Форум Краматорська

  • 20 Квітень 2024, 02:08:14
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?  (Прочитано 183556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

14 Вересень 2020, 22:33:44
Відповідь #1170
Offline

Дейнека


Offline Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2294
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 108
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю

Я с колхозами работал
Работать  с колхозами - это взгляд со стороны. А работать в колхозе - это жить его жизнью.
 И колхоз - это далеко не кооператив. Хотя похоже.
Ну расскажу вам по этому случаю байку, в конце 80-х когда я начал "коопиратствовать", в том числе и с колхозами, мы занимались натуральным обменом с оными. Меняли промтовары на продукты, как вы понимаете. И нашей деятельностью заинтересовались представители известной организации с двумя буквами "сс" в конце названия, по сигналам доброжелателей разумеется. Вопрос стоял в законности сделок , ну собсно говоря речь шла о ценах на продукцию. И цена вопроса варьировалось от спекуляции в особо крупных размерах( не мильены и даже не десятки тысяч понятно, вопрос стоял о несколько тысячах рублей) или хищениях  госсобственности, но как только выяснилось, что дела мы вели с колхозом, так дело моментально   сдулось.
А вот ежели бы дела были  с совхозом, то так легко бы мы не отделались.
Вот вам и "похоже".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська


15 Вересень 2020, 09:55:25
Відповідь #1171
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

15 Вересень 2020, 12:25:33
Відповідь #1172
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
49-ый год. Вам-то лично тогда что не понравилось ? :)

15 Вересень 2020, 13:31:38
Відповідь #1173
Offline

alexmar


Offline alexmar

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1276
  • Карма: +22/-1
  • Дякую
  • Сказав: 2728
  • Отримав: 396
    • Перегляд профілю
Эх и хорошая бумага производилась тогда в СССР, за 60лет практически не пожелтела.  Финны нервно курят в сторонке.  :o
ps существование цензуры не отрицаю.

15 Вересень 2020, 19:19:51
Відповідь #1174
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

15 Вересень 2020, 19:59:41
Відповідь #1175
Offline

alexmar


Offline alexmar

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1276
  • Карма: +22/-1
  • Дякую
  • Сказав: 2728
  • Отримав: 396
    • Перегляд профілю
ну раз за 70 переваливает, то я еще больше зауважал советский бумпром  :D

20 Вересень 2020, 10:27:32
Відповідь #1176
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Это фото сделано в 1978 году. Фотограф написал: "Это дядя Коля, ему 43 года, он всю жизнь проработал в колхозе". Это фото надо посмотреть тем, кто ностальгирует по советскому прошлому и превозносит ту жизнь до небес.

https://www.facebook.com/groups/derzhites/permalink/1625620934282643
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

22 Вересень 2020, 01:31:32
Відповідь #1177
Offline

тень отца Гамлета


Offline тень отца Гамлета

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4811
  • Країна: 00
  • Карма: +106/-34
  • Дякую
  • Сказав: 1011
  • Отримав: 459
  • Если в 1 акте есть ружье,то в 3 акте оно выстрелит
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

22 Вересень 2020, 01:38:01
Відповідь #1178
Offline

тень отца Гамлета


Offline тень отца Гамлета

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4811
  • Країна: 00
  • Карма: +106/-34
  • Дякую
  • Сказав: 1011
  • Отримав: 459
  • Если в 1 акте есть ружье,то в 3 акте оно выстрелит
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это фото сделано в 1978 году. Фотограф написал: "Это дядя Коля, ему 43 года, он всю жизнь проработал в колхозе". Это фото надо посмотреть тем, кто ностальгирует по советскому прошлому и превозносит ту жизнь до небес.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
https://www.facebook.com/groups/derzhites/permalink/1625620934282643


Поверь Рая! Только у нас на районе умерло с начала года около 20 человек не доживши ДО 40 ЛЕТ! ЕЩЕ РАЗ! НЕТ 40 ЛЕТ! В основном от рака.  Так "Дядя Коля" в колхозе хоть пшеницы успел собрать для страны и на элеваторе пахал а современные пиплы с уголовными рожами ваще работать не хотят  а только бухают и курят усяк фигню. Оттого и дохнут не доживши до 40

22 Вересень 2020, 02:50:06
Відповідь #1179
Offline

тень отца Гамлета


Offline тень отца Гамлета

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4811
  • Країна: 00
  • Карма: +106/-34
  • Дякую
  • Сказав: 1011
  • Отримав: 459
  • Если в 1 акте есть ружье,то в 3 акте оно выстрелит
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Зато музон был в СССР "чумовой"! Правда по настоящему хорошие вещи в музыке появились ближе к развалу СССР. В восьмидесятых во второй половине когда "диско" победоносным шествием планету покорило. А не то что это современный долбанный хип-хоп. Окромя как "камон" и "А-еее" ни хрена ни о чем и не поют. Так ото. Стадо долбанных наркош а не музыканты. А "диско" это лучшее что было в музыкальном мире за всю историю человечества


&feature=emb_rel_end

22 Вересень 2020, 12:54:26
Відповідь #1180
Offline

Dnepro


Offline Dnepro

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1015
  • Країна: ua
  • Карма: +30/-15
  • Дякую
  • Сказав: 6
  • Отримав: 190
    • Перегляд профілю
Это фото сделано в 1978 году. Фотограф написал: "Это дядя Коля, ему 43 года, он всю жизнь проработал в колхозе". Это фото надо посмотреть тем, кто ностальгирует по советскому прошлому и превозносит ту жизнь до небес.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
https://www.facebook.com/groups/derzhites/permalink/1625620934282643


Поверь Рая! Только у нас на районе умерло с начала года около 20 человек не доживши ДО 40 ЛЕТ! ЕЩЕ РАЗ! НЕТ 40 ЛЕТ! В основном от рака.  Так "Дядя Коля" в колхозе хоть пшеницы успел собрать для страны и на элеваторе пахал а современные пиплы с уголовными рожами ваще работать не хотят  а только бухают и курят усяк фигню. Оттого и дохнут не доживши до 40

Дивно, але кияни про це нічого не знають.

23 Вересень 2020, 06:48:21
Відповідь #1181
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Нищие молятся молятся на
То что их нищета гарантирована
Здесь можно играть про себя на трубе
Но как не играй все играешь отбой
И если есть те кто приходят к тебе
Найдутся и те кто придут за тобой
Так же(с)
Нау-год так 1987
 :yahoo:
Наверно не все слышали эту песню)

,, Нищие молятся молятся на
То что их нищета гарантирована ,, 1986

,, Когда-то у нас было время, теперь у нас есть дела
Доказывать, что сильный жрет слабых
Доказывать, что сажа бела ,,  1995

,, Раньше у нас было так много комнат,
Полных людей, полных идей,
А сейчас ничего, только рыба гниёт
С головы у фашистских детей. ,,   2010

"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Вересень 2020, 09:35:10
Відповідь #1182
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
В це неможливо повірити і це неможливо читати без сліз але ми маем пам'ятати і ніколи не забувати весь той жах під назвою СРСР.
Історія для тих, хто за ним сумує.
Вам і не снилося.
Хава Волович.
«Мамочний» табір.

Нас було три мами. Нам виділили невеличку кімнатку в бараці. Клопи тут сипалися зі стелі та стін, як пісок. Всі ночі безперервно ми їх оббирали з дітей. А вдень - на роботу, доручивши малюків який-небудь активній старенькій, яка з'їдала залишену дітям їжу. Цілий рік я ночами стояла біля ліжечка дитини, грабувала клопів і молилася. Молилася, щоб бог продовжив мої муки хоч на сто років, але не розлучав з донькою. Щоб, нехай злиденною, нехай калікою випустив з ув'язнення разом з нею. Щоб я могла, повзаючи в ногах у людей і випрошуючи милостиню, виростити і виховати її.
Але бог не відгукнувся на мої молитви. Тільки-но дитина стала ходити, тільки-но я почула від неї перші, які пестили слух, такі чудові слова - «мама», «мамуся», як нас в зимову холоднечу, одягнених в лахміття, посадили в теплушку і повезли в «мамочний» табір, де моя ангелоподібна товстушка з золотими кучериками незабаром перетворилася в бліденьку тінь з синіми колами під очима і потрісканими губами.
Я працювала спочатку на лісоповалі, потім на тартаку. Вечорами я приносила в табір в'язанку дров і віддавала нянечкам, які за це пускали мене до доньки (крім звичайних побачень). Бачила, як о сьомій годині ранку няньки робили побудку малюкам. Стусанами й криками піднімали їх з ненагрітих ліжок. Штовхаючи дітей в спинки кулаками і обсипаючи грубою лайкою, міняли сорочечки, підмивали крижаною водою. А малюки навіть плакати не сміли. Вони тільки стогнали по-старечому і - гукали. Це страшне гукання цілими днями лунало з дитячих ліжечок. Діти, яким належало вже сидіти або повзати, лежали на спинках, підібгавши ніжки до живота, і видавали ці дивні звуки, схожі на приглушений голубиний стогін. На сімнадцять дітей припадала одна няня, яка повинна була годувати, мити, одягати дітей і тримати палату в чистоті. Вона намагалася полегшити собі завдання: з кухні няня приносила щойно зварену, гарячу кашу. Розклавши її по мисочках, вона вихопила з ліжечка першу-ліпшу дитину, загнула їй руки назад, прив'язала їх рушником до тулуба і стала, як індика, напихати гарячою кашею, ложку за ложкою, не залишаючи їй часу ковтати.
Елеонора почала чахнути. При побаченнях я виявляла на її тільці синці. Ніколи не забуду, як, чіпляючись за мою шию, вона схудлою ручкою показувала на двері і стогнала: «Мамусю, додому!»
 Маленька Елеонора, якій був рік і три місяці, незабаром відчула, що її благання про «дім» - марні. Вона перестала тягтися до мене при зустрічах, а мовчки відверталася. Тільки в останній день свого життя, коли я взяла її на руки (мені було дозволено годувати її грудьми), вона, дивлячись розширеними очима кудись у бік, стала слабенькими кулачками бити мене по обличчю, щипати і кусати груди. А потім показала рукою на ліжечко. Увечері, коли я прийшла з оберемком дров у групу, ліжечко її вже було порожнє.
Я знайшла її на морзі голенькою, серед трупів дорослих табірників. У цьому світі вона прожила всього рік і чотири місяці і померла 3 березня 1944 року. Ось і вся історія про те, як я зробила найтяжчий злочин, єдиний раз в житті ставши матір'ю.
 
З книги Енн Епплбаум "ГУЛАГ", видавництво Corpus.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1388295768034055&id=100005609355445
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

28 Вересень 2020, 04:00:14
Відповідь #1183
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Вересень 2020, 04:48:20
Відповідь #1184
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сколько сбежало за годын незалежности статьи с фейсбука умалчивают ?

Форум Краматорська