Форум Краматорська

  • 20 Липня 2024, 05:43:10
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, пов’язані з Thank-O-Matic. Показані теми, "Ви подякували" іншим користувачам. (Пов’язаний з першим повідомленням.)


Повідомлення - Mixey

Ковальсько-пресовий присмак (1)

Моєму татові присвячується...


У той час, як у Сполучених Штатах та Великій Британії літаки збиралися шляхом клепки окремих фасонних деталей з листового металу. У той час, як друга армія світу збирала свої літаки з фанери, чого доведеться й іншого гівна. Німецькі інженери примудрилися сконструювати та побудувати небачені на ті часи і найпотужніші у світі гідравлічні преси: один зусиллям на 33 000 тонн та два зусиллям 16 500 тонн. Які дуже стали в нагоді при виробництві перших у світі, знову ж таки німецьких, реактивних винищувачів Messerschmitt Me 262.
Після краху Третього Рейху, радянський союз забрав за репараціями прес 33 тис. тонн. Американцям дісталися менші машини. І ті, й ці, використовуючи досвід та технологічні напрацювання німецьких інженерів, стрімголов включилися в гонку. Гонку зі створення найбільших та найпотужніших пресів у світі.

Лідерами були американці. У 50-х роках вони ввели в експлуатацію два найбільші гідравлічні преси зусиллям 50000 тонн. Перший, виготовлений компанією Mesta Machinery, важить 8000 тонн та має висоту 27 метрів. Другий був побудований фірмою Loewy Hydropress. Ці унікальні машини пережили декілька модернізацій та працюють досі. Для того, заради чого це все і починалося. Для виробництва компонентів літаків Boeing 747, бомбардувальників Stealth та винищувачів F-35.Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Kramatorsk.INFO вітає усіх з Новим 2023 роком!

Шановні друзі, українці!

Сердечно вітаємо вас з прийдешніми – Новим 2023 роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, поділив життя України і кожного з нас на «до» та «після». Жахіття, які принесла на нашу землю війна, не змиє ніяка хвиля забуття.

Коли в усьому цивілізованому світі проходять святкові новорічні заходи, в Україні не вщухають обстріли і гинуть люди. Ці криваві події – з масованими бомбардуваннями російськими окупантами українських міст, знищенням цивільної і критичної інфраструктури, вимушеними переїздами цілих родин, приготуванням їжі на вогнищах, поминанням вбитих родичів і вшануванням подвигів мужніх українських воїнів, неможливо викреслити з пам’яті.

Але саме цей рік згуртував нашу націю, показав усьому світові, наскільки впевнена Україна у своєму бажанні жити у європейському просторі. Щоденно наші захисники демонструють свою звитягу і мужність, вражаючи своєю сміливістю і незламністю бойового духу. Вони є справжніми героями цього року, і саме про їхні подвиги та любов до рідної землі будуть читати у книжках майбутні покоління.

Тож, по-перше, бажаємо українським захисникам – і тим, хто зараз «на нулі», і тим, хто забезпечують їх прикриття з тилу – міцного здоров’я, щедрої вдачі і Божого благословення!

Любі українці, де б ви зараз не були: за кордоном чи у своїй домівці, у бомбосховищі, на станції метро чи у гуртожитку для переселенців, ми усім бажаємо скорішого повернення додому! Сил вам, витримки і натхнення!

Окрема велика вдячність армії наших волонтерів та усім, хто також щодня докладають зусиль, часом – неймовірних, ризикуючи власним життям, для забезпечення усім необхідним воїнів та нужденних громадян.

І нехай Новий 2023 рік стане роком нашої Великої Перемоги!

Мирного неба вам, сил, витримки і натхнення!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Рашизм

Раши́зм (англ. Rashism, Ruscism від англ. «Russia, Russian», — вимовляється раша,— та італ. «fascismo»  — фашизм, від якого взято закінчення -изм), або російський фашизм — політична ідеологія та соціальна практика владного режиму Росії кінця XX — початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів; на тоталітаризмі й імперіалізмі радянського типу, використанні російського православ'я як моральної доктрини та на геополітичних інструментах впливу, у першу чергу — енергоносіях для європейських країн, військовій силі, стосовно країн, що входять до кола впливу Російської Федерації.

Головна ідея рашизму — «захист росіян» за допомогою збройних вторгнень у сусідні країни.

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський нацизм».
Kramatorsk.INFO вітає усіх з Новим 2022 роком!Шановні колеги, друзі, співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2022 роком!

Цими днями усі ми згадуємо рік минулий – він приніс чимало проблем та хвилювань, але водночас показав, наскільки ми сильні, єдині та спроможні долати труднощі та гуртуватись задля досягнення поставлених цілей. Щиро дякуємо усім, хто реальними кроками вносить свій особистий внесок у розбудову країни.

Тож давайте з легким серцем відпустимо негаразди та відкриємо серце для нових емоцій, звершень і сподівань. Нехай Новий рік дарує усім духовне оновлення, міцне здоров’я, достаток, щастя і добробут.

Бажаємо миру Україні і злагоди кожній родині!

Божого благословення, яскравих і радісних зимових свят, чарівної казки та здійснення найзаповітніших новорічних побажань!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Собсно, интересует как у кого продвинулись  дела в этом направлении? На hi.dn.ua рекомендовали парочку - нафтогаз и ясно. По-моему, бардак в обеих. На телефоны поддержки клиентов в нафтогаз дозваниваюсь минут через 7-8, на ясно сдался после прослушивания музыки в течении 15-ти. По инету и знакомым инфа противоречивая.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Константин Абраменко. Моя фортификация


Когда то написал, что мое увлечение фортификацией Второй Мировой войны началось в далеком 2007 году с вроде бы пустяка - прочитал в Интернете статейку какого то писаки о зловещем и таинственном так называемом "Лагере дождевого червя". Потом был форум "Подземелья Кёнигсберга". Потом нащупал "Реликфайндер". Потом еще что то...

Но безусловно, на этом бы скорее всего все и закончилось, если бы не наличие совсем рядом реальных тайн и загадок — немецких фортификационных объектов в моем родном Краматорске. Нырнул в эту тему и пропал окончательно. Интереснейшее время — побед, открытий, заблуждений, разочарований, дружбы с интереснейшими людьми, говна и грязи откуда никогда не ожидал, помощи откуда тоже не ожидал, обвинений в фашизме (!!!)... И еще массы замечательных и отвратительных вещей. Которые и есть, собственно, частью моей жизни. Моей фортификацией.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Доброго времени суток, Наш коллектив Open Your Eyes подготовил новое видео про город Краматорск.


Спасибо за просмотр  :)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Уважаемые форумчане! На данный момент всё, что происходит в городе, мы пишем в теме про сепаратистов. Но там выложишь информацию, а через пару часов она обрастает несколькими страницами флуда. Предлагаю в этой теме писать только факты. Опубликовывать важный фото/видео материал. Без обсуждения.  Даже можно дублировать в тему про сепаратистов, чтоб была возможность обсуждения.
Сторінок: [1]