Форум Краматорська

  • 21 Травень 2024, 08:43:10
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Украина. Бред и предвыборная истерия  (Прочитано 57277 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

15 Березень 2009, 18:13:44
Відповідь #105
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Юлия Владимировна, вы регулярно воровали тот газ, а теперь поучаете, как избавиться от коррупционеров?! Вы на коррупции построили отношения в парламенте! У вас все держится на взятках! И если не заплатите своим партнерам в Верховной Раде, если они не купят себе очередной "Лексус", то они к вам, извините, ж...й повернутся!" - взорвался Виктор Ющенко. Его гнев премьер остудила предложением: "Идите в суд, Виктор Андреевич! Ваша прокуратура, ваше СБУ. Если есть нарушение закона, открывайте уголовное дело!" "В какой суд, Юлия Владимировна? В ваш суд? В суд, который вы контролируете?! Сегодня вы по трупам идете к своей цели!" - отвечал Виктор Ющенко. Как говорится, комментарии здесь излишни.
http://www.facts.kiev.ua/archive/2009-02-18/94350/index.html

Ваша прокуратура, ваше СБУ... ваш суд. Это в порядке вещей уже.

Форум Краматорська

Re: Украина. Бред и предвыборная истерия
« Відповідь #105 : 15 Березень 2009, 18:13:44 »

15 Березень 2009, 18:16:18
Відповідь #106
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вибачте, ще додам, AntZ'е:
Мені не цікава бійка само по собі, і тим паче за будь якого політика. Я лише пропонував на конкретному прикладі визначитися, що спроможний вдіяти президент, безвносно прізвища.
Не бажаєте - ваша воля. :o

15 Березень 2009, 18:22:14
Відповідь #107
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
"Це ви до чого?"
Это я до того, что не хочу уподобляться Балоге и К. Рассказывать про государственную измену, обвинять любого в конкретном преступлении с указанием : места, времени, состава, признаков... а потом заранее знать, что это либо бред либо недоказуемо и свалить всё на продажность судей и прокуроров...
Так вот, а что вы имеете ввиду под " Я пропонував не заклики, а більш суттеву розмову". Что может быть более существенным, чем политическая, личностная ответственность политика такого ранга. А добиваться своего надо всеми дозволенными методами. А если я не знаю, как это делать, то и не буду говорить, что сделаю. Или я, обещая помощь клиенту не знаю, что "менты, прокуроры, налоговики с пожарниками, земельный отдел с архитектурой..." будут палки в колёса вставлять? Знаю! Так что Президент не знал, что есть ПР, КПУ, "любі друзі", москали и ... Знал. Значит не способен с этим совладать.
Ну а то, что он, именно он, сотворил с НСНУ - это не "политическая халатность" приведшая к тяжким последствиям. Или опять скажете, дайте конкретный расклад.

15 Березень 2009, 18:24:39
Відповідь #108
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Це ви до чого?"
Это я до того, что не хочу уподобляться Балоге и К. Рассказывать про государственную измену, обвинять любого в конкретном преступлении с указанием : места, времени, состава, признаков... а потом заранее знать, что это либо бред либо недоказуемо и свалить всё на продажность судей и прокуроров...
Так вот, а что вы имеете ввиду под " Я пропонував не заклики, а більш суттеву розмову". Что может быть более существенным, чем политическая, личностная ответственность политика такого ранга. А добиваться своего надо всеми дозволенными методами. А если я не знаю, как это делать, то и не буду говорить, что сделаю. Или я, обещая помощь клиенту не знаю, что "менты, прокуроры, налоговики с пожарниками, земельный отдел с архитектурой..." будут палки в колёса вставлять? Знаю! Так что Президент не знал, что есть ПР, КПУ, "любі друзі", москали и ... Знал. Значит не способен с этим совладать.
Ну а то, что он, именно он, сотворил с НСНУ - это не "политическая халатность" приведшая к тяжким последствиям. Или опять скажете, дайте конкретный расклад.
Більш суттево трохи вище.

15 Березень 2009, 18:29:41
Відповідь #109
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю

15 Березень 2009, 18:38:54
Відповідь #110
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Це ви до чого?"

Не зважайте. Я вже зрозумів - розбору польотів не буде. Загальні фрази ні мені, ні вам не порібні. Різна мета в нас.

15 Березень 2009, 19:34:56
Відповідь #111
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Werwolf:
Цитувати
Я ніколи, навіть через, не голосував і не проголосую за людину (хоч темну кобилу, а хоч світлого месію). Я голосував і буду голосувати за ті "гасла" та "ідеї", що мене цікавлять, а не за прохідного кандидата.
Флаг в руки. На заборе написано ... - верите?
Цитувати
Якщо кажемо про 2-о турові вібори, то у першому я віддам голос тому, хо більш відповідає моєму баченню України. Якщо він (кандидат) не попаде у другий тур, то я обиратиму того, хто, на мій погляд, менше зашкодить України з моєї точки зору.
Интересный подход - осуждать человека , который ещё не совершил преступления.
Цитувати
Але мені також не байдуже у який бік вона буде розвиватись.
Якщо зважити на моє обирання з трьох (не з 20 як буде на справді). Мене не влаштовують всі три, і тому я, звичайно, оберу того, хо менше зашкодить  тим напрямкам розвитку країни, які мені не байдужі.
Що не так.
Всё так.
Сидите дома , вам смысла нет идти на выборы . Вам даже кандидат "против всех" не подойдёт.
Цитувати
ну ви ж більше ніж конан - ви ж розумієте
А это не вам судить - у кого больше , а у кого меньше , для этого женщины есть.
А по отношению к вашим видениям в будущее , я основываюсь на конкретных действиях , которые и показывают нанаправление развития страны и предпочитаю кандидата , который может принимать решение и доводить их до конца.

15 Березень 2009, 19:59:17
Відповідь #112
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Werwolf, вам не здається шо Ющ політичний труп? і що бруд, який ллється на ЮВТ, не здається що це вже занадто?
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

15 Березень 2009, 20:12:16
Відповідь #113
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
конан:
Брек.
На тині написано, а за тин заглянути слабо?

Засуджувати людину, яка нічого не зробила? Людина тільки но народилася і ще нічого не втигла зробити? Ні людина, якщо "пхнеться" на президента, принаймні 35 років вже прожила, і за нею тягнеться ціпок її вчинків, прагнень, досягнень і т.і.
Засуджує суд, він же й спокуту призначає. Я можу, з огляду на свій досвід, бо більше нічого немає (самі ж казали про тин), визначитися для себе - чи спроможний кандидат втілити МОЇ прагнення, а не свої.

Стосовно
Цитувати
Сидите дома , вам смысла нет идти на выборы . Вам даже кандидат "против всех" не подойдёт.
Не йти дозволивши вам обрати за мене того, хто втілити ВАШІ прагнення? Ні, я прийду і проголосую за кандидата, який якщо і непроможний втілити МОЇ прагнення, але завадить втілити ВАШІ. Звичайно у тому випадку, якщо МОЇ і ВАШІ мають суттеві відмінності.


Цитувати
Цитувати
ну ви ж більше ніж конан - ви ж розумієте
А это не вам судить - у кого больше , а у кого меньше , для этого женщины есть.
А по отношению к вашим видениям в будущее , я основываюсь на конкретных действиях , которые и показывают нанаправление развития страны и предпочитаю кандидата , который может принимать решение и доводить их до конца.
В кого більше я навіть не намагаюся судити (Про суд вже сказав вище :o). Ви ж намагаєтесь перекрутити та уточнюєте загальновідоме. За АntZ'ом я такого не помічав. Цим (про жінок) ви лише додали мені впевненності щодо вас.

Що до мого бачення майбутнього: Якщо ви надаєте перевагу кандидатові, "который может принимать решение и доводить их до конца" без відносно до його цілей та шляхів досягнення, то що я можу вдіяти? Кожен вільний бути на боці переможця, або допомогти іншому стати переможцем. У кожного свій шлях

15 Березень 2009, 20:22:02
Відповідь #114
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Werwolf, вам не здається шо Ющ політичний труп? і що бруд, який ллється на ЮВТ, не здається що це вже занадто?
Мені нема ніякого діла до Юща. Я лише використовую ті аналогії, якими на мою думку, можуть бути сприймані іншими дописувачами. Та бачу, що останні 2 сторінку розмовляю з пустотою. Мене не бажають почути, отже я не зміг навести зрозумілих аналогій.
Що до бруду на ЮВТ, то якби я слухав/читав/дивився весь бруд, а головне - ВІРИВ. Кількість бруду на будь кого лише спонукає мене до пошуків та розмірковувань спираючись на СВІЙ досвід (тобто суб'єктивний). Але що поробиш, коли МІЙ суто суб'єктивний висновок що до ЮВТ збігається з галасом ішших. Невже обов'язково змінити своє ставлення до ЮВТ на протилежне необхідне лише тому, що деякі занадто галасливі високопосадовці кричать про те ж саме? Вважаю що ні.

15 Березень 2009, 20:44:18
Відповідь #115
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
...Та бачу, що останні 2 сторінку розмовляю з пустотою...

Якщо вас ніхто не підтримує, це не означає, що ви розмовляєте з порожнечею. Іноді корисно просто почитати хто і що пише. Вам буде легше, якщо я скажу, що ваша точка зору найменш, на мій погляд, заангажована та найбільш логічна?

Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

15 Березень 2009, 20:46:35
Відповідь #116
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Якщо вас ніхто не підтримує, це не означає, що ви розмовляєте з порожнечею.
А я підтримую. Повністю згоден з Werwolf.
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

15 Березень 2009, 21:06:29
Відповідь #117
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Шановний, Merlin, мені не потрібна підтримка (не за для образи, констатація факта), я намагався знайти "адекватного" опонента. Тобто того, який до загальних звинувачень, висловів, закликів і т.і. ще й додасть аргументації. Тому й порожнеча.
Дякую за підтримку обом і вам Merlin, і вам Грыша. Хоч вона й зайва поки що, бо мене поки що, і, як я вважаю у найближчому часі, не примусять/спонукають шукати її.

15 Березень 2009, 21:21:44
Відповідь #118
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://smi2.ru/vera-veritas/c115247/?seid=49
Тимошенко: Ничто не может помешать мне стать президентом Украины  (Политика) Источник: 
Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко заявляет, что ничто не может ей помешать стать президентом страны. Об этом она сказала в интервью французской газете "Le Monde".

"Мои действия и мои слова с 2005 года показывают, что я была готова поддерживать президента с первого дня на второй срок. Единственным путем было честное партнерство между мной и президентом. До последнего момента, даже когда он обвинил меня в государственной измене, я говорила, что нужны союз и согласие", - сказала также Тимошенко.
________________________ __

Это не бред, это предвыборная истерия.

15 Березень 2009, 21:24:25
Відповідь #119
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Это не бред, это предвыборная истерия.

Саме так.

Форум Краматорська

Re: Украина. Бред и предвыборная истерия
« Відповідь #119 : 15 Березень 2009, 21:24:25 »