Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 18:57:51
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Среди политических сил Украины кто Вам больше импонирует?

Партия Регионов
БЮТ
"Наша Украина"
Социалисты
Коммунисты
Нет в списке (иная сила)
Никто

Автор Тема: Среди политических сил Украины кому Вы больше импонируете?  (Прочитано 22822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

06 Лютий 2007, 20:24:10
Відповідь #135
Offline

Хамлоу


Offline Хамлоу

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 78
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/6/54125.htm
У разі нових виборів Мороз опиниться в аутсайдерах
www.ПРАВДА.com.ua, 06.02.2007, 17:44
 
Якби вибори до Верховної Ради відбувалися наступної неділі, то до парламенту потрапило б чотири політичні сили – Партія регіонів, "Батьківщина", блок "Наша Україна" і Компартія.

Про це свідчить опитування, проведене центром соціальних досліджень "Софія", повідомляють Українські новини.

Так, 29,9% респондентів заявили про готовність підтримати Партію регіонів на чолі з Віктором Януковичем.

18,2% респондентів заявили про готовність підтримати "Батьківщину" на чолі з Юлією Тимошенко.

7,9% - блок "Наша Україна" (лідери - Віктор Балога, Роман Безсмертний, Юрій Єхануров).

3,7% опитаних мають намір голосувати за Компартію (лідер - Петро Симоненко).

2,4% респондентів заявили, що підтримають Соцпартію (лідер - Олександр Мороз).

2,1% опитаних заявили про свою готовність підтримати Народну партію (лідер - Володимир Литвин).

2,0% - партію "Уперед, Україно!" (імовірні лідери - Юрій Луценко, Арсеній Яценюк) (формулювання - до початку кампанії із брендом "Народна самооборона").

1,5 % - заявили про готовність підтримати Прогресивну соціалістичну партію (лідер - Наталія Вітренко).

0,6% - готові проголосувати за партію "Пора" (лідери - Євген Золотарьов, Владислав Каськів), 0,5% - партію "Віче" (лідер - Інна Богословська), 0,4% - партію "Реформи й порядок" (лідер - Віктор Пинзеник), 0,3% - Українську народну партію (лідер - Юрій Костенко), 0,3% - партію "Народний рух України" (лідер - Борис Тарасюк).

0,3% - Соціал-демократичну партію (об'єднану) (лідери - Нестор Шуфрич, Віктор Медведчук).

0,2% - Партію промисловців і підприємців України (лідер - Анатолій Кінах).

2,1% опитаних заявили про намір голосувати за іншу партію, 4,9% респондентів заявили про те, що не підтримують жодної з партій.

10,8% респондентам важко відповісти. 11,9% опитаних не взяли б участі в парламентських виборах.

Опитування було проведено з 19 по 26 січня, було опитано 2025 респондентів віком від 18 років по всій Україні. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

........................ ........................ ........................ ........................ .............

30 процентов за ПР? Сейчас? Не гармошка? :wild:

"София" - это вроде центр Ермолаева, он русскоязычен и, кажись, симпатизирует регионалам, но насколько можно им верить и насколько опрос "накручен"?

Если в пределах статистической ошибки, то Украине 3.14здец, а Юле еще аукнется солидарная голосовалка с П(артией) Д(онецкого) Р(егиона).
Греф Зурабович Кудрин

Форум Краматорська


07 Лютий 2007, 01:52:08
Відповідь #136
Offline

Хамлоу


Offline Хамлоу

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 78
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://www.korrespondent.net/main/178207/
Янукович - единственный политик, имеющий положительное сальдо


В пятерку политиков, которым более всего доверяет население, входят Виктор Янукович, Юлия Тимошенко, Владимир Литвин, Виктор Ющенко и Юрий Луценко. В частности, Януковичу "полностью доверяют" или "скорее доверяют" 49,3% опрошенных, тогда как Тимошенко - 37,1%.

Вместе с тем, как сообщили в пресс-службе Центра, Литвин пользуется доверием 35,5% опрошенных, Ющенко - 34,7%, Луценко - 34,3%.

Согласно опросу, Янукович - единственный политик, имеющий положительное сальдо симпатиков и антипатиков (соответственно 49,3 и 46,2%).

В свою очередь, высокий уровень доверия к Януковичу отчасти объясняется высоким спросом граждан на стабильность. "По мнению 55% респондентов, более всего, в чем сейчас нуждается украинское общество, - это стабильность", - отметили в Центре.

Опрос взрослого населения Украины был проведен Центром социальных исследований София с 19 по 26 января 2007 года. В целом были опрошены 2025 респондентов. Выборка опроса по полу, возрасту, региону проживания и типу поселения представляет население Украины в возрасте от 18 лет и старше. Метод опроса - стандартизированное интервью ("с глазу на глаз") по месту проживания респондента.

Исследование проводилось во всех областях Украины, АР Крым, Киеве и Севастополе (всего в 132 населенных пунктах). Статистическая погрешность выборки не превышает 2,2%.

По материалам ЛIГАБiзнесIнформ

........................ ........................ ......................

Бляяяяяя... Заказняк?.. Или в самом деле этой дубине до сих пор НАСТОЛЬКО доверяют? :help:

В принципе, Ермолай (директор центра София) - "російськомовний росіянин", он однозначно заангажирован, но чтобы ДО ТАКОЙ СТЕПЕНИ?

Если в самом Донецке уже 44% НЕ доверяют?

Мне как-то в Сети сказали, что Ермолаев донецкий (без кавычек)))))). Кто-нибудь в курсе, это правда?
Греф Зурабович Кудрин

07 Лютий 2007, 06:48:24
Відповідь #137
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Ну так почему ПР не организовует перевыборы ?   :D
Хотя в основном данные думаю верны . Вот только немного с БЮТ перекинули ПР . Думаю эти 2 силы примерно равны .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

07 Лютий 2007, 15:12:04
Відповідь #138
Offline

SuperMega


Offline SuperMega

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 37
  • Карма: +4/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Может быть лучше: "и ни одного хохла?" Нацист, вот Вы кто. Из-за таких как Вы и стал возможен раскол общества на Украине. Русские, имеющие украинское гражданство, не должны чувствовать себя ущемленной "не титульной" нацией.
а я не "хохол". Тому марна праця - мене цим словом образити. Цим Ви висказуєте свою "ізвєчную масковскую бєскультурность". Не більше.
Я теж не "тітульна нація", але на це не зважаю. З "хохлами" я бачу, як найти спільну мову, з "москалями" - НІ.
І Ви, шановний, своїма "агітаціями" тіки підтверджуєте мою впевненість у цьому.
Ніякого "розколу общєства", крім того, що в Вашій не зовсім чистій голові - НЕМА. Всьо в порядку, кладітє трубку.
за "нациста" - дякую, але - дивись вище, я їм не можу бути "по рождєнію". І перед тим, як когось-називати "нацистом", загляніть  , будь ласка, в дзеркало. Скажіть "Зіт хайль" і відчепіться від нормальних людей, не "хохлов" і не "москалей", а від НОРМАЛЬНИХ громадян України, які тут виросли, мають дітей, роботу, дім і ВАША москальська пропаганда "єдінства славянскії народов" - звістне діло, п ід "сєнью Кремля, о стєни которого разбіваются волни Мірового окєана" - МЕНЕ особисто вже ДІСТАЛА
шо там далі?
о! екскурс в історію +))) ай, шарман +)))
ну, по перше, ви плутаєте "росічів" з "великоросами", які, згідно тому ж Гумільову (аж НІЯК не "хохлу" - Лев Гумільов - сподіваюсь, знаєте? - Ахматова там, батько його теж Гумільов, як не дивно) - так от, вєлікороси склались як нація у 13-14-му сторіччі. На Сєвєрє. Теперешня Україна ніякого відношення до того складу не мала.  Але, як знову таки не дивно, люди тут жили.
Ви, разом зі своїма придворними істориками-шувіністами СКОПОМ об"явили жителів Слободжанщіни, Наддніпрянщини, Волині, Галичіни (ой, яке СТАШНЕ слово!!) - росіянами.
Ви ще не знаєте, що в українській мові "руський" і "россіянин" - то є дві РІЗНІ речі?

Я- особисто- не забув свою націю, але, навіть дивлячись на 1968-й рік, не про ваше москольське хавало ТА (моя) нація.
Не з"їли, обломили зуби. І об Україну обломите. Не ті часи. Всьо, "дранх нах вестерн" закінчився.

так. З націями розібрались, вже 600 років українці (малороси, якщо Ваша воля) з росіянами (великоросами, знов таки) - РІЗНІ нації.
пішли далі.
"манкурти" відносилось ЗОВСІМ не до національної принадлежності, ш ж Ви так озабочені національним питанням???
попали-с, разів з п"ять вже
я, блін, нацист такий хохольский, виявився зовсім не "хохлом", по Історії маєте "неуд"... ну ШО Ж ВИ ТАК, шановний??? =(
мені прикро за Вас... такий високо оплачуваємий пропагандіст, а так, вибачте, обісрались....
ага, про "манкуртів"...
манкурти не мають національності, як не мають власної думки, волі, стрємлєній... Крім, вибачте, напіться водкі і попригать на площі - знов за ту саму водку. Бо вони - МАНКУРТИ.
Серед краматорських манкуртів 70% - українці.
То шо, я маю ненавидіти українців?
та хєра там
мені подобаються українці
хазяйновиті, в міру ЖАДНІ +)), ретельні і акуратні.. отут - бурячкі, отут - перчік, отут (вибачте) - баклажанчікі...

шо там далі?
Росія...
ооооо....
В так і не з"ясували мені, чому я МАЮ любити Росію. Невдалий екскурс в історію, якась фігня про "гніль" - І ЦЕ ВСЕ????
тобто, АБО я - "гніль", або - "люблю Росію"?
а третього варіанту- НІЯКОГО нема?

Цитувати
Вы не должны любить Россию. Поверьте. Россия была, есть и будет быть без Вас и ничего при этом не потеряет.
Слава богу!!! розібрались....
а давайте - БЕЗ НАС???
то ЧО Ж Ви, бляді, сюди лізете, що впоратись не можна???????
То, мабуть, ЩОСЬ таке мовчитЕ і фігню про нас думаєте? Шось таки від нас ХОЧТЕ???
так шо саме???
Щоб ми відмовились від СВОЄЇ історії, щоб мали тіки ВАШУ, щоб забули про Велике Княжество Літовське, про Ржечь Посполіту? (res publica - якщо Ви з латиною не дуже)
щоб забули свої шаровари і вишиванки, з яких ви зробили "посмєшищє", а натомість вдягли "косоворотки" і "кокошніки"???
так цього не буде...+))) за 300 років свого паньсьтва на Україні ви цього не змогли, а тепер - так і поготів
"савєцкій народ" - ВМЕР
або ви це зрозумієте - хоча я панімаю, шо для москаля то- непосильна праця - або.. а що "або"? нема ніякого "або"... будете в гості приїзжать, і ми вас поведем в наш гарний ресторан "Чумацький Шлях", наллємо горілочки під смалець і шиночку, ви, як завше москалі, напіздячитесь і будете знов з крокодялячими сльозами в п"яних очах розповідати про "завсєгда братскіє народи"..
А ми будемо тіхо насміхатись: ну-ну....

але то ЛІРИКА...

так ЧОМУ я маю любити Росію??? Ви не відповіли...

  • Вас никто не просит любить Россию. Это очень даже для нее хорошо, что такой 100%-ный хам как Вы, ее не любит.
  • Вы культуре в подворотне "учились"?
  • Вы не русский и не украинец, так какой же Вы национальности, так сказать "яркий представитель" (или это тайна)?

07 Лютий 2007, 15:36:47
Відповідь #139
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я- хам і безкультурний?
москалик, ти мене повеселив +)))))
і в чому саме виражається моє "хамство" і "відсутність культури", можна взнати?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

07 Лютий 2007, 16:25:10
Відповідь #140
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Диплом писал про древние святыни,
о скифах, о языческих богах.
При этом так ругался по-латыни,
Что скифы эти корчились в гробах.
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

07 Лютий 2007, 18:08:09
Відповідь #141
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Тимошенко объединяется с Медведчуком?

По-моему, залепуха от Еханурова. Неймётся ему, что большой коалиции не получилось. Батько кучма не оценит его стараний...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

07 Лютий 2007, 18:10:14
Відповідь #142
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
По-моему, залепуха от Еханурова. Неймётся ему, что большой коалиции не получилось. Батько кучма не оценит его стараний...
Ничего удивительного. Поскольку БЮТ - реальная сила (в отличие от той же НУ) - к ним будут стараться прилепиться.

07 Лютий 2007, 19:47:23
Відповідь #143
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
На тему опросов общественного мненя =
ЗАДАЧКА. ДАНО:

Четыре центра социологических исследований провели соцопрос. По результатам первого, президенту доверяют целых 50 процентов. Премьер-министру не доверяют аж 40 процентов, спикеру - 50 процентов, Симоненко - 8О процентов,никому не доверяют 20 процентов.

По результатам второго, президенту не доверяют 90 процентов, премьеру доверяют 90 процентов, никому не доверяют 10 процентов. По результатам третего, спикеру доверяют 80 процентов, президенту и премьеру - по 20 процентов. По результатам четвертого опроса, никому не доверяют - 0,01 процента, доверяют Симоненко - 99, 99.

СПРАШИВАЕТСЯ: Кому принадлежат эти четыре центра социалогических исследований?

"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

08 Лютий 2007, 11:38:23
Відповідь #144
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
 :D Витренко ваш опрос не читала = надоже (иная сила  :D)
«Практически всю ночь материалы нашего сайта были недоступны читателям. Это привело к тому, что МИЛЛИОНЫ украинских граждан были лишены объективной и достоверной информации».

Н. Витренко о хакерской атаке на сайт ПСПУ.
всю ночь не спал = жаждал обьективной  достоверной информаци :valjajus:














"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

08 Лютий 2007, 12:08:05
Відповідь #145
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Дочка з школы принесла конфеты и плакатик от Ахметова (это от ПР  :D ) и какието счета коммунальных платежей торчащх в двери = (наверно от Ющенко и Тимошенко )
Наглядно видно какая партия заботится о народе а какая нет  :D
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

08 Лютий 2007, 12:31:31
Відповідь #146
Offline

SuperMega


Offline SuperMega

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 37
  • Карма: +4/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Диплом писал про древние святыни,
о скифах, о языческих богах.
При этом так ругался по-латыни,
Что скифы эти корчились в гробах.

Ругань, пока-что, только в Вашей речи слышна. Из всех присутствующих на форуме Ваша "литературная вязь" более всего подходит под определение "ругань". Так что Вами вышеприведенные строки примите на свой же счет.

Вы так и не ответили на вопрос, какую же, все-таки, национальность Вы собой "ярко представляете" (и ее же своим оголтелым бескультурьем позорите)?

08 Лютий 2007, 14:36:45
Відповідь #147
Offline

Хамлоу


Offline Хамлоу

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 78
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Хохма.

http://www.korrespondent.net/main/178472/
Анна Герман опровергла домыслы о своей беременности
08 Февраля 2007, 13:45

"Я была бы очень счастлива, если бы это было так. Но к сожалению, это не так. Хотя почему бы нет?! К сожалению, пока мне это не удается", заявила народный депутат от Партии регионов Анна Герман, комментируя разговоры о своей беременности.

Тема беременности Герман начала обсуждаться в кулуарах Верхоной Рады после того, как сегодня, 8 февраля, она пришла на заседание парламента в пиджаке, расклешенном от груди. Герман, в свою очередь, эти домыслы опровергла.

Отвечая на вопросы журналистов она также отказалась назвать дизайнера своего пиджака сославшись на то, что не помнит его. Но этот пиджак не от украинского дизайнера", - добавила Герман. При этом она погладила себя по животу и сказала: "Так что, ничего здесь нет".

Анне Герман - 47 лет. Она замужем, растит двух сыновей.

По материалам ИА Росбалт-Украина. 

........................ ........................ ........................ ........................ ........

Ежели вдруг кто не помнит - НАСТОЯЩАЯ Анна Герман до 47 лет не дожила(((((((((((((((((.
Греф Зурабович Кудрин

08 Лютий 2007, 17:59:38
Відповідь #148
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
SuperMega
Цитувати
Ругань, пока-что, только в Вашей речи слышна. Из всех присутствующих на форуме Ваша "литературная вязь" более всего подходит под определение "ругань". Так что Вами вышеприведенные строки примите на свой же счет.
а я його на свій счот і приводив.
Так, шановний... Для обсуждєнія моїх достоінств і недоліків є окрема тема - не Ви перший, замість відповідати по суті питання, переходите на те, що я нібито не так пишу, ругаюсь і ваабще нє люблю Расію.
Не замилюйте народові очі, кажіть вже, шо хочте.
Те, що Ви ЗОВСІМ не знаєте Історію - з цим Ви хоч згодні? +)))
Українці НІКОЛИ не були росіянами, так що вєлікороси точно так же відмовились від свого коріння, як і українці - не більше, і не менше, тіки шо зберегли в назві (і то тільки починаючі за царя Петра) щось схоже на "рос". До цього вони були "московитами" - підданими Московського Царства
потім, мождиво, поговоримо про інше...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Лютий 2007, 18:15:25
Відповідь #149
Offline

Фантом-Ас


Offline Фантом-Ас

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 74
  • Карма: +1/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
AntZ Фантом-Ас
Цитувати
Цікаво... пару днів тому Ви зрівнювали Ющенко з Гітлером, а тепер ображаєтесь, що хтось десь якось назвав...
Щось я не маю Вам віри, шановний....
Дело в том, что для деятеля такого уровня, как Карпенко, такие выражения неприемлемы. Глупо тем более оставлять их на бумаге. А что я? Я передал лишь свои ощущения. Если Вы не поверили, значит плохо передал. Кстати, Зуев лихо прошелся по слабым местам Карпа и правильно ответил ему в своей новой статье.
Еще один момент. Не знаю, читаете Вы или нет, но в уважаемой множ газете ПОИСК некто Дворжак очень лихо порвал пасть Львую В смысле, Нагорному. Немного резко, но без кастратов обошлось. Я сомневаюсь, что Нагорному найдется, что ответить...

Форум Краматорська