Форум Краматорська

  • 28 Квітень 2024, 18:39:38
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Радянська окупація та Голодомор – геноцид українського народу  (Прочитано 61470 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

23 Червень 2008, 19:00:46
Відповідь #195
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю

Наприклад, таки ЩО робили "ваші"(с) - тобто савєцькі солдати в вересні 1939-го в Зах.Україні?
Сподіваюсь, в ЦЬОМУ факті у Вас сумнивів НЕМА?
То ШО Ви скажете?

У 1939? Чесно, я не в курсі.
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

Форум Краматорська


23 Червень 2008, 19:03:34
Відповідь #196
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
1. http://katyn.codis.ru/mr2rsp2.htm
2. не зрозумів, Бодун... щодо українців в парламенті...

ЧОГО ви добиваєтесь????
Ми не жили в той час, нас не захоплювали ні совєти, ні німці. Ми тут ладні горло перегристи за Юща чи Януковіча, а то була війна!!! Все одно ми багато не знаємо. Головне що ВИ хочете знати про свою країну, як ви хочете сприймати власний народ, як бандерівців, чи як петлюрівців, чи як???
Отправленный на: Июня 23, 2008, 17:01:23
http://www.ukrstor.com/ukrstor/bezprava-kniga1.html

ось з цієї книги Пелена нам наводила факти
А правда вещь хорошая, да только позабытая

23 Червень 2008, 19:07:11
Відповідь #197
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Бодін
припиніть свій антисемітизм
це ЧРЄВАТО

Цитувати
Джугашвили - в переводе сын еврея
я не дуже обізнаний в грузинській, але єврей - "джуДо" - juden, jebrew, zhid .. але АЖ НІЯК не "джуга"...
і ось чим мені допоміг Гугль (не жиди його створили, нє?+)
Цитувати
1. Сталин был осетин.
2. Настоящая его фамилия была Дзугаев (или Дзугаты по осетински). Род Дзугаевых происходит из Алагирского ущелья что на севере Осетии.
Джугаев это южный вариант произношения (кударский говор). Но так как Дзугаевы по происхождению из Северной Осетии, то правильнее говорить Дзугаев.
3. Слово это происходит от осетинского (аланского) дзуг, что означает стадо.
4. Версия об еврейском происхождении этой фамилии не состоятельна, поскольку еврей по осетински не джуга (как утверждают сторонники этой идеи), а еврей по осетински дзут или дзуттаг. И действительно у осетин есть фамилии Дзутцевых (Дзутцата мнж. число, Дзутцаты в единств. числе) и Дзуттаевых (Дзуттата мнж. число, Дзуттаты в единств. числе), которые вероятно были евреями. Но это уже совсем другие фамилии!


Цитувати
На счет правоприемственности, сто пудов, и сейчас как в России, так и в Украине проблема с россиянами и украинцами в парламенте. Одни Чубайсы да Гайдары, Яценюки, Луценки и тд
Чубайс - скоріш всього, поволжський німець, не знаю, і не цікаво. Гайдар - якшо Ви не вчились в школі, то я нагадаю, шо це псевдонім його знамєнітого діда, справжнє прізвище якого було Голіков.
Яценюк і Луценко - ЯКІ сумніви щодо українського походження цих прізвищ??? О_о

"День М" - книга Суворова (Резуна). Хто такий Климов?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 19:08:58
Відповідь #198
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю


пам"ятник Героям, які боролися за незалежність України, в невеличкому селі на рівненьщині, встановлений на місці колишнього відділку НКВС
А правда вещь хорошая, да только позабытая

23 Червень 2008, 19:18:39
Відповідь #199
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пелено
робимо висновки...
щодо пакта Молотова-Рібентропа Ви не обізнані, ЩО робили савєцькі солдати у Східній Польщі, що нині є Західною Україною, у вересні 1939-го року, коли Варшава ще оборонялась від німців, Ви теж НЕ ЗНАЄТЕ, Катинь для Вас - ОТКРОВЄНІЄ (ну, подивіться фільм Анджея Вайди хоча б)...

Але, нічтоже сумняшеся, Ви робите ВИСНОВКИ космічного масштабу і космічної ж глупості!!! (с)

Бандерівці по ночам в вікна не стучаться, нє? Спите спокійно? А то ХЗ, ми з АртДом згадаєм славетне минуле предків, і ...
Ми хоч і не дикі полішуки, вчительок не ріжем, але Броди - столиця бандерівського краю в км 30 від нашого родового гнізда.... Воно ж ГЄНИ (немодифіковані), розумієте... Волинь, холєро, в крові Волинь...
Як москаля не втопиш або не повісиш - то й спати спокійно не можеш...
Нє?

То мо, починаєм вчити бандерівскіх пісень?

Тааам, під Львівським заамком... Старий дуб стояв...

Нє? +))))

ШУ-ЧЮ....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 19:43:34
Відповідь #200
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Пелено
робимо висновки...
щодо пакта Молотова-Рібентропа Ви не обізнані, ЩО робили савєцькі солдати у Східній Польщі, що нині є Західною Україною, у вересні 1939-го року, коли Варшава ще оборонялась від німців, Ви теж НЕ ЗНАЄТЕ, Катинь для Вас - ОТКРОВЄНІЄ (ну, подивіться фільм Анджея Вайди хоча б)...

Але, нічтоже сумняшеся, Ви робите ВИСНОВКИ космічного масштабу і космічної ж глупості!!! (с)

Бандерівці по ночам в вікна не стучаться, нє? Спите спокійно? А то ХЗ, ми з АртДом згадаєм славетне минуле предків, і ...
Ми хоч і не дикі полішуки, вчительок не ріжем, але Броди - столиця бандерівського краю в км 30 від нашого родового гнізда.... Воно ж ГЄНИ (немодифіковані), розумієте... Волинь, холєро, в крові Волинь...
Як москаля не втопиш або не повісиш - то й спати спокійно не можеш...
Нє?

То мо, починаєм вчити бандерівскіх пісень?

Тааам, під Львівським заамком... Старий дуб стояв...

Нє? +))))

ШУ-ЧЮ....


пісні Бандеровські знаю :D, навіщо їх вчити? 
А ось погрожувати некрасиво, я б казала, неаристократично :D
Я - москалька, та не скриваю цього...У кожного своя держава, НЄ?
Так що, бувайте здорові панове :D
А щодо моєї роботи, то я працюю при Слов*янській кліниці зараз. Так що можете завітати. А діточок не вчу, нажаль.
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

23 Червень 2008, 19:46:08
Відповідь #201
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
касательно сталина,он сын еврея,но никакого отношения его фамилия к названию еврей неимеет.у горцв вобще не пишут еврей,а пишут тати.пелена,в 39 году львов был еще польским мирным городом,а потом почемуто оказался в составе советского союза.нескажете почему?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

23 Червень 2008, 19:47:04
Відповідь #202
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
касательно сталина,он сын еврея,но никакого отношения его фамилия к названию еврей неимеет.у горцв вобще не пишут еврей,а пишут тати.пелена,в 39 году львов был еще польским мирным городом,а потом почемуто оказался в составе советского союза.нескажете почему?

Россия виновата
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

23 Червень 2008, 20:05:25
Відповідь #203
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Бодін
припиніть свій антисемітизм
це ЧРЄВАТО

Цитувати
Джугашвили - в переводе сын еврея
я не дуже обізнаний в грузинській, але єврей - "джуДо" - juden, jebrew, zhid .. але АЖ НІЯК не "джуга"...
і ось чим мені допоміг Гугль (не жиди його створили, нє?+)
Цитувати
1. Сталин был осетин.
2. Настоящая его фамилия была Дзугаев (или Дзугаты по осетински). Род Дзугаевых происходит из Алагирского ущелья что на севере Осетии.
Джугаев это южный вариант произношения (кударский говор). Но так как Дзугаевы по происхождению из Северной Осетии, то правильнее говорить Дзугаев.
3. Слово это происходит от осетинского (аланского) дзуг, что означает стадо.
4. Версия об еврейском происхождении этой фамилии не состоятельна, поскольку еврей по осетински не джуга (как утверждают сторонники этой идеи), а еврей по осетински дзут или дзуттаг. И действительно у осетин есть фамилии Дзутцевых (Дзутцата мнж. число, Дзутцаты в единств. числе) и Дзуттаевых (Дзуттата мнж. число, Дзуттаты в единств. числе), которые вероятно были евреями. Но это уже совсем другие фамилии!

Ну, перевирание ника тоже чревато, это раз. Второе - никакого антисемитизма я не проповедую - виноват Берия в расстреле миллионов  людей - так где ж тут антисемитизм? Евгений, кажись, с Израиля, по-моему, ничего против него я не имею, да и друзей-евреев у меня хватает. Не путайте антисемитизм с критикой злодеев. На счет фамилии Сталина, действительно, четкого перевода на 100% нет, но созвучие 90% с тем переводом, что я привел выше.
На счет горцев - швили - переводится как сын и является стандартным прибавлением у горцев.
Ну а то, что Сталин был пе**ом и выродком сухоручкой врядли кто станет спорить

"День М" - книга Суворова (Резуна). Хто такий Климов?
Прошу пардону, действительно, Суворов - просто ознакамливался недавно с творчеством Климова, поэтому и ошибся +1.
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

23 Червень 2008, 20:12:37
Відповідь #204
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А ось погрожувати некрасиво, я б казала, неаристократично
Боже збав погрожувати! Ми ж за "Схід і Захід разом", нє? +)
і по-нашому то є "нешляхетно"... "аристократія" -то у французів і в наслідуючих їх "вєлікоруських" помєщіків, яки ПРЕЗИРАЛИ "мужицкоє нарєчіє", яке зараз зветься "магучім руським язиком"...

Цитувати
39 году львов был еще польским мирным городом,а потом почемуто оказался в составе советского союза.нескажете почему?


Россия виновата
нинєшня? путінська? нєєєє.... НІХТО нинєшній російський народ НЕ ЗВИНУВАЧУЄ...
в тому винуваті Савєти (СРСР), але ЧОМУ нинєшню путінську і всіх її апологетів ТАК від того КОЛБАСИТЬ???
Ну, якшо "Москва- Третій Рим", то прийміть на себе гріхи Нєрона і Понтія Пілата....

ПОШТО ХРІСТА РАСПЯЛІ, сволочі?????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 20:33:47
Відповідь #205
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
касательно сталина,он сын еврея,но никакого отношения его фамилия к названию еврей неимеет.у горцв вобще не пишут еврей,а пишут тати.пелена,в 39 году львов был еще польским мирным городом,а потом почемуто оказался в составе советского союза.нескажете почему?
Я не Пелена, но попробую ответить
Согласно того же пакта Молотова-Риббентропа СССР и Германия разделили сферы влияния, преследуя при этом свои цели. Захватнические цели. Гитлер получил якобы заверения в безопасности и сотрудничестве, помощь в продовольствии и металлургии
Сталин же убрал нейтральные государства между Германией и СССР и начал готовится к внезапному нападению на Германию.
Политика однако + захват территории.
Однако разницы между немцами и СССР для украинцев нет - захватчики как те, так и другие. И служба тем или иным - служба захватчикам
2 Antzу - антимосковизм тоже, по идее, должен караться, но мы же понимаем, что сейчас на Украине это модно, поэтому и не критикуется

Отправленный на: Июня 23, 2008, 19:25:00
1. http://katyn.codis.ru/mr2rsp2.htm
2. не зрозумів, Бодун... щодо українців в парламенті...

ЧОГО ви добиваєтесь????
Ми не жили в той час, нас не захоплювали ні совєти, ні німці. Ми тут ладні горло перегристи за Юща чи Януковіча, а то була війна!!! Все одно ми багато не знаємо. Головне що ВИ хочете знати про свою країну, як ви хочете сприймати власний народ, як бандерівців, чи як петлюрівців, чи як???
Отправленный на: Июня 23, 2008, 17:01:23
http://www.ukrstor.com/ukrstor/bezprava-kniga1.html
Що бандерівці, що петлюрівці - то вже історія. Я хочу бачити українців гідним народом. Хоча і не знаю, як ув*язати всі неув*язки нашої історії.
2 Хоть у Луценко фамилия и на -о оканчивается, но украинец он явно только по паспорту. Яценюк, если не ошибаюсь - корни с Польши, возможно, польский еврей, но это не значит, что я к нему плохо отношусь, как политик, он молодец. Хоть тему создавай - украинцы в парламенте - сколько их (коренных).
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

23 Червень 2008, 20:34:39
Відповідь #206
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
***
Bodyn
Цитувати
Ну, перевирание ника тоже чревато, это раз.
беседер, скажіть його справжню транскріпцію, я буду дотримуватись

Цитувати
Евгений, кажись, с Израиля, по-моему, ничего против него я не имею, да и друзей-евреев у меня хватает. Не путайте антисемитизм с критикой злодеев.
та ЦЕ будете розповідати в консульстві при спробі виїхати або при перевірці служби безпеки Ейль-Айль +)))
Щасти Вам!
Мені особисто - унікум! - ПЕРШИЙ випадок, коли у візі не відмовили з першого разу +)
I love Israel! +)
при тому, шо в мене в паспорті на той час було шість чи сім арабських віз.... І натомість, араби намагались щонайближче поставити свою візу до ізраільскої...
ПРИКОЛЬНО зараз Це згадувати, але ТОДІ мені не було смішно... =(

Цитувати
но созвучие 90% с тем переводом, что я привел выше.
созвучіє - ФТОПКУ... з таким самим успіхом я можу провести аналогії між Вашим ніком і Джудо-Бен-Гуром

Цитувати
Ну а то, что Сталин был пе**ом и выродком сухоручкой врядли кто станет спорить
Я(!) буду сперечатись!! Разом з - знов таки -Черчілєм, бо Сталін взяв Росію з сохой, а залишив з ядерною бомбою.
Поки що нинєшні росіянє НЕГЛАСНО таки підтримують ТАКИЙ курс розвитку держави... А мнєніє 140 мільонів, як не крути, але ТРЕБА поважати...
Інша справа, що Є 46 мільонів, мнєніє яких таки ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від мнєнія Третього Риму...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 20:35:26
Відповідь #207
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
А ось погрожувати некрасиво, я б казала, неаристократично
Боже збав погрожувати! Ми ж за "Схід і Захід разом", нє? +)
і по-нашому то є "нешляхетно"... "аристократія" -то у французів і в наслідуючих їх "вєлікоруських" помєщіків, яки ПРЕЗИРАЛИ "мужицкоє нарєчіє", яке зараз зветься "магучім руським язиком"...

Цитувати
39 году львов был еще польским мирным городом,а потом почемуто оказался в составе советского союза.нескажете почему?


Россия виновата
нинєшня? путінська? нєєєє.... НІХТО нинєшній російський народ НЕ ЗВИНУВАЧУЄ...
в тому винуваті Савєти (СРСР), але ЧОМУ нинєшню путінську і всіх її апологетів ТАК від того КОЛБАСИТЬ???
Ну, якшо "Москва- Третій Рим", то прийміть на себе гріхи Нєрона і Понтія Пілата....

ПОШТО ХРІСТА РАСПЯЛІ, сволочі?????

По-перше. "Схід і Захід разом"...Якщо обидві сторони бажають, ДА.
По-друге. Москва не Третій Рим. Це просто політична концепція.
Я вважаю, що у України досить своїх інтелектуальних ресурсів і вона має розвиватися та йти своїм шляхом, а не по чимось вказівкам (ані Амеріка, ані Росія не повинні втручатися в цей процес).
Більшість всеж таки проти НАТО. Поки що. Якщо НАТО панацея від багатьох проблем, треба це довести людям, але не вказівками неавторитетних лідерів держави, а зусіллями наукової єліти, що правдиво преподнесе історію, факти, та докази.
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

23 Червень 2008, 20:47:40
Відповідь #208
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я вважаю, що у України досить своїх інтелектуальних ресурсів і вона має розвиватися та йти своїм шляхом, а не по чимось вказівкам (ані Амеріка, ані Росія не повинні втручатися в цей процес).

ооо!
однако штаты за английский вторым государственным не митингуют  :D
аматор птацтва

23 Червень 2008, 20:52:32
Відповідь #209
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
***
Цитувати
Однако разницы между немцами и СССР для украинцев нет - захватчики как те, так и другие. И служба тем или иным - служба захватчикам
ЦІКАВИЙ разворот!! О_о
то КУДИ тре було діватись?????

Цитувати
Сталин же убрал нейтральные государства между Германией и СССР
нє-нє-нє, Бодун, нє-нє-нє...
ПОЛЬЩА не була НЕЙТРАЛЬНОЮ державою!!!
і Румунія не була... і Фінляндія не була... і Литва не була.. і Латвія.. і Естонія...
про ЯКІ САМЕ "нейтральні" держави ми говоримо????

Цитувати
2 Antzу - антимосковизм тоже, по идее, должен караться,
ЛЯМА??????
назвіть мені хоч ОДИН Закон, внутрішній чи міжнародний, який ЗАБОРОНЯЄ критикувати політику Кремля??????
Зовсім йо*нулись, вибачте??????
Москалі афуєлі ОСТАТОЧНО, заборонили свою політику КРИТИКУВАТИ???
та пішли ви нахєр в свої мордовські болота, яще ПИТАТИ вашого дозволу БУДУ????

Цитувати
2 Хоть у Луценко фамилия и на -о оканчивается, но украинец он явно только по паспорту. Яценюк, если не ошибаюсь - корни с Польши, возможно, польский еврей,
див. вище +))
у Вас, повірте, з ТАКИМ підходом, будуть в житті ПРОБЛЕМИ +)
а ЯК Ваше прізвище?+)))
Мабуть, ДІЙСНО слав*янське?
Только рускіє в роднє, прадєд мой самарін... Єслі кто і влєз ко мнє, так і тот - татарін (с)
ВИ - ВПЕВНЕНІ в своєму арійському походженні?
(НСДАП тут ні до чого, арійці - прийшли з Іранського нагор*я, рух-ас, рокс-алани, до речі, алани=осетини, тобто, Сталін-росколан, найближчий родич)
легенда про Чеха, Ляха і Руса вам шось говорить?
так БУДЕМ мірятись ЧЕРЕПАМИ чи йдете Ви нахєр? Молодший брат, холєро...


Отправленный на: Июня 23, 2008, 20:51:00
***
Цитувати
По-друге. Москва не Третій Рим. Це просто політична концепція.
Цитувати
"В кровавом болоте московского рабства, а не в суровой славе норманской эпохи стоит колыбель России. Сменив имена и даты, увидим, что политика Ивана III и политика современной московской империи являются не просто похожими, а и тождественными...
Россия порождена и воспитана в противной и униженной школе монгольского рабства. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства была непревзойденной. Даже и тогда, когда Россия стала независимой, она и далее осталась страной рабов. Петр I соединил политическую хитрость монгольского раба с величием монгольского владетеля, которому Чингисхан завещал покорить мир...
Политика России - неизменна. Русские методы и тактика менялись, и будут меняться, однако главная цель российской политики - покорить мир и править в нем - есть и будет неизменной. "Московский панславизм - всего лишь одна из форм захватничества".
Карл Маркс
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська