Форум Краматорська

  • 15 Липня 2024, 05:59:30
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Harerama

Сторінок: [1] 2 3 ... 58
1
Автодром / Re:Поменялся знак
« : 20 Жовтня 2012, 06:27:07 »
Если ехать сверху по Ленина, то на светофоре что возле детско-больничного перехода, похожий квадратик прикручен, но без каких либо опознавательных знаков.
А які ще повинні бути пізнавальні знаки? Під’їхав до світофору, пропустив пішоходів (якщо є) та погортай наліво на любий колір світофору. Тепер вигідніше під’їзжати саме на червоний  :).

2
Автодром / Re:Поменялся знак
« : 20 Жовтня 2012, 06:18:28 »
А еще, повесили кирпич на Социалистической- Богдана Хмельницкого, если поворачивать за Экспоцентр.
С приметкой "крим службового транспорту".
На відрізку Б. Хмельницького від Шкадінова до Соцалістичної ще краща ситуація.

Біля "Темпу" давно висить знак 3.1 «Рух заборонено» у напрямку Соціалистичної. А зверху (чуть вище 24-ї школи) стоїть знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом» у напрямку вниз.
І якщо хтось дуже вумний їхав уверх та використовувався відмазками від правил (типу "я тут живу", "тут мій магазин", "я на службовому", "в мене собака помирає а я від Брежнєва", "я на погрузку/розгрузку" та ін.) міг запросто получити в лоб від зустрічного транспорту, якому якби "ГАРАНТУВАЛИ", що тут тут одностороння смуга.

3
Автодром / Re:Поменялся знак
« : 19 Жовтня 2012, 18:04:50 »
Токо заметил (может повесили недавно) по Парковой вниз на Т-образных перекрестках повесили зеленую стрелку направо


Сьогодні вранці  сам побачив. Погорнув на червоний. А водила позаду не наважився :)

4
Выборы 2012 - Украина / Re:Выборы 2012
« : 15 Травня 2012, 18:23:00 »
На сайті http://nbnews.com.ua/vybory-2012/okrug/48/ переголосування праймеріз по Краматорську. Як пояснюють автори сайту - це пов’язано з перерозподілом центральною виборчою комісією меж округів.
Несподіванно Шеховцов на другому місці. Більше ніж у його колишнього супротивника Скударя в 9 разів :).
Хто знає, як зв’язатись з Олексієм Димитровичем - розкажить йому. Може захоче ще раз зайти в ріку :)

5
Выборы 2012 - Украина / Re:Выборы 2012
« : 23 Квітня 2012, 20:23:30 »
А почему "фронтовиков" аж двое?
Тому в мене і виникло запитання - це що, таке собі містечкове праймериз? Вибрати між красивим та  багатим - хто з них піде від ФЗ до Ради? Тоді я скоріше віддам голос Шеховцову. Він мені більше подобається  :?
А Маркович досить старий вже. Слово пердун я не казав. Це хтось підгавкнув під руку.

6
Выборы 2012 - Украина / Re:Выборы 2012
« : 23 Квітня 2012, 19:45:08 »
Це що,  Краматорський праймериз ?
http://nbnews.com.ua/vybory2012/okrug/52/

7
І хто прийде замість Костюкоєва? Думаєте краще буде? Покращення ВЖЕ БУЛО. І надалі не передбачається...

8
а толку?
Карпенко врядли пойдет, уже хаживал.
ну разве что Шеховцова как то финансово мотивировать


Є пропозиція - давайте проведемо опитування. Таки собі "праймеріз" - кого хотілось би бачити кандидатом-мажоритарником від Краматорську не від ПР (та комуняк з ін.). Як це робив Найєм на фейсбуці.
Сам не хочу засновувати опитування, бо буваю на КІ раз на тиждень. А тут треба буде оперативно додавати/видаляти кандидатів.
Четвірка кадидатів вже є: Карпенко, Шеховцов, Брюс Вілліс (ТАК!) та Портвейн :)

9
А Карпенко не бажає пойти до ВР?
Або можна знову Шеховцова позвати?

10
Осуждению подлежит деятельность Коммунистической партии, но не научные работы ученого.
Вектор думок вже вірний. З цього я і почав - є теорія Маркса, яку він запропонував у "Маніфесті комуністичної партії", а є практика леніна, сталіна, Хрущова, Брежнєва. І тому я не розумію, чому політичну систему у СРСР називають марксизм-ленінізм або просто марксизм. Це ж нонсенс. Маркс не був теретиком чи практиком концтаборів, голодомору, культу особистості, психлікарен для незгодних, та інших речей, притаманних СРСР.

Насправді, політичний устрій треба називати ленінізм-сталінізм - за ім’ям практиків. До речі - Пол Пот теж вважав себе комуністом. Але те, що робив режим червоних кхмерів у Камбоджі важко назвати комунізмом.

І на завершення. Мій вчитель з суспільних наук Борис Григорович Єфремов у свій час познайомив мене з книгою Михайла Восленького "Номенклатура", де приводиться повний науковий аналіз політичного устрою СРСР (та інших стран радянського вибору). Нічого спільного з комунізмом там нема взагалі. Є звичайнісеньке класове суспільство, в якому є керуючий клас номенклатури:

Цитувати
Таким образом власть перешла к ограниченному кругу лиц, которые потеряли свою первоначальную связь с рабочим классом и стали особой «кастой». Многие исследователи утверждают, что хотя формально установленный в стране строй назывался социализмом и декларировалось, что собственность принадлежит трудящимся, на самом деле номенклатура представляла собой особый класс, получивший так называемую народную собственность в своё полное распоряжение.
Тобто який комунізм, ми зібралися тут обговорювати?

11
А как обстоят дела с наполняемостью классов ? Если школа считается одной из лучших, то ажиотаж попасть именно в неё огромный. Можно столкнуться с проблемой - переполненностью классов, что со временем скажется на учениках.
Переповненість класів - не сама велика проблема. З цього року при вступу по вишів буде враховуватись не тільки бал на ЗНО, але і середній бал атестату. Тобто у школах, де ДУЖЕ високі вимоги до учнів (маю на увазі саме 35, 22, 25) середній бал у атестаті буде ЗАНИЖЕНИМ при тому ж (чи вищем) рівнем знань. З перерахованих вище шкіл вже почали розбігатися учні :(
Особиста подяка Дімону Сабачніку.  Та "спасибо жителям Донбасса..."

12
Харерама, ты либо шизофреник, который небо называет зеленым, либо тебе платят деньги за такую чушь.
Зазвичай я не відповідаю, якщо зі мною розмовляють таким тоном. Як то кажуть - навіщо годувати троля?
Але я зроблю одне виключеняя із своїх правил, та спробую проаналізувати той кисіль, що вилив пан "син Йохона" зі своєї голови.
Цитувати
Смотрите все, вот они истинные защитники бреда Маркса. Ты то хоть читал Маркса, классовый борец ты епть...
Перша думка в моєї голові - юначе, назови декілька (хоч пару, хоч одну) з робіт Маркса. Я назову. Бо ми їх вівчали в обов’язковому та примусовому порядку. Як можна теорію капіталу - цілком струнку, логічну та непротиворечиву - назвати "брєдом"? Чи теорію класової боротьби? Але все це ТЕОРІЯ. Якщо ти вважаєшь її "брєдом" - придумай свою, кращу.
Цитувати
Что-то я не пойму, народ значит в концлагерях уничтожали, а ты живой почему-то, как и все народы СССР до Сталина.
Важко зрозуміти, що ти хотів мені цим сказати. В мене обідва діди загинули на другий світовій війні. У моєї дружини один пропав без вісти на війні, а другого закатували у 38-му. Я знаю, як бабця моєї дружини одна піднимала дітей (у тому числі, мою тещу), як виживала під час другої світової. Але тобі цього не зрозуміти. Для тебе сталинські концтабори та голодомор - пропаганда. Ще моя мати розповідала мені малому, що у її матері була родина з 14 братів та сестер. Голодомор у Поволжжі пережили рівно половина. Даже прислів’я тоді було "голодающее Поволжье". Я своїй мамі, дай їй Бог здоров’я, вірю більше, ніж телевізору чи інтернету.

Цитувати
Если посмотреть статистику, статистику ЦРУ по населению СССР, то там убыль только во время войны. Так о каком геноциде речь?
Навіщо так складно. Відкрий вікіпедію - там всі цифри є. На мою особисту думку - саму ці цифри є і в "статистике ЦРУ" :) . Але є окрема думка аналитиків на офіційну демографію від трубкососа: Тайны советской демографии

Цитувати
Вот, например, за время правления Ющенко, была убыль населения и высочайшая смертность населения в невоенное время. И этому покыдьку еще и платят народные деньги как экспрезиденту.
Не буду загострювати увагу на темі покидьків - просто у мене дещо інша думка. Але при Ющенкові вперше за всю історію самостійності у декількох областях народжуваність перевищіла смертність. Тобто був зафіксований приріст населення.  Ти особисто можеш його зневажати як людину чи президента. Але саме при ньому мамаши стали отримувати величезні гроші при народженні дитини.

Цитувати
Предложение в силе, хотите осуждать идеологию СССР - осуждайте марксизм. Вот и послушаем ваши аргументы и факты.
Ти для мене не дуже цікавий співрозмовник. Мабуть мало читаєш та мало слухаєш інших, або слухаєш не тих та не то. Тобто від тебе я не получу нових знань, а тільки емоції. Це мене не цікавить. Але я готовий надати тобі безкоштовне домашнє завдання по темі твого посту:
1. Було ли суспільство у СРСР класовим?
2. Якщо так, то які класи були у СРСР?
3. Як звали твоїх прабабусей та прадідусей? Де вони жили? Чим займалися?
4. Чому ти не можеш відповісти на запитання № 3?

PS. Якщо небо стане зеленим, то я чесно скажу, що воно - зелене. Можна я собі залишу, як афорізм?

13
Враги Украины комуняки утверждают, небыло. :wild: :x
 КПУ: Голодомора в Украине не было. Статистика и реальные факты свидетельствуют о том, что голодомора в Украине не было. Об этом в комментарии заявила народный депутат от Коммунистической партии Украины Алла Александровская.   http://ubr.ua/ukraine-and-world/power/kpu-golodomora-v-ukraine-ne-bylo-44981


Комуняку - на гілляку.

14
Цитувати
Но фашизм –осудили!!! А вот коммунизм???
Ты уже запарил всех. Коммунизм - это не идеология, а строй общества, которого не было на планете Земля, по этой причине его осудить нельзя. В СССР была идеология марксизма. Хочется осуждать? Пожалуйста, осуждай марксизм. Или ты разницы между идеологией и устройством общества не видишь?


Jonson не правий. Марксизм - саме ідеологія класової боротьби. Та в СРСР був не марксизм.

Спочатку ленін додав то теорії класової боротьби Маркса свою революційну практику "військового комунізму", "диктатури пролетаріату" та "червоного терору". Але трубкосмоктун додав до всього цього ще практику концтаборів, геноциду народів шляхом штучного голоду та ін.

Тобто в СРСР був практичний ленінізм-сталінізм (хочеш, називай його хоч марксизмом, хоч соціалізмом, хоч комунізмом - мені байдуже), що на практиці вийшло для народу не краще за фашизм. А пам’ятники цим покидькам досі стоять по країні.

15
Меня радует этот приговор вот по этой причине:
этим приговорм создан прецендент ,по которому следующая власть посадит нонешнюю.
А в том, что следующая власть неприменно будет я уверен!


ти занадто далеко дивишся.
НЕП задушили в 27-му. Потім був голодомор 32-33 рр. Потім великі "чистки" 35-38 рр. Але Кат всіх часів здох лише в 53-му. Не занадто довго чекати?

Сторінок: [1] 2 3 ... 58