Форум Краматорська

  • 17 Липня 2024, 19:11:43
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Xvost

Сторінок: [1] 2 3 ... 18
1
Станція Лиман, поранена війною:

      

2
У локомотивному депо Слов'янськ згадали славний минулий досвід та відновили КР електропоїздів.

ЕР2Т-7101, КР ТЧ-2 Слов'янськ у вересні-жовтні 2023 р., перекрашений в ліврею «City Express», встановлені металеві дивани з м'якими вставками, у головних вагонах встановлені розетки USB та міні-столики (друге та трете купе), у моторних вагонах встановлено кріплення для велосипедів.

      

5
А чому саме Дебіан? Не краще поставити той же Linux Mint та не танцювати з бубном? Або Ubuntu?

6
25.03.2023 Лозова, Краснопавлівка - невеличкий фоторепортаж, в якому, зокрема, йдеться про повернення з евакуації одного з капітально відремонтованих електропоїздів моторвагонного депо Лиман.

9
Можна. Але без 4pda, ubuntu.ru, losst.ru, compizomania не те що важко, але й часом неможливо, коли є потреба вирішити якесь питання.

А ще - є незаблоковані ресурси, на сторінках яких розміщені сервіси заблокованих яндекса, вконтактє, одноклассніков. Тому такі ресурси через використання заблокованих API просто не грузяться.

10
Не секрет, що блокування російських ресурсів геть чудне. Наприклад, цей корисний сайт недоступний, а ось ця помийка - ні, не заблокована. Тому приходиться обходити подібні безглузді блокування. Отже, відповідь очевидна: для доступу до корисної, позаполітичної інформації, яка опинилися під блокуваням.

13
Куплю такий плафон, як на фото. Радянського виробництва, називається "Знак якості". Візерунок може бути іншим.


Сторінок: [1] 2 3 ... 18