Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 16:29:02
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Андрєіч і Юбіляр (сєкрєтніє матєрьяли-3)  (Прочитано 2443 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

16 Липень 2007, 18:08:57
Відповідь #15
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
-Андрєіч, палімся!!!
-шо, йопт, знову трафилось??
-нас розкрили!
-бляха, шо, міст через Артемівський рухнув?
-та ні, слава Януковичу, ще тримається... правда, не знаю, якими молитвами... Ми ж стіки звідти сипзділи, шо він...
-тціхо, бляць, нас же ПИШУТЬ!!! не зипзділи, а зекономілі!!
- ага, як рукне, буде нам всім тоді "ЗЕК"-ономлення
-а пішли ви в сраку, я тоді ще заводом командував, то ви тут ЗЕКономили, шо аж гай шумів і рельси гнулись...
-Андрєіч, по рельсам- то не до мене! Я відповідаю за вазочки, яйця і покемонів.. тобто, тьфу, за креативні єуропєйскі мусорники!
-Так шо всьо таки в нас за проблєма? Шось ти блідий... Взбліднулось? ги-иг.... Чи знов краматорск.інфо на ніч читав?
-Та хорошо, шо нє на ніч... Дньом, йопт...
-А якого, стєсняюсь спросіть, хєра, ти в рабочєє врємя по інтернету лазіш?? Я ж приказав- порнуху качати ісключітєльно після п*ятої!!
-Та яка порнуха, Андрєіч!! Порнуха у нас получається з назвами вулиць... Знов, бляць, 19 партс*єзда хочуть перейменувать...
-А ти шо?
-Та я вродє журналістам лапши навішав, що перейменування призведе до дикого дефіциту бюджету, сєквєстру і кадастру і полному капєцу... І коньячка з вошебним зіллям підлив, нібито повірили... Сказав, що стоіт нам заняться перейменуванням вулиць, ТУТ ЖЕ гаплик міровой економіці, а в частності, ремонту дорог, їх же освітленню і ще, для острастки, прибиранню... Тіпа контрольного...
-Чекай... Так ми шо, вже зайнялись перейменуванням?
-Ну, в принципі, да... ось, Дворцову назвали Двірцевой... Піпл нібито схавал...Пишуть, рідні, Двірцева, пальці ломають, матюкаються, але пишуть!!
-Та ні, хрєн з нею, з Двірцевою... Якшо ти кажеш, шо перейменування веде до відсутності ремонта, освітлення і прибирання, а вулиці в нас саме НЕ ремонтуються, не освітлюються і не прибираються особо - так я цього доходжу абсолютно логічного висновку, шо ми вже років з двадцять тільки те і робимо, шо перейменовуємо вулиці...
-Андрєіч, ви мене лякаєте... такі слова... "доходжу логічного висновку"... Повірте, вам це не личить... Ви ж тіпа, той... мєсний Антібіотік...
-Я тобі вже, кажись, за Антібіотіка казав???
-Ой, вибачте, Анті.. тоість, Андрєіч!! Бєс попутав... Так шо, стєсняюсь спросіть, з вулицями робить будем?
-Та, йопт, те, шо всєгда!!
-Тобто, нічо?
-Ясєн трясєнь! Слухай приказ: вулиці залишить НЕ перейменованими, НЕ ремонтованими, НЕ освітленими, і, бляць, НЕ прибраними!! Бо, я тобі по секрету скажу - якшо вулиці перейменувать, відремонтувать, освєтіть і ще, свят-свят, прибрать - то нам П*здєц. Народ не відчує покращення життя вже сьогодні, і не пронікнєтся тим, шо оранжевая революція натворила бєд в країні ваапчє і в місті в частності...
-Андрєіч, я, канєшна, преклоняюсь перед Вашою мудрістю, але дупля не дам - ЯК оранжевая революція могла натворіть бєд, коли в нас її і на йоту не було?
-Бляць, Хазарчику, ну ти тупой... Головне- РОСКАЗАТЬ об єтом людям!! Тіпа, аранжевиє хотять перейменувать вулиці, чим саме посягають на СВЯТЕ - неприбранність, неосвітленнісь і неремонтованність наших вулиць! А то, йопт, якшо все це зробити, потєряється мєсний донбаський колоріт, панімаєш??? Разорвьотся вєковая связь з Росієй, гдє, как ізвєстно, двє бєди - ми і дороги! Народ почуствуєт себя в Європі, а де народу Європа - там нам... тоже на "опа" закінчується, карочє... Ферштейн?
-Ферштейн, май лібен!
-Я тобі дам лібен!! Ми хоч і голубі, але не настільки... Йди прцюй, креативщику...
(запісь обривається)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Андрєіч і Юбіляр (сєкрєтніє матєрьяли-3)
« Відповідь #15 : 16 Липень 2007, 18:08:57 »