Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 12:42:00
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Какой оценкой, по 5 бальной шкале, Вы оцениваете деятельность Порошенко на посту президента Украины?

5 (отлично)
14 (11.8%)
4 (хорошо)
13 (10.9%)
3 (нормально)
18 (15.1%)
2 (плохо)
31 (26.1%)
1 (ужасно)
15 (12.6%)
0 (враг страны)
28 (23.5%)

Всього голосів: 119

Автор Тема: Петро Порошенко | Petro Poroshenko | Пётр Порошенко  (Прочитано 353883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

25 Грудень 2019, 08:55:47
Відповідь #2115
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
И с Билецким у него хорошие отношения

Форум Краматорська

Re: Петро Порошенко | Petro Poroshenko | Пётр Порошенко
« Відповідь #2115 : 25 Грудень 2019, 08:55:47 »

25 Грудень 2019, 18:54:24
Відповідь #2116
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Билецкий и Мосийчук расхаживали по Мариуполю с георгиевскими ленточками на груди (ФОТО
https://www.0629.com.ua/news/856855/bileckij-i-mosijcuk-rashazivali-po-mariupolu-s-georgievskimi-lentockami-na-grudi-foto
І яке відношення має ця маячня до сабжу? Аби не мовчки.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

29 Грудень 2019, 05:04:25
Відповідь #2117
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю

Петро Порошенко
1 ч. ·
Рішення влади про обмін осіб, які причетні до злочинів проти учасників Революції Гідності, обірве останні ниточки до безпосередніх замовників злочинів, а вже зараз очевидно, що ці ниточки ведуть в Москву, до головного замовника — Путіна та його маріонетки Януковича.

Прагнення росіян отримати беркутівців під свою юрисдикцію є публічним визнанням причетності Кремля до масових розстрілів на Майдані, а операція по обміну полоненими знадобилася винятково для того, аби замести злочини, які стали початком військової інтервенції Росії в Україну.

https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81000394_10219380450475573_3419742025812017152_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=ahqfZ-DQ1VkAQmclXUSJA2-CCQ2PaZYJYptLFWfo0L640FVibbycPcetQ&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=c556b4bb80fcffcc55b89d9c2ac6a27a&oe=5E6D548B

https://storage5.censor.net/proxy/U2FsdGVkX18x3ULJ5Vj6gRX2qemz6wcmoRJ8z6mmqeK1csC6JpUM21b_Sh-Eez-EICphUK8JYRWKlnYaymGwhvF2t06Y48OccJ4VHQJ98O4IqQFefOZJeEfKJ-Q-8Caa





"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

29 Грудень 2019, 09:01:51
Відповідь #2118
Offline

Дейнека


Offline Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2272
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 96
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Хотел перенести выборы путем военного положения - не дали.
Хотел фальсификации - Аваков и компания отказали. Вот и вся честность
Вот какой нехороший человек, а Собакофф херой.
Я вот думаю. могла бы дума оказать великому Пуку в такой малости, как ввод военного положения на неопределенный срок?
А господин Колокольцев не допустит фальсификаций на выборах в пользу Пука , повелителя пробирок с мочой?
Отсюда вывод- Пук величайший деятель Московии, а Порох жалкий либераст.

06 Січень 2020, 13:28:05
Відповідь #2119
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Катерина Щербак.

Одна моя знайома задала мені питання: "А що Вам так подобається в Порошенка?"
Відповідь булу такою.
"Ну ти ж не зовсім совкова, вірно? Просунута все-таки 🙂.
Відповідаю.
В Порошенко мені може подобатися або не подобатися все що-завгодно. І це не має ніякого значення.
Мені подобається те, що Президент ЗРОБИВ, РОБИТЬ І БУДЕ РОБИТИ.
А саме. По літерам.
А
армія
Асоціація з ЄС
антипутинська коаліція
автокефалія
Автоматичне відшкодування ПДВ
Б
Безвіз
Банківська система очищена від банків-пилососів
Бюджети обласних центрів виросли в 2 рази
Побутова корупція знижена
Бум української музики, кіновиробництва і книговидання
В
Зовнішньополітичний вектор (вступ в НАТО і ЄС)
Введення Європою і США санкцій проти РФ
Вихід з нафто- і газозалежності від РФ
Вихід з економічної кризи
Відновлення економічного зростання
відновлення ВПК
Г
геополітичні перемоги
Гаазький трибунал розглядає справу проти країни-окупанта
Д
децентралізація
декомунізація
деолігархізація
дерусифікація
дипломатичні перемоги
дороги
Джавелін
З
Золотовалютні резерви збільшилися з 5 до 20 млрд доларів
І
Інфраструктурні проекти отримали свій розвиток
К
Найбільший авіаперевізник Європи Ryanair прийшов в Україну
Л
Летальну зброю з США
М
Світ в переважній більшості областей
Міжнародний авторитет Петра Порошенка
Н
Незалежність української церкви
Нафтогаз виграв суд у Газпрому
О
Звільнення 2/3 Донбасу
Оновлення системи ППО Києва особистими грошима Порошенко
Онлайн-послуги
Офіційні зарплати зросли в 3 рази
Відкриті реєстри власності
П
патрульна поліція
Прозорро
Р
реформа ЗСУ
З
Сили спеціальних операцій
порятунок Приватбанку
Співпраця з МВФ
Стабілізація ситуації на фронті
Субсидії для нужденних
Т
Томос
У
Укрнафта
Укртатнафта
Укртелеком
(Повернуті державі)
Ц
Центри надання адмінпослуг
Е
Економічна незалежність від країни-окупанта
Економіка України зростає з 2015 року
Електронні декларації чиновників
ОСЬ що мені подобається 🙂.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

06 Січень 2020, 14:12:07
Відповідь #2120
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Пора бы уже понять, что Порошенко отработанный материал. Никогда больше он не будет при власти.

06 Січень 2020, 14:13:21
Відповідь #2121
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Хотел перенести выборы путем военного положения - не дали.
Хотел фальсификации - Аваков и компания отказали. Вот и вся честность
Вот какой нехороший человек, а Собакофф херой.
Я вот думаю. могла бы дума оказать великому Пуку в такой малости, как ввод военного положения на неопределенный срок?
А господин Колокольцев не допустит фальсификаций на выборах в пользу Пука , повелителя пробирок с мочой?
Отсюда вывод- Пук величайший деятель Московии, а Порох жалкий либераст.
Писали после употребления товаров из Градуса?

06 Січень 2020, 16:13:54
Відповідь #2122
Offline

Balik68


Offline Balik68

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1999
  • Країна: ua
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 2164
  • Отримав: 1775
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пора бы уже понять, что Порошенко отработанный материал. Никогда больше он не будет при власти.
Никогда не говори никогда. Смотря что понимать под властью. Беня вон тоже "не при власть", а "строит в 3 шеренги" всю Украину. А зеля "при власти" и говорит и делает только то, что разрешают/заставляют  :D
contra spem spero

06 Січень 2020, 16:28:44
Відповідь #2123
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Пора бы уже понять, что Порошенко отработанный материал. Никогда больше он не будет при власти.
Никогда не говори никогда. Смотря что понимать под властью. Беня вон тоже "не при власть", а "строит в 3 шеренги" всю Украину. А зеля "при власти" и говорит и делает только то, что разрешают/заставляют  :D
Ну это вы цитируете прямой канал. А где конкретика?

06 Січень 2020, 16:36:37
Відповідь #2124
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Петя слился в едином порыве с Медведчуком и топят на своих каналах против Зе. Не догоняет, что голоса Зе уйдут к опзж и оппоблоку. И тогда действительно будет п@здец. Я этого не хочу. Поэтому лояльно отношусь к Зе. Да, дохрена ошибок
 Но где блин взять нормальных людей, если за 28 лет вся страна прогнила?

06 Січень 2020, 17:02:24
Відповідь #2125
Offline

Balik68


Offline Balik68

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1999
  • Країна: ua
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 2164
  • Отримав: 1775
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Петя слился в едином порыве с Медведчуком и топят на своих каналах против Зе. Не догоняет, что голоса Зе уйдут к опзж и оппоблоку. И тогда действительно будет п@здец. Я этого не хочу.
Начнем с того, что "ЗаЖопу" уже затих месяц как и начинает потихоньку хвалить зелю. Видимо чуют, что если его сковырнут, то и 12% не дождутся.
Поэтому лояльно отношусь к Зе. Да, дохрена ошибок
 Но где блин взять нормальных людей, если за 28 лет вся страна прогнила?
Чьих ошибок? Зели? Так ведь он делает только то, что ему говорят/пишут. Так ошибки чьи? Или это не ошибки, а продуманная стратегия?
contra spem spero

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


06 Січень 2020, 17:26:01
Відповідь #2126
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Петя слился в едином порыве с Медведчуком и топят на своих каналах против Зе. Не догоняет, что голоса Зе уйдут к опзж и оппоблоку. И тогда действительно будет п@здец. Я этого не хочу.
Начнем с того, что "ЗаЖопу" уже затих месяц как и начинает потихоньку хвалить зелю. Видимо чуют, что если его сковырнут, то и 12% не дождутся.
Поэтому лояльно отношусь к Зе. Да, дохрена ошибок
 Но где блин взять нормальных людей, если за 28 лет вся страна прогнила?
Чьих ошибок? Зели? Так ведь он делает только то, что ему говорят/пишут. Так ошибки чьи? Или это не ошибки, а продуманная стратегия?

Ещё раз proof?

06 Січень 2020, 17:27:26
Відповідь #2127
Offline

soprano


Offline soprano

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 253
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-11
  • Дякую
  • Сказав: 15
  • Отримав: 15
    • Перегляд профілю
Опзж не затих, вы включите хотя бы zik.
И чет мне кажется, если бы выборы были сейчас меньше двадцатки не набрали. Это даже по скромному.

08 Січень 2020, 04:28:33
Відповідь #2128
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Продолжаю рубрику "Из переписки Энгельса с Каутским". Пишет сегодня подписчик Ник Денджерос:
- Дмитрий, может хватит вам уже порохоботить? Предвыборная гонка уже давно закончилась... или Порох вам до сих пор платит за черный P.R.?

Отвечаю:
- Дружище Ник! За последние 15 лет на создание таких проектов как "Веселі Яйця", "Політломбард", "Операция ПроФФесор", "Такое наше времечко", "Человеческий фактор", "Политбеспросвет", "Паханат", "Операция Прихватизация", "Правила жизни", "ПротивОкурка", "ПоребрикNews", "Витражи Мудрости" и т.д. я потратил более полумиллиона долларов собственных средств.

Это составило значительную часть от денег заработанных мною в России (где до сентября 2014 года мои юмористические программы выходили в радиоэфире 160-ти российских городов) и было на порядок больше тех сумм, которые я получил на перечисленные выше проекты от спонсоров-меценатов.

Делал это я абсолютно сознательно из инстинткта самосохранения, поскольку хочу чтобы мои дети и внуки в Украине не жили так, как живут их родственники на родине моего отца в Кировской области и на родине моего деда - в селе Чекалки под Ижевском.

При Порошенко мы, пусть медленно и с препятствиями, но двигались в Европу. При БениноПутинском агенте ЗеБуратино мы стремительно катимся даже не в Россию-Левиафанию, а в подвалы Лугандона.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

10 Січень 2020, 19:23:44
Відповідь #2129
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Петро Порошенко
Світова безпека на початку 20-го року стає дедалі крихкішою. Загострення ситуації на Близькому Сході несподівано болісно відчула Україна.

В силу особливої важливості цього питання дозволю декілька порад. За увесь час після виборів, влада уперше постала перед кризовою ситуацією такого масштабу.

✅ По-перше, і головне. Ми не можемо не довіряти розвідувальній інформації від наших стратегічних партнерів – не дарма ще кілька років тому нашій команді вдалося домовитися з ними про такий обмін.  Але, одна річ – знати, інша – довести. Тому відповідно до стандартів міжнародної цивільної авіації розслідувати трагедію має спільна міждержавна комісія із залученням країн, громадяни яких постраждали. Так як це було організовано в ситуації з MH17. До речі, пропозиції долучити до розслідування Росію, які вже пролунали – категорично не прийнятні.

✅ Ініціювати скликання спецзасідання Радбезу ООН, щоби за участю України обговорити ситуацію навколо катастрофи нашого літака. Знову ж таки, ми цей підхід апробували після збиття росіянами MH сімнадцять. 

✅Президент має негайно направити до Ірану свого спеціального представника для координації дій з усіма зацікавленими сторонами. Не технічних фахівців, а для політичної координації.

✅ Україна як член єдиного євроатлантичного простору має терміново застосувати існуючі механізми структур НАТО та ЄС, ефективно комунікувати з усіма нашими союзниками.

Йдеться не про репутацію конкретної авіакомпанії. Йдеться про захист національних інтересів та імідж України. І це саме той випадок, де влада і державницька опозиція мають разом захищати Україну.

Ця трагедія вимагає максимальної концентрації уваги та зусиль українського керівництва та вітчизняної дипломатії. Маємо відновити справедливість, вшановуючи пам'ять та честь загиблих, зберегти проукраїнську міжнародну коаліцію та не допустити втягування України у геополітичні конфлікти.

Принагідно ще раз висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким громадян усіх країн, які загинули в катастрофі.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорська

Re: Петро Порошенко | Petro Poroshenko | Пётр Порошенко
« Відповідь #2129 : 10 Січень 2020, 19:23:44 »