Форум Краматорська

  • 15 Липня 2024, 06:22:26
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, в яких вам сказали Дякую. Ви також можете переглянути пости, де Вам подякували інші користувачі.


Повідомлення - esse

Прошу прощение за оффтоп,  последние два с лишнем года в стране много чего умерло. Умерла демократия во имя информационной войны.
Появилось министерство правды.
Ресурсы наводнились порохоботами.
Запрещены названия городов и улиц.
Борьба с Совком и социалом.
Умерла сказка о братском российском народе.
Умерла сказка что евроинтеграции это хорошо.
А вас удивляет смена облика форума.
Ресурс был продан, естественно он изменился.
Рядом есть очень живой ресурс, заполненный  порохоботами.
Рекомендую. :D


Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Люди вдоль линии разграничения получают электроэнергию как от Украины, так и с ДНР.  Есть такие дома, которые воду и газ берут с Украины, а за свет в ДНР платят. Кого ты там отключать собрался?

_SLIDER_, читаем внимательно и не путаем места, которые не платят такие большие деньги за электроэнергию:

Оккупированная часть Донбасса задолжала за электроэнергию около 24 миллиардов

Читайте сами внимательно то, что я написал.Еще раз пишу чтоб вы оба поняли. Что многие территории Украины, близкие к линии разграничения, питаются ресурсами с ДНР. Краминфо превратился в сайт ботов, которые только бездумно постят новости и вставляют глупые камменты. Особая активизация бота, во время выборов. Агитация свободы включается на полную. Сидел тут до последнего, делать тут больше нечего. Ресурс умер.
Культура і Сливка

  Завітав до прокурора знову. Прокурор і далі продовжує скаржитися, що в них забрали усі повноваження ще у жовтні і вони би мені допомогли з великою радістю та у раді сидить якийсь недолугий Гройсман і не може нічого зробити, щоб прокуратура мала змогу хоть щось робити. А так всі заяви передаються туди, де відбулося порушення, і фактично порушники самі себе мусять карати. Так вимагає Європа. А наш народ хитрий і сам себе карати не хоче :) Всьо, приплилі. У всьому винна Європа :)
  Але я не такий, щоб чиїсь балачки брати на віру, то побував сьогодні і у обласного начальника Сливки, він обласний начальник за культуру в області. Приніс я йому листа з пропозицією підтримати ініціативу зробити у музеї історії Краматорська експозицію про видатну роль ВЧ А3546, тобто нашого аеродрому, у захисті територіальної цілісності України.
  Призначив мені Сливка час на 17 годину. Хоч я інколи затримуюсь, але в цей раз прийшов вчасно. Заглянув у маленький кабінет, двері до якого демократично так відкриті навстіж. Це мабуть ознака культури, європейська відкритість, так би мовити. Сидить Сливка з жіночкою і папери розбирає. Я показався та сів чекати черги. Коли це з'являється знайомий Костянтинівський психіатр (буде час та можливість я і про нього напишу), а поки що про Сливку. Ну знайомого ладно – пропущу. Коли за ним ще якийсь з міліції з папірцями. Ви, кажу, пане, куди це без черги? Оце така культура у Сливки! Панок все-таки пропхався уперед, підписав папірця і на вихід. Я до нього, що оце ви собі дозволяєте таке неподобство і це у самому епіцентрі обласної культури. І знову класична фраза: "Та ви знаєте, мене начальник послав". Він що вам мозок і очі вимкнув? Ой вибачте будь ласка! Ну хоч вибачився...
  Нарешті Сливка запрошує на прийом. Ну розповідайте, що там у вас. Та я такий-то і такий-то. Оце у нас є ініціатива, треба з вами узгодити. Ну розповідайте. Та може ви спочатку листа прочитаєте. Так мабуть, давайте спочатку прочитаємо, а то я оце тільки-що підписав листа, не читаючи.
  Починає Сливка читати та зразу і заперечує, яка це видатна роль краматорського аеродрому, ви як у Брєжнєва хочете, щоб була видатна роль? Та, кажу, дочитайте до кінця, я тільки за видатну роль. Читає Сливка листа і говорить, що оце місяць тому приходили до нього люди і хотіли забрати літаки для чогось, а він їм сказав, що тільки по закону, і мені каже, що згоден, але тільки за законом.
  От хто би мені на людську мову з чиновницької перевів, що то значить: «ми згодні, але тільки за законом». Є бажання відмітити для пам'яті і на згадку героїчні вчинки людей, що зупинили Кримський сценарій у Донбасі, давши першу збройну відсіч нападникам, і при цьому місто майже не зазнало ушкоджень. На моє переконання, це є безумовно видатний вчинок, але Сливка не згоден. Культура, воно знаєте, заплутана справа.

PS. Раз прокуратура не має змоги реагувати на злочини і запобігати їм, то може варто поміняти там трохи інтер'єр, ввімкнути приємну музику, поставити м'які крісла, дитячі малюнки на стінах там вже є, трохи пописав, послухав як важко прокуратурі і обурення минуло :)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

  Оооо! Сталося чудо, мабуть прокурор не збрехав і начальник над начальниками таки є. Запросили мене на зустріч з такою людиною яка несе важку службу по забезпеченню військ. Ви не повірите, буде час я літературно опишу, що то за людина. А поки що можу повідомити, що вона -тобто людина, заявила, що я мушу віддати своє майно бо є секретний наказ самого начальника над начальниками забрати в мене майно для військових потреб. А так як той наказ таємний то треба укласти договір, що я буцімто безоплатно, тобто даром дарю все що маю.

  Я звичайно у таку нісенітницю не вірю, тому знову завітаю до прокурора у гості )

  Далі буде)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Щоб обурення не перетворювалося у шкідливі для організму процеси оце вирішив майже літературно описати відвідини начальників за вчора.
   Нам начальник сказав...

   Як набридли мені дорослі дядьки та тітки, які здатні тільки на те, що їм начальник сказав.

  Прихожу до міліції у чергову частину, подаю заяву про порушення законних прав. Прийняли, зареєстрували. Дивлюсь, сидять за ґратами двоє підлітків.
  Один проситься "А можна до вбиральні?"
  Якесь чувирло у погонах відповідає: "Канєшно нєт".
  Не знаю, як в таких випадках реагувати (

   Розглядали, розглядали мою заяву про те, що невідома мені людина зі зброєю захопила моє майно і каже, що то їй так чинити начальник сказав, а який начальник вона не скаже, бо начальник заборонив казати. Ну ладно, людина з автоматом зрозуміло може бути трохи неосвічена, про законні права може нічого і не знати. Може у військоматі погано перевірили і взяли на службу людину з розумовими вадами. Війна, так сказати, вороги напали, взяли тих хто є, але у міському відділі міліції казали, що добре перетрясли кадри. Перетрясені кадри то повинні бути кращими.
   Коли це виходить дільничний, який і раніше працював: «Ви розумієте, я нічого зробити не можу. З'їздив наш наряд до людини з автоматом, а він не каже, який в нього начальник. Сходіть до військової прокуратури. А я нічого не можу, напишу вам відповідь у встановлений законом термін.»
   Та ну як же так, мені тут пропонують усіх вас осудити за те, що ви ходили на службу коли бандити захопили мене у полон. Я ж таки змушений буду проти ваших злочинів виступати. Може хоч зараз станете трохи правником та спробуєте як дільничний зі мною поїхати до тієї людини з автоматом і ніхто з часом не скаже, що не було ніякої людини з автоматом, бо я то все вигадав.
   «Ні,- каже,- не можу, щось начальник сказав...»
   Тю....

  На виході зустрічаю знайому людину з обласної прокуратури і питаю: "А порадьте будь ласка, що робити, коли людина з автоматом захоплює майно і каже, що то їй начальник сказав, а який вона вам не скаже, бо то ТАЄМНИЦЯ".
   Пом'явся робітник прокуратури і відповідає: «Ви знаєте, Вам краще до самого головного військового начальника, я Вам скажу де він є.»
   «Та ні,- кажу,- я якось як прості люди хочу, це ж дурня буде, в місті двісті тисяч, якщо всі підуть до самого головного начальника, то мабуть нічого з цього гарного не вийде.»
  «Ну Ви мені все ж зателефонуйте, я вам скажу де він.»

  Іду далі, за рогом до чергового військового прокурора як порадив дільничний. Заходжу, сидять два молодих прокурорських. Три столи у кабінеті, купа зброї навколо, в осаді хлопці. Стільців для відвідувачів немає. Питаю, хто тут черговий? Молодий чоловік відповідає, що він. Представляюсь. На столі на папері перед чиновником стоїть чашка з кавою - людина відпочиває.
   Мені незручно, питаю: "А я вам не заважаю каву пити?".
   «Ні,- каже,- не заважаєте.»
   «Ну добре, тоді реєструйте мою заяву. Порушені мої права людьми у камуфляжі та зі зброєю, подав заяву до міліції, а міліція каже, щоб я до вас сходив. То чи поможете Ви мені, чи ні?»
   На підмогу черговому приходить сусід: «А може у Вас була усна домовленість або ще якась домовленість і ви добровільно віддали своє майно людині з автоматом. Та і взагалі може у вас зовсім ніякого майна не було?»
   Стою,  блимаю очима :) Було, було, а такого не було. «Добре,- кажу,- давайте мені ваші дані та на кого писати заяву.»
   Сказали.

  Поїхав написав заяву, розписав про побачену каву і відсутні стільці. Приїжджаю з заявою. Виходить вже їх прокурорський начальник, усміхнена людина. Щось в ній є невловиме від пана Пашинського. Роблю комплімент.
  І цей начальник починає бідкатися: «От раніше у нас був нагляд, а тепер немає. Нам взагалі робити нічого. Не можемо ми вам нічим допомогти. Якщо ми у того, що з автоматом, щось спитаємо, нам пришиють перешкоджання АТО.»
  Оце так! Бідні нещасні прокурори! Прочитав він мою заяву та передав її реєструвати, а реєстратор перечитав та і догледів, що в заяві я згадую про його чемну відповідь, що я йому каву пити не заважаю: «Ой, каже, а навіщо Ви у заяві про каву та стільці пишете, та і прізвище тут не моє?!»
  «Як не ваше? Ви ж мені казали саме це, я його і записав.»
  «Та ні, в мене друге»,- каже.

  Начальник почув, що заява якась не така, перечитав її знову: «Ой, каже, на таку заяву ми вам дамо формальну відповідь. От приберіть з неї абзац про каву і я спробую поговорити з самим головним, я в нього кожен день буваю, а завтра вам дамо відповідь.»
   «Добре,- кажу,- взагалі-то я своє обурення можу стримати і дати згоду прибрати абзац з заяви, от тільки ви дайте мені дозвіл, щоб я оце все, що тут тільки що відбулося опублікував.»
   «Добре»,- згодився начальник.
    Прислали новий лист з заявою і я оце з дозволу публікую історію як начальник сказав. Почекаємо, що скаже самий начальник з начальників.
Далі буде )
Информацию от всех этих ИС, Информаторов, Цензоров и других особо информированных, нужно фильтровать. Оно конечно патриотично и все такое, но они столько фейков постят, что Лайфньюс периодически не успевает их догонять.

Одна Васильева уже всю российскую армию похоронила, а Ярчук  перебил весь российский спецназ по восемь раз, и в курсе какие части где воюют и номера личных жетонов солдат ему известны.

Просто представьте себе -- сотню боевых машин (не сотни а сотню) и тысячу грузовиков. Сколько это жд платформ надо? И это за полтора месяца. И сколько это эшелонов. Они должны идти почти непрерывным потоком.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Бог не выдаст, черт не съест.

Доброго дня, як кажуть у нас на Краматорщине.
 Героям-"киборгам" посвящается. Полная версия фильма "Аэропорт".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Депутат все таки
Что не делает его порядочным. Даже уходя умудрился насрать на Кихтенко.
http://obs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7308:ukr-world&catid=1:kram-news&Itemid=54
Добросовестно отрабатывает паря
Насрал на генерала - пошел служить в армию. закон есть такой, жызненный  :lol:
Романенко на очереди, хоть и не годен к строевой

По имеющейся информации, Ржавский не будет служить в районах непосредственного боевого соприкосновения. Поскольку все мобилизованные и призванные из Донецкой области, как публично заявил военком Василенко, туда не направляются. Вероятно, он пойдёт по своей ВУС - водитель БТР.
Краматорчане служат на передке. Гладко было на бумаге...

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

І
Цитувати
х [знань] в нас ніколи не буде, то що сліпо вірити керманичам? - Довірились вже, он, рік триває війна і втрачено Крим.
Потрібна сила, яка примусить владу робити належне. А добробати здатні, принаймні, обмежити вибір варіантів владі у визвольній війні, і стати потужною альтернативою по її [війни] завершенні.
Щодо вашої краватки, то, на жаль, її потрапляння у ваш шлунок нічого не змінить.
Естественно их осведомленности у нас не будет. Простите великодушно, но Крым утрачен, когда было безвластие , не было кроме старого парламента других рычагов власти. Если бы тогда завязалось сопротивление, то ПуХу был бы уже давно в Киеве.
Что значит нужна сила, которая заставит власть работать нужным образом ? Это как ? Организовать отдельные выборы ? Создать отдельный орган контролирующий, который ляжет дополнительным расходом и поконтролирует,  поконтролирует и перестанет? Из кого его выбрать ? А если я как представитель народа, буду не согласен с кандидатурами контролеров ввиду того, что знаю их с нелучшей стороны ? А что если орган не будет иметь должной квалификации и своим контролем будет только мешать ?   Если имеются ввиду батальоны, которые на Ваш взгляд достойны контролировать, то у меня вопрос - Вы их всех достаточно хорошо знаете? За всех можете поручится ? А что блин если нет ? С кого тогда спрашивать в случае не удачи ? У любой стороны появится повод обвинять другую. Нет, во время военных действий должно быть только единоначалие и оно в ответе за ситуацию.
Вы знаете, в советское время организовывался так называемый народный контроль, который на добровольных началах должен был контролировать торговую и общепитовскую сеть. Как Вы думаете, чем большинство  котролей заканчивалось и почему многие охотно шли в такие контролеры ? Вот я подозреваю, что ситуация чем-то подобная. 
 
Цитувати
Ваш варіант (і не лише ваш) має один суттєвий недолік - війна. А це така штука, що зводить на нівець увесь облік у будь якій структурі. Скільки втрачено/захоплено в бойових зіткненнях, скільки витрачено набоїв? А облік видачі озброєнь не вирішує цих питань, і не стає проблемою навіть при озброєнні добробатів які не є підпорядкованими ЗСУ. Нема процедури/закону? - То парламент на що?
Война войной, но оружие которое выдается бойцу регистрируется и если оно всплывет где-то в Кукуевке, то по его номеру и кому оно выдано, можно ухватится и выяснить при каких обстоятельствах оно ушло. Трофеи тоже должны регистрироваться.
Понятно что это в каких-то случаях трудно осуществить, а может невозможно, но к этому надо стремится, а не бросать на произвол.
Цитувати
Влада через небажання нести відповідальність за свої прорахунки намагається усунути/дискредитувати можливих "кредиторів".
Это психология. Наблюдается с самого детства, когда ребенок нашкодничает, он вину пытается свалить на что-то или кого-то дискредитируя других.  Удивительного ничего нет. Поверте,  батальоны в случае своих просчетов,  будут вести себя так же - обвинять кого-то . Тут можно топтаться на одном месте.  Вы просто слишком идеализируете то что вам близко душе. Идеального ничего нет и с этим нужно смирится, власти удовлетворяющей всех не существует, каких-то суперсправедливых добродетелей которые способны контролировать власть то же. Из жизненного опыта знаю, как деньги и власть меняют людей.  Кого б мы не выбрали, мы будем не довольны.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

на самом деле идет вполне логический закономерный процесс, который проводило бы любое государство и как бы не обидно было за добровольцев из которых формировались батальоны, надо признать, что они выполнили свою важную миссию, но процесс уже иной и их время просто подошло к финалу. Не надо делать из этого трагедии, это путь к наведению элементарной военной дисциплины.
Ну не должно быть не контролированных вооруженных сил, не должно оружие гулять как ему вздумается, не должны амбиции людей с оружием стать угрозой для окружающих. Должна быть определенная стратегия в которой все должны быть интегрированы и работать в унисон.
 

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Цитувати
В наше время, только на крайнем национализме и фанатизме и получится построить нормальную страну, а полумеры, хамелеоны и тушки страну только развалят.
построить нормальную страну на фанатизме и национализме не получится однозначно. Это путь в диктатуру, тоталитаризм.
Фанатизм сам по себе исключает альтернативу. Есть моменты когда это нужно, но в перспективе это тупик в развитии.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Дмитро #Ярош про сьогоднішній день:

Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий Український Корпус (Про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти - це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності.

Дмитро политкорректничает, хотя скорее всего знает, что национально-патриотические силы это колючка в заднице и амеров, и ЕС, и русских.Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Осторожнее, Табра, а то и тебе сейчас голову откусят, как мне...
Донбасс возвращается на круги своя - дружными шеренгами в одну сторону...
Меняются только векторы и знамена...
Не слишком ли громкое название темы?! "...Отставка губернатора"
он что на Вече подал в отставку?
или 60 человек, присутствовавших - это вся Донецкая область?
или они его назначали?

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1] 2 3 ... 7