Форум Краматорська

  • 30 Січень 2023, 02:45:46
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, пов’язані з Thank-O-Matic. Показані теми, де "Вас подякували" інші користувачі. (Пов’язаний з першим повідомленням.)


Теми - Табра

ВНИМАНИЕ!!!!
Всем желающим стать предпринимателем, открыть свое дело, расширить свой бизнес, восстановить .... и прочее!!!!!

ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Мета конкурсу - поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.
Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.
Кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності в межах реалізації бізнес-планів:
купівля нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг);
оренда нежитлових приміщень для здійснення бізнес діяльності до 2 місяців (на період використання коштів гранту);
виплату заробітної плати персоналу до 2 місяців;
забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг;
купівлю франшизи за договором комерційної концесії (франчайзингу) з відповідним обладнанням;
Цей перелік не є вичерпним.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

http://www.ccc-tck.org.ua/active/10/
КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ПРОЕКТІВ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ МІСТА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ У 2016 РОЦІ
 
Краматорська міська рада оголошує конкурс проектів серед мешканців міста для реалізації їх у 2016 році

1.Мета конкурсу

Впровадження європейської практики участі громадян у бюджетному процесі, формування довіри громадян до місцевої влади шляхом підвищення рівня прозорості процесу прийняття рішень та надання жителям міста Краматорськ можливості безпосереднього впливу на бюджетну політику міста.

У конкурсі можуть прийняти участь громадяни України, які проживають або перебувають у місті Краматорськ.

З міського бюджету можуть бути профінансовані проекти за наступними пріоритетними напрямками:
•приведення території у належний санітарно-гігієнічний стан;
•створення пішохідно-транспортних комунікацій;
•ремонт споруд;
•озеленення, облаштування охоронних та рекреаційних зон;
•розміщення тимчасових споруд для обслуговування населення;
•міське обладнання (технологічне, функціональне облаштування, декоративне обладнання, запроектоване за дизайнерськими розробками);
•ігрове та спортивне обладнання;
•встановлення освітлювального обладнання території, споруди;
•зовнішня реклама та засоби інформаційно-комунікаційних систем;
•тимчасове упорядкування територій, які втратили первісне функціональне призначення.

Незалежно від обраного напрямку діяльності по проекту, він має бути реалізований в публічних місцях (центральні вулиці, сквери, парки, алеї тощо) та в місцях соціального значення (території лікарень, пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту тощо). Конкурс проектів по всій території міста буде оголошений згодом в рамках програми «Громадський бюджет» на 2017 рік.

Не фінансуватимуться проекти, які мають суто накладні витрати, пов’язані з оплатою праці, вже заплановані по іншим міським програмам, спрямовані на задоволення загальних бюджетних потреб, мають безперервний або періодичний характер, масштабне будівництво.

2.Вимоги до подання заявок

Проект – пропозиція завдання, яка подана автором та має підтримку не менше 10 осіб (крім автора), яка не суперечить діючому законодавству, реалізація якої знаходиться в межах компетенції органів Краматорської міської ради та спрямована на вирішення окремої проблеми протягом бюджетного року в місті Краматорськ відповідно до критеріїв бланку-заяви, з врахуванням обсягу коштів та пріоритетних напрямків.

Автор – дієздатний громадянин України віком від 16 років, який має реєстрацію місця проживання чи місця перебування в офіційних документах в місті Краматорськ або довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи що підтверджують проживання в місті.

Зміни та узагальнення декількох проектів в один можливо лише за згоди авторів відповідних проектів та не пізніше, ніж за 7 днів до кінцевого терміну приймання проектів.

Детально про вимоги до подання заявок у Положенні про конкурс.

3.Фінансування

Бюджет усього конкурсу становить 1 млн. грн. для реалізації проектів у 2016 році.

Максимальна сума одного проекту становить 150 тис. грн. , що є 15% від загальної суми конкурсу. Внаслідок обмежених ресурсів та великої кількості бажаючих, слід відзначити, що перевагу мають проекти на меншу суму, що дозволить скористатися можливістю більшій кількості мешканців. Учасники конкурсу повинні продемонструвати зобов’язання щодо проекту через залучення додаткових грошових та/чи матеріальних ресурсів. Особистий вклад заявника може бути виражений у фінансах, ресурсах, роботі, утриманні об’єкту тощо.

4.Строки

Проектні заявки приймаються з 1 червня 2016 року. Кінцевою датою подання заяв на розгляд про фінансування у цьому конкурсі є 20 червня 2016 року. Після отримання усіх пропозицій вони будуть перевірені та опубліковані на сайті Краматорської міської ради http://krm.gov.ua. Заявки, які не відповідають вимогам Положення про конкурс будуть відхилені та на голосування не виставлятимуться.

Після проведення перевірки, заявки будуть зареєстровані на сайті електронних петиції http://e-dem.in.ua/kramatorsk. Протягом часу з 17 червня до 28 червня 2016 року мешканці міста матимуть змогу проголосувати за запропоновані проекти за допомогою системи електронних петицій. Голосування за проекти не буде обмежено кількістю голосів у 250, як це встановлено системою.

Після закінчення голосування проекти будуть відсортовані за рейтингом, відповідно до отриманої кількості голосів. Профінансовані будуть проекти, що відповідно до встановлення підсумків голосування набрали найбільшу кількість балів аж до вичерпання загальної суми конкурсу. У випадку нестачі коштів на реалізацію чергового проекту за кількістю балів, переможцем визнається наступний проект за кількістю балів, реалізація якого не призведе до перевищення загальної суми.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 1 липня 2016 року. Реалізація проектів-переможців почнеться у липні 2016 року. Загалом діяльність в рамках проекту повинна бути завершена до 20 грудня 2016 року.

5.Подання проектів

Проекти подаються в електронному вигляді на поштову електронну адресу budget_gromady@krm.gov.ua або в друкованому вигляді з додатками за адресою: м. Краматорськ, пл. Миру, 2, каб. 111.

Кандидати обов’язково у додатку мають прикріпити відсканований лист з 10 підписами на підтримку проекту.

До заявки можуть бути додані будь-які матеріали, які, на думку автора, пояснюють ідею проекту та сприяють розумінню іншими мешканцями важливості запропонованого проекту.

Будь ласка, зауважте, що аплікаційні документи, повинні бути надіслані електронною поштою виключно у форматах MSWord, PDF або JPEG.

6.Консультації

З метою вирішення поточних питань та підвищення кваліфікації авторів будуть проведені консультації. Для запису на консультацію необхідно відправити лист з темою «Консультації» на електронну адресу budget_gromady@krm.gov.ua. До листа потрібно додати контактну інформацію автора та короткий опис ідеї проекту. Точна дата консультації буде повідомлена листом у відповідь, в період подання проектів з 23 травня до 5 червня 2016 року.

Заявка в ворде https://drive.google.com/file/d/0B7ZvIR0zonBDaGwzaWttTTJScHc/view

http://www.krm.gov.ua/news/view/15725
Региональный офис по вопросам реформ в сфере местного самоуправления, децентрализации полномочий органов исполнительной власти находится в Краматорске по адресу: ул. Дворцовая 37, оф. 1. Контактный телефон: 066 785 08 32, e-mail: officeref.dn@gmail.com

ЧАС РОБИТИ ВЕЛИКІ ЗМІНИ: ПРО РЕФОРМУ, ЯКУ БОЯТЬСЯ І БЕЗ ЯКОЇ НІЯК! (Частина 1: Чому?)


ЧАС РОБИТИ ВЕЛИКІ ЗМІНИ: ПРО РЕФОРМУ, ЯКУ БОЯТЬСЯ І БЕЗ ЯКОЇ НІЯК! (Частина 2: Як?)


ЧАС РОБИТИ ВЕЛИКІ ЗМІНИ: ПРО РЕФОРМУ, ЯКУ БОЯТЬСЯ І БЕЗ ЯКОЇ НІЯК! (Частина 3: Міфи?)


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: просто і доступно про реформи
http://auc.org.ua/sites/default/files/decentral_zac_ya_infografika.pdf

Презентація «Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування» (pdf)
http://auc.org.ua/sites/default/files/decentralizaciya_vladi.pdf

Інфографіка: фінансова децентралізація
http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=409155&cat_id=397854
ДПІ у м.Краматорську направляє реквізити рахунків для зарахування надходжень у 2015 році відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік“, наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 "Про бюджетну класифікацію та її  запровадження" із змінами та доповненнями, наказів Державної казначейської служби України від 6 січня 2015 року № 4 «Про внесення змін  до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету».
Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного та місцевих бюджетів визначено 09.02.2015 року.

http://www.fayloobmennik.net/4585237  КРАМАТОРСК

http://www.fayloobmennik.net/4585242 ПОССОВЕТЫ
В Днепропетровской областной больнице лежит раненый боец 72 бригады - артиллерист, (Изварино) солдат срочной службы, получивший сквозное ранение в лицо (идет борьба за его зрение) - краматорчанин Максим Ильченко. Пока мама ничего не просила, но теперь, когда программа - минимум для Максима почти выполнена ( титановая пластинка и пр. Предстоит еще операция или операции), просит помощи всех неравнодушных краматорчан. Специалисты советуют провести дополнительную операцию на глазу, который опрометчиво признан безнадежным и, возможно, помочь. Эта операция стоит 20 тысяч гривень. Поможем? Жду фото из госпиталя, № карточки мамы: 4405882305896460 Ильченко Людмила.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1]