Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 23:44:52
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Тушітє свєт, попьорло бидло квєрху (с)  (Прочитано 12906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

30 Травень 2008, 18:11:08
Прочитано 12906 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
.. как будто дрожжі кинули в дєрьмо

Скажу зразу - я не хочу нікого ОСОБИСТО образити словами з пісні Сергія Трофімова, бо різниця між ДІЙСНОЮ особистістю і писаниною на форумі - пропасть...
справа не в політичних поглядах, і не у відношенні до певних лідерів держави.. Це, знов таки, особиста справа кожного...
АЛе шо ми бачимо?
Якесь НАШЕСТЯ відвертих хамів, провокаторів і брехунів... Сьогодні він біржовік- торговець цінними бумагами 24-х років, завтра - викладач ДДМА "далєко за 30".. Паралєльно він же - жінка-псіхолог "бальзаковського возраста"...
ЧОМУСЬ вирішив, шо він може погрожувати фізичною розправою АртД-у...
ню-ню...
Але відволікаємось...
Справа не в особистості, повторююсь...
ЧОМУ питання української мови я чув останнього разу в приснопам*тний початок 90-х, і РАПТОМ деяка частина суспільства (Д.Ч.С.) "осознала", шо їх "ущємляют"???
ЧОМУ перемовини по СОТ йшли П*ЯТНАДЦЯТЬ років, і РАПТОМ Д.Ч.С. "осознала", шо "ето врєдіт атнашеніям с Расієй"???
ЧОМУ де-факто УПА вже ДАВНо перестала бути "бандітамі, каториє стрєлялі НАМ(?) в спіну", і РАПТОМ Д.Ч.С. "згадала", шо "стєлялі"???
ЧОМУ перемовини по вступу до НАТО йшли ще ща "кучмізму", і РАПТОМ Д.Ч.С. "згадала", шо "нашіх дєтєй пошлют в Афганістан, а Расія нацєліт на нас ракєти"???
(тут я виключаю "билбасовських льотчиків" - МИЛІ ЛЮДИ +)))) і ЇХ позиція хоч зрозуміла

(далі буде)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


30 Травень 2008, 18:30:55
Відповідь #1
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Тому що тоді були балачки, а зараз перейшли до справи, зрозуміло?
Тому що пхнуть за дупу цих ОУН-УПА вперед, без сорому. Герої, тьфу. Німці тоді теж герої, вони набагато більше постріляли людей, ніж оуновці
Тому що зараз зруйновано навчання російської мови, невігласи від політики задля прикриття своїх шахрайств розділяють людей і правлять!
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

30 Травень 2008, 18:40:51
Відповідь #2
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Тому що зараз зруйновано навчання російської мови,
оъясни понятнее.все школы перевели на украинский язык?
все телевиденье только на укранском?газеты на украинском? :shock:
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

30 Травень 2008, 18:43:35
Відповідь #3
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Тому що тоді були балачки, а зараз перейшли до справи, зрозуміло?
це чого саме стосується?
бо мені цікаво це в розрізі "хватіт разгаварівать, пора дєлать дєло"

Цитувати
Тому що пхнуть за дупу цих ОУН-УПА вперед, без сорому. Герої, тьфу. Німці тоді теж герої, вони набагато більше постріляли людей, ніж оуновці
"пхнути за дупу" - це, мабуть, має звучати образливо, але - чесно - не зрозумів...
але не так важливо...
Але чомусь при цьому до німців ТАКОЇ ненависті нема - в тому ж Харкові є німецьке кладовище...
то де логіка?
Цитувати
Тому що зараз зруйновано навчання російської мови,
як саме, можна взнати? В місті 35 російських шкіл, і л и ш е ОДНА українська, і то її директора під "благовідним" прєдлогом "запрєссовалі"...

Цитувати
невігласи від політики задля прикриття своїх шахрайств розділяють людей і правлять!
от тут не можу не погодитись...
Тобто, того ж Януковича, поки він був при владі, і ПРОВОДИВ "політику українізації", проводив перемовини по СОТ, по вступу до НАТО, не заперечував будування пам*ятників героям УПА - ВСЕ ВЛАШТОВУВАЛО?
А коли в результаті народного бунту по поводу фальсифікації виборів, більш знаного, як "поморанчева революція", його відстранили від влади, РАПТОМ згадав???
я про всяк випадок ЩЕ РАЗ наведу ВАШІ Ж СЛОВА:
Цитувати
невігласи від політики задля прикриття своїх шахрайств розділяють людей і правлять!
"замєтьтє, НЕ Я ето прєдложіл!" (с) к/ф "Покровські ворота"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Травень 2008, 18:48:48
Відповідь #4
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Анцэ, угомонысь, чему быть тому не миновать, уси Ваши балачки, цэ суэта, як воно будэ, так и будэ. И мы ничего сделать не можем.

30 Травень 2008, 18:51:47
Відповідь #5
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
быдло всегда было наверху, только меняется иногда цвет этого быдла.
А вот скажите мне, почему города в центральной и западной Украине значительно меньше как по населению, так и по занимаемой площади, а финансирование значительно больше? Какая-то Задрыпанивка финансируется на уровне Донецка или Харькова
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

30 Травень 2008, 18:54:30
Відповідь #6
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
быдло всегда было наверху, только меняется иногда цвет этого быдла.
А вот скажите мне, почему города в центральной и западной Украине значительно меньше как по населению, так и по занимаемой площади, а финансирование значительно больше? Какая-то Задрыпанивка финансируется на уровне Донецка или Харькова
приведи цифры.там и донецка,харькова.
у нас переферия тоже финансируется лучше центра.шоб народ не уезжал в крупные города.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

30 Травень 2008, 19:01:56
Відповідь #7
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Анцэ, угомонысь, чему быть тому не миновать, уси Ваши балачки, цэ суэта, як воно будэ, так и будэ. И мы ничего сделать не можем.
та на ВАС ніхто і не сподівається...
і не тре свої російські реалії переносити на благословенну українську землю
на відміну від ВАС, МИ поки що шанс маємо +))))
40 мільонів ВІЛЬНИХ слов*ян в центрі Європи колбасяться, сруться, лаються, але ШАНС МАЮТЬ...
Росіяни вибрали собі ЦАРЯ-ампіратора - я ПОВАЖАЮ їх вибір. Голандський перевернутий флаг в руки, візантійська куриця-мутант на кокарду, "пушкі вмєсто масла" - це ВАШ вибір, беседер?
А ми якось САМІ, ага?
Отправленный на: Мая 30, 2008, 18:56:49
***
Цитувати
А вот скажите мне, почему города в центральной и западной Украине значительно меньше как по населению, так и по занимаемой площади, а финансирование значительно больше? Какая-то Задрыпанивка финансируется на уровне Донецка или Харькова
Боже, НЕ ПОЧИНАЙТЕ!!! =(
ця тема обговорювалась 154 рази, і на цьому форумі в тому числі....
Це, скажемо так, НЕ ЗОВСІМ ТАК....
користуйтесь функцією "пошук"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Травень 2008, 19:31:58
Відповідь #8
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Непревзойдённый AntZ, да Вi правы, на мой взгляд сейчас актуально для Великой России такое высказывание "больше пушек, больше танков...."! и чем больше этого, тем лучше для Россиян, Россия с каждым днём становится всё более могущественней и могущественней. Имея огромноные запасы нефти, газа, и других полезных стратегических полезных ископаемых, это всё необходимо надёжно защищать сейчас, и в будущем. В перспективе, да уже и сейчас, Моя Любимая Россия становится значимым фигурантом в современном мире, и с ней хочется или нет приходится считаться. А, что такое  моя бедная Украина, Великие Державы растопчут, и не заметят ,и не кто не вспомнит бывшую малоРоссию. 

30 Травень 2008, 19:53:27
Відповідь #9
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Непревзойдённый AntZ, да Вi правы, на мой взгляд сейчас актуально для Великой России такое высказывание "больше пушек, больше танков...."! и чем больше этого, тем лучше для Россиян, Россия с каждым днём становится всё более могущественней и могущественней. Имея огромноные запасы нефти, газа, и других полезных стратегических полезных ископаемых, это всё необходимо надёжно защищать сейчас, и в будущем. В перспективе, да уже и сейчас, Моя Любимая Россия становится значимым фигурантом в современном мире, и с ней хочется или нет приходится считаться. А, что такое  моя бедная Украина, Великие Державы растопчут, и не заметят ,и не кто не вспомнит бывшую малоРоссию. 
ты немного неправильно написал.не россия и россияне,а кремль и верхушка власти становиться богаче и богаче,а народ в дерьмо глубже и глубже.
поэтоиу клике нужны внешние враги и чем больше тем лучше.
твоя бананавая республика будет продавать нефть,газ,лес,пушнину.а клика будет складывать деньги в банки врага засирая народу мозги.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

30 Травень 2008, 19:55:48
Відповідь #10
Offline

Пелена


Offline Пелена

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +11/-64
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
 :D Невже незрівнянний АнтЦ вирішив й про себе тему відкрити. БРАВО! Ми так довго цьго чекали!  :lol: :lol: :lol:

Авжешь так скромно. Далі буде. Жаль, що вже не побачу та не почую його нецензурної лексіки...Хєх. Антцте, буду сумувати.
 :cry:
Занося ногу над пропастью, подумай: о таком ли полете ты мечтал?

30 Травень 2008, 20:10:18
Відповідь #11
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вы писали хитрый AntZ, "40 мільонів ВІЛЬНИХ слов*ян в центрі Європи колбасяться, сруться, лаються, але ШАНС МАЮТЬ...", предлагаю другый раз Вам работу. У меня в Южноафриканской республике есть, так скажем виноградник(вино всегда пользуется спросом), вино моя слабость, и чтоб Вам было понятно, мэни трэба на моей фазэнди "управляющий", бо бывший управляющий Мыкола из Мукачева начал жрать базсовестно моё марочное вино, и трахать местных девок, и вообще упустил бразды правления. Баблы на руки 5 тыс.$, здесь это охренительные деньги, как я ВАС хочу видеть у себя в наймытах! ,
 

30 Травень 2008, 20:13:57
Відповідь #12
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вы писали хитрый AntZ, "40 мільонів ВІЛЬНИХ слов*ян в центрі Європи колбасяться, сруться, лаються, але ШАНС МАЮТЬ...", предлагаю другый раз Вам работу. У меня в Южноафриканской республике есть, так скажем виноградник(вино всегда пользуется спросом), вино моя слабость, и чтоб Вам было понятно, мэни трэба на моей фазэнди "управляющий", бо бывший управляющий Мыкола из Мукачево начал жрать базсовестно моё марочное вино, и трахать местных девок, и вообще упустил бразды правления. Баблы на руки 5 тыс.$. здесь это охренительные деньги, как я ВАС хочу видеть у себя в наймытах!
 

 :lol: :lol: :lol: :) :)
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

30 Травень 2008, 20:23:21
Відповідь #13
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
to evgeny, насчёт, что Россия бананавая республика, Вы мягко сказать погАрячились.( И чего я так люблю евреев).

30 Травень 2008, 20:27:36
Відповідь #14
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
to evgeny, насчёт, что Россия бананавая республика, Вы мягко сказать погАрячились.( И чего я так люблю евреев).
нет канешна.там бананы не растут.но можно купить газ,ну я уже писал.а также автомобильный завод построить ,раб. сила дешевле.слить ядерные отходы.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська

Re: Тушітє свєт, попьорло бидло квєрху (с)
« Відповідь #14 : 30 Травень 2008, 20:27:36 »