Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 11:17:58
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ви розумієте, а нам начальник сказав...  (Прочитано 28584 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

01 Липень 2015, 15:44:41
Відповідь #45
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Про форму

   Отримав сьогодні листа від Донецької облдержадміністрації з нахабною відповіддю пані А.М. Кесоян. Пише, що адміністрацію неподобства якогось там громадянина РФ Гіркіна по відношенню до Д.В. Подушкіна не цікавлять, бо форма запиту не така.  Хтось би з цього приводу дуже засмутився та тільки не я. Тепер є законна можливість звертатися навпростець до начальника над Донецькими обласними начальниками.

   У кого з кореспондентів є бажання бути присутніми при моїх відвідинах Адміністрації Президента поки я там буду свої звернення робити і слухати їхні відповіді, то повідомте завчасно. Узгодимо час і місце.

   І з'явилася в мене світла думка. От Європа та Америка та і весь світ заходилися російським чиновникам, винним у війні з Україною, всякі санкції вводити, щоб вони порозумнішали. А чого би не звернутися з таким самим проханням про санкції відносно наших чиновників, які на те саме заслуговують?

   Також запрошую до першої версії відновленого сайту аеропорту Краматорська. http://www.airport.diorit.org Поки російською, але ми працюємо і над українською, і англійською версіями. Чому саме так, зрозумієте пізніше :)

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #45 : 01 Липень 2015, 15:44:41 »

02 Липень 2015, 14:54:29
Відповідь #46
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Звільнення міста

   Останніми днями до мене стали телефонувати люди і запрошувати на річницю звільнення міста Краматорська. Звернулася до мене через фейсбук і панянка Рімма з ЕспресоТВ, дала свій телефон, щоб зв'язатися.
Кажуть: «Ви така людина, яка зацікавлена була у звільненні міста. Вас тоді з полону звільнили. Дайте нам інтерв'ю, ми будимо кіно у п'ятницю знімати і у неділю його покажемо.»
«Та,- кажу,- я зараз у Києві, а Ви у Краматорську. Давайте так, я приїду до Вас, але пообіцяйте, що Ви у кіно дасте і мою історію того, що сталося рік тому.»
«А яка у Вас історія?»

   Ось що я спостерігав того дня. По обіді, коли я сидів у камері міліцейсько-бандитської тюрми, мені дали цілу буханку білого хліба. Кажуть, такий хліб якась городянка щодня пекла для бандюків, які сиділи замість влади у міському виконкомі. Ту буханку я їсти не став, бо ще не з'їв півбуханки з минулого дня. У день звільнення була субота, а захопили мене так само у суботу. Я розмірковував, що  мабуть дарма я допоміг Мафусаілову у суботу, отож у ту суботу вирішив нічого не робити.

   Але навіть у одномісній камері люди можуть змусити тебе клопотатися за речі, від яких ти схочеш утриматися. Десь на тридцятий чи сороковий день, поки я сидів, почалися перебої з водою. І один з тюремників мене по всякому облаяв у час ночі. Справа була у тому, що у камері, щоб увімкнути або вимкнути воду, треба звати наглядача. А щоб Ви розуміли, наглядачу кожен раз, щоб зайти або вийти з коридору, треба зробити купу дій, тож за зміну виходило 700-800 рухів. За добу монотонність дій їх дуже виснажує і вони починають психувати від кожного зайвого руху.

   У місті стали відбуватися перебої з водою, а раковина у моїй камері весь час забивалася. Перед тим, під час обстрілу, коли охорона втекла, ми побили лампочки, роблячи спробу втекти з камер. Всіх побили та перевели у інші камери, а мене не побили, бо я хоч і робив спробу вилізти, але дурної шкоди не чинив і камера залишилась неушкодженою, але без світла.  Це був недолік: не маючи світла і я не міг бачити, стікає вода чи ні.

   Вночі несподівано ввімкнули воду і я став турбуватися, що засну і не почую, як вода поллється з забитої раковини. То я турбуючись про те, що тюрму може залити, став вночі кликати охорону. Ось один з охоронців за те вкрив мене усякими матами і погрозами. Бо, мовляв, я покликав їх через те, що мені вода спати не давала, бо дзюрчала. Але то було не так, бо щоб не чути дзюрчання води, я ставив боком пляшку під воду і її було не чутно.

   У ту суботу з ранку один з охоронців ввімкнув воду у камері і не вимкнув її. Так як була субота, то я вирішив не турбувати нікого і маючи попередній досвід не став звати охорону, щоб вона вимкнула воду. Вода текла півдня і я все чекав коли її вимкнуть.
Коли це зайшла людина у чорному і сказала: «Виходь».
Питаю: «Речі взяти з собою можна?»
«Так,- каже,- бери.»
Забрав я свої речі і хліб. А вода так і залишилась текти.

   У місті майже не було машин і незвично мало було видно людей. На землі валялися смачні абрикоси. Я бородатий та у брудних лахміттях йшов дворами до знайомих. Розпитав по дорозі чоловіка, що робиться у місті. Мені сказали, що одні зранку втекли, а другі ще не зайшли. Місто вільне від влади. І Ви знаєте, це було приємно. Приїхав брат за мною і ми через деякий час на бусику поїхали по вулиці Орджонікідзе. Дивимося, на розі проспекту Миру стоїть танк, а біля нього купа телевізійників, які знімають, як танк влучив у жигульонок. Телепостановка - збройні сили беруть місто Краматорськ. Поїхали далі.

   А взагалі, у цей день я хочу нагадати те, що недавно мені сказали: людина з міліції, яка пропонувала за гроші здати аеродром бандитам, і досі працює у міліції. Вояк Трель з 25 бригади, який не став зраджувати як його колеги і здавати зброю російським бандитам, а показав, як повинен себе вести військовий, і досі служить. Говорить, обіцяні винагороди не отримав, але люди Бабая родичам з погрозами телефонували. Командир підірваного гелікоптеру, який врятував аеропорт, так громадськості і невідомий. Перший офіцер України, який дав збройну відсіч бандитам, Ялишев десь служить теж без всяких нагород. Генерала Крутова якось забули. Асавлюк, який підступно кинув мене у аеропорту на поталу бандитам, намалював для преси карту, де він як герой тікає з аеропорту під ударами з трьох сторін від бандитів, яких не було, і тікає він у пастку, де вбили його людей. Місто від брехні і зради здається так і не звільнили.

   Почула Ріма мою розповідь та і каже. Ви знаєте, не тратьте марно кошти на поїздку до Краматорська, краще залишайтеся у Києві. Я на редакційну політику не впливаю, але мені здається таку історію у ефір не пустять.

Ілюстрація:

Цензор Нет публікує карту за якою Асавлюк тікає з аеропорту Краматорськ до бандитської пастки. На карті намальовані вказівники про напад з трьох боків на Аеропорт від якого буцімто тікає Асавлюк. Ніякого нападу не було. Була звичайна чергова зрада. http://censor.net.ua/resonance/335305/starshiyi_ofitser_iz_alfy_eto_byl_nash_pervyyi_bolshoyi_boyi_nikto_ne_drognul_5_maya_2014go_goda_istoriya

Ялишев і здивовані нападники на Аеродром Краматорська.


Трель з 25 бригади дістає гранату і веде свій підрозділ до Аеропорту поїсти приготованого мною плову. http://nbnews.com.ua/ru/news/118807/    відео вчинку на жаль з якихось міркувань з інтернету вже прибрали. Мабуть не хочуть щоб українські вояки плов їли.

02 Липень 2015, 16:34:55
Відповідь #47
Offline

Вавась


Offline Вавась

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 326
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-2
  • Дякую
  • Сказав: 48
  • Отримав: 98
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
відео вчинку на жаль з якихось міркувань з інтернету вже прибрали.
Какое видео убрали? С гранатой что ли?

02 Липень 2015, 17:47:00
Відповідь #48
Offline

henri2002


Offline henri2002

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5709
  • Країна: 00
  • Карма: +92/-0
  • Дякую
  • Сказав: 40
  • Отримав: 1192
  • краматорск
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а того парня, который с помощью гранаты прорвались на аэро с пчелкина, хоть наградили.

02 Липень 2015, 21:06:20
Відповідь #49
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Цитувати
відео вчинку на жаль з якихось міркувань з інтернету вже прибрали.
Какое видео убрали? С гранатой что ли?
Так я його вже не знайшов. А у моїх ютубівських закладках там стоїть повідомлення, що відео видалене. Якщо у вас залишилась запис повідомте.

02 Липень 2015, 21:09:33
Відповідь #50
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
а того парня, который с помощью гранаты прорвались на аэро с пчелкина, хоть наградили.
Я з ним зв'язувався. Обіцяли нагородити але так і не нагородили. Служить і зараз. Каже що недавно його сім'ї від Бабаєвських виродків по телефону приходили погрози. Ще недавно без проблем давав згоду щоб його вчинок був згаданий у музеї міста Краматорська.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


02 Липень 2015, 23:38:12
Відповідь #51
Offline

Вавась


Offline Вавась

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 326
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-2
  • Дякую
  • Сказав: 48
  • Отримав: 98
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
відео вчинку на жаль з якихось міркувань з інтернету вже прибрали.
Какое видео убрали? С гранатой что ли?
Так я його вже не знайшов. А у моїх ютубівських закладках там стоїть повідомлення, що відео видалене. Якщо у вас залишилась запис повідомте.
В этой теме посмотрите https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=40187.msg1014357#msg1014357

04 Липень 2015, 19:17:51
Відповідь #52
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Про службу

   Чекав-чекав я, коли міліціянти, які схибили, коли мене у заручники взяли, на людей перетворяться і не дочекався. Послав Віру до самого старшого начальника міліціянтів записатися на прийом. Сподобалися мені прийоми у міністрів. Приходиш до них, подивився навколо і все видно, чому і кому вони служать або не служать і до чого все воно поступово суне.

   Недавно прочитав, як обласні начальники змагаються у літературних порівняннях один з одним. Москаль з Жебрівським. Один поважає урінотерапію, а другий собачу естетику. Мовляв він не допустить, щоб хвіст крутив собакою. Мабуть він не бачив, що буває з собаками, коли їм хвоста щемлять. Вереск починається, хоч вуха затуляй.

   Прийшла Віра до приймальні самого головного начальника міліціянтів і зустріли її сплячі собаки. Віра не стала їм робити Жебрівського магічного пенделя, бо не знала як одночасно три пенделя видати. Обмежилася двома. Листа зареєструвала і записалася на прийом. А на додачу ще і фотку трьох відпочиваючих бродячих собак у центрі Києва під міліцією зробила. Ось я вам її і публікую.

   Мій покійний батько мав одинадцять дітей і, як каже моя Віра, не був гуманістом. Він - мій батько, тому нічого про нього поганого говорити не буду, але деякі особливості взаємовідносин його з собаками я розповім. Це може хтось не схвалить, але що поробиш - правда життя. Її нікуди не діти.

   Мій батько любив розводити не тільки дітей, але і голубів. І голубів, здається, навіть більше, аніж дітей. Поруч жила сусідка, яка не схвалювала ні першої, ні другої його схильності, як і багато інших. Вона любила прийти і поговорити про всякі батькові негаразди до сусідської хвіртки, що призводило до мамкиних довгих розмов про нікчемних голубів, які їдять дорогу пшеницю, яку могли б їсти кури. Слухав то батько, слухав і вирішив завести собаку біля сусідської хвіртки, щоб мамка менше з сусідкою теревеніла та і щоб сусідські коти по голубів менше вештались. Пермакультура одним словом.

   Велику собаку тримати ні за що було, то взяв він десь цуцика, помість такси і безпородної дворняги. Гавкуче, мале, але функції виконує. Назвали ми того собаку Туманом. Ось той Туман поки малий був гарне цуценя було, а потім виріс і на цепу сидячі став звіріти. Я був малий і якось його чимось роздратував. Так той собака сильно вкусив мене за ногу, аж шрам залишився. Батько не став робити мені 40 уколів від сказу, а собаку зразу ж відвіз до лісу, вбив та закопав. Та сказав, якщо собака кусає дітей, то це вже вовк, а скаженому вовку - вовча смерть. Після того багато котів, зазіхаючи на голубів, закінчили своє життя за хатою на абрикосі. З цього приводу він часто згадував віршик:
“У попа була собака, він її любив,
як украла шматок м'яса він її убив.
Убив, закопав на могилі написав.
У попа була собака, він її любив,
як украла шматок м'яса, він її убив...
І так далі.”

   Коли мого сина покусала маленька собака, я не став чинити з нею як мій батько. Мабуть став гуманістом, яких Віра інколи не схвалює за їх більшу турботу про собак, а не про людей. Але з часом знайшов, що хтось таки того собаку порішив і мені довелось дати команду прикопати його. Докусалося капосне.

   Люди, які взялися служити, а замість служби кусають людей, знають, що буває з кусючими собаками. Страх, що їх переб'ють, має реальне підґрунтя. Я так думаю. Зараз міліція, яка зрадила країну і вкусила державу, мусить бути звільнена однозначно. Вони ж бо люди і повинні розуміти наслідки нападу. Краще по людські всіх звільнити, засудити за злочинну зраду, а потім вже робити амністію для тих, хто схоче служити далі. А так дурня виходить. Брехлива люстрація-амністія, брехливе цькування один на одного. А всі ж знають і розуміють причину і наслідки. Якось не по людські.

Ілюстрація:

Москаль радить луганчанам пити сечу
Жебрівський говорить про хвіст та собаку http://hvylya.net/news/exclusive/zhebrivskiy-predupredil-krupnyiy-biznes-hvost-sobakoy-krutit-ne-budet.html
Жебрівський про магічний пендель http://akmc.in.ua/index.php/ru/1238-zhebrivskij-poobeshchal-volshebnyj-pendel
Вчорашнє фото Авакова та компанії

Borys Filatov  вангує у фейсбук
Вангую.
...
Следующий говновброс будет про Авакова.
Что он не имеет никакого отношения к реформе милиции. Что закон о полиции принят не благодаря ему, а вопреки. Что толку с этого армяшки никакого, а вот грузины! И пиарится он, паскуда, пока другие реформаторы из команды Президента работают в поте лица.
Я не каркаю. Я просто чую.
Вы же знаете, что за пару лет пока я в этой говносети, я почти никогда не ошибался в прогнозах.

А це мій коментар пану Борису
Дмитро Подушкин Борисе, селфі нових міліціянтів мені подобається. Але пан Аваков за рік і досі палець об палець не вдарив щоб щось зробити з мінтами, які зрадили країну і тримали мене у якості заручника 56 діб. Оце вчорашнє фото біля його приймальні.


06 Липень 2015, 14:43:34
Відповідь #53
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Нагорода найшла героїв
   
   Хто говорить правду і чи треба нам її знати?

   Мене тут затюкали у що я мовляв неправильно про день звільнення Краматорська описую. А мені цікаво хто говорить правду?

Пан Гелетей з паном Муженко які переконливо твердять що внаслідок добре організованої військової операції вони звільнили купу міст, а потім не заладилось.
&feature=youtu.be
чи



Чи може правду каже командир Аеродрому та Бутусов і інші? Що пани генерали щось не договорюють або не про все знають?

До речі а що це за грамоту дали пану Пилипенко і Соломці а пана Панкова я знаю. Ато пан Танський  навіть зауважив, що не забули. Нагородили. Рідкісна від пана Танського увага.

От ці начальники, вони би якось спільно зібралися і однієї версії трималися. Гелетей і Муженко мені подобаються виглядають мужньо говорять складно і переконливо. Пилипенко мій сусіда про нього погано говорити не можна. Кривонос правда своєю заявою, що колона Гіркіна пройшла повз, а він телефон насилував, якось звучить не переконливо, але звання народного героя просто змушує вірити, що на момент проходу колони просто статут відмінили. А пани Соломка та Панков мені неприємні навіть після передачі грамот.

06 Липень 2015, 14:52:27
Відповідь #54
Offline

Ali


Offline Ali

  • что, не ждали?
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1781
  • Країна: ua
  • Карма: +36/-29
  • Дякую
  • Сказав: 19
  • Отримав: 81
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А Соломко не Руслан случайно зовут и за что грамота?
Счастье- это когда твои родные и близкие здоровы! Остальное отремонтируем, купим, забудем.

06 Липень 2015, 15:13:08
Відповідь #55
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
А Соломко не Руслан случайно зовут и за что грамота?
Грамота за Стяг )

"Ольга Юрасова добавила 5 новых фото.

Краматорский милиционер за верность присяге получил награду от заместителя городского головы

В честь первой годовщины освобождения Краматорска от террористов городской администрацией был отмечен прапорщик милиции Руслан Соломка.

В день захвата краматорского исполкома 12 апреля 2014 года ему удалось спасти от надругательства флаг Украины, который был снят террористами со здания. Флаг удалось сохранить – его вынесли на сцену во время торжественного награждения героя.

Почетную грамоту Руслану Соломке «за добросовестное и достойное выполнение служебного долга с целью защиты Государственного флага Украины, верность присяге и патриотизм и по случаю первой годовщины освобождения Краматорска от незаконных вооруженных формировании» вручал заместитель Краматорского городского головы, руководитель работ по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций Андрей Панков.

Кроме милиционера, награды удостоился и Виталий Пилипенко, который «держал» оборону краматорского аэродрома."

Грамота за те що не став захищати прапор, а стяг його. За стяг.

06 Липень 2015, 15:15:57
Відповідь #56
Offline

Ali


Offline Ali

  • что, не ждали?
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1781
  • Країна: ua
  • Карма: +36/-29
  • Дякую
  • Сказав: 19
  • Отримав: 81
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Дима, а ты знаешь что этот Соломко работает в том заведении где мы пребывали?
Счастье- это когда твои родные и близкие здоровы! Остальное отремонтируем, купим, забудем.

06 Липень 2015, 16:01:33
Відповідь #57
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
А що таке сарказм Вам відомо? :)

07 Липень 2015, 18:47:45
Відповідь #58
Offline

Танский В.


Offline Танский В.

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3495
  • Країна: ua
  • Карма: +109/-88
  • Дякую
  • Сказав: 70
  • Отримав: 108
  • на курсе, на глиссаде...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Дима, а насчёт Пилипенко есть возражения? Ты ж, вроде как, сосед его , не? А за гибель нашего "Антона" мы таки взыщем. Возможно, с тебя...)))
...режим взлётный, параметры в норме, РУДы держу...

07 Липень 2015, 19:15:42
Відповідь #59
Offline

Танский В.


Offline Танский В.

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3495
  • Країна: ua
  • Карма: +109/-88
  • Дякую
  • Сказав: 70
  • Отримав: 108
  • на курсе, на глиссаде...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
   


 Ато пан Танський  навіть зауважив, що не забули. Нагородили. Рідкісна від пана Танського увага.



Пан Танський дуже давно та добре знає як пана Подушкіна, так й пана Пилипенка. На думку пана Танського, полковник Пилипенко є людиною військовою, чесною та відповідальною. Я персонально пишаюся знайомством з ним  - маю на те право. На відміну від....
...режим взлётный, параметры в норме, РУДы держу...

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #59 : 07 Липень 2015, 19:15:42 »