Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 04:45:16
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Как обжаловать постановление об админис правонарушении  (Прочитано 24991 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03 Січень 2010, 14:30:00
Відповідь #45
Offline

Hvita


Offline Hvita

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +4/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

Форум Краматорська


03 Січень 2010, 20:47:44
Відповідь #46
Offline

Alex_l


Offline Alex_l

  • Новичок
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
В результаты маю наступну позовну заяву:
                                           ПОЗОВНА ЗАЯВА
                         (у справі за адміністративним позовом).
        Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов  підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
„02” січня 2010р. посадовою (службовою) особою відповідача –             старшим лейтенантом Шевчуком Леонідом Васильовичем  винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 КУпАП  щодо мене.
Вказана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав.
У протоколі про адміністративне правопорушення вказано порушив правила проїзду перехресть, виїхав на зустрічну смугу руху з чим я категорично незгідний.  Рухаючись по вул. Мостовій і здійснюючи поворот наліво на вул.. Шевченка я не створив перешкод для руху на зустрічній смузі, оскільки проїхав на відстані понад 10м від краю цієї смуги; можливість здійснити поворот на більшій відстані була заблокована двома автомобілями працівників ДАІ, а також зупиненими ними грузовим автомобілем типу «бус» та двома легковими автомобілями, що розташувались в лінію вздовж проїжджої частини (про що я зазначив у протоколі). Окрім цих автомобілів на перехресті перебувало іще декілька авто, зупинених працівниками ДАІ, що обмежувало видимість і сам проїзд по перехрестю. Зауважу також про відсутність дорожньої розмітки на перехресті і складні погодні умови (проїжджа частина повністю вкрита снігом), які роблять поділ на смуги руху – умовними (вулиця Шевченка, на яку здійснювався поворот не є багатосмуговою для руху у будь-якому напрямі).
Окрім цього у протоколі про адміністративне правопорушення зазначено свідка Кропиву Миколу Ігоревича с. Валер’янівка, який не міг бути свідком оскільки на момент здійснення маневру знаходився в автомобілі ДАІ і складав протокол про адміністративне правопорушення щодо іншого учасника руху.
З огляду на викладене вважаю, що дії працівника відповідача були незаконними.
До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.
Ст..288 КпАП прямо передбачає:

Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про
                 адміністративне правопорушення

     Постанову по справі про адміністративне  правопорушення  може бути оскаржено:

     3) постанову іншого органу (посадової особи)  про  накладення адміністративного  стягнення  -  у  вищестоящий орган(вищестоящій посадовій  особі)  або  в  районний,  районний у місті, міський чи міськрайонний     суд,    у порядку,    визначеному    Кодексом адміністративного   судочинства    України   (2747-15),   з особливостями, встановленими цим Кодексом.

Враховуючи той факт, що у двох перших пунктах зазначеної норми постанови співробітника ДАІ не вказані, дана категорія справ прямо відноситься до тих, яка входить до компетенції безпосередньо судів.
За таких умов справа підлягає розгляду судами.
Вважаю, що до цієї справи повністю відносяться вимоги Постанов Пленуму Верховного Суду України, а саме:

Від 11.06.2004  N 11 „Про окремі питання, що виникають при застосуванні судами положень ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення”, яка передбачає:

3. Згідно  зі  ст.  245 КУпАП ( 80732-10 ) суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно,повно  й  об'єктивно  з'ясувати  обставини  справи і вирішити її в точній відповідності із законом.

23.12.2005   N 14 „Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні   правопорушення на транспорті”, яка передбачає:

24. Звернути  увагу  судів  на   неприпустимість   спрощеного підходу   до   судового   розгляду   справ   про   адміністративні правопорушення  на  транспорті  та ігнорування  прав  осіб,  яких притягають    до   відповідальності,   потерпілих,   їх   законних
представників і захисників.
     Суди повинні   неухильно   виконувати  вимоги  ст.  268  КпАП
( 80732-10   )   щодо   розгляду   справи   про    адміністративне правопорушення   у   присутності   особи,   яка   притягається  до адміністративної відповідальності.  Під час відсутності зазначеної особи  це  можливо  лише у випадках,  коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце та час розгляду і якщо від  неї  не  надійшло
клопотання про його відкладення.
     При розгляді справ зазначеної категорії необхідно з'ясовувати всі обставини, перелічені у статтях 247 і 280 КпАП ( 80732-10 ), у
тому числі шляхом допиту свідків та призначення експертиз.
     Зміст постанови  судді має відповідати вимогам,  передбаченим статтями 283 і 284 КпАП ( 80732-10 ).  У  ній,  зокрема,  потрібно навести  докази,  на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення,  та зазначити мотиви  відхилення інших  доказів,  на  які  посилався правопорушник,  чи висловлених
останнім доводів.

Очевидно, що співробітником ДАІ складено документи саме із цим „спрощеним” підходом, із значними процесуальними порушеннями, таким чином, що протокол протирічить постанові про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст..4, 6 КАС України,  стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:

1.   Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене, представника відповідача та посадову особу, якою винесено постанову про адміністративне правопорушення;
2.   Зазначену постанову у справі про адмніністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.


„___”__________ 20__р.

            (Підпис)

Додатки:
1.   Копія позовної заяви;
2.   Копії протоколу та постанови про адміністративне правопорушення на ___ аркушах.

Пыдскажіть чи все вірно я оформив

22 Січень 2010, 13:41:33
Відповідь #47
Offline

Девченка


Offline Девченка

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2116
  • Карма: +38/-102
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
1. Адміністративний позов - назва.
2. держмито сплачується, бо сплата держмита регулюється нормами КАСУ, а не КпАП.3.
3. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП, відповідно до яких, завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи
4.КУпАП визначено форму й передбачено основні вимоги щодо змісту, як протоколу про адміністративне правопорушення, так і рішення, що постановляється в конкретній адміністративній справі, а також визначається компетенція осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.
Згідно ст. 255 КУпАП уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч. 3 та ч. 4 ст.122 КУпАП. Але Відповідач 1 поза межі своєї компетенції склав протокол серія                    ХХ № ХХХХХ від ХХ.01.2010 року про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.122 КУпАП.
5.На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 276, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6 -11, 18, 19, 71, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, прошу
6. Відповідача два- 1 - інспектор, що склав Постанову, 2- Управління ДАІ
Невозможное-это всего лишь громкое слово, за которое прячуться маленькие люди.Им проще жить в привычном мире, чем найти в себе силы его изменит. Невозможно-это не факт, это мнение.Невозможно-это не приговор, это вызов, это не навсегда.Невозможное возможно

22 Січень 2010, 13:45:57
Відповідь #48
Offline

Hvita


Offline Hvita

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +4/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
держ мито не сплачуєсться, або щось відбулося з того часу, як позивалася я (восени 2009р.)

22 Січень 2010, 13:59:24
Відповідь #49
Offline

Девченка


Offline Девченка

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2116
  • Карма: +38/-102
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
держ мито не сплачуєсться, або щось відбулося з того часу, як позивалася я (восени 2009р.)

может и не сплачувається, але ж 3,40 це та сума за яку треба сперечатись?
Невозможное-это всего лишь громкое слово, за которое прячуться маленькие люди.Им проще жить в привычном мире, чем найти в себе силы его изменит. Невозможно-это не факт, это мнение.Невозможно-это не приговор, это вызов, это не навсегда.Невозможное возможно

22 Січень 2010, 17:19:33
Відповідь #50
Offline

Hvita


Offline Hvita

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +4/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
дело не в сумме, а в факте. Надо или не надо? мне бы тоже хотелось  уточнить.

22 Січень 2010, 18:23:40
Відповідь #51
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А никто Вам однозначно не скажет. Все будет зависеть от судьи.

22 Січень 2010, 18:30:34
Відповідь #52
Offline

Девченка


Offline Девченка

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2116
  • Карма: +38/-102
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
дело не в сумме, а в факте. Надо или не надо? мне бы тоже хотелось  уточнить.
лучше перебдеть, чем недобдеть
тем более на одну чашу весов - 3,40, на другую пропуск срока на обращение 10 дней и штраф 430 грн. вступает в силу)
Невозможное-это всего лишь громкое слово, за которое прячуться маленькие люди.Им проще жить в привычном мире, чем найти в себе силы его изменит. Невозможно-это не факт, это мнение.Невозможно-это не приговор, это вызов, это не навсегда.Невозможное возможно

07 Квітень 2010, 17:54:09
Відповідь #53
Offline

salx


Offline salx

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 251
  • Країна: ua
  • Карма: +20/-0
  • Дякую
  • Сказав: 83
  • Отримав: 89
  • ПТН ПНХ
    • Перегляд профілю
 Добрый день!
5.04.2010 ГАИ выписали протокол, обвиняя меня в нарушении ПДД по ст.122 ч.2 (не надав переваги у русі)
дело было так: на перекрестке выполнял левый поворот, навстречу двигалась машина на расстоянии достаточном чтоб я смог осуществить свой маневр без создания помехи. Через 100-150 метров за перекрестком остановили сотрудники ГАИ и сообщили, что я нарушил ПДД. Хотя, повторюсь, помехи другому автомобилю я не создавал. В итоге выписали мне протокол, в нем я написал что не согласен и приложил ходатайство, чтоб дело было рассмотрено по месту жительства (так как данное событие произошло в другом городе). Постанову не стали выписывать, но выдали "сповiщення" о том, что дело будет рассмотрено в их городе через 3 дня. Я им объяснял, что нет возможности приехать в их город, но меня не стали слушать (
вот хотел узнать, как быть и что делать в данной ситуации?
В протоколе указали одного свидетеля (я так думаю то их знакомый, так как все время находился с ними в машине)
При составлении протокола, мне его не отдавали, требовали чтоб я проехал с ними к посту ГАИ, 2-3 км от места где меня остановили, на посту (пришлось проехать, так как они уехали с протоколом) вручили «Сповiщення» о том, что данное дело будет рассмотрено у них 8го числа. На ходатайство о рассмотрении дела по месту жительства получил устный отказ (обосновал тем что это бред и они никуда передавать не будут, если я нарушил в этом городе то рассмотрение будет в этом городе), так же гаишник отказался подписать мой (второй) экземпляр, но 1й экземпляр взял (про ходатайства я написал в протоколе). «Сповiщення» я подписал с пометкой что подал ходатайство (иначе не давали протокол).
Надо ли мне ехать на это слушание или просто дождаться когда по почте мне пришлют «Постанову» и заем оформлять документы в суд ?

07 Квітень 2010, 19:54:09
Відповідь #54
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Думаю, что не надо никуда ехать, а ждать постанову.

07 Квітень 2010, 21:07:01
Відповідь #55
Offline

Yuriy


Offline Yuriy

  • Everything will be okey in the end.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6940
  • Країна: 00
  • Карма: +234/-16
  • Дякую
  • Сказав: 228
  • Отримав: 112
  • If it's not okey, it's not the end.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если закон заставляет вас нарушать справедливость, нарушайте закон!
(с) Генри Торо

11 Квітень 2010, 16:44:54
Відповідь #56
Offline

salx


Offline salx

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 251
  • Країна: ua
  • Карма: +20/-0
  • Дякую
  • Сказав: 83
  • Отримав: 89
  • ПТН ПНХ
    • Перегляд профілю
может знает кто адрес ГАИ г.Славянска, по идее нужно отделение, что возле БЗС на  трассе Харьков-Ростов 
хотя есть сомнения, хочу подать иск о обжаловании постановления о адм правонарушении. Выписано это все сотрудником оговоренного выше отделения, или можно в ответчики вписывать отделение которое по ул. Дыбенко 5?
 

01 Вересень 2010, 12:58:44
Відповідь #57
Offline

VIRus


Offline VIRus

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 40
  • Країна: 00
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 :yahoo: Через две недели забирать положительное решение суда, постановление о плате штрафа отменено. Судья Марченко. Кстати, очень приятная женщина. Спасибо всем участникам этой темы, очень было полезно почитать... Был только один негативный момент, суд длился 3 месяца, но результат это оправдывает.

01 Вересень 2010, 13:05:59
Відповідь #58
Offline

Yuriy


Offline Yuriy

  • Everything will be okey in the end.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6940
  • Країна: 00
  • Карма: +234/-16
  • Дякую
  • Сказав: 228
  • Отримав: 112
  • If it's not okey, it's not the end.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если закон заставляет вас нарушать справедливость, нарушайте закон!
(с) Генри Торо

01 Вересень 2010, 13:07:06
Відповідь #59
Offline

INGWAR


Offline INGWAR

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1919
  • Країна: 00
  • Карма: +84/-17
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 17
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
:yahoo: Через две недели забирать положительное решение суда, постановление о плате штрафа отменено. Судья Марченко. Кстати, очень приятная женщина. Спасибо всем участникам этой темы, очень было полезно почитать... Был только один негативный момент, суд длился 3 месяца, но результат это оправдывает.
Любовь Николаевна??? Хороший человек !!! :?
Без лоха и жизнь плоха

Форум Краматорська