Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 13:19:22
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Что будет 1го октября ???  (Прочитано 22039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

05 Жовтень 2007, 19:42:47
Відповідь #90
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Я вот недавно задумалась о том, как будет обстоять дело з "10 кроками" Ющенка. Насколько реально можно ожидать, что сформированная, допустим, оранжевая коалиция будет работать на ее выполнение?
Я вот сегодня перечитала. Хорошие ведь лозунги.
ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА
"ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ"
1. СТВОРИТИ П'ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ.
Для цього:
•   Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.
•   Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.
•   Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.
•   Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.
•   Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.
•   Зменшити ставки кредитування.
•   Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.
•   Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.
•   Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні – це нові робочі місця, нові технології.
2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРІОРИТЕТНЕ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ.
Для цього:
•   Збільшити мінімальну пенсію – вона буде більшою за прожитковий мінімум.
•   Ліквідувати "зрівнялівку" та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.
•   Протягом року повернути людям борги із зарплати.
•   Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі.
•   Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.
•   Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.
•   Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.
•   Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.
•   Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту.
•   Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.
•   Поновити 10–річний термін навчання у середній школі з 5–бальною системою оцінки знань.
•   Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.
3. ЗБІЛЬШИТИ БЮДЖЕТ – ЗМЕНШЕННЯМ ПОДАТКІВ.
Для цього:
•   Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, – тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.
•   Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати – через п'ять років він не перевищуватиме 20%.
•   Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.
•   Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів.
•   Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.
•   Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.
•   Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що "прихватизуються" за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.
4. ЗМУСИТИ ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ПОВЕСТИ РІШУЧУ БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ.
Для цього:
•   Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів.
•   Скоротити непотрібні управлінські структури, зменшити чисельність армії чиновників. Решті – забезпечити належні умови роботи і гідну зарплату. Дешевий чиновник надто дорого обходиться народу. Кожен чиновник підпише "Кодекс честі державного службовця" – і неухильно його дотримуватиметься.
•   Чітко визначити функції оновлених владних структур. Держава не втручатиметься у життя людей там, де вони без неї впораються набагато краще.
•   Звільнити суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Суди відновлять почуття справедливості у суспільстві – вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян.
•   Провести справжню політичну реформу – кожен відчує, що влада працює для громадян, і працює ефективно. Зміни до Конституції будуть прийняті прозоро і законно – і запроваджені у 2006р., після обрання нової Верховної Ради на вільних і чесних виборах.
•   Розширити права і зміцнити фінансову базу для ефективного самоврядування – на рівні міст, селищ, сіл. Більше коштів спрямуємо у регіони і до територіальних громад – на фінансування найважливіших потреб людей.
5. СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.
Для цього:
•   Змінити пріоритети правоохоронців – головним у їх діяльності буде не безпека можновладців, а безпека кожного громадянина.
•   Очистити правоохоронні органи від корупціонерів, на керівні посади призначити чесних, високопрофесійних офіцерів, надати їм належну політичну і матеріальну підтримку. Розгорнути рішучу боротьбу з криміналітетом і організованою злочинністю.
•   Підвищити рівень захисту населення від природних і техногенних аварій і катастроф. Послідовно вирішувати нагальні проблеми чорнобильців. Я гарантую, що інформація про екологічний стан довкілля буде повністю відкритою для громадян.
6. ЗАХИСТИТИ ЦІННІСТЬ СІМ'Ї, ПОВАГУ ДО БАТЬКІВ І ПРАВА ДІТЕЙ.
Для цього:
•   Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.
•   Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.
•   Гарантувати якісну і безкоштовну медичну допомогу жінкам при народженні дитини.
•   Створити умови, щоб саме сім'я, а не виховні заклади, стала гармонійним середовищем для виховання дітей.
•   Надавати державну підтримку тим, хто виховує дітей, або доглядає людей похилого віку.
•   Відновити мережу державних і комунальних дитячих садків і ясел, насамперед – на селі. Заборонити продаж дошкільних закладів.
•   Створити умови, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.
•   Кредити для будівництва або купівлі житла будуть доступні кожній молодій сім'ї – як у місті, так і на селі.
•   Ліквідувати дитячу безпритульність. Забезпечити пріоритетний розвиток дитячих будинків сімейного типу.
•   Забезпечити безкоштовно дітей–інвалідів ліками, медичними засобами, спеціальним харчуванням, оздоровленням; створити їм умови для повноцінного життя у суспільстві.
•   Впровадити інститут сімейних лікарів.
•   Забезпечити неухильне дотримання законів, що забороняють пропаганду аморальності і насильства, – свідомість дітей буде захищена від руйнівного впливу.
7. СПРИЯТИ ДУХОВНОСТІ, ЗМІЦНЕННЮ МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ.
Для цього:
•   Створити умови для розвитку особистості, високого рівня освіти і культури громадян.
•   Сприяти єдності народу України, орієнтації суспільства і держави на загальнолюдські цінності – свободу, демократію, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду, взаємну повагу і толерантність, справедливість і добро.
•   Підтримувати ініціативи громадян, їх активну участь у вирішенні державних проблем. В оновленій Україні стане нормою свобода слова, активна діяльність громадських організацій, політичної опозиції – як запорука державної політики в інтересах народу.
8. СПРИЯТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА.
Для цього:
•   Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
•   Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
•   Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам.
•   Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
•   Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
•   Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв'язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько–акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.
9. ПІДВИЩИТИ БОЄЗДАТНІСТЬ АРМІЇ, ПОВАГУ ДО ЛЮДЕЙ У ПОГОНАХ.
Для цього:
•   Мобілізувати ресурси для створення в Україні боєздатної армії, розвитку оборонних технологій.
•   Скоротити термін строкової військової служби до 12 місяців невідкладно – вже з весняного призову 2005р.
•   Скасувати призов на військову службу і забезпечити комплектування професійної армії за контрактом починаючи з 2010р.
•   Забезпечити військовослужбовців житлом. Гарантувати кожному військовому при звільненні в запас пристойне житло і соціальні гарантії.
10. ПРОВОДИТИ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ В ІНТЕРЕСАХ НАРОДУ УКРАЇНИ.
Для цього:
•   Зовнішня політика України буде чесною, прозорою і послідовною, економічно вигідною.
•   Ми будемо оцінювати її успіхи не за кількістю візитів, заяв і декларацій. Головне для нас – це обсяги залучених в Україну інвестицій, просування вітчизняних товарів на міжнародні ринки, захист прав громадян України за кордоном.
•   Відносини з Росією будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.
•   Наші партнери, як на Сході, так і на Заході побачать іншу Україну – міцну, надійну, яка дотримується зобов`язань і водночас здатна захистити свої національні інтереси.
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська

Re: Что будет 1го октября ???
« Відповідь #90 : 05 Жовтень 2007, 19:42:47 »

05 Жовтень 2007, 20:05:42
Відповідь #91
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я зі своєї колокольні

Цитувати
3. ЗБІЛЬШИТИ БЮДЖЕТ – ЗМЕНШЕННЯМ ПОДАТКІВ.
Для цього:
•   Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, – тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.
•   Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати – через п'ять років він не перевищуватиме 20%.
•   Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.
•   Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів.
•   Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.
•   Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.
•   Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що "прихватизуються" за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.
1. не зменшили. ПДВ 20%, ПНП -25%. ПДФО зріс, але то було планово. ПФ зріс, планку "безліміта" здвинули наверх- з 4200 до.. скільки там? 8 з чимось...
2. "щорічно" - не зменшили. Навіть повисили. Далі подивимось
3. дещо є
4. так. Влада БЗДИТЬ. Фонд "Місто" існує, але то вже не Малишевські побори "під запис" по Дружківці
5. "правоохоронні" органи і влада - то є одне й теж саме. "Органи" без влади не наїзжають.
6.
Цитувати
Очистити податкові органи від корумпованих чиновників,
Санжуру ж вигнали?? Повернулась, але ВЖЕ НЕ ТА... Тільки ЗА ЦЕ я підтримаю "помаранчову революцію"
Цитувати
Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.
не ліквідували
7.
Цитувати
•   Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що "прихватизуються" за безцінь
навіть питаннь нема! ЗМУСИЛи, і ПЛАТИЛИ, бляць!!! і за Кр-Сталь +20 мільярдів
Цитувати
мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян
в мене нема вкладів в Сбербанку СРСР.. вчасно забрав.. дивились, як на ідіота...
але здається, не було такого

Висновок? ПО МОЄМУ питанні - хоть ЩОСЬ, але ЗДВИНУЛОСЬ...
Варто воно було того? Стовідсотково- ВАРТО!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

06 Жовтень 2007, 08:08:35
Відповідь #92
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ну а я щодо того, що ближче мені

6. ЗАХИСТИТИ ЦІННІСТЬ СІМ'Ї, ПОВАГУ ДО БАТЬКІВ І ПРАВА ДІТЕЙ.
 
•   Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.
Є позитив, хоча кризу, звісно, ще не зупинили.

•   Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.
Виконали, але не створили службу для контролю за витратами, відповідно, збільшилась кількість дітей у соціально-складних сімях і гроші пішли не за прямим призначенням

•   Гарантувати якісну і безкоштовну медичну допомогу жінкам при народженні дитини.
Брехня. Я не наважилася народжувати "безкоштовно", бо мала сумнівний досвід перших пологів

•   Створити умови, щоб саме сім'я, а не виховні заклади, стала гармонійним середовищем для виховання дітей.
Працюють над цим і досить успішно.

•   Надавати державну підтримку тим, хто виховує дітей, або доглядає людей похилого віку.
Є така тенденція, але не у нашому місті

•   Відновити мережу державних і комунальних дитячих садків і ясел, насамперед – на селі. Заборонити продаж дошкільних закладів.
Прокол.
 
•   Створити умови, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.
Нуль.

•   Кредити для будівництва або купівлі житла будуть доступні кожній молодій сім'ї – як у місті, так і на селі.
18,5 відсотків не дуже доступні, а молодіжна програма була прикрита після звільнення пані Ю.

•   Ліквідувати дитячу безпритульність. Забезпечити пріоритетний розвиток дитячих будинків сімейного типу.
Працюють над цим.
 
•   Забезпечити безкоштовно дітей–інвалідів ліками, медичними засобами, спеціальним харчуванням, оздоровленням; створити їм умови для повноцінного життя у суспільстві.
Слабке місце.
 
•   Впровадити інститут сімейних лікарів.
Кращеб вони цього не робили.

•   Забезпечити неухильне дотримання законів, що забороняють пропаганду аморальності і насильства, – свідомість дітей буде захищена від руйнівного впливу.
А от ця графа потребує термінової роботи, інакше мені страшно... Чесно.
 
7. СПРИЯТИ ДУХОВНОСТІ, ЗМІЦНЕННЮ МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ.

•   Створити умови для розвитку особистості, високого рівня освіти і культури громадян.
Болонська система не пішла на користь.

•   Сприяти єдності народу України, орієнтації суспільства і держави на загальнолюдські цінності – свободу, демократію, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду, взаємну повагу і толерантність, справедливість і добро.
Ну, ми всі дивимось телебачення.

•   Підтримувати ініціативи громадян, їх активну участь у вирішенні державних проблем. В оновленій Україні стане нормою свобода слова, активна діяльність громадських організацій, політичної опозиції – як запорука державної політики в інтересах народу.
Не у нас.

8. СПРИЯТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА.
•   Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
Поки що так.

•   Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
Немає такого.

•   Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам.
Нуль.

•   Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
Брехня.

•   Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
Мулька.

•   Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв'язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько–акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.
Ну дуже мало.

Ну що. Дещо є, але якось недолуго, фрагментарно. Але згодна з Антзом - і це вже позитив.
+))
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

06 Жовтень 2007, 11:48:09
Відповідь #93
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Надо ещё учесть, что Ющенко имел реальные рычаги влияния на экономику до 1 сентября 2005 года, меньше - до марта 2006. С этого времени - у него не осталось таких рычагов. Разве,  что вето на Законы.

Форум Краматорська

Re: Что будет 1го октября ???
« Відповідь #93 : 06 Жовтень 2007, 11:48:09 »