ж*пою?

І ще одне, жінки, не позорьтесь, не пишіть про війну як про сапання бурячків, де можна вийти з сапкою і піднажати до обіду. Хоч раз в ті свої кучеряві мозги собі вбийте - не буде так, хлопці встали зрання, взяли автомати, прогнали злих олігархів "яким вигідна ця війна" і до обіду посапали, тьху, перемогли. Ви собі уявляєте як це звільняти кілометри ворожої території? Укріпленої, замінованої, під ворожим вогнем? З шашкою наголо, груддю на амбразуру? Чужими дітьми, бо ваші в Польщі? Просто уявіть собі тисячі трупів кожен день і це будуть уже на вашій совісті трупи, бо ви цього хотіли. А ще є такі аспекти як підвоз продовольства і боєприпасів, поповнення бойового складу, медичне забезпечення, зв"язок і узгодження між окремими формуваннями, щоб себе самим не обстріляти. А ще позаду починає залишатися зовсім не дружньо настроєне населення, а попереду через кордон херачать Гради (це якщо нам піздець як повезе і росіяни знову не перейдуть кордон). Подивіться хоч кілька відео обстрілів Градами і якщо не всцитеся, то напишіть як їх за один "рєшитєльний бой" перемогти без жертв. А ще є міста, які можна звільняти тижнями і місяцями, будинок за будинком, кладучи сотні і тисячі життів солдат і цивільного населення. Фоточки будуть зашибісь на весь світ, сірія сховається. А ще нова хвиля біженців, сотні тисяч, озлоблених і голодних. А з ними - і купа сепарів-терористів. Тому що ви собі являєте наступ як непреривну лінію з наших, які йдуть взявшись за руки, співаючи гімн і відтісняючи колорадів за кордон. І ніхто не просочиться, ніхто стріляти у відповідь не буде. А як тільки до кордону усіх вигнали, росіянці почесали рєпки, плюнули і радісно побігли по домах наспівуючи калінку-малінку? так? буде та сама передова, тільки уже з зруйнованою інфраструктурою та озвірівшим населенням позаду. І що, блять ?

Коротше, понесло мене. Соррі за те що полізла у військові аспекти, я розумію, що там усе в десятки раз складніше.
А диванним наполеонам - грійте краще яйця.

3
пащадите! У меня комп олдовый.
А слабно не гнатся за новым железом, а креачить на старом?

4
Приятно видеть фразу, где мышебратья палятся

5
ага, крымчане и луганднцы оденут пояса шахида и пойдут насиловать-воровать-убивать...
А европецы ниразу не проверят их по миротворцу и просто будут с досадой смотреть на зверства

6
Краматорск и его жизнь / Re: НКМЗ | NKMZ
« : 11 Червня 2017, 10:17:54 »
а 8 запущеных недавно в производство П110 для украискх ГОКов - то такэ ?

7
со вчерашнего дня Воля не работает. Что случилось?
Интернет есть, за все заплачено

9

Если бы у нас такое ляпнули, интересно, какой вой стоял бы в Израиле?
Но..


ах да, фашизм же - он в Украине, смотри не перепутай. "Азов", правосеки-антесимиты, еврейские погромы, Тарас Бульба вот это вот все

10
https://youtu.be/f8oOoeAF3Xc
Политически значимый проект строительства моста через Керченский пролив, начало движения автомобилей по которому запланировано на декабрь 2018 года, поездов — на декабрь 2019 года, может не осуществиться. Мнение эксперта

12
Где-то есть в ютубе ролик с Громадського тв, он там дает интервью, рассказывает, мол беседовали со мной в органах, я им все пояснил. Я, мол,  приехал туда уже ПОСЛЕ того, как технику отжали. Так что парень чистый, он просто не хотел кровопролития, такие дела.
Странно что вы не видели - этот репортаж был еще весной

13
Законодательная инициатива по запрету Московского патриархата в Украине неграмотна по своей сути; в структуре Украинской православной церкви Московского патриархата присутствуют "агенты" влияния Кремля, но в демократическом государстве запрет церкви недопустим.

http://oleg-leusenko.livejournal.com/4486424.html

14
В вашей стране такое как у нас врятли возможно, народец не тот. Ну и из Красноярска, Воркуты, Хабаровска, Калининграда долго до Москвы добираться. Но если уж рванет, то 1991й просто раем покажется - полыхать и гореть будет долго и беспощадно. А у вас еще и оружие ядерное. Поэтому не надо, тлейте, как сейчас. Только нас оставьте в покое. Со своими "стратегическими интересами".

Что касается снабжения Донбасса оружием - вы же понимаете сами, что с точки зрения "интересов России" в этом ничего плохого нет. Иначе бы еще летом 2014го все это пекло тут закончилось и жили б в Донецке сейчас как мы тут в Краматорске - спокойно и мирно. Боролись бы с взяточниками и дырами в дороге, ругали политиков, работали бы, пытались кормить свои семьи, разговаривалибы на своем родном языке, какой он там у каждого...

И вам бы только легче жилось

15
Йооо, какая тут вкуснотища!
Госпожа Натали, пенсии в Украине не накопительные. То есть по сути мы, работающие люди и платящие в пенсионный фонд по сути платим этим людям, которые называют нас на территориях, контролируемых боевиками, фашистами и прочей хунтой.
Вот как быть?

И да, с чего началась тема... Сколько территории потеряла Россия за все эти годы? На востоке китайцам, на Кавказе Кадырову. Потеряла в плане того, что сама Россия этой землей не пользуется и не извлекает из нее пользы

Сторінок: [1] 2 3 ... 134