Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 14:57:14
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: интервью Ю.Тимошенко  (Прочитано 3330 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

11 Лютий 2007, 23:31:39
Прочитано 3330 раз
Offline

Вond


Offline Вond

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2147
  • Країна: 00
  • Карма: +71/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
Юлія Тимошенко: Пастка для Януковича заготовлена.
http://ukraine.radiosvoboda.org/article/2007/2/66B209C5-93C2-4BA2-856F-B93630B5A138.html

И про роспуск парламента, и про голосование за закон о КМ, и о Черновецком... Одним словом Почитайте (послушайте)... Интересно!!!

Форум Краматорська

интервью Ю.Тимошенко
« : 11 Лютий 2007, 23:31:39 »

12 Лютий 2007, 14:42:36
Відповідь #1
Offline

Вond


Offline Вond

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2147
  • Країна: 00
  • Карма: +71/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
Цитувати
Пані Тимошенко на брифінгу в Києві висловила сподівання, що найближчим часом відбудеться перше засідання Конституційного Суду з розгляду подання БЮТ щодо нелегітимності Кабінету Міністрів України.

Цитувати
Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко закликала ухвалити нову редакцію Конституції перед оголошенням дострокових парламентських виборів.
Источник: http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2007/02/070212_tymoshenko_constitution_ak.shtml

12 Лютий 2007, 16:59:16
Відповідь #2
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
знаєш...
ось прочитав
і спіймав себе на думці - а ОБСУЖДАТЬ-то нема чого!!!
ні з чим сперечатись, нема чому заперечувати...
"небо синє, вода мокра, трава зелена" (с)Останній бойскаут

можете записати мене в "восторженниє фанати", але я хрєнєю від цієї жінки.. в кращому сенсі
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Лютий 2007, 17:11:42
Відповідь #3
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ні з чим сперечатись, нема чому заперечувати...
"небо синє, вода мокра, трава зелена" (с)Останній бойскаут

И в этом вся Тимошенко: она всегда говорит то, что нравится народу. А делает то, что нравится ей лично.  :D Короче говоря занимается популизмом.

12 Лютий 2007, 17:29:57
Відповідь #4
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
...ні з чим сперечатись, нема чому заперечувати...

Разве что кроме этого:

Віктор Єленський: Юліє Володимирівно, мені Ваші соратники радили це питання поставити особисто Вам.

Ви в грудні казали, що Закон про Кабмін – це узурпація влади і ви не будете за нього голосувати з іншими законами, з будь-якими законами, навіть за умови “зірки з неба”. Зрозуміло, що від грудня до 12 січня щось відбулося...

Юлія Тимошенко:
Так, відбулася зміна редакції Закону про Кабмін, відбулася зміна підходів до формування цього закону. Ми, власне, усвідомили, як буде виглядати Закон про Кабмін у контексті сьогоднішніх політичних подій, як він мусить виглядати.

І те, що ми зробили стосовно голосування за Закон про Кабмін у контексті всіх подій, які відбулися навколо цього, має для нас абсолютно стратегічне значення. Ми вважаємо, що все, що ми робимо, воно спрямоване тільки на одну стратегію – на усунення Партії регіонів від влади.

Я, безумовно, не буду ділитися всіма планами, тому що я не хотіла б плани нашої команди оголосити так, щоб і наші опоненти теж ними володіли досконало. Але я все ж таки прошу трішечки вірити нашій команді, тому що ми жодного разу не схибили, не зрадили лінію помаранчевих сил, не зрадили лінію демократичних сил.

Що стосується Закону про Кабмін, то я впевнена, що він не зашкодить стратегії...


sergk, я бы ещё добавил: и НИКОГДА не бывает неправа. Не понимая, что этим себе только вредит.
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

12 Лютий 2007, 17:31:23
Відповідь #5
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сержіо
Ви ж не вважаєте, що я настіки лох, шо мені можна говорити гарні речі, і я ПОПЛИВУ від щастя??
якби то було так, то я б голосував за ПирЦів
ні, просто вона рубає прямо, логічно, без викрутасів і непотрібних лозунгів
ТАНК
що саме має подобатись "народу" в її словах? там нема "завтра всі будем в чоколаді", "нєобходімо улучшіть і усуглубіть"
знаєш, як в бізнесі- не розсусолювання "наша фірма імєєт многолєтній опит работи на ринкє..."
а ПРОСТО І ЧІТКО: "це коштує стільки, оплата -50% три дня після підписання контракту, відвантаження - через 10 після оплати, остаточна оплата - три дня після отримання. За просрочку - штраф 120% від ставки НБУ."
ВСЬО!!!
бимц-бимц, всьо по полочкам
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Лютий 2007, 17:54:12
Відповідь #6
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ви ж не вважаєте, що я настіки лох, шо мені можна говорити гарні речі, і я ПОПЛИВУ від щастя??

Звісно ж, ні. Але це не означає, що ви не можете бути необ'єктивним. Вона каже дуже розумні й правильні речі. Але те, що вона робила на посту прем'єр-міністра - не дуже співпадає. Мені теж сподобалось її інтерв'ю, особливо слова про ті помилки, які вона зробила в 2005 році. Поживемо - побачимо. Початок обнадійливий.

Цитувати
а ПРОСТО І ЧІТКО: "це коштує стільки, оплата -50% три дня після підписання контракту, відвантаження - через 10 після оплати, остаточна оплата - три дня після отримання. За просрочку - штраф 120% від ставки НБУ."

Знову ж, і ви, і я розуміємо, що в політиці не все так просто і стратегія не може бути сформульована кількома реченнями. Прагнення до спрощення - це зрозумілий хід (інакше більшість виборців не зрозуміє, як наприклад, не розуміє Ющенка), але деякі справи не укладаються в просту формулу, і тоді буває дуже тяжко. Пригадайте просту формулу: "БЮТ ніколи не співпрацює з ПР". Все чітко і ясно. А коли треба було проголосувати разом - тоді Тимошенко була вимушена вигадувати якісь незрозумілі аргументи, які виборці в більшості просто не приняли. А деякі взагалі сприйняли як шахрайство і зраду.

Тому, я думаю, що занадто спрощувати теж не треба.

12 Лютий 2007, 18:15:47
Відповідь #7
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
И чего такого ужасного она делала на посту премьер министра чего критикующие ее ПР не повторили на свой лад?
Мне чужды понятия государственных великих интересов но почемуто тогда я работал меньше = зарабатывал больше .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

12 Лютий 2007, 18:29:34
Відповідь #8
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
так, Ющенко не розуміють. І це прикро. Я не хочу зрівнювати Ю з Ю, мені це насточортіло. Бо дуже багато останнім часом непотрібного ШОРОХУ коло цього.
Але я б не сказав, що Юля аж ЗАНАДТО спрощує, я не про цеє
Логіка! Логіка і послідовність (в ізложенії думок)
Хібо ОТО, що я привів назразок бізнес-розмови - то СПРОЩЕНО?
ні, того 95% теж не зрозуміють

Цитувати
"БЮТ ніколи не співпрацює з ПР". Все чітко і ясно. А коли треба було проголосувати разом - тоді Тимошенко була вимушена вигадувати якісь незрозумілі аргументи, які виборці в більшості просто не приняли. А деякі взагалі сприйняли як шахрайство і зраду.
так ОЦЕ і Є те саме "спрощування"
так не буває - щоб ось прям ВСЕ - і ВСЕ ОКРЕМО
чи БЮТ мала вимагати для себе окрему їдальню в Раді, щоб, бував, не з"їсти з тієї самої тарілочки, з якої вчора обідав Тарасик або Волга?
окремий вхід до Ради?
на те вони і партії, щоб боротись кожен ЗА СВОЄ
а це "СВОЄ" іноді співпадає з "Чужим"
Ви ж не вірите, що БЮТ голосував АБИ проти Юща, ЗАРАДИ ПиРців???
Ні, то ж ясно, шо вони переслідували СВОЇ цілі...
Якби ПиРці предложили проект Закону "Сохранім кітов" або ... ну, я не знаю, шось важко згадати, що ПиРці хоч раз гарного пропонували...
то БЮТ, по-вашому, мала голосувати ПРОТИ, бо ЦЕ предложили ПирЦі????
НЕПОНЯТНА (с)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Лютий 2007, 18:42:18
Відповідь #9
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Портвейн
Цитувати
И чего такого ужасного она делала на посту премьер министра чего критикующие ее ПР не повторили на свой лад?
зупинила (майже) контрабас, зробила гривню міцнішою , ввела допомогу народженим.... три місяці поспіль інфляцяю була майжно нульовою...
це я так, навскідку, бо я не колекціонірую досягнення...
а! хтіла обрізати єдинщикам до 300 тисяч, і не дати адвокатам і бухгалтерам бути їми...
ПОВІРТЕ- це мені теж що ... серпом... по ЧПЕНу (Частний Прєдпрініматєль на Едіном Налогє)
але ЦЕ- ПРАВИЛЬНО! так МАЄ БУТИ
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Лютий 2007, 18:58:18
Відповідь #10
Offline

atiKram


Offline atiKram

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 475
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-11
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
sergk
Цитувати
И в этом вся Тимошенко: она всегда говорит то, что нравится народу. А делает то, что нравится ей лично.   Короче говоря занимается популизмом.

Насчет: "всегда то, что нравится народу" - не согласен.
Я знаю много народу, которые готовы обплевать телевизор только при одном появлении ЮВТ на экране,
не говоря уже о том, чтобы слушать ее речи. :)

И зачем ей делать то, что не нравится ей лично?Меня, по крайней мере, ее действия устраивали.
Если понимать под популизмом популяризацию своих идей , так любой партийный лидер и должен этим заниматься,
работа у них такая.

12 Лютий 2007, 19:23:15
Відповідь #11
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
И чего такого ужасного она делала на посту премьер министра чего критикующие ее ПР не повторили на свой лад?
....

летнюю канитель с ценами на бензин, по-моему, повторили... :D
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

12 Лютий 2007, 20:02:12
Відповідь #12
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а, канитель с бензином у нас два раза в год повторяется с завидной регулярностью
вот уж явно - не вина Януковича и не заслуга Тимошенко
в этой стране все с завидной(!) регулярностью (!) повторяется - доллары скупают при росте курса, бензина ждут дешевого, пока он не станет немыслимых цен...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Лютий 2007, 21:55:21
Відповідь #13
Offline

Вond


Offline Вond

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2147
  • Країна: 00
  • Карма: +71/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
знаєш...
ось прочитав
і спіймав себе на думці - а ОБСУЖДАТЬ-то нема чого!!!
ні з чим сперечатись, нема чому заперечувати...
"небо синє, вода мокра, трава зелена" (с)Останній бойскаут

можете записати мене в "восторженниє фанати", але я хрєнєю від цієї жінки.. в кращому сенсі

Разве что кроме этого:

Віктор Єленський: Юліє Володимирівно, мені Ваші соратники радили це питання поставити особисто Вам...

Да! Про голосование за закон о КМ самый скользкий момент... Она много раз повторила о  том что все делается в интересах Украины, но так и не сказала "Дык на перевыборах расшитую взять большинство голосов и быть премьером!"  :D
Ну, а посли этих слов
Цитувати
І те, що ми зробили стосовно голосування за Закон про Кабмін у контексті всіх подій, які відбулися навколо цього, має для нас абсолютно стратегічне значення. Ми вважаємо, що все, що ми робимо, воно спрямоване тільки на одну стратегію – на усунення Партії регіонів від влади.
Просто упал пад стол!  :rofl:
Выходит что она и мысли не допускает что парламент распустить не удастся... Это, конечно, похвально... но если это не сработает...  будем делать "Ку" перед старшебратскими пацаками  :patsak:  :/

20 Лютий 2007, 18:29:22
Відповідь #14
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Суд в США признал Тимошенко соучастницей преступлений Лазаренко
http://newsru.com/world/20feb2007/lazatimo.html
Цитувати
Обнародованы документы делопроизводства Окружного суда Калифорнии (США) по поводу участия бывшего премьера Украины Павла Лазаренко в делах другого украинского экс-премьера Юлии Тимошенко, и наоборот.

Как сообщает ForUm, согласно этим документам, все заявления Павла Лазаренко о якобы не причастности Юлии Тимошенко как главы Единых энергетических систем Украины (ЕЭСУ) к делам бывшего украинского премьера суд признал необоснованными. Таким образом, США все-таки признали Тимошенко соучастницей правонарушений Лазаренко.


В то же время вопрос долгов ЕЭСУ (около 450 млн долларов), которые были списаны решением Высшего хозяйственного суда Украины, до сих пор остается открытым, отмечает Lenta.ru. Политические противники Тимошенко настаивают на повторном рассмотрении этого вопроса, утверждая, что лидер БЮТ использовала свое премьерство в 2005 году, чтобы списать долги компании, которую она возглавляла, когда правительством руководил Лазаренко.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська

Re: интервью Ю.Тимошенко
« Відповідь #14 : 20 Лютий 2007, 18:29:22 »