Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 10:33:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Украиноязычные статьи в "Восточном проекте"  (Прочитано 9396 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

12 Лютий 2007, 22:25:54
Відповідь #30
Offline

КАПСЛОГ


Offline КАПСЛОГ

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1865
  • Країна: 00
  • Карма: +32/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
  • The medium is the message
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А по поводу экономической целесообразности, если бы государство действительно было заинтересовано в украинизации можно было бы дотировать украиноязычные издания, и если бы тот же ВП или Привет на украинском стоил дешевле  своего русскоязычного аналога я думаю многие отдали ему предпочтение хотя бы по этой причине.
О, Улитка! Взбираясь к вершине Фудзи, можешь не торопиться... Там, на вершине Фудзи, улиток полно и так...

Форум Краматорська

Re: Украиноязычные статьи в "Восточном проекте"
« Відповідь #30 : 12 Лютий 2007, 22:25:54 »

13 Лютий 2007, 18:52:18
Відповідь #31
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Євнухів нездатних до акту повсякденного спілкування украінською прошу заспокоїтись, не ваша справа наскільки "коряво" ми це робим.
:shock:
Вот это да... Вы, уважаемый, маленький еще, всплывать... 8 сообщений, и уже такие наезды...

 Дві несміливі украіномовні статті і така критика... Чому мені не траплялись російськомовні статті які б так прискіпливо "пісочили" у форумі. А ще кажуть, що ніхто не бажає читати українською. Що до кількості повідомлень - віддаю перевагу читанню розумних думок інших, бо не маю потреби самоствержуватись в такий сумнівний спосіб, тож дякую за комплімент, намагатимусь залишатись "маленьким" і надалі. Взагалі, кажуть, розмір не має вирішального значення;)!

13 Лютий 2007, 20:10:23
Відповідь #32
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...Євнухів нездатних до акту повсякденного спілкування украінською прошу заспокоїтись...

Андрюлік, ось дивися:

1. ти підтримуєш ВП і статті в нім українською мовою
2. ти ображаєш російськомовних жителів Краматорська
3. як після цього вони будуть відноситься до тебе і підтримуваної тобою газети?

Шановний:
1 Я не підтримую і не агітую, ВП  досить популярне видання і без моєї особистої підтримки якось обійдеться. Я вітаю появу украіномовних статей в міській пресі.
2 Я жодного слова не сказав стосовно російськомовних громадян нашого міста, але для того, щоб висловлювати свої міркування про літературну або лінгвістичну якість статті написаної українською, необхідно, принаймні цією мовою користуватись. Закидаючи мені образу російськомовних громадян, ви не замислювались, скільки разів своїми "глибокодумними" коментарями образили тих, хто поважає українську мову. Я, добре володіючи російською, спілкуюсь українською не тому, що когось чи щось зневажаю, а тому, що українська - моя рідна мова, мені просто приємно її чути, висловлювати нею свої думки, читати. Само собою мене дратують бійці з "украінізацією" , бачили б ви себе зі сторони.
3 Як не дивно, мене мало хвилює хто і як до мене ставитиметься, до неадекватних реакцій встиг звикнути. Що поробиш, більшість, нажаль, замість скористатись власною головою, віддає перевагу шаблонній поведінці, причому це вада і заходу і сходу. Знаки лише протилежні. Одним важко повірити, що ти не їх земляк, іншим навпаки, що їх. Цікаво, коли переходиш з української на російську форма носу також змінюється? Чи не безглуздо людям що не цураються вживати англіцизми боятися "украінізації"? "" Відстоїмо ( недопустимо ) державний статус російської!"" - опупей опупеоза, бо в нашій країні, як і в наших близнюків з півночі "Дурним закон не писаний, розумним – не завада."
Мав би ще багато чого сказати ... Місця мало та й сенсу нема.  Андрій.                       

14 Лютий 2007, 09:53:45
Відповідь #33
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
... Я жодного слова не сказав стосовно російськомовних громадян нашого міста...

Тобто  це я вигадав??? І ви цього не писали? Це марево?
Іншими словами всі ті, хто не спілкується щодня українською мовою, по простому - ЄВНУХИ?
...Євнухів нездатних до акту повсякденного спілкування украінською прошу заспокоїтись...

... Закидаючи мені образу російськомовних громадян, ви не замислювались, скільки разів своїми "глибокодумними" коментарями образили тих, хто поважає українську мову...              

Я поважаю свою рідну мову - українську - і запросто на ній спілкуюся. Проте, на відміну від вас, я своїми коментарями нікого не ображав на підставі знань-незнань мов.
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

14 Лютий 2007, 16:02:36
Відповідь #34
Offline

EasyRider


Offline EasyRider

  • Хочешь овладеть сердцами и душами людей - крепче держи их за яйца (C)
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1378
  • Країна: 00
  • Карма: +73/-41
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 6
  • Моя работа проста - я смотрю на свет (с)
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Андрій, - респект. Мерлін - доречі, теж:))) Ось такий от парадокс :)
Мое главное имя - Терпение

14 Лютий 2007, 19:11:45
Відповідь #35
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
... Я жодного слова не сказав стосовно російськомовних громадян нашого міста...

Тобто  це я вигадав??? І ви цього не писали? Це марево?
Іншими словами всі ті, хто не спілкується щодня українською мовою, по простому - ЄВНУХИ?
...Євнухів нездатних до акту повсякденного спілкування украінською прошу заспокоїтись...

... Закидаючи мені образу російськомовних громадян, ви не замислювались, скільки разів своїми "глибокодумними" коментарями образили тих, хто поважає українську мову...              

Я поважаю свою рідну мову - українську - і запросто на ній спілкуюся. Проте, на відміну від вас, я своїми коментарями нікого не ображав на підставі знань-незнань мов.

  Ні виправдоауватись ні вибачатись не збираюсь, бо ви даремно мене соромите. Прочитайте уважніше всі записи від початку теми, зрозумієте кому був адресований мій текст. Це форум, всі повідомлення взаємнопов'язані, позаконтекстом будь яке може бути витулмачене як кому заманеться. Так, визнаю, не стримався, але чи не забагато в нас політкоректності? Сподіваюсь наше невеличке непорозуміння цим буде вичерпане.
  А публікації українською, виявляється не лише читають, хто б там що не казав, вони здатні викликати зацікавленність. Тож, залишимось друзями і можливо наступного разу зустрінемось у форумі за обговоранням не факту появи, а змісту викладеного у статті матеріалу.
    Всіх зі святом закоханих!

14 Лютий 2007, 19:34:29
Відповідь #36
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
за обговоранням не факту появи, а змісту викладеного у статті матеріалу.
о!!!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Лютий 2007, 17:54:06
Відповідь #37
Offline

GreShnik


Offline GreShnik

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Нафиг все украинские статьи!!!
Любовь слышится в голосе раньше, чем угадывается во взгляде.

24 Лютий 2007, 18:08:59
Відповідь #38
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Лютий 2007, 18:18:14
Відповідь #39
Offline

GreShnik


Offline GreShnik

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Газета должна быть на каком-то одном языке, кроме цитат!
Любовь слышится в голосе раньше, чем угадывается во взгляде.

24 Лютий 2007, 18:20:54
Відповідь #40
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Лютий 2007, 18:44:27
Відповідь #41
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
ТОМУ ЩО... тоді будє стабільність.
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

24 Лютий 2007, 21:15:03
Відповідь #42
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
чому?

Пан просто не розуміє української мови. Маємо пожаліти хлопця.

24 Лютий 2007, 21:56:40
Відповідь #43
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Доброго здоров'я всім.
Просто вічливо і зрозуміло:

Нафиг все украинские статьи!!!

І ніхто нікого не образив:   " Газета должна быть на каком-то одном языке, кроме цитат!", так одразу б і казав, що то за один язык, а то я ще подумаю що ти маєш на увазі китайську, доречі, з погляду на кількість потенційних передплатників, проєкт міг би бути комерційно успішним, власникам ВП варто замислитись.
 Солідні видання, на зразок "Дзеркала тижня" виходять двома мовами. Я спокійно передплачую украіномовний варіант. Та для невеличкого регіонального тижневика це не варіант. А заради стабільності не варто зупинятись лише на одній мові, необхідна одна партія, одна думка, один лідер, вождь, фюрер... Ой, щось таке вже було...Але ж те суспільство, здається, було і стабільним, і соціально благополучним... Не нагадаєте чим там у них все закінчилось?
 Цитата:  А по поводу экономической целесообразности, если бы государство действительно было заинтересовано в украинизации можно было бы дотировать украиноязычные издания, и если бы тот же ВП или Привет на украинском стоил дешевле  своего русскоязычного аналога я думаю многие отдали ему предпочтение хотя бы по этой причине.
 Дякую за турботу, але на милості від держави давно вже не розраховую, не важко уявити кому, як і за що перепадуть дотаційні кошти. Досить вже мовно-економічних маразмів. Сучасну українську літературу, не знайшовши у місцевих книгарнях та на розкладках, замовяю через інтернет. Хай переймаються ті, повз чиї кишені проходять мої гроші, бо вони переконані в суцільній російськомовності Донбасу.

Форум Краматорська

Re: Украиноязычные статьи в "Восточном проекте"
« Відповідь #43 : 24 Лютий 2007, 21:56:40 »