Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 01:46:52
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 626848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

08 Червень 2008, 21:24:40
Відповідь #450
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Що до поколінь мовних, то ось вам приклад.
Брат з родиною виїхав до Німетчини на пмп (теща поволжська німка). У німетчині 3 роки. Він зараз робить простим робітником, бо не знає мови. Його дружина вже розмовляє мов би там народилася, бо за фахом медичний працівник. Обидва закінчили 35 школу м. Краматорськ з англійським. Дочку віддали у школу з німецькою мовою навчання за 3 квартали від оселі, хоча є з російською мовою навіть у тому ж кварталі.
Висновок: Мовне оточення визначає мову спілкування. Ті хто бажає російську як другу державну - бажають залишити навколо себе осередок Росії.
Але ж навіть у Німеччині є російська школа, навіть в тому ж кварталі!!!
Може, хто і хоче щось залишити, але я проти того, щоб рубити з корінням. А пручання українців треба шукати в політичній площині, інші пострадянські країни були обїднанні спільною метою - а в нас такої мети нема. Єдина мета - вкрасти як можна більше, на цій меті далеко не поїдеш
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

Форум Краматорська


08 Червень 2008, 21:25:27
Відповідь #451
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ви про "достойное образование"? Не звертайте уваги. Це я так...
"Достойний" диплом ви отримаєте - це точно. Престижний диплом. А освіту - буде бажання, отримаєте, і залежить це не від назви ВНЗ.
No sé ni la palabra única en el Español

08 Червень 2008, 21:27:00
Відповідь #452
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
хотя бы потому что это престижнейший ВУЗ нашей страны в котором я получу достойное образование....

Нак нічого скиглити. Мова, бач, не подобається. Навіть іноземці вивчають українську, якщо бажають навчатися у цьому освітньому закладі. От і зроби російську другою державною - тоді від національної нічого не залишиться.

08 Червень 2008, 21:27:23
Відповідь #453
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю

08 Червень 2008, 21:32:51
Відповідь #454
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
2Nyarlathotep  ну во-первых в МОскве все на порядок дороже чем в Киеве, тем более тут я учусь на бюджете, что в Москве было бы мне как иностранке невозможно... и жилье в Мосвке очень дорогое...
Отправленный на: Июня 08, 2008, 20:28:21
а главное тут,в Украине, мои родители которых я не могу бросить, уехав в Москву....
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

08 Червень 2008, 21:33:46
Відповідь #455
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Що до поколінь мовних, то ось вам приклад.
Брат з родиною виїхав до Німетчини на пмп (теща поволжська німка). У німетчині 3 роки. Він зараз робить простим робітником, бо не знає мови. Його дружина вже розмовляє мов би там народилася, бо за фахом медичний працівник. Обидва закінчили 35 школу м. Краматорськ з англійським. Дочку віддали у школу з німецькою мовою навчання за 3 квартали від оселі, хоча є з російською мовою навіть у тому ж кварталі.
Висновок: Мовне оточення визначає мову спілкування. Ті хто бажає російську як другу державну - бажають залишити навколо себе осередок Росії.
Але ж навіть у Німеччині є російська школа, навіть в тому ж кварталі!!!
Може, хто і хоче щось залишити, але я проти того, щоб рубити з корінням. А пручання українців треба шукати в політичній площині, інші пострадянські країни були обїднанні спільною метою - а в нас такої мети нема. Єдина мета - вкрасти як можна більше, на цій меті далеко не поїдеш

До вашого відома це школа для репатріантів, в тій школі протягом періоду навчання дітей перенавчають думати й розмовляти німецькою мовою.
Едина мета, що може об'єднати всю країну (і не тільки країну, навіть вовка з оленем) - це загроза фізичного знищення, накшталт війни. Інша ціль завжди буде викликати відторгнення у частки мешканців. Це безперечна істина. Навіть за часів СРСР існували незгодні протягом всього його існування.

08 Червень 2008, 21:37:16
Відповідь #456
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
2karLos  как же не зависит от ВУЗа, а от чего же тогда?)))) от старания студента зависит конечно что-то, но от того кто у него преподает, рядовой кандидат или доктор зависит больше...
Отправленный на: Июня 08, 2008, 20:35:17
Едина мета, що може об'єднати всю країну (і не тільки країну, навіть вовка з оленем) - це загроза фізичного знищення, накшталт війни. Інша ціль завжди буде викликати відторгнення у частки мешканців.    что это вы такое говорите....???!!!! ужас...
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

08 Червень 2008, 21:42:12
Відповідь #457
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Доктори та професори не роблять чудес :) І доктор - це ще не означає = гарний викладач. Ну, то ми відхилилися від теми :)
No sé ni la palabra única en el Español

08 Червень 2008, 21:46:15
Відповідь #458
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
2Nyarlathotep  ну во-первых в МОскве все на порядок дороже чем в Киеве, тем более тут я учусь на бюджете, что в Москве было бы мне как иностранке невозможно... и жилье в Мосвке очень дорогое... а главное тут,в Украине, мои родители которых я не могу бросить, уехав в Москву....

тогда позвольте напомнить о "каждому свое". если не можете прыгнуть выше головы, то сделайте хоть то, что можете, но без нытья. тысячи людей успешно выучились на украинском, нашли свое место в жизни и, как ни странно, продолжают знать русский (вы киевлян в пример ставили).

Едина мета, що може об'єднати всю країну (і не тільки країну, навіть вовка з оленем) - це загроза фізичного знищення, накшталт війни. Інша ціль завжди буде викликати відторгнення у частки мешканців.    что это вы такое говорите....???!!!! ужас...

В школе такому не учат, правда?

08 Червень 2008, 21:47:19
Відповідь #459
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Едина мета, що може об'єднати всю країну (і не тільки країну, навіть вовка з оленем) - це загроза фізичного знищення, накшталт війни. Інша ціль завжди буде викликати відторгнення у частки мешканців.    что это вы такое говорите....???!!!! ужас...
Жах? Так може й жах. Це цинічна правда життя. А ви не знали?

Пропоную виставити 1-3 мети, що на вашу думку об'єднає ВСЮ Україну. Не будь яку частку (навіть 95%), а всю, чи, принаймі, 99%. І визначте умови об'єднадня, хочаб зовнішні, а головне реалістичні. А я спробую спростувати, або визнаю свою помилку. Якщо не бажаєте, то такої мети не існує.

08 Червень 2008, 21:52:16
Відповідь #460
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
я,между прочим, ничего не говорю про объединение Украины - это невозможно.... это вы Werwolf  собираетесь что-то там объдинять, да еще и при помощи войны....
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

08 Червень 2008, 22:03:45
Відповідь #461
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
я,между прочим, ничего не говорю про объединение Украины - это невозможно..
ето НЄІЗБЄЖНО +)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Червень 2008, 22:04:36
Відповідь #462
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

08 Червень 2008, 22:05:45
Відповідь #463
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Червень 2008, 22:05:56
Відповідь #464
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Неизбежность Вибачайте це до Bodyn от Сегодня в 20:24:40

Я також не збираюся нічого об'єднувати, навіть за допомогою війни. Мене здивував Ваш ЖАХ...

Що до об'єднання України то Ви праві - неможливо, бо об'еднувати нічого, окрім Криму, бо Крим має права автономії. Вся інша країна - унітарна і без усіляких об'єднань. Існують невдоволені, це так. І задовольнити всіх - марна праця.

Форум Краматорська