Форум Краматорська

Краматорськ та світ навколо нас => Компьютеры, мобилки, софт, Интернет, провайдеры => Тема розпочата: Istorik від 09 Січень 2007, 19:45:02

Назва: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Istorik від 09 Січень 2007, 19:45:02
Оскільки на сайті www.kramatorsk.info була розміщена инфомация, що висвітлює думку тільки однієї сторони конфлікту (https://www.kramatorsk.info/index.php?view&25684 , https://www.kramatorsk.info/index.php?view&27590 ), вважаю за необхідне розмістити думку іншої сторони.


2 червня 1994 року було засновано Акціонерне товариство закритого типу «Науково-технічний центр Фтіком».

Створювали дане підприємство мешканці м. Донецька, на той час співробітники Донецького фізико-технічного інституту НАН України Тележкін Веніамін Олександрович – 40 акцій (50 % статутного фонду) Оводенко Андрій Олександрович – 40 акцій (50 % статутного фонду).

Тележкін Веніамін Олександрович – лауреат Державної премії України в області фізики, займався організаційними та фінансовими питаннями ведення бізнесу. Оводенко Андрій Олександрович займався технічними питаннями під здійснення діяльності ТЗТ «НТЦ «Фтіком».

Саме в той час був викрісталізований кістяк співробітників фірми, які працюють і на теперішній час. Це висококласні спеціалісти, які знають свою справу.

Створене з «нуля» підприємство успішно розвивалося без залучення будь-яких зовнішніх джерел фінансування. К 2001 року ринкова вартість підприємства склала понад 500 тис. доларів США. Вже на той час АТЗТ «НТЦ «Фтіком» отримав неабияку популярність як у Донецькому регіоні, так і за його межами. Завдяки налагодженій роботі та якісному наданню послуг це підприємство зайняло понад 30% ринку телекомунікаційних послуг.
В 2000 році Тележкін В.О. розпочав переговори із власниками київської фірми ТОВ «Укрнет» та банку ТОВ КБ «Донбіржбанк» Коміссаруком Михайлом Борисовичем та Грачом Віталієм Вініаміновичем щодо спільного ведення телекомунікаційного бізнесу. Попередніми результатами домовленостей стала передача акцій АТЗТ «НТЦ «Фтіком» в ТОВ «Укрнет» за умови, що Тележкін В.О. стає директором останнього, а Оводенко А.О. стає технічним директором, та вони обидва отримують частину корпоративних прав в ТОВ «Укрнет». Відповідно протилежна сторона (Коміссарук і Грач) вкладають грошові кошти в розвиток ТОВ «Укрнет».

У вересні 2000 року Тележкін В.О. загинув в автомобільній катастрофі.

Буквально наступного дня після смерті Тележкіна В.О. з Оводенко А.О. зустрілися Коміссарук М.Б. та Грач В.В. та почали вести переговори щодо реалізації проекту домовленостей з Тележкіним В.О. При цьому вони наполягали на тому, щоб реалізацією цього проекту займалася юридична служба ТОВ КБ «Донбіржбанк» - це стосувалося передачі частини акцій підприємства на користь зазначених вище осіб.

Через півроку у відповідності із вимогами законодавства акції Тележкіна В.О. були розподілені між його найближчими родичами. Так, вони перейшли у власність за спадщиною до Серової Ірини Анатоліївни, Тележкіна Дениса Веніаминовича та Кірієнко Олени Олександрівни. Далі, протягом 2001 року акції Оводенко А.О., Серової І.А., Кірієнко О.О. перейшли до статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрнет» (м. Києв). Але ж, при цьому були суттєво порушені права акціонера Тележкіна Дениса Веніаминовича.

Наприкінці червня 2006 року, Тележкін Д.В., звернувся до юристів, які в результаті вивчення документів щодо передачі корпоративних прав, наведених вище, прийшли до висновку, що така передача відбулася з порушенням вимог чинного законодавства. В результаті цього Тележкін Д.В. звернувся до суду з позовом про захист своїх порушених майнових прав.

Дізнавшись про це, Грач В.В. зустрівся з Оводенко А.О. та, погрожуючи йому знищенням його бізнесу та його безпосередньо фізично, порадив йому виступити на їх стороні при розгляді справи в суді. Крім того, він запропонував йому премію в разі його переходу на їх бік. На ці поради Грача В.В. Оводенко А.О. відповів категоричною відмовою та відсутністю бажання спілкуватися з цими людьми в подальшому.

11 та 29 вересня цього року з метою забезпечення позову Тележкіна Д.В. Ворошиловський районний суд м. Донецька виносить ухвали, якими забороняє розпоряджатися акціями АТЗТ «НТЦ «Фтіком», проводити загальні збори акціонерів з питань здійснення операцій по розпорядженню акціями АТЗТ «НТЦ «Фтіком», звільнення або обмеження повноважень директора підприємства, його господарської діяльності, внесення змін до Статуту підприємства. Тобто, суд зафіксував ситуацію, яка склалася на підприємстві на момент подання позову до суду.

07 листопада 2006 року Ворошиловський районний у м. Донецьку суд вирішив задовольнити позовні вимоги Тележкіна Д.В.

Розуміючи, що в разі задоволення позовних вимог Тележкіна Д.В., будуть усунені припущені раніше порушення та усі сторони будуть повернені в первинне становище, тобто акції АТЗТ «НТЦ Фтіком» повернуться до їх справжніх власників Оводенко А.О., Серової І.А. та Кірієнко О.О., Коміссарук Михайло Борисович (син Коміссарука Б.І.) та Грач Віталій Веніамінович (брат Грач О.В.) розпочали кампанію з захоплення підприємства АТЗТ «НТЦ Фтіком».

Всупереч діючим на той час ухвалам суду, 16.11.2006 року Коміссарук М.Б. та Грач В.В., посилаючись на наявні у них ухвали дуже відомого Печорського та Голосіївського судів м. Києва, проводять загальні збори акціонерів, на яких усувають Оводенко А.О. з посади директора підприємства, приймають рішення про припинення АТЗТ «НТЦ «Фтіком», а головою комісії з припинення призначають пов’язану з Коміссаруком та Грачом людину – Гордієнка Олексія Івановича.

Але слід зазначити, що ухвалою Голосіївського суду м. Києва дозволено проводити загальні збори акціонерів АТЗТ «НТЦ «Фтіком» тільки з питання розподілу дивідендів у результаті здійснення діяльності підприємством у 2006 році, що ніяк не скасовує заборони, накладені вказаними вище ухвалами Ворошиловського районного суду м. Донецька. Більше того, те питання, яке дозволялося Голосіївським районним судом м. Києва розглядати на загальних зборах акціонерів АТЗТ «НТЦ «Фтіком», навіть не піднімалося 16.11.2006 року на загальних зборах.

Після цього, ці особи, знаючи про всі рішення судів, які забороняли їм проводити будь-які реорганізаційні дії на підприємстві до вирішення цивільного спору по суті, не дочекавшись рішення суду апеляційної інстанції, до якої самі і направили відповідну скаргу, розпочали безпрецедентну кампанію з захоплення АТЗТ «НТЦ «Фтіком» та усунення від справ його законного керівництва, а простішими словами – розпочали рейдерський захват підприємства.

Так, відразу після проведення зазначених вище незаконних зборів акціонерів 16.11.2006 року, Гордієнко О.І. розмістив у засобах масової інформації завідомо неправдиве оголошення про втрату печаток та штампів АТЗТ «НТЦ «Фтіком», завдяки чому він отримав у Державного реєстратора витяг про внесення змін до статутних документів, дублікати печатки тощо.

Одночасно з проведенням загальних зборів акціонерів АТЗТ «НТЦ «Фтіком» 16.11.2006 року Оводенко А.О. був викрадений з м. Донецька працівниками Голосіївського РУ УМВС України в м. Києві під виглядом примусового приводу до Голосіївського рай управління м. Києва для дачі свідчень слідчому міліції по кримінальній справі, порушеній за фактами зловживань з боку посадових осіб ТОВ «Укрнет. Відповідно Оводенко А.О. не зміг бути присутнім на загальних зборах акціонерів АТЗТ «НТЦ «Фтіком», де хотів прийняти участь і заявити про незаконність винесення на цих загальних зборах перелічених вище питань.

До того ж, 17 листопада 2006 року було винесено ще одну ухвалу Ворошиловським районним судом м. Донецька про зупинення виконання рішення загальних зборів акціонерів АТЗТ «НТЦ Фтіком» від 16.11.2006 року по всіх питаннях порядку денного.
24 листопада 2006 року до офісу АТЗТ «НТЦ «Фтіком» за адресою: м. Донецьк, вул. Постишева 60 увірвалися працівники міліції м. Донецька, оперативні уповноважені Голосіївського РУ УМВС України в м. Києві разом із представниками ТОВ «Укрнет», а також іншими заінтересованими особами – директором одного з адвокатських об`єднань м. Києва Бойком П.А., засновником багатьох підприємств м. Києва Бєдовим К.А. та так званим головою комісії з припинення АТЗТ «НТЦ «Фтіком» Гордієнком О.І.

Під виглядом проведення виїмки здійснився фактичний захват нашого підприємства, який супроводжувався недопущенням до робочих місць працівників АТЗТ «НТЦ «Фтіком», виламуванням дверей офісу, вилученням практично всіх документів діяльності підприємства, отриманням копій електронних носіїв інформації, які робилися з наших серверів. Тобто за допомогою київської міліції Коміссарук М.Б. та Грач В.В. фізично захопили наше підприємство.

Останнім часом в різноманітних Інтернет виданнях, особливо на сайті Укрнет, з’явилося дуже багато публікацій та статей, які звинувачують в рейдерстві за допомогою судів саме Оводенко А.О. та Кірієнко О.О.

Безпідставність таких звинувачень очевидна та випливає з фактичних обставин, більш того, саме ці фактичні обставини вказують на дійсних рейдерів.

Хіба можна називати рейдерством звернення до суду, в якому особа не просить у когось щось відібрати, а просить тільки повернути те, що в неї відібрали. А саме з такими вимогами звернувся до суду Тележкін Д.В. А Оводенко А.О. та Кірієнко О.О. взагалі то до суду жодного разу не зверталися. Хіба можна називати рейдерством дуже тривалий, процес судових спорів та їх наступне поступове виконання з всіма можливими процедурами оскарження.

А ось що дуже схоже на рейдерство так це:

- проведення ТОВ «Укрнет» всупереч існуючим судовим заборонам загальних зборів, на які у якості представників були запрошені ніяким чином не пов’язані раніше ні з одним підприємством віце-президент адвокатського об’єднання Бойко П.А., юрист за фахом Бідовий К.А., який до речі має неабиякий досвід в подібних операціях та інші особи;

- прийняття рішення про ПРИПИНЕННЯ підприємства;

- поєднання входу до приміщень та початку роботи Комісії з припинення одночасно та завдяки силовій та незаконній підтримці міліції;

- розірвання договорів оренди між АТЗТ «НТЦ «Фтіком» та ВАТ ВТЗ «Укрвуглетелеком» та укладення цих же самих договорів на ці самі приміщення з ТОВ «Укрнет»;

- встановлення в приміщенні металевої двері біля якої цілодобово присутні працівники міліції та приватної охорони, та які здійснюють дуже дивний пропускний режим, а саме пускають тільки тих, кого їм дозволили пускати саме члени Комісії з припинення Бєдовий К.А., Гордієнко О.І. та інші;

До того ж дуже цікавим є збіг таких обставин, що справу в Голосіївському районному суді м. Києва за позовом Коміссарука М.Б. до ТОВ «Укрнет» щодо виплати Коміссаруку М.Б. дивідендів розглядає дуже відомий суддя Чередниченко Н.П. Широку відомість цей суддя придбав у тому числі завдяки статті в газеті «Бізнес» № 51 (726) від 18.12.2006 року під назвою «Старший помощник ЛОМ», в якій частково оглянута судова практика деяких суддів по «рейдерських» справах. Щодо нашої справи, то треба зазначити, що не зважаючи на те, що предметом позову Коміссарука М.Б. до ТОВ «Укрнет» стали вимоги щодо виплати дивідендів, це не стало аж ніякою перепоною для винесення суддею Чередниченко Н.П. ухвал про забезпечення позову, які взагалі не пов’язані з поданим позовом та стосуються іншого підприємства, яке навіть не приймає участь по тій справі.
На теперішній час робота підприємства під загрозою припинення, що може обернутися для Донецької області дуже серйозними негативними наслідками: АТЗТ «НТЦ «Фтіком» обслуговує практично всі банки області, обласне державне казначейство, управління юстиції, Донецьку облраду, потужні промислові підприємства області.

Практично остаточно паралізували господарську діяльність АТЗТ «НТЦ Фтіком» дії Гордієнко О.І., спрямовані на залишення АТЗТ «НТЦ Фтіком» без виробничих потужностей.

Так, Гордієнком О.І. (22.11.2006) від імені АТЗТ «НТЦ Фтіком» підписано угоду про розірвання договорів оренди, укладених між АТЗТ «НТЦ Фтіком» (Орендар) та ВАТ ВТЗ «Укрвуглетелеком» (Орендодавець) щодо оренди нежитлових приміщень, розташованих за адресою: 83000, місто Донецьк, вулиця Постишева, будинок 60 загальною площею 639,40 кв. м; На виконання цієї угоди про розірвання договору оренди Гордієнко О.І. 22.11.2006 року підписав акти прийому-передачі приміщень, в результаті чого наше підприємство лишилося як виробничих приміщень, так і втратило доступ до обладнання, яке залишилося у приміщеннях.

Важливим є той факт, що обладнання (сервери, маршрутизатори, комунікації, обладнання магістрального та абонентського доступу, системи цілодобового моніторингу мережі по Донецькій області і за її межами та інше обладнання та програмне забезпечення), розташовано у цих приміщеннях, безпосередньо підключено до комунікаційних мереж та кабелів, що знаходяться у приміщеннях та перебувають на балансі ВАТ “Укрвуглетелеком”. Відключення цього обладнання від мереж або втручання в їх роботу або пошкодження призведуть повну зупинку передачі даних по Донецькій області між абонентами, серед яких є банківські установи (Перший Український міжнародний банк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк, Ощадбанк, Донміськбанк, Родовідбанк та понад 100 банкоматів), Управління та підрозділи державного казначейства по всій території області, органи Державної виконавчої служби, органи внутрішніх справ Донецької області, всеукраїнські радіо-телевізійні засоби масової інформації (ТРК Україна, ТРК Класс, ТК Інтер, ТРК Новий канал та інші), крупні комерційні структури (ВАТ «Норд», ВАТ «Конті», ВАТ «Стірол») та багато інших користувачів електронних засобів платежу та зв’язку.

Всі ці факти беззаконня як збоку міліціонерів, так і збоку Коміссарука М.Б. та Грача В.В. викладені в наших численних зверненням до Генеральної прокуратури України, СБУ, Міністерства внутрішніх справ, Верховної Ради України, але, знаючи специфіку бюрократичного механізму розгляду наших заяв, ми обґрунтовано хвилюємося за те, що доки реакція правоохоронних органів дійде до нашої справи, АТЗТ «НТЦ «Фтіком» може бути фактично ліквідоване.

P.S. До речі, якщо хтось не досить обізнаний з особою пана Коміссарука М.Б. то радимо заглянути на сторінку http://news.bbc.co.uk/hi/russian/news/newsid_3212000/3212524.stm , де міститься стаття кримінального характеру, що описує тільки деякі з біографічних фактів цієї дуже відомої в певних колах людини. А щодо персони пана Грача В.В., то репутація так званого ДББ або ТОВ КБ «Донбіржбанк», а нині ТОВ КБ «Банк Фамільний», співзасновником якого він фактично є, говорить сама за себе.
Назва: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Istorik від 17 Січень 2007, 11:37:04
Страна должны знать своих "героев" (https://www.kramatorsk.info/talk/go.php?url=http%3A%2F%2Fdipt.jyotisha.net%2F)

Список лиц, ломающих оборудование ФТИКОМа (узел лежит по их вине):

(...удалено модератором...)
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Апокалипсис від 07 Лютий 2007, 14:32:14
Сегодня сутра на официальной страничке ФТИКОМа появилось сообщение. Успел только скопировать текст, к сожалению скриншот не успел, так как онный текст продержался на сайте недолго:

ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ТРУДОВОГО КОЛЛЕКТИВА АОЗТ "НТЦ "ФТИКОМ"

Уважаемые господа, Ветоха Дмитрий Дмитриевич, Гордиенко Алексей Иванович, Герасименко Александр Петрович.

Уважаемые акционеры предприятия и его руководители.

Трудовой коллектив требует от вас:

1.  Допустить на свои рабочие места системных администраторов предприятия (Ярошевского Ю. В., Лашина А. В., Морозова О.А., Николенко Т. А., Малюка А. Н., Дианова А. Н.)

2.  Выплатить всю задолженность по заработной плате коллективу предприятия.

Если требования трудового коллектива предприятия не будут выполнены, доступ к сети Интернет клиентов предприятия будет блокирован с 12:00 8 февраля 2007 г. до момента выполнения наших требований.

Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 07 Лютий 2007, 15:12:22
Так что, завтра полгорода останется без инета?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: LAN від 07 Лютий 2007, 16:02:50
Разговаривал с админами ФТИКОМа (настоящими).
Они об этом сообщении сами узнали от абонентов.
Наверное это очередная провокация укрнетовцев.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: jimbobimbo від 08 Лютий 2007, 02:16:14
Люди, шо за фтыком такой? :?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: sergk від 08 Лютий 2007, 08:40:34
Люди, шо за фтыком такой? :?

DIPT, www.donbass.net - аплинк Сателлита и Информсервиса.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 08 Лютий 2007, 12:18:19
Так что, завтра полгорода останется без инета?

Похоже, предсказание сбылось. Начались проблемы и у Информсервиса, и у Сателитов.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Sokol від 08 Лютий 2007, 12:27:53
Так что, завтра полгорода останется без инета?

Похоже, предсказание сбылось. Начались проблемы и у Информсервиса, и у Сателитов.

К сожалению, проблемы есть, работаем на резервном канале. Приносим извинения за временные неудобства.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: sergk від 08 Лютий 2007, 12:57:16
Хороший был провайдер DIPT. Можно уже заупокойную заказывать.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 13:00:20
Разговаривал с админами ФТИКОМа (настоящими).
Они об этом сообщении сами узнали от абонентов.
Наверное это очередная провокация укрнетовцев.

хм  :D
отличная провокация. просто превосходная.
LAN, это типичная диверсия, уголовно наказуемая, кстати.

Хороший был провайдер DIPT. Можно уже заупокойную заказывать.

можно. к сожалению.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: prihod від 08 Лютий 2007, 13:34:20
Самое обидное шо инета нет, почему нет никто не говорит, када будет никто не знает  :x :x :x
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 13:47:53
ну у кого как.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: San4 від 08 Лютий 2007, 14:43:29
Пипец, инета нет. Дальше Краматорска не пускают ;))
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Мая від 08 Лютий 2007, 14:46:39
а у меня инет работает нормально
были проблемы часа 2 назад, уже нет
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 14:54:21
Пипец, инета нет. Дальше Краматорска не пускают ;))

пипец тому кто сидит на сетях ФТИКОМА у которого выключены корневые маршрутизаторы.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: wolf від 08 Лютий 2007, 15:01:09
А как это скажется на Сателлите? Нам, как клиентам, беспокойно!
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: San4 від 08 Лютий 2007, 15:09:31
пипец тому кто сидит на сетях ФТИКОМА у которого выключены корневые маршрутизаторы.

горобець, я уже понял, что у сателита все ок.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 08 Лютий 2007, 15:34:48
Судя по загрузке внешних каналов тоже далеко не всё ок.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Lord від 08 Лютий 2007, 15:40:03
Не все ок, но лучше чем ничего. Работаем, чтобы было нормально.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Sokol від 08 Лютий 2007, 15:58:20
Судя по загрузке внешних каналов тоже далеко не всё ок.

К сожалению, возникшие неприятности быстро решить не возможно в настоящий момент, к вечеру ситуация должна улучшиться.
Еще раз приносим свои извинения.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 08 Лютий 2007, 16:11:44
Еще раз приносим свои извинения.

Да вы то тут при чём? Большие дяди хотят большого бизнеса, а страдают клиенты, в т.ч. и вы.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Sokol від 08 Лютий 2007, 16:17:12
Еще раз приносим свои извинения.

Да вы то тут при чём? Большие дяди хотят большого бизнеса, а страдают клиенты, в т.ч. и вы.

Мы, как провайдер, очень "при чем" когда наши абоненты не получают услугу, в полном объеме. А с какими "дядями" мы работаем это уже дело третье. Небольшой форс-мажор, не успели вовремя подготовиться. Вот за это и извиняемся.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: prihod від 08 Лютий 2007, 16:21:15
Пипец, инета нет. Дальше Краматорска не пускают ;))

Выход по донецкой области есть, трассу глянь
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: San4 від 08 Лютий 2007, 16:22:33
Выход по донецкой области есть, трассу глянь

когда буду шарить что это такое, обязательно гляну.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 16:25:25
Выход по донецкой области есть, трассу глянь

что ты будешь трассировать из-за прокси?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: prihod від 08 Лютий 2007, 16:32:39
Выход по донецкой области есть, трассу глянь

что ты будешь трассировать из-за прокси?

из-за какого прокси? ты о чем?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: prihod від 08 Лютий 2007, 16:40:03

пипец тому кто сидит на сетях ФТИКОМА у которого выключены корневые маршрутизаторы.


И надолго ли?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 16:45:26
я так полагаю, ФТИКОМу крышка.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 08 Лютий 2007, 16:58:07
Восстановилось.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: prihod від 08 Лютий 2007, 17:04:12
Заработало  :yahoo:
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Slayer від 08 Лютий 2007, 17:50:33
А на сайте рута текст "Компания УкрНет и дочернее предприятие НТЦ ФТИКОМ поздравляют вас с Новым Годом и Рождеством Христовым. Желаем успехов во всех начинаниях в новом 2007 году! "

Прикольно. Это был запоздавший подарок?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 18:51:30
по слухам навернулся центральный оптический свитч... если это и случайность, то очень странная - кто угрозы писал? свитч?  :D
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: sergk від 08 Лютий 2007, 21:39:27
по слухам навернулся центральный оптический свитч... если это и случайность, то очень странная - кто угрозы писал? свитч?  :D

 :D

Ты мне другое скажи: там сейчас старые админы или новые рулят? Если новые - значит старые оставили "лючек" в центральном оптическом свиче.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 08 Лютий 2007, 21:56:08
ну рулят вроде новые, но если грабьли - привлекают старых. а вообще, со ФТИКОМом сейчас МРАК. даже если принять во внимание, что свитч действительно навернулся (а по слухам шлепнулся флеш) то на заливку IOS'а и конфигурацию с консоли ну никак 5 часов не требуется...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: sergk від 08 Лютий 2007, 22:12:04
даже если принять во внимание, что свитч действительно навернулся (а по слухам шлепнулся флеш) то на заливку IOS'а и конфигурацию с консоли ну никак 5 часов не требуется...

Та ну, не верю я в такие "совпадения". Ясное дело, что свитч положили. А может еще чего по пути навернули.

Все-таки интернет-провайдер (как и любое другое ИТ-предприятие) - это не колбасный цех. Тут сменой персонала власть не захватишь. Еще долго будут выгребать последствия. Впрочем, после сегодняшнего инцидента, мало кто захочет держать на них свой основной линк. Репуация - она зарабатывается годами, а профукать ее можно всего за 5 часов... Увы.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 09 Лютий 2007, 01:13:50
не факт, но...
по пути навернуть сложно. пропала связанность и с укуртелефоном (бекап) и с ЕТТ (основной). мало того, по области линки легли. донгорбанк (знаете кто там почетный президент? ;) был без связи с внешним миром... отак от.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 10 Лютий 2007, 16:28:58
И всё-таки что это было? Мне говорили, что вроде укрнетовцы пошалили.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Апокалипсис від 10 Лютий 2007, 17:14:00
не факт, но...
по пути навернуть сложно. пропала связанность и с укуртелефоном (бекап) и с ЕТТ (основной). мало того, по области линки легли. донгорбанк (знаете кто там почетный президент? ;) был без связи с внешним миром... отак от.
Варабей, ты не прав, бекап на телефон как раз жил, но представь - запихнуть трафик фтикома в 10 мег бекапа на УТ  :shock:, по крайней мере от меня трасса наружу пыталась через укртелефон уйти. Да и точка обмена дышала донецкая.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 10 Лютий 2007, 17:40:20
Гусь, ты не прав...

Гусь опять с нами? Уходил же, громко хлопнув дверью...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 10 Лютий 2007, 18:27:40
Гусь, ты не прав, бекап на телефон как раз жил, но представь - запихнуть трафик фтикома в 10 мег бекапа на УТ  :shock:, по крайней мере от меня трасса наружу пыталась через укртелефон уйти. Да и точка обмена дышала донецкая.

я аннонсов AS3261 не видел. м.б. оно поднималось частями... в любом случае, если бы аннонсы как-то проходили то в краматорске не лежал бы ИНС, т.к. его подсетка вырулена через краматорскуй УТ.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: AntZ від 10 Лютий 2007, 22:36:01
Гусьмен возвращается...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 01 Березень 2007, 19:53:31
Из достоверных источников стало известно, что справедливость восторжествовала, ФТИКОМ остаётся ФТИКОМом и опять начинает нормальную работу. А администраторы ФТИКОМА уже на рабочих местах.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Мая від 01 Березень 2007, 20:14:36
значит всё будет хорошо?
ну это радует

Гусьмен возвращается...

он же Горобець
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 01 Березень 2007, 20:21:40
назовите источники...

из достоверных источников: только что на официальном саппорте мне не смогли ответить на очень простой вопрос... посему, пока админы находятся вне своих рабочих мест, а в саппорте "говорящие головы".
мало того, прошел слух что фтиком уже успели слить инкому. за 10 лимонов...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Мая від 01 Березень 2007, 20:23:13
мало того, прошел слух что фтиком уже успели слить инкому. за 10 лимонов...

а это много или мало для такой организации?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 01 Березень 2007, 20:25:12
мне назвали сумму в 10 млн долларов. информация из структуры близкой к инкому. 10 млн долларов - на мой взгляд це занадто. хотя, с учетом конкурсной лицензии на вай макс... стоимостью почти в 900 тыс грн... все равно многовато получается...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 02 Березень 2007, 10:50:46
назовите источники...

А за пивком не сбегать?

из достоверных источников: ...

Будущее покажет, чьи достоверные источники более достоверны.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 02 Березень 2007, 11:23:00
Будущее покажет, чьи достоверные источники более достоверны.

Мерлин, я не собираюсь меряться размерами, просто указал ФАКТ того, что ПОКА не все в порядке.
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Merlin від 02 Березень 2007, 11:28:38
Мерлин, я не собираюсь меряться размерами, просто указал ФАКТ того, что ПОКА не все в порядке.

Не передёргивай. Или это не ты писал?

из достоверных источников: только что на официальном саппорте мне не смогли ответить на очень простой вопрос... посему, пока админы находятся вне своих рабочих мест, а в саппорте "говорящие головы".
мало того, прошел слух что фтиком уже успели слить инкому. за 10 лимонов...
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 02 Березень 2007, 11:39:38
а я и не передергиваю. читай внимательно. и отделяй достоверные источники (личный звонок) от слухов (тобишь недостоверных источников)
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Demyan від 02 Березень 2007, 19:56:13
мне назвали сумму в 10 млн долларов. информация из структуры близкой к инкому. 10 млн долларов - на мой взгляд це занадто. хотя, с учетом конкурсной лицензии на вай макс... стоимостью почти в 900 тыс грн... все равно многовато получается...

хм....и наверно у этой структуры корпоративный цвет зелененький, а финансовые ноги растут из СКМ....
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Lord від 02 Березень 2007, 23:08:51
хм....и наверно у этой структуры корпоративный цвет зелененький, а финансовые ноги растут из СКМ....

Гм... И что это такое зелененькое из скм выросло?
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Demyan від 03 Березень 2007, 09:40:57
хм....и наверно у этой структуры корпоративный цвет зелененький, а финансовые ноги растут из СКМ....

Гм... И что это такое зелененькое из скм выросло?

...может ДатаГруп, за СКМ  пожалуй загнул, но все к тому стремится
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: Lord від 03 Березень 2007, 20:23:08
хм....и наверно у этой структуры корпоративный цвет зелененький, а финансовые ноги растут из СКМ....

Гм... И что это такое зелененькое из скм выросло?

...может ДатаГруп, за СКМ  пожалуй загнул, но все к тому стремится

Датагруп и есть инком. :)
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 04 Березень 2007, 00:46:15
угу, просто не пойму кто кого чьими руками...  :D
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: LAN від 05 Квітень 2007, 18:44:05
www.donbass.net
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: AntZ від 05 Квітень 2007, 18:45:40
в смісле, чудес по вечерам больше не будет? +)))
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 05 Квітень 2007, 18:48:39
www.donbass.net

"Стабильность связи - наш приоритет!"
застабилизировали уже.

в смісле, чудес по вечерам больше не будет? +)))

а чего только по вечерам?  :D
Назва: Re: История ФТИКОМа (создание и развитие до наших дней)
Відправлено: горобець від 06 Квітень 2007, 22:01:09
итоги подведем.
и днем и ночью стабильность наступает волнами. хотя на 5 этаже по Постышева 60 таблички UKR.NET исчезли  :D
седня лично убедился  :lol: