Форум Краматорська

  • 26 Квітень 2024, 13:44:06
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Война в Южной Осетии  (Прочитано 336341 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

27 Серпень 2008, 17:22:00
Відповідь #1830
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Казарма российских миротворцев в Цхинвали.
а ніхто, здається, і не каже, шо там ВЗАГАЛІ нема разрушеній. Але Мєдвєдєвим на весь Світ і Чуркіним в ООН було заявлено, шо "Цхінвал разрушен ПОЛНОСТЬЮ"

Цитувати
Насчет "не общечеловеческих фото" - увы, доступа в сети NRO и Управления космической разведки ГРУ (равно как их аналогов в других странах) у меня нет, уж извините...
у Мєдвєдєва теж "нєту"? Чому він не показує?
Чому цю казарму не показали в ПЕРШИЙ день, а крутили якогось мужика, криющєго тиждень кришу шифером?
ЯК можна зрозуміти, шо ця казарма і справді є казарма, а не покинутий "недострой"? в Краматорську можна підшмалити наприклад, зданіє біля 20-го цеху і заявити про "Краматорськ разрушен ПОЛНОСТЬЮ"?
ЯК можна зрозуміти, шо ця "казарма" не була зруйнована обстрілом РОСІЙСЬКИХ військ?
Якшо це разрушенія від "Града" чи 152-мм гаубиці - я не воєнний, але в мене всьо в порядке с фізикою - снаряд мав прилетіти ЗВЕРХУ, під кутом десь 45.. Тоді як на верхній дирці сохранілось перекритіє, торець якого видно? Якшо обстріл вівся зі сторони фотографа, то ЯК образовалась дирка на фасаді? (перший поверх, друге вікно)? Там явно снаряд прилетів під кутом 90 град к тим, шо на торці будівлі...

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Война в Южной Осетии
« Відповідь #1830 : 27 Серпень 2008, 17:22:00 »

27 Серпень 2008, 19:17:02
Відповідь #1831
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/94119.html

Гражданочка пишет:
Цитувати
Собственно, я уже говорила, чем Россия отличается от стран-изгоев: страны-изгои - это страны, в которых руководство полностью заточено на то, чтобы за счет нагнетания истерии внутри населения захватить власть и сделать ее абсолютной, причем сделать ее абсолютной не только лишив экономически население каких-либо способов существования, кроме обожествления власти - население в это верит, вот Южная Осетия в этом смысле, если б она была государством, она была бы государством-изгоем,

Тут я с ней согласен, но дальше...

Цитувати
а Россия - это страна, в которой у чиновников есть счета за границей, виллы за границей, и разумеется, эти чиновники не хотят, чтобы по их счетам или виллам был нанесен такой же сокрушительный удар, какой, скажем, грузины нанесли по Цхинвали или Россия нанесла по грузинским селам. Поэтому Россия - страна-недоизгой.

с выводом не могу согласиться. Зачем тиранам счета заграницей? Если они уже решили на 100% узурпировать власть, то счета для них - не аргумент. Главное успеть забрать с них побольше денег. ИМХО усердная вычистка зарубежных счетов российской "элиты" будет сигналом - решение принято.

Цитувати
Россия, на мой взгляд, не перешла красной линии. И, я думаю, что Запад в общении с Россией тоже не перейдет красной линии. Это не исключение из ВТО, это не превращение Восьмерки в Семерку. Это именно преследование личных счетов. А все остальное наше руководство мало заботит.

Преследование личных счетов - это средство, что бы охладить пыл. Россия не может этого не понимать, но судя по дерзости, которую себе позволяет Медведев, они не сильно волнуются о своих счетах. Почему? Я вижу два варианта:
1. Им уже пос..ть.
2. Кризис в ЮО - контролируемый, а за месяц-два Россия успокоится, заявив гражданам о великих достижениях российской дипломатии в установлении мира. Где-то на год.

27 Серпень 2008, 19:25:45
Відповідь #1832
Offline

Sleepless


Offline Sleepless

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Казарма российских миротворцев в Цхинвали.
а ніхто, здається, і не каже, шо там ВЗАГАЛІ нема разрушеній.
=====cut===========
ЯК можна зрозуміти, шо ця "казарма" не була зруйнована обстрілом РОСІЙСЬКИХ військ?
Якшо це разрушенія від "Града" чи 152-мм гаубиці - я не воєнний, але в мене всьо в порядке с фізикою - снаряд мав прилетіти ЗВЕРХУ, під кутом десь 45.. Тоді як на верхній дирці сохранілось перекритіє, торець якого видно? Якшо обстріл вівся зі сторони фотографа, то ЯК образовалась дирка на фасаді? (перший поверх, друге вікно)? Там явно снаряд прилетів під кутом 90 град к тим, шо на торці будівлі...

з руїнами все майже зрозуміло - НЕМА їх...
напевно, нема і 2000 загиблих

Ваши слова?

Базу российских миротворцев в Цхинвали, АФАИР, обстреливали танки. По фото я бы сказал, что здание: 1) выгорело до тла; 2) получило несколько попаданий из танкового орудия (явно не БМ-21). Встречались упоминания о нескольких грузинских танках, уничтоженных во время обстрела ими базы. Траектория полета снаряда танкового орудия, как я понимаю, скорее настильная, чем баллистическая.
А вот медийное обеспечение операции российских войск действительно паршивое, согласен. Пока не научились, увы. С другой стороны - и не позорятся, как Саакашвили, уже заявивший, что причиной конфликта был ввод российскх войск в Южную Осетию.
Империя очень зла (c)

27 Серпень 2008, 19:49:32
Відповідь #1833
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Nyarlathotep
Цитувати
Зачем тиранам счета заграницей? Если они уже решили на 100% узурпировать власть, то счета для них - не аргумент. Главное успеть забрать с них побольше денег. ИМХО усердная вычистка зарубежных счетов российской "элиты" будет сигналом - решение принято.
тцююю... ти собі МАСШТАБИ уявляєш??? "забрати гроші" - це ж не прийти в банк і уйти з "чумданчуком"... а акції? а інші цінні бумаги? а нерухомість?
і гроші- куди дівати? перерахувати назад в Росію? беседер, перерахували... на корррахунки російських банків... на тому ж Заході +)
конвертувати в рублі? ДЕ зразу і СТІЛЬКИ рублів взяти? І шо робити з тими рублями, які вже не є підтверджені активами?
Я тобі, як мало-мало-фінансист, кажу - це НЕМОЖЛИВО ФІЗИЧНО!!!
Якшо навіть теоретично уявити, шо ВСІ росіяни забрали з банків "чумаданчики" КЕША, і за нього ж продали ЦБ і нерухомість, і РАПТОМ ВСЯ ця масса кеша (доларового) опиняється ВНУТРІ Росії... і ШО з нею робити? ВНУТРІ Росії долар нікому не потрібен - бо вивезти його і кудись вклати - НЕМОЖЛИВО...
Тоді є два варіанти - або ЯКИМСЬ ДИВОМ рубль залишається існувати, а в кешевий долар завертають шаурму, або, шо більш реально - рублю ТРИНДЄЦ, і ЄДИНОЮ легитимною валютою на території "длінной і широкой страни" стає ДОЛЛАР.
налічний. КЕШ.
Шо означає ПОВНИЙ КРАХ банківської системи, а за нею - і виробництва... Розквіт контрабанди, Україна прєвращаєтся в ВЕЛИКИЙ ПИМИР акак Тортуга, Росія, як Держава, припиняє своє існування....
Оскільки гебісти при владі в Росії не дурніші за мене, то...
1. такого не буде - Росія дасть "заднього"... і ще деякий час втримається в своєму нинєшньому стані...
2. в Росії буде "помаранчева революція"... але це, скоріш всього, теж ненадовго...

питання-питання...
але шо я для себе виніс з цієї ситуації - бути зараз разом з Росією - це сісти на поїзд, який УВЄРЄННО мчить в пропасть....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Серпень 2008, 19:54:14
Відповідь #1834
Offline

Alexey Titievsky


Offline Alexey Titievsky

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1922
  • Країна: 00
  • Карма: +56/-42
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Сегодня на приёме в посольстве услышал интересную новость. Оказывается, "российские паспорта", выданные жителям Осетии, не являются полноценными российскими паспортами. По ним нельзя ни пенсию в России получить, ни жильё.. Называются они что то вроде паспорт россиянина, проживающего за границей.. Кто нибудь не хочет поисследовать данный вопрос?

27 Серпень 2008, 19:57:19
Відповідь #1835
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А сенс? :( Через деякий час "визволені" республіки увійдуть до складу росії. І тоді, мабуть врегулюють питання з паспортами. Росія все одного клала на всіх
No sé ni la palabra única en el Español

27 Серпень 2008, 20:00:52
Відповідь #1836
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Sleepless
Цитувати
Базу российских миротворцев в Цхинвали, АФАИР, обстреливали танки. По фото я бы сказал, что здание: 1) выгорело до тла; 2) получило несколько попаданий из танкового орудия (явно не БМ-21). Встречались упоминания о нескольких грузинских танках, уничтоженных во время обстрела ими базы.
два. їх показали з усіх ракурсів і багато разів.
Беседер, маємо ОДНЕ доведене зруйноване зданіє. І то не "Градом" і не 152-мм гаубицями, а танками, і не цивільне, а військове.
я про всяк випадок нагадаю, шо ПРИВОДОМ для війни і агресії зі сторони Росії було озвучено ПРезидентом РФ і її Постійним Послом в ООН - "Обстріл Градами і гаубицями" МІРНОГО, цивільного населення. "Гумантарна катастрофа"
Погодьтесь, три вистрєла з танка в КАЗАРМУ - не Є "гуманітарна катастрофа". До цього ж, це, по всім ролікам, було ДНЬОМ 9-го, а аж ніяк не НОЧЬЮ 8-го.
В цей час 58-ма армія вже ЙШЛА "на допомогу" "обстрілянним" миротворцям...
І ДЕ, знов таки, СПИСОК загинувших від цього обстрілу казарми миротворців, ЯКІ і були "причиною війни"??

Цитувати
А вот медийное обеспечение операции российских войск действительно паршивое, согласен. Пока не научились, увы.
та не в цьому справа. ПОКАЗУВАТИ НІЧОГО

Цитувати
как Саакашвили, уже заявивший, что причиной конфликта был ввод российскх войск в Южную Осетию.
так, по ходу, воно ТАК і вимальовується, нє?

Шановний.. Ви тут за гроші чи дійсно тупітє? +))
Судячи з часу Вашої появи на цьому форумі, Вас таки відрядила "брЬІгада"... Тоді і відношення до Вас відповідне- УЖ не ображайтесь +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Серпень 2008, 20:04:43
Відповідь #1837
Offline

Усатый


Offline Усатый

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2040
  • Карма: +186/-5
  • Дякую
  • Сказав: 52
  • Отримав: 123
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2. в Росії буде "помаранчева революція"... але це, скоріш всього, теж ненадовго...
+1
Если и будет (в чем сомневаюсь), то все равно потом вернется к тому же. Уже ведь было - и чем в итоге закончилось?

27 Серпень 2008, 20:07:48
Відповідь #1838
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а ШО там было?  :shock:
в 91 танки на улицах Москвы БЫЛИ, в 93 из танков белый дом гасили - тоже БЫЛО, в 95 на танках в Грозный въехали... блин, в РФ сплошь одни ТАНКИ...
аматор птацтва

27 Серпень 2008, 20:18:44
Відповідь #1839
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Nyarlathotep
тцююю... ти собі МАСШТАБИ уявляєш??? "забрати гроші" - це ж не прийти в банк і уйти з "чумданчуком"... а акції? а інші цінні бумаги? а нерухомість?

Уявляю. :) Спасибо за лекцию по экономике, но я и не думал о буквальном съеме денег. Я о том, что сейчас называют модным словом "реструктуризация". Как при совке было? Муж с женой в разводе, все имущество переписано на нее, а когда ОБХСС придет - уже и не важно. :)

Оскільки гебісти при владі в Росії не дурніші за мене, то...
1. такого не буде - Росія дасть "заднього"... і ще деякий час втримається в своєму нинєшньому стані...
2. в Росії буде "помаранчева революція"... але це, скоріш всього, теж ненадовго...

Умом Россию не понять. :) Галстук - это невинная шалость по сравнению с животиками.

питання-питання...
але шо я для себе виніс з цієї ситуації - бути зараз разом з Росією - це сісти на поїзд, який УВЄРЄННО мчить в пропасть....

не-не-не-не-не!

27 Серпень 2008, 20:21:08
Відповідь #1840
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Сегодня на приёме в посольстве услышал интересную новость. Оказывается, "российские паспорта", выданные жителям Осетии, не являются полноценными российскими паспортами. По ним нельзя ни пенсию в России получить, ни жильё.. Называются они что то вроде паспорт россиянина, проживающего за границей.. Кто нибудь не хочет поисследовать данный вопрос?

Алексей, это уже боян давно не новость. :) Где-то в середине топика было несколько постов.

27 Серпень 2008, 20:27:59
Відповідь #1841
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
а ШО там было?  :shock:
в 91 танки на улицах Москвы БЫЛИ, в 93 из танков белый дом гасили - тоже БЫЛО, в 95 на танках в Грозный въехали... блин, в РФ сплошь одни ТАНКИ...

И медведи.
Мне вот что россияне говорят - "Россия большая. Пока правда доходит от Москвы до Владика зачастую уже поздно идти на помощь."

27 Серпень 2008, 21:06:19
Відповідь #1842
Offline

Alexey Titievsky


Offline Alexey Titievsky

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1922
  • Країна: 00
  • Карма: +56/-42
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
А сенс? :( Через деякий час "визволені" республіки увійдуть до складу росії. І тоді, мабуть врегулюють питання з паспортами. Росія все одного клала на всіх

Не факт, ой, не факт.. А денюжки хде брать на эти "республики" и их жителей? Собственная территория разрушена.

27 Серпень 2008, 21:11:34
Відповідь #1843
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Заждіть? А навіщо в такому разі вся ця війна? Чи ми говоримо про різні речі?
Я кажу про те, що ще трішечки і південна осетія проведе референдум про приєднання до росії. Росія, звичайно, задовольнить прохання "братнього" народу.
Вже сьогодні були заяви осетії про те, що вони (як суверенна держава) попросили росію розмістити у себе ЧФ. Вибачаюсь за неточності формулювання.
No sé ni la palabra única en el Español

27 Серпень 2008, 21:23:03
Відповідь #1844
Offline

Alexey Titievsky


Offline Alexey Titievsky

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1922
  • Країна: 00
  • Карма: +56/-42
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Заждіть? А навіщо в такому разі вся ця війна? Чи ми говоримо про різні речі?
Я кажу про те, що ще трішечки і південна осетія проведе референдум про приєднання до росії. Росія, звичайно, задовольнить прохання "братнього" народу.
Вже сьогодні були заяви осетії про те, що вони (як суверенна держава) попросили росію розмістити у себе ЧФ. Вибачаюсь за неточності формулювання.

Без признания ООН, это всё игрушки на бумаге.. Запад просто не умеет быстро болтать, а Россия умеет.. Скоро мы будет свидетелем того, как Россия быстренько-быстренько будет давать задний ход, а Запад наращивать экономическое и политическое давление.. Выигрывает тот, кто имеет больше денег и более привлекательную инфраструктуру... России здесь никак не пролезть.

Форум Краматорська

Re: Война в Южной Осетии
« Відповідь #1844 : 27 Серпень 2008, 21:23:03 »