Форум Краматорська

  • 19 Травень 2024, 19:36:17
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Украина. Бред и предвыборная истерия  (Прочитано 57221 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

15 Березень 2009, 16:13:25
Відповідь #90
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну що, AntZ'е, будемо визначатися у злочинах нашого "гаранта" на викладках з законів, чи як?

Форум Краматорська

Re: Украина. Бред и предвыборная истерия
« Відповідь #90 : 15 Березень 2009, 16:13:25 »

15 Березень 2009, 16:20:56
Відповідь #91
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я сказав:
є посади і ситуації, коли БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ (а тим більше, на певній посаді, ГОЛОВНІЙ посаді країни) - теж ЗЛОЧИННА
а не про "злочини на викладках з законів", нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Березень 2009, 16:34:06
Відповідь #92
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я сказав:
є посади і ситуації, коли БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ (а тим більше, на певній посаді, ГОЛОВНІЙ посаді країни) - теж ЗЛОЧИННА
а не про "злочини на викладках з законів", нє?
Петляєм?
Перефразую: обговоримо ЗЛОЧИННУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Ющенка на певній посаді (президента), але спираючись на його законні повноваження і можливості? Так - так, ні - ні.

15 Березень 2009, 16:56:15
Відповідь #93
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Вибачте, але на сьогодні я не можу цього сказати. Варіантів не має. Почнуться виборчі перегони - тоді з'ясується, принаймні для мене.

Вы хотите сказать , что можете голосовать за тёмную лошадку , и у какого там Васи Пупкина или Яценюка есть шанс - это утопия.
Этим:
Цитувати
Якщо брати до уваги тільки 3-х Я.Т.Ю., то існуючий (Ю) мене більше влаштовує - менше лиха.
Вы только доказываете что вам безразлично развитие страны , вы не хотите перемен - вы потенциальный консерватор.
Я считаю что нам нужен энергичный , дееспособный президент , а не флегматичный директор музеев и кладбищ.

15 Березень 2009, 17:21:42
Відповідь #94
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Перефразую: обговоримо ЗЛОЧИННУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Ющенка на певній посаді (президента), але спираючись на його законні повноваження і можливості? Так - так, ні - ні.
йоґґ! та ЛЄҐ-КО!!
"Бандитам - тюрми!" рааааззз
Макіавеллі він читав в дитинстві в сєльской бібліотєкє, нє?
"5 мільйонів робочих місць" дваааа

Ви впевнені, шо цю тему варто педалювати- точно??

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Березень 2009, 17:24:57
Відповідь #95
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Вибачте, але на сьогодні я не можу цього сказати. Варіантів не має. Почнуться виборчі перегони - тоді з'ясується, принаймні для мене.

Вы хотите сказать , что можете голосовать за тёмную лошадку , и у какого там Васи Пупкина или Яценюка есть шанс - это утопия.
Этим:
Цитувати
Якщо брати до уваги тільки 3-х Я.Т.Ю., то існуючий (Ю) мене більше влаштовує - менше лиха.
Вы только доказываете что вам безразлично развитие страны , вы не хотите перемен - вы потенциальный консерватор.
Я считаю что нам нужен энергичный , дееспособный президент , а не флегматичный директор музеев и кладбищ.

Одразу два звинувачення в одному зверненні.
Шановний, перепрошую, ви закликаєте до чого, яка темна кобила? Я ніколи, навіть через, не голосував і не проголосую за людину (хоч темну кобилу, а хоч світлого месію). Я голосував і буду голосувати за ті "гасла" та "ідеї", що мене цікавлять, а не за прохідного кандидата.
Якщо кажемо про 2-о турові вібори, то у першому я віддам голос тому, хо більш відповідає моєму баченню України. Якщо він (кандидат) не попаде у другий тур, то я обиратиму того, хто, на мій погляд, менше зашкодить України з моєї точки зору. Принаймні точно скажу, що мого голосу не отримає "Двомовність", "Разом з Росією" і їм подібні гасла, навіть тоді, коли по єкономічному блоці буде повна спорідненість поглядів. Де ви бачите темну конячку?

Звашим баченням президента я погоджуюсь в принціпі. Ви вважаєте що мене не цікавить розвиток країни - дарма. Але мені також не байдуже у який бік вона буде розвиватись.
Якщо зважити на моє обирання з трьох (не з 20 як буде на справді). Мене не влаштовують всі три, і тому я, звичайно, оберу того, хо менше зашкодить  тим напрямкам розвитку країни, які мені не байдужі.
Що не так.

15 Березень 2009, 17:27:57
Відповідь #96
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Антон Иванович, не перескакивайте :P
Она и сейчас на "руководящей" должности с немалыми полномочиями и возможностью влиять на происходящее в стране. Но если она идёт в Президенты, а до выборов менее года, то пора бы определиться с планами, программами, командами...
пффф.. відразу заголосять - "ні работаіт, только к виборам і гатовітсааа... "
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Березень 2009, 17:30:06
Відповідь #97
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
"Двомовність", "Разом з Росією" і їм подібні гасла, навіть тоді, коли по єкономічному блоці буде повна спорідненість поглядів.
це неможливо
значить, кандидат бреше або там, або там
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Березень 2009, 17:33:56
Відповідь #98
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Перефразую: обговоримо ЗЛОЧИННУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Ющенка на певній посаді (президента), але спираючись на його законні повноваження і можливості? Так - так, ні - ні.
йоґґ! та ЛЄҐ-КО!!
"Бандитам - тюрми!" рааааззз
Макіавеллі він читав в дитинстві в сєльской бібліотєкє, нє?
"5 мільйонів робочих місць" дваааа

Ви впевнені, шо цю тему варто педалювати- точно??


Давайте без галасу, добре? Тюрми - так тюрми, 5 мільонів - так 5 мільонів. Я вже раз пропонував визначитися з конкретикою.
Обирайте.

PS: Я не боюся мати битий вигляд. "RECTE ET INPAVIDE" - девіз на гербі моєї родини з ХVІ сторіччя.

15 Березень 2009, 17:37:43
Відповідь #99
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
"Двомовність", "Разом з Росією" і їм подібні гасла, навіть тоді, коли по єкономічному блоці буде повна спорідненість поглядів.
це неможливо
значить, кандидат бреше або там, або там
AntZ'е, ну ви ж більше ніж конан - ви ж розумієте, що є можливе й бажане. А конану потрібно на пальцях, отже не прикалуйтесь з мене.

15 Березень 2009, 17:44:12
Відповідь #100
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Обожаю консерваторов. Страшно не люблю псевдодемократов.
"обговоримо ЗЛОЧИННУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Ющенка на певній посаді".
Будучи приверженцем строгих формулировок, хотел бы, при этом, остановиться на "бездіяльністі".
1. Самый "бесконтрольный и беспредельный"  осколок правохранительной системы - прокуратура. За 4 года президентства стала ещё более "нереформируемой" (хотя в плане была коренная (нормальная) реформа).
2. Что сталось с СБУ?
3. Где обещанная бескомпромисная, системная борьба с коррупцией. Или Балога +К это и есть воплощение "чистоты рядов госчиновничества".
4. Что сталось с програмным обещанием реформы налоговой системы?
.....
!!!! И одно из самых главных : Где обещанное обществу и так ему необходимое объединение демократических сил с целью создания политической силы, способной властвовать, нести ответственность и добиваться результатов. Уж если переходить на юридические термины, то Президент Ющенко совершил "политическую халатность". Он оказался неспособным в существующих условиях стать настоящим Президентом, управленцем, авторитетным лидером... Вот в этом и есть его "преступление по неосторожности". Он "самонадеянно полагал", что всё свершиться само-собой. Бандиты сядут в тюрьмы, похищенные бюджетные средства перекочуют назад в бюджет, чиновничество всех мастей и рангов вспомнит, что оно должно служить интересам народа, а не олигархам. Что мнистерства и ведомства, органы местного самоуправления, сами кинуться помогать бизнесу "строить, производить, продавать, создавать условия....", а не плодить всё новые и новые административные препоны в ведении любого дела...
Отсюда и рейтинг у Президента Ющенко - ниже плинтуса.
Это я могу сказать своему клиенту мои возможности не совпали с моими желаниями. А если возможности президента не совпадают с его програмными заверениями, то это говорит об одном - НЕ СПОСОБЕН быть президентом.

15 Березень 2009, 17:57:34
Відповідь #101
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Werwolf
а давайте без давайте?
і давайте без походженнь, нє? А то з висоти мого різниця між Вами і королем... ну, Ви в курсі +))
і останнє - я не збираюсь з Вами "битися"
НЕ БУДЕ у Вас гарної красивої битви, острих випадів і іскромьотних контрдоводів
не буде
МахатмО- нікчєма
і я на нього махнув рукой, і витрачати час і натхнення на політика, який просрав всьо - не маю щонайменшого бажання
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Березень 2009, 17:57:51
Відповідь #102
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если ЮВТ станет президентом - это навсегда.

15 Березень 2009, 18:01:09
Відповідь #103
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
CВ:
Це ви до чого?
Галасувати я вмію не гірше завас, на любу, навіть наперед задану, тему. Я пропонував не заклики, а більш суттеву розмову.

Якщо ви закликаєте за будь кого, хто здатен добитися свого безвідностно до методів, та цілей цього свого - то це до ЮВТ.

15 Березень 2009, 18:03:43
Відповідь #104
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Werwolf
а давайте без давайте?
і давайте без походженнь, нє? А то з висоти мого різниця між Вами і королем... ну, Ви в курсі +))
і останнє - я не збираюсь з Вами "битися"
НЕ БУДЕ у Вас гарної красивої битви, острих випадів і іскромьотних контрдоводів
не буде
МахатмО- нікчєма
і я на нього махнув рукой, і витрачати час і натхнення на політика, який просрав всьо - не маю щонайменшого бажання
Ну, принаймні щіро.

Форум Краматорська

Re: Украина. Бред и предвыборная истерия
« Відповідь #104 : 15 Березень 2009, 18:03:43 »