ЗМІ Краматорська > Газеты, радио, ТВ

Новости Краматорска

<< < (2/2)

iks:
По радио слышал рекламу будет концерт на площади. Что именно будет? Какого числа?

iks:
Скажите что будет в Краматорске на площади вечером приблизительно 22 июля. По радио передавали местном.

Saurus:
Даю официальное опровержение администрации регионального ландшафтного парка "Краматорский" по поводу публикации на сайте "Новостей". Вот этой http://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=61516&catid=60&Itemid=157 Также устно советую при поливе дерьмом очередного учреждения предварительно интересоваться, что имеет сказать указанное учреждение по данному информационному поводу

На офіційному сайті видання «Новости Краматорска» hi.dn.ua у рубриці «Народная новость» 17.11.2015 опублікований матеріал «Огонь и ложь», який торкався випадків надзвичайних ситуацій у регіональному ландшафтному парку «Краматорський». Наведені факти є неправдивими та не відповідають дійсності. Автор матеріалу віднісся до публікації непрофесійно, не перевірив дійсності інформації. Адміністрація Парку офіційно повідомляє, що на його території, на ділянці №1 «Біленьке» дійсно мали місце факти пожеж, які мали ознаки штучного походження (підпалу). Пожежі були виявлені працівниками служби державної охорони Парку та своєчасно локалізовані сумісно з працівниками Краматорського лісництва Слов’янського держлісгоспу та Краматорського міського відділу Головного управління МНС України в Донецькій області. Службою держохорони РЛП «Краматорський» по кожному випадку було складено відповідні матеріали. Адміністрацією Парку складено заяви про скоєння злочинів, та передано до Краматорського міського відділу міліції. Між тим, наявність вказаних матеріалів зацікавлені особи можуть перевірити, звернувшись, згідно закону про публічну інформацію, звернувшись до адміністрації РЛП «Краматорський», Краматорського міського відділу міліції та МНС.
Оскільки вказана публікація є неправдивою та не відповідає дійсності, адміністрація РЛП «Краматорський» залишає за собою право звернутися із скаргою до правоохоронних органів для притягнення авторів даного матеріалу до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version