Гумор, розваги, дизайн > Болталка

Парашеботы или порохоботы: как правильно?

<< < (7/7)

rayo:

--- Цитата: Mixey від 06 Жовтень 2021, 19:54:20 ---
--- Цитата: rayo від 06 Жовтень 2021, 19:48:11 ---А що означає слово "піні", це теж якось пов'язано з моїм "порохоботцтвом"?  :D

--- End quote ---

Перепрошую, то помилка.
Вже виправив.

--- End quote ---
Я думаю пане Mixey, що Вам не зі мною треба домовлятися, а з тими, хто методично ображає мене як громадянку України, патріотку і саме найбрудніше, як жінку поважного віку, хоча психологічно я себе відчуваю набагато молодшою, ніж ті, хто мені докоряє за віковим цензом. Мої некоректні дописи це бумеранг, бо як людина миролюбна, сама ніколи не починаю.
Давайте згадаємо що було спочатку курка чи яйце порохоботи чи зелебобіки? Хто почав війну проти тих, хто хоче, щоб в Україні державна мова була українська, щоб в Україні була своя церква незалежна від ворожої путінської, щоб українська армія була сильною і могла захистити нашу Державу від агресії всіляких ворогів?
Це як раз саме ті, хто привів до влади оте недолуге зелене болото, яке безсоромно грабує нас не червоніючи і випускає тупі відосики для інфантилів.
Зелебобіки це ще дуже ніжно. Вони ще не уявляють, що далі чекає Україну завдяки їх громадянської недозрілості.
Тут дехто докоряє мене в цитуванні дописувачів ФБ, бо їм край як хочеться взнати мою власну думку.
Ну що ж, ви просили, я вам її виклала.  :(
Я майже не відчуваю захисту від модерування, навіть коли сповіщаю про некоректність форумного товариства, тому вимушена спілкуватися з хамами на їх мові, так їм скоріше доходить.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version