Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 06:09:58
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 630967 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

28 Травень 2008, 21:51:55
Відповідь #195
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
я, например,  прекрасно говорю и на русском и на украинском языке. но мне ближе и БОЛЬШЕ НРАВИТСЯ русский. Так что, я теперь не гражданка Украины? Я большую часть жизни прожила в России, но вернулась сюда, не потому, что здесь лучше, а потому что это МОЯ земля и я ее люблю. Земля, на которой мы родились, обладает почти магической силой для человека. и я не поддерживаю тех, кто покидает свою страну, когда она в упадке, НО язык и патриотизм - разные вещи. Я не хочу говорить и писать по-украински потому, что: 1. Никто и никогда русский язык Донбассу не навязывал. Здесь всегда было свое наречие, далекое от украинского языка. 2 . Заставлять бабулек и дедушек смотреть новости и фильмы только на украинском  - неблагородно и неуважение к ним. 3.потому что это язык оранжевой революции, разорвашей общество на 2 лагеря и тем самым его ослабившей и сделавшей легко управляемым. 4. это язык политманипуляций, которыми из нормальных людей хотят сделать врагов и психов. 5.даже СССР (тоталитарное государство) предоставил право Зап. Украине говорить по -украински, а у нас это право медленно и верно пытаются отнять...как? в садиках с детками воспитатели "спілкуються виключно українською", в государственных вузах Донбасса преподавать преимущественно на украинском языке, фильмы в кинотеатрах тоже "переводят"...
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

Форум Краматорська


28 Травень 2008, 22:02:39
Відповідь #196
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Де вас таких беруть?... Ви Їжачка Белва часом не знаєте?...

Мені вистачило 3 та 4 пунктів, щоб вже перестати вас поважати (а я вас навіть не знаю). За одне таке "потому что это язык оранжевой революции, разорвашей общество на 2 лагеря и тем самым его ослабившей и сделавшей легко управляемым. 4. это язык политманипуляций, которыми из нормальных людей хотят сделать врагов и психов." вас не то, що до патріотів, вас до розумних людей важко причислити...

Дивно, невже ви це свідомо пишите?... На тверезу... Мо спочатку в Ворді набирати, роздрукувати, перечитати пару разів, може в голові щось проясниться....
А правда вещь хорошая, да только позабытая

28 Травень 2008, 22:21:46
Відповідь #197
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Де вас таких беруть?... Ви Їжачка Белва часом не знаєте?...

Мені вистачило 3 та 4 пунктів, щоб вже перестати вас поважати (а я вас навіть не знаю). За одне таке "потому что это язык оранжевой революции, разорвашей общество на 2 лагеря и тем самым его ослабившей и сделавшей легко управляемым. 4. это язык политманипуляций, которыми из нормальных людей хотят сделать врагов и психов." вас не то, що до патріотів, вас до розумних людей важко причислити...

Дивно, невже ви це свідомо пишите?... На тверезу... Мо спочатку в Ворді набирати, роздрукувати, перечитати пару разів, може в голові щось проясниться....

будь ласка, досконаліше доведіть мені причини вашої неповаги. То, що ви щось для себе не з ясували ще не повод називати кого-то безглуздим. Чи не так? Що саме вам дала революція ця, що ви так про неї піклуєтесь? Може там заработали гарно? Та якщо я така дурна, скажіть, завдяки кому наше суспільство перебуває у розколі? Завдяки Януковичу чи Кучмі? Сміліше й аргументовано. І що саме ви зробили для його обьєднання?
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

28 Травень 2008, 22:27:36
Відповідь #198
Offline

Belv


Offline Belv

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 209
  • Карма: +5/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
будь ласка, досконаліше доведіть мені причини вашої неповаги. То, що ви щось для себе не з ясували ще не повод називати кого-то безглуздим. Чи не так? Що саме вам дала революція ця, що ви так про неї піклуєтесь? Може там заработали гарно? Та якщо я така дурна, скажіть, завдяки кому наше суспільство перебуває у розколі? Завдяки Януковичу чи Кучмі? Сміліше й аргументовано. І що саме ви зробили для його обьєднання?

+1  :good: Рад видеть на форуме здравого человека.

28 Травень 2008, 22:36:33
Відповідь #199
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пелена
вы как психолог :) должны знать,что все вами сказанное одинакоо применимо и к русскому языку в россии,и английскому в сша и французскому в алжире.
и много чего можно прочесть на лицах лидеров стран ,особенно если знать,что читать. :lol:
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

28 Травень 2008, 22:55:26
Відповідь #200
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Пелена
вы как психолог :) должны знать,что все вами сказанное одинакоо применимо и к русскому языку в россии,и английскому в сша и французскому в алжире.
и много чего можно прочесть на лицах лидеров стран ,особенно если знать,что читать. :lol:

о, така повага до моєго професійного стану у минулому.  :Dдякую. прємно. отже шановний Євгенію, не можу з вами не погодитися. А самі ви чого української чураєтесь? Я чекаю саме на вас,  :), будь ласка, у вашому пості нехай звучить солов їна, не москальска :D
Однак, я писала не як психолог, психологія тут ні до чого. Я писала про особисте сприйняття язика, та із яких причин не хочу розмовляти цією чудовою  мовою. Я жінка та маю право жити емоціями. Чи Ви про таку особливість багатьох жінок не в курсі?
Отже, а чого ви, не розмовляєте на мові, яку відстоюєте, не зрозумію.
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

28 Травень 2008, 23:01:31
Відповідь #201
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
шановна пнночка,в данну мить я можу спiлкуватися тiки однiэю iз эврейських мов.бо моя клава немаэ ураiнськоi мови,а писати букви виковирюючи iх iз аглiцкоiце незручно. :lol:
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

28 Травень 2008, 23:09:44
Відповідь #202
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
шановна пнночка,в данну мить я можу спiлкуватися тiки однiэю iз эврейських мов.бо моя клава немаэ ураiнськоi мови,а писати букви виковирюючи iх iз аглiцкоiце незручно. :lol:

 :) зрозуміло. Не все так погано у нашому королевстві
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

28 Травень 2008, 23:12:12
Відповідь #203
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

28 Травень 2008, 23:17:13
Відповідь #204
Offline

Belv


Offline Belv

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 209
  • Карма: +5/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ще не вмерли України ні слава, ні воля.
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

28 Травень 2008, 23:22:47
Відповідь #205
Offline

SF*FLASH


Offline SF*FLASH

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 324
  • Країна: 00
  • Карма: +7/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я украинским плохо владею, поэтому и не пользуюсь им.

Цитувати
потому что это язык оранжевой революции
Нельзя так резко, уж язык-то тут не причем.

Цитувати
а у нас это право медленно и верно пытаются отнять...как?
Кто и как это делает подробно расписано в директиве СНБ США 20/1 от 1948 года.
http://www.sakva.ru/Nick/NSC_20_1R.html

Пускай Вас не смущает 48ой год - заботятся о своем будущем и в чем-то они правы, но это безнравственно.

Цитувати
разорвашей общество на 2 лагеря
Люди, одумайтесь, мы своими руками это делаем!!!

Давайте учиться слушать друг друга и объединяться!

ArtD, ну аналогично.. ты подхватил сразу и продолжил эту "холодную войну", и так бесконечно..

Ну сколько можно так, пора уже меняться. Всем.

Цитувати
завдяки кому наше суспільство перебуває у розколі?
http://www.sakva.ru/Nick/NSC_20_1R.html
Тут очень подробно росписан ответ..

Цитувати
Я жінка та маю право жити емоціями.
Ну если положительными эмоциями, то эт хорошо.

29 Травень 2008, 00:23:35
Відповідь #206
Offline

jimbobimbo


Offline jimbobimbo

  • Багэмный флудэр,
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2855
  • Країна: 00
  • Карма: +69/-69
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 12
  • пачьотный культуролаг
    • Перегляд профілю
Кто и как это делает подробно расписано в директиве СНБ США 20/1 от 1948 года.
http://www.sakva.ru/Nick/NSC_20_1R.html

Жидомасоны рядом не пробегали?
We want you now to take off your bras and your panties! Throw them all on to the stage! And do it... now!

29 Травень 2008, 06:56:45
Відповідь #207
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
СТА-ДОМ!
туда і назад
і потопталісь по тонкой і ранімой рюськай душе
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

29 Травень 2008, 08:16:44
Відповідь #208
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пелена
Цитувати
будь ласка, досконаліше доведіть мені причини вашої неповаги.

Чому це я маю щось доводити???????? Ви з першої появи на весь форум заявляєте ХЄРНЮ з вумним виразом обличчя! А Я маю щось доводити... Цікаво... Ви точно психолог - схоже. От якщо я буду щось стверджувати, тоді Я і буду доводити.

Цитувати
ArtD, ну аналогично.. ты подхватил сразу и продолжил эту "холодную войну", и так бесконечно..

Флеш, теж саме: ЧОГО це я опинився на лаві підсудних "за разжигание холодной войны"???? Панночка авторитетно заявила ХЄРНЮ і отримала по заслугах. То може нехай вона спробує довести нам аргументованість своїх ШЕДЕВРАЛЬНИХ 3 та 4 пунктів?????

Для того, щоб людська спільнота не забула постулати Пєлєни, нагадаю:


- 3. потому что это язык оранжевой революции, разорвашей общество на 2 лагеря и тем самым его ослабившей и сделавшей легко управляемым.
- 4. это язык политманипуляций, которыми из нормальных людей хотят сделать врагов и психов.


НАРМАЛЬНА?!...
А правда вещь хорошая, да только позабытая

29 Травень 2008, 08:24:48
Відповідь #209
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Пелена
Цитувати
будь ласка, досконаліше доведіть мені причини вашої неповаги.

Чому це я маю щось доводити???????? Ви з першої появи на весь форум заявляєте ХЄРНЮ з вумним виразом обличчя! А Я маю щось доводити... Цікаво... Ви точно психолог - схоже. От якщо я буду щось стверджувати, тоді Я і буду доводити.

Цитувати
ArtD, ну аналогично.. ты подхватил сразу и продолжил эту "холодную войну", и так бесконечно..

Флеш, теж саме: ЧОГО це я опинився на лаві підсудних "за разжигание холодной войны"???? Панночка авторитетно заявила ХЄРНЮ і отримала по заслугах. То може нехай вона спробує довести нам аргументованість своїх ШЕДЕВРАЛЬНИХ 3 та 4 пунктів?????

Для того, щоб людська спільнота не забула постулати Пєлєни, нагадаю:


- 3. потому что это язык оранжевой революции, разорвашей общество на 2 лагеря и тем самым его ослабившей и сделавшей легко управляемым.
- 4. это язык политманипуляций, которыми из нормальных людей хотят сделать врагов и психов.


НАРМАЛЬНА?!...

 :D :D :D ой смішно.  але Ви як САМИЙ розумний так і не відповіли, особливо щодо пункту 3. В чому так званна Херня? Ви мене питалися образити, зробили ярлик той, що каже бред...ось це я і хочу, щоб ви довели мені. В чому бред? Ви ствердили це - ось й доведить. Чи ви можете тільки ображати, як песик : гав тай в будку? :D
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

Форум Краматорська