Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 13:31:21
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 626741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Червень 2008, 07:56:42
Відповідь #555
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
На виховання Oessi я вже не перший раз звертаю увагу :) +1

І, Неизбежность, ви мали необережність в висловлюваннях про язик та державу:
Цитувати
Украины нет и врядли когда-то будет, это очень печально,но это факт....

Цитувати
да начать хотя бы с того, что украинского как такового не существовало никогда...
І якого відношення до себе після цього ви очікували? Якщо розуміння, до вам дійсно на Севастополь.інфо
(-1)
No sé ni la palabra única en el Español

Форум Краматорська


09 Червень 2008, 07:59:34
Відповідь #556
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ні, Карлос, хто ви такий, щоб тут оцінки роздавати! ;о))) Ви, певно, якийсь "рядовой кандидат", а Неизбежность звикла спілкуватися на рівних лише з Дохторами та ПроФФесорами!...
:о)))))))))))))))))))))))))))))))))) (пальці залипли на шифт+0)
А правда вещь хорошая, да только позабытая

09 Червень 2008, 08:58:38
Відповідь #557
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пропоную виставити 1-3 мети, що на вашу думку об'єднає ВСЮ Україну. Не будь яку частку (навіть 95%), а всю, чи, принаймі, 99%. І визначте умови об'єднадня, хочаб зовнішні, а головне реалістичні. А я спробую спростувати, або визнаю свою помилку. Якщо не бажаєте, то такої мети не існує.
Це краще в окремій темі питати.
А ще треба розглянути питання, які розділяють українців.
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

09 Червень 2008, 09:20:05
Відповідь #558
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Да нет никаких проблем .Ездил по Крыму позавчера = указатели на дорогах по английски и украински .
Никаких толп заблудившихся россиян не видел .
На бутылках вина ,,Солнечной долины ,,  :D какой ужас = все написанно на непонятном украинском языке .
Думаете россияне стали меньше покупать ?  :D
Сколько бы вы ни спорили . Сколько бы не обзывали друг друга .
Процесс идет ... и он необратим .
Впрочем как и количество мечетей и татарских детей на улицах . :yahoo:
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

09 Червень 2008, 10:05:22
Відповідь #559
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вы не имеете ни малейшего права говорить мне подобные веши, ясно вам??  чтою вы такие умные что-то доказываете, обычно умные умеют красиво свернуть тему и оказаться правыми разве нет? так что не извесно кто из нас тут более реалестичен: дівчисько или два умных дяди
конешно не имеем.украинский язык бред,украина фикция,хохлов нема.тут ты права.так какого хрена ты там делаешь? в пустом месте?
антон,отомушто старые и дурные. :lol:

Отправленный на: Июня 09, 2008, 08:49:48
украинская гимназия к вашим услугам))) в КАЖДОЙ школе есть укр класс, какие претензии?)))))  а вот по-поводу процентов вы перегнули)))
а мжет луше постепенно сделать наоборот?
в государстве украина будут русские гимназии,русские газеты и русские радио-и теле каналы,а все iнше НА ДЕРЖАВНIЙ МОВI.
Отправленный на: Июня 09, 2008, 08:58:16
Цитувати
и пожалуйста не сравнивайте английский и украинский))))) разные намного вещи  ;)
Разные, но у них есть кое-что общее - в краматорске ими пользуется меньшинство.
Краматорск - русскоязычный город. Донбасс - русскоязычный регион. Принудительная украинизация тут - лишнее..
пораспршивай людей старшего озроста.до 70х годов в краматорске было много украинских школ и садиков,особенно на поселках и близ лежащих селах.
только благодаря рукоодящей линии пртии их очень быстро закрыли.
Отправленный на: Июня 09, 2008, 09:02:22
то, что государственный язык - украинский - чего я ни в коей мере не отрицаю, не значит, что я должна с утра до вечера читать кобзарь, а кино смотреть с безграмотным переводом ("тачками" нормальный перевод ограничился в нашем прокате) - извините, я предпочитаю оригинал.
тоеть все нормльно если в краматорске,в прокате будут идти фильмы на итальянском,французском,немецом и китайском.ты за?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

09 Червень 2008, 10:12:24
Відповідь #560
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Oessi
Цитувати
Хіба так важко змеритися з тим, що деякі люди не можуть розмовзяти українською?
змИритися...
чому не можуть?
ЯЗИК не повертається? генетичні обмеження?
чи просто відвертий, наглий, неприкритий шовінізм? через сьоме коліно?
***

Знаєте, мене цікавить, до речі, л и ш е впровадження державної мови - в сенсі встановлення стандарту.
Нікого насильно розмовляти українською мені і на думку не спадало. Навіщо? О_о
Але заяви отаких "руськаязичних"... будять шось в глибині душі отаке... бажання дати по таблу- раз, під сраку - два, і по бошці колекційним томом Єнеїди- три..
І засадити за книжки вчити українську, десь так:

Еней від них не одступався,
Тройчаткою всіх приганяв;
І хто хоть трохи ліновався,
Тому субітки і давав.
За тиждень так лацину взнали,
Що вже з Енеєм розмовляли
І говорили все на ус:
Енея звали Енеусом,
Уже не паном - домінусом,
Себе ж то звали - троянус.

Бо ІНАКШЕ до москалів не доходить, нє? Москаль розуміє л и ш е кулаком по писку?

За сим завершим ліричний відступ, а іншим нагадаємо:
питання стоїть про впровадження державної мови в державний же обіход ПЛЮС задовільнення культурних потреб українців, які, якби не хотілось деякій шовиністічній свиноті, ще ДОСІ живуть на цій землі, як не дивно, не в резерваціях, і, як не дивно, хочуть отримувати інформацію на СВОЇЙ мові в державі, яка поки що називається УКРАЇНА.

А скотиння, яке вчиться в Стольному Граді на БЮДЖЕТІ, ще дозволяє собі мекати "украінскава язика нєт, Украіни нєт"... Так за кошт ЧИЄГО бюджету ти вчишся, недопалку???? За кошт бюджету неіснуючої країни?
Сцуки. Саранча
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

09 Червень 2008, 10:33:40
Відповідь #561
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю

А скотиння, яке вчиться в Стольному Граді на БЮДЖЕТІ, ще дозволяє собі мекати "украінскава язика нєт, Украіни нєт"... Так за кошт ЧИЄГО бюджету ти вчишся, недопалку???? За кошт бюджету неіснуючої країни?
Сцуки. Саранча

вы необузданный хам и,к тому же, вы явно неодувлетворенны в некоторых вопросах!!! вы не имеете ни малейшего права устараивать на меня наезды и отправлять меня в резервации, ясно вам? кто вы вобще такой и что из себя представляяете?
а в хорошем ВУЗе я учусь только благодаря своим знаниям и родителям, которые во всем мне помогают и поддерживают.... так что нечего мне тут истерики закатывать!!!
что ж вы все такие умные и гордые в Краматорске сидите(я люблю свой город, но сам факт).... печально знаете ли....
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

09 Червень 2008, 10:35:25
Відповідь #562
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
о каком украинском вы говорите, мой прадед из центральной полосы россии))))? вы что???
Дякую, шо відповіли.
Тепер поміркуйте, будь ласка. Якого дідька я, та мої діти, та їх діти, та інші УКРАЇНЦІ на Донбасі і в Україні, МУСЯТЬ з Вами погоджуватись та навіть не намагатись відродити СВОЮ культуру, СВІЙ язик, СВОЮ свідомість, а й далі почувати себе ущербною людиною-манкуртом, бо хтось-там звиздонув, що "української мови не існує, як і нації"? :shock:
Боже, як це по-російськи, приїхати кудись в гості, обжитися, користуючись доброзичливістю хозяїв, а потім ВПЕВНЕННО всім доводити, шо тут - "ісконно-русскіє землі"!

Я вже казав, шо мешканці нашого міста, які ТУТ народились ще в кінці 19-го сторічча, НІКОЛИ(!) не розмовляли російською. НІКОЛИ!
І це відверта брехня, шо тут, на Донбасі, "до седьмого колена" всі розмовляли російською. Ніколи. Тільки при комуняках почали потихеньку видавлювати нац. мову та нац. свідомість у українців.
Ви - результат.

У нас в городе около 50% украинцев, а теперь задача где они могут купить городскую  газету  на родном языке? в какую уграиноязычную школу они могут отдать ребёнка? Гетто  какое-то.
а вот по-поводу процентов вы перегнули)))
Ні, панночко, це ВИ нічого не знаєте з цього питання.
Я Вам розкажу. В котрий раз, тут на форумі. Але шоб Ви іншим разом в таку халепу не потрапили.
Ось тут http://www.ukrcensus.gov.ua/results/general/nationality/donetsk/ Ви побачите скільки кого мешкає в Донбасі по перепису 2001 року.
Ось тут http://demoscope.ru/weekly/ssp/rus_lan_97.php?reg=41 Ви побачите мовний склад Єкатеринославській губернії (туди Юзовка входила) за переписом 1897 року. Тоді не розділяли за національністю. Лише за мовою, та це нас теж влаштовує.
Які висновки? Шо Ви НІЧОГО не розумієте з цього питання.

Але,з таким відношенням до мого народу (який поки що є титульною націю в Україні), з таким відношенням до мови мого народу та його державності, дійсно, раджу Вам змінити форум на sevastopol.info. Там Ви знайдете чимало прихільників-українофобів, котрих перекручує лише від однієї думки про Україну. Вам там буде добре.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

09 Червень 2008, 10:40:52
Відповідь #563
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
на самом деле я буквально вчера находила статистику которая противоречит тому,что вы мне написали...
но мы ведь говорим не о национальности, а о языке, разве нет?
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

09 Червень 2008, 10:41:17
Відповідь #564
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Oessi
Знаєте, мене цікавить, до речі, л и ш е впровадження державної мови - в сенсі встановлення стандарту.
Нікого насильно розмовляти українською мені і на думку не спадало. Навіщо? О_о
За сим завершим ліричний відступ, а іншим нагадаємо:
питання стоїть про впровадження державної мови в державний же обіход ПЛЮС задовільнення культурних потреб українців, які, якби не хотілось деякій шовиністічній свиноті, ще ДОСІ живуть на цій землі, як не дивно, не в резерваціях, і, як не дивно, хочуть отримувати інформацію на СВОЇЙ мові в державі, яка поки що називається УКРАЇНА.

1 Так в чому питання? У тій же Америці громадянин звернувшись до офіційної установи на одній з офіційних мов, відповідь отримує на тій же мові - і ніяких сварок на мовному питанні.
2 Енеїда - гарна річ, усі юмористичні та художні твори (звісно, поважних авторів) на висоті, але для мене було би важко використовувати технічні терміни (може і звик би) українською, бо вчив терміни російською. Перед наступним поколіннями такого питання стояти не буде, проблеми не буде.
3 Ми хочемо в Європу, а поважати нацменшинства не бажаємо, це просто хвороба якась - приміряти свої примхи на інших, на собі ж якось не дуже гарно сидить, тому краще не будемо згадувати, як погано було, коли українців гнобили, зараз ми гнобити будемо МОСКАЛІВ (як в анекдоті: - боже, в мене корова здохла, так зроби ж так, щоб і у мого сусіда здохла теж)

...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

09 Червень 2008, 10:47:13
Відповідь #565
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
на самом деле я буквально вчера находила статистику которая противоречит тому,что вы мне написали...

Загляніть у хісторі свого браузера, та знайдіть, будь ласка.

но мы ведь говорим не о национальности, а о языке, разве нет?
Ви казали про обидві ці речі. Але це нічого не змінює.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

09 Червень 2008, 11:04:38
Відповідь #566
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
1 Так в чому питання? У тій же Америці громадянин звернувшись до офіційної установи на одній з офіційних мов,
блін, сказочніки.. ЯКА нахєр "офіційна мова" в Штатах???? ХТО Вам розповів таку х*ню???

Цитувати
але для мене було би важко використовувати технічні терміни (може і звик би) українською, бо вчив терміни російською.
псалом №18, холєро...
ЯКІ сам терміни, можна взнати, блін????
шпіндель? шліц? швелер? валок? станіна? болт? гайка? ШО саме з цього неможливо перекласти???
сцуко, серед "технічних термінів" 90% - німецькі, а в них, бачте "труднасті пєрєвода"...

Цитувати
3 Ми хочемо в Європу, а поважати нацменшинства не бажаємо
мо, "нацменшинствам" варто було б хоч ТРОХИ навчитись не срати на голову "нацбольшинствам", і їх би почали потихеньку поважати, нє?
Я б подивився на турка, який би в Німеччині заявив "нємєцкага язика нє сущєствуіт, ето смєсь англійскава, польскава і руминскава".. Як швидко він би опинився в горах Каппадокії на хлопкових плантаціях?

бажаєте поваги? так ВЕДІТЬ СЕБЕ поважно, а не бляха, як...
тьфу
Отправленный на: Июня 09, 2008, 10:52:54
***
Неизбежность
Цитувати
что ж вы все такие умные и гордые в Краматорске сидите
я РИДАВ ;+)
соплячко РІК, як виїхала всього-то за сімсот км від Краматорська, а вже захворіла на сіндром "сталічнага житєля" +)

Цитувати
а в хорошем ВУЗе я учусь только благодаря своим знаниям и родителям
от родітєлям і будете нащот "хамства" розповідати, а також запитувати, "а што ви із сєбя прєдствляітє", беседер?

Цитувати
вы не имеете ни малейшего права устараивать на меня наезды
а на кого мені "устраівать"? на родітєлєй, які не мали часу на Ваше виховання?
Ведіть себе адекватно, і ніхто і не буде на Вас "наїзжать"

Цитувати
и отправлять меня в резервации
я розумію, шо у Вас погано з украхнською, але спробуйте перечитати ще раз, КТО КОГО мріє відправити в резервації
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

09 Червень 2008, 11:06:58
Відповідь #567
Offline

Неизбежность


Offline Неизбежность

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +11/-14
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
берегите нервы, а то что-то вас заносит.... и пример вы привели так себе, очень средненький... и еще..... а с чего вы взяли, что русскоговорящее население - меньшинство?
Нужно уметь прощать своих врагов,но только после того как им отрубят голову.

09 Червень 2008, 11:15:38
Відповідь #568
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ой, йоханий...+) вона оцінює мої приклади! ляльок давно віддала молодшій сестрі?
ДИТИНО!
Я УВАЖНО слухаю КРАЩИЙ приклад

Цитувати
русскоговорящее население
ідіотський термін
на кшталт "савєцький народ"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

09 Червень 2008, 11:18:05
Відповідь #569
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
Антон Иванович, Вы предлагаете использовать термин "балбасофские льотчеги" для обозначения украинцев говорящих на русском языке? :)
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

Форум Краматорська