Форум Краматорська

  • 19 Березень 2024, 10:32:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Кто и что читает сейчас  (Прочитано 134839 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

05 Жовтень 2021, 20:08:47
Відповідь #1155
Offline

Winnerman


Offline Winnerman

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 440
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 9
  • Отримав: 82
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Николас Талеб: "Черный лебедь".
Коллектив авторов: "Отец Арсений" (приспешиникам Сталина рекомендую к прочтению).

Форум Краматорська

Re: Кто и что читает сейчас
« Відповідь #1155 : 05 Жовтень 2021, 20:08:47 »

05 Жовтень 2021, 20:33:22
Відповідь #1156
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4490
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.

Цезарі з кочегарки наше всьо!!!  :wild:

Кочегар в таллинской котельной.  :o

,,... Для получения таллинской прописки около двух месяцев работал кочегаром в котельной...,,

Точна!
Одних кровей с Портвейном.  :o
А смысл ?

05 Жовтень 2021, 21:44:57
Відповідь #1157
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.

Цезарі з кочегарки наше всьо!!!  :wild:

Кочегар в таллинской котельной.  :o

,,... Для получения таллинской прописки около двух месяцев работал кочегаром в котельной...,,

Точна!
Одних кровей с Портвейном.  :o
В Довлатова з освітою і граматикою все було гаразд.  :D
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

05 Жовтень 2021, 21:51:04
Відповідь #1158
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.
Интересно узнать Ваше мнение об Аксёнове
Спочатку (творчість 60-90х) було цікаво. Але надалі російський шовінізм в ньому переміг. Десь на книжних полицях завалявся "Остров Крим". 
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

07 Жовтень 2021, 10:36:56
Відповідь #1159
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.
Интересно узнать Ваше мнение об Аксёнове
Спочатку (творчість 60-90х) було цікаво. Але надалі російський шовінізм в ньому переміг. Десь на книжних полицях завалявся "Остров Крим".
Ось знайшла)
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

07 Жовтень 2021, 12:57:40
Відповідь #1160
Offline

Born_in_44


Offline Born_in_44

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 48
  • Країна: ua
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 11
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.

Интересно узнать Ваше мнение об Аксёнове

Спочатку (творчість 60-90х) було цікаво. Але надалі російський шовінізм в ньому переміг. Десь на книжних полицях завалявся "Остров Крим".

"російський шовінізм" - не каждому дано различить в творчестве писателя, в особенности в период, когда политические мотивы предопределяют культурные и исторические интересы.
В это время даже к нецензурным выражениям современное общество сдаёт позиции требований культуры. Свобода слова проявилась негативом во вседозволенности речи.
Экономические форумы Америки и Западной Европы утверждают значение Культуры в способстовании её ценностей общественному прогрессу.
Мне в этом плане ближе патриотизм недостаточно оцененной (опять же на мой взгляд) исторической личности периода гетьманства Павла Скоропадского.
Если очень интересует история, то нелишне прочитать на языке оригинала его исторические воспоминания.

А у Василия Павловича Аксёнова об истории октябрьского переворота было интересно читать "Московскую сагу";
его воспоминания о периоде сотрудничества с радиостанцией "Свобода".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


07 Жовтень 2021, 21:17:31
Відповідь #1161
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Я ж Вам відповіла, що спочатку було цікаво. "Московську сагу" читала в журналі "Юність". Василь в своїй творчісті захоплювався сюром, тому в історичному плані цей роман не дуже вдалий. Але на той час було цікаво.
Мені на той час більше подобалися Сергій Довлатов і Віктор Некрасов (до речі корінний киянин).
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

08 Жовтень 2021, 11:58:17
Відповідь #1162
Offline

Born_in_44


Offline Born_in_44

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 48
  • Країна: ua
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 11
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.

Я ж Вам відповіла, що спочатку було цікаво. "Московську сагу" читала в журналі "Юність". Василь в своїй творчісті захоплювався сюром, тому в історичному плані цей роман не дуже вдалий. Але на той час було цікаво.
Мені на той час більше подобалися Сергій Довлатов і Віктор Некрасов (до речі корінний киянин).
"Московская сага" в "Юности" публиковалась в отрывках. 3-я книга "Тюрьма и мир" - это уже другая книга. Это не "Крутой маршрут" его матери, но и не первые две.
Период Оттепели для меня начался с чтения книг в фотокопиях рукописей Михаила Булгакова "Роковые яйца" и "Собачье сердце". Потом Самиздат. Виктор Некрасов "Записки зеваки" с Бабьим Яром и Иваном Дзюбой. "Странный человек" в сборнике к 60-летию А.Д.Сахарова (в нём, как и об Иване Дзюбе о безстрашии отдельных личностей).
Воспоминания Павла Скоропадского Вам, видимо, не известны? либо самоцензура темы "російський шовінізм"

08 Жовтень 2021, 12:57:24
Відповідь #1163
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Довлатов один із моїх найулюбленіших письменників. В мене є всі його книги, які продавалися в Україні.

Я ж Вам відповіла, що спочатку було цікаво. "Московську сагу" читала в журналі "Юність". Василь в своїй творчісті захоплювався сюром, тому в історичному плані цей роман не дуже вдалий. Але на той час було цікаво.
Мені на той час більше подобалися Сергій Довлатов і Віктор Некрасов (до речі корінний киянин).
"Московская сага" в "Юности" публиковалась в отрывках. 3-я книга "Тюрьма и мир" - это уже другая книга. Это не "Крутой маршрут" его матери, но и не первые две.
Период Оттепели для меня начался с чтения книг в фотокопиях рукописей Михаила Булгакова "Роковые яйца" и "Собачье сердце". Потом Самиздат. Виктор Некрасов "Записки зеваки" с Бабьим Яром и Иваном Дзюбой. "Странный человек" в сборнике к 60-летию А.Д.Сахарова (в нём, как и об Иване Дзюбе о безстрашии отдельных личностей).
Воспоминания Павла Скоропадского Вам, видимо, не известны? либо самоцензура темы "російський шовінізм"
Ви маєте на увазі відношення Скоропадського до Криму в складі України? Я з ним згодна.
Я маю свою точку зору на творчість Василя Аксьонова, і можу повторити трохи розлого: коли в кінці 80-х і на початку 90-х з'явилася можливість читати твори письменників емігрантів останньої совкової хвилі, я читала все, що вдавалося дістати незалежно від форми друку. Серед моїх улюбленців ще є наприклад Володимир Войнович, який на відміну від Аксьонова зберіг ясний розум до останніх своїх днів. Його книги я теж скупляю.
Андрій Синявський (Абрам Терц), Солженіцин.
І ще письменники, які не емігрували, але їх книги майже не друкувалися: Булгаков (за деяким виключенням), Даніель, Домбровський, Гросман, Шаламов, Шпаліков і т. ін.
Я не розумію,що Ви мені намагаєтеся довести, чи мені це здалося?
До речі, часом відлиги називають період після ХХ зїзду КПРС і до брежнівського правління, хоча і Хрущов іноді дозволяв собі "бульдозерні виставки".
А Ви який період часу маєте на увазі?
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорська

Re: Кто и что читает сейчас
« Відповідь #1163 : 08 Жовтень 2021, 12:57:24 »