Форум Краматорська

  • 20 Квітень 2024, 02:38:50
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Почему юльки лучшие. Объяснение простым языком.  (Прочитано 20140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

28 Вересень 2007, 18:11:43
Відповідь #15
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я можу і "пєрєотвєтіть", най би не напрягати Гришу +)))
Цитувати
А також з тим, що у нас не існує справжньої демократії, тобто влади народа.
А є лише влада крупного капітала, який її здобуває шляхом ошукування цього самого народа.
Вас така позиція влаштовує, бо боїтесь "нестабільності"?
"справжньої демократії, тобто влади народа" не існує в загалі, а не тільки "в нас"
"ошукування" може бути більш-менш цивілізованим, а може бути відверто шахрайським
Мене таке позиція не влаштовує, але воно так є, і воно так і буде
Мене не влаштовує, наприклад, наявність дощів, як природного явища - але то є об*єктивна реальність, і втекти від неї я можу хіба шо в Єгипті +))
"нестабільності" я, звісно, боюсь. Але шось тут не те с причинами її виникнення. Ми про одну й ту ж саму "нестабільність"?
Самою стабільною буде як раз "окончатєльная і бєззаговорочная" перемога ОДНІЄЇ сили
Оце мене як раз і не влаштовує
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Почему юльки лучшие. Объяснение простым языком.
« Відповідь #15 : 28 Вересень 2007, 18:11:43 »

28 Вересень 2007, 18:31:28
Відповідь #16
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Політична боротьба - це боротьба класів та соціальних груп за економічний та культурний курс держави.
Наразі ми маємо лише сконсолідовані олігархічні групи, які змушують нас обирати між двома олігархіями: лівою та правою.
Мене особисто таке "соблюденіе правил гри" не влаштовує.
А про демократію "в чистому вигляді" давайте помовчимо. Немає й чистоти в хаті в абсолютному вигляді. І корупція є скрізь. Має значення лише розмір. Так от розмір нашої української демократії мене не влаштовує, бо це є влада не моя і не ваша, а влада абсолютно ворожих для нас класових сил, а нам в такій "демократії" пропонують вирішувати, хто з них гірше.
Це не демократія, це олігархія. А ми - дійові особи по вибору своїх катів. Бо своєї партіїї не маємо.
Хто не має власної держави, той служить чужй, хто не годує свою армію, той годує окупаційну.
Чи то помарачову, чи то баклажанну.
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

28 Вересень 2007, 18:49:51
Відповідь #17
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Має значення лише розмір.
звісно!
але є система, а є її наповнення
у Вас, я так зрозумів, претензії саме до наповнення, до виконання суспільного договору - ті, шо отримали власть, не виконують своїх зобов*язаннь по цьому договору
Тре їх ЗАСТАВИТИ це робити
я- пропоную, шоб вони самі боролися з собою, і стримували одна іншу
"Соблюдающие справедливость соблюдают ее из-за бессилия творить несправедливость, а не по доброй воле" (с)

Цитувати
бо це є влада не моя і не ваша, а влада абсолютно ворожих для нас класових сил,
чому ВОРОЖИХ????
боротьба хіба завжди має означати ворожнечу???

Цитувати
Бо своєї партіїї не маємо.
і, стєсняюсь спросіть, як довго вона проіснує в якості "нашої"? І як часто ми будемо спостерігати СПУ-2,3,4....?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Вересень 2007, 19:43:14
Відповідь #18
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
у Вас, я так зрозумів, претензії саме до наповнення, до виконання суспільного договору

Якій суспільний договір? Це ви академичних книг начиталися. Прокиньтесь!
Який договір, наприклад, пропонує нам партия Ющенка? Що вона скасує депутаські привілеї? Ну мо, й виконає цю цяцянку... А вона нам так конче треба?
Мені - так байдуже порівняно з іншими проблемами.Так заради цього давати владу цій команді? Дешево хочуть купити...
А який договір є у Тимошенко? Вона й сама не знає, ось і закликає нас до обговорення програми Прорива. Якщо ти є нац. еліта, ти не маєш питати, що робити. Ти маєш знати. І пропонувати свої проекти виборцю. У БЮТа їх немає.
А який договір може бути з партиєю регіонів? Не сідай з бісом в карти гулять... Я ї читать не хочу їх договори. Все одно, перш ніж нагодують, спочатку добряче взують. І добре, якщо живим залишать.
Всі ці сили представляють інтереси максімум 2-3% населення. Це, по-вашому й є влада народа? Тобто, демократія?
Якщо ви не належите до класу олігархів, вам не може подобатися така система, де народ відсунутий від влади.

Цитувати
я- пропоную, шоб вони самі боролися з собою, і стримували одна іншу

Це вони добряче роблять і без нашої допомоги. Причому борються не лише між собою, а й проти нас. А точніше, за нас, як за головний ресурс їхніх статків.
Вся їхня боротьба скерована не на те, щоб наповнити наші кишені, а щоб напхати в свої. Навіть за наш рахунок. В боротьбі двох панів хлопи нічого не виграють, лише втрачають. Чекати, що якийсь пан буде думати про хлопа, а не про себе, безглуздо.

Цитувати
і, стєсняюсь спросіть, як довго вона проіснує в якості "нашої"? І як часто ми будемо спостерігати СПУ-2,3,4..
А вас не плутали подібними питаннями:"любий, ти кохатимеш мене вічно?"
А де гарантія, що ваша двополярна олігархічна система покине "первоначальное накопление" та й почне жбурляти гаманцями в народ?
Організація, яка будується на справжніх демократичних принципах - ось що може бути надією. А абсолютних гарантій нема ні від кого і ні від чого.
Є тільки гарантія Страшного суда. Та й вона, як бачимо, не всіх лякає.
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

28 Вересень 2007, 23:22:32
Відповідь #19
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
суспільний договір - то є держава, її устрій
до чого тут партії?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

29 Вересень 2007, 14:27:10
Відповідь #20
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Авжеж, авжеж..
Неписаний суспільний договір, в якому суспільство зобовязане утримувати своїм коштом державу, а держава зобовязана забеспечувати безпеку та вільну працю громадян.
Але ця держава при будь-яких кольорах прапорів олігархів прислуговується саме їм, ба навіть частці їх, рідненьких. А решта 99,9% суспільства змушена потерпати від своєї власної держави. Та оплачувати своїм гаманцем надприбутки тих політичних сил, які, на відміну від нас, скумекали згуртуватися в зграю задля захисту та примноження свого багатства. За наш, звісно, рахунок.
Статки Ахметова та Ко за рік зростають в рази, а пенсії та стипендії - лиш на одиниці грошового виміру. І так воно буде й надалі.
Це - результати тієї політичної системи, яку ми зараз маємо. Системи, в якій не сформована жодна партія, яка б захищала інтереси того класа, працею якого жирує верхівка. Системи, яку ви називаєте "демократією", вперто переконуючи: "всё хорошо, прекрасная маркиза".
Непогана демократіяі, коли влада працює на одиниці, які влазять саме в число виборчих списків усіх існуючих партій!Страшно навіть не те, що все так погано. Страшно те, що на краще немає надії. А все від того, що ми досі не дозріли до думки, аби замість того, щоб чубитися за інтереси панів, за чужі в своїй суті інтереси, треба створювати свою силу, яка буде відстоювати наші інтереси. До того часу влада буде переходити за нашою допомогою від злого злодія (розбіника) до доброго (крадіки на довірі) і навпаки. На радість вашій "демократії", шановний.
Переможець політичних перегонів все одно залишається олігархом. Переможець серед мерзотників все одно залишається мерзотником.
Я не хочу демократіїї грошових мішків. Я хочу демократії українського загалу. А оспівану вами двополярну олігархічно-олігархічну систему я вважаю могилою України.
А ви питаєте, до чого тут партії?
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

29 Вересень 2007, 16:08:54
Відповідь #21
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
держава І Є "суспільний договір"... ладно, неважливо...=*/
Дуже красиві речі кажете, і правильні, ніби то... Але...
То шо Ви пропонуєте? Створення партії "рабочіх і крєстьян"?
Там, в сусудній гілці, єден доказує, шо "народ в нас не такий", не годиться для демократії, Ви тут кажете, що "верхівка в нас не така"...
То я вас обох питаю - а де взяти інших?

То не "моя демократія", вибачте.. Не я придумав і не я описав ті засади, на яких вона тримається- "принципали і популяри"... Я л и ш е  в міру своїх скромних можливостей хрчу розібратися, шо до чого.. І я дальоко не в захваті від існуючого положення ...
Але шось не получається в мене бути ідеалістом, вірити в якусь "ту саму Партію"..
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

29 Вересень 2007, 21:49:01
Відповідь #22
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
...во многой мудрости много печали; и кто умножает познания, умножает скорбь.    Еклезіаст 1.18
Оптімізм втрачає кожен, хто намагається розібратися в нашому житті та знайти вірний вихід. Це стосується й мене з вами.
І все ж я іншого шляху не бачу, ніж згуртування в зграю, яка буде стояти за наші інтереси. Хоча це дійсно складно, погоджусь.
А ви що, запропонуєте щось краще, нж "партія офісменів, інженерів та українських дрібнобуржуазних націоналістів"? Як інакше зламати цю систему до того, поки вона остаточно не зламала всіх нас?
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

27 Квітень 2008, 09:11:36
Відповідь #23
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Така цікава суперечка була...

Мені теж здається, що Григорій вимальовує як мінімум образ комуністичної партії. Однак партія то ж не єдиний орган, який має захищати інтереси "інженерів-офісменів"??... Чому ви, Гриша, одразу хочете збудувати "коммунізм в отдельной взятой стране"?? Почніть з себе, зі свого підприємства, свого міста! Згуртуйтесь в громадське об"єднання,  в ПРОФСПІЛКУ (функції якої як раз і є те, про що ви говорили). Бо як раз сильні, згуртовані профспілки на заході й захищать інтереси робітників. Профспілка має конкретнішу мету і від того більш дієздатна, аніж ваша "Партія", яка має бути "ум,честь і совесть", але ТАК НЕ БУВАЄ
А правда вещь хорошая, да только позабытая

03 Травень 2008, 17:09:08
Відповідь #24
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Згуртуйтесь в громадське об"єднання...
Брось ты этот идеализм. Изучи лучше вопрос насчет сквера на Ю-50 (в ачстности - о том, кто проживает там. В домах. в одном из.). А потом  уж...

11 Травень 2008, 12:19:50
Відповідь #25
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Изучи лучше вопрос насчет сквера на Ю-50 (в ачстности - о том, кто проживает там. В домах. в одном из.). А потом  уж...
а хто там проживає??
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

29 Липень 2008, 18:01:58
Відповідь #26
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
випадково наткнувся...
так, Рівер, хто там проживає-то?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Липень 2008, 14:45:56
Відповідь #27
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Поспрашивай среди своих работников.

30 Липень 2008, 15:14:27
Відповідь #28
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
і шо?
там живе один з моїх друзів, від нього я і взнав про проблему.
Нічого не зрозумів....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Липень 2008, 18:41:33
Відповідь #29
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Из работников твоих никто не живет?
Да в принципе, фиг с ним. Факт в том, что тебя я там наблюдал неоднократно, а его - ни разу. Да и имея заинтересованное лицо, живущее в том доме, и не провести дотстаточное количество работы с населением...

Это я к слову об "объединении".

Форум Краматорська

Re: Почему юльки лучшие. Объяснение простым языком.
« Відповідь #29 : 30 Липень 2008, 18:41:33 »