Флуд > Флуд

Re: Війна Росії проти України | Война России против Украины | 20.02.14 - ??.??.??

(1/1)

rayo:

--- Цитата: Ortceps от 07 Июль 2022, 07:54:21 ---Просто не всем патриотам есть время читать / писать на форуме (а еще бороться с самим форумом - то ошибка проверки сессии то еще какая хрень). Знаю группу людей каждое утро разгрузка гуманитарки, помощь больницам, красному кресту и т.д. т.п.  Работал с ними немного (к сожалению, работа , семья - пришлось выехать в апреле)

--- Конец цитаты ---
Підтверджую, знаю таких, спілкуюся в телефонному режимі з їх мамами і дружинами, які в евакуації.
В Краматорську немало залишилося Патріотів, які займаються справами оборони міста, волонтерством, які оцим шлункам пересічним доставляють гуманітарку, ліки і т. ін. В них немає часу сидіти в соцмережах, щоб обговорювати дії ВСУ, описувати купування дешевої ковбаси і вішати собі медальки "я герой, бо не втік".

В Лисичанську "охоронників скринь з майном" (кому пощастило вижити під артою), яким не подобаються Патріоти, зараз відправляють на фільтрацію, а їх домівки в цей час грабують "асвабадітєлі". Після фільтрації боневтіки повертаються в пусті хати.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии