Краматорськ та світ навколо нас > Общество, политика, экономика

Москва розпалює міжнаціональну ворожнечу з Україною

(1/2) > >>

Orbit:
Україна закуповує газ за найвищою у свiтi ціною.
Про це заявив президент Вiктор Янукович у п'ятницю в Давосi, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
"Україна має найвищу цiну на газ у свiтi. Такої цiни, як в Українi, на газ немає. Я багато разiв запитував себе, наших росiйських партнерiв i всiх, хто мав до ("газового") контракту 2009 року пряме вiдношення: "Чому i за що покарали Україну?". Менi нiхто на це питання не знайшов вiдповiдi. На нього нам необхiдно буде знайти вiдповiдь найближчим часом", - сказав глава держави.
Як зазначив Янукович, ситуацiя у газовiй галузi має всi ознаки загрози нацiональнiй безпецi.


Росія відібрала проголошену Україною незалежність у 1918 році посунувши орду озвірілих більшовиків через Крути. Київ чинив опір, був небезпечним і маріонеточний уряд посадили у Харкові.  Харків не був столицею України, він був МАЛІНОЮ московських бандитів.
Пізніше українців потрібно було приборкати, показати, хто в хаті господар -  організували ГОЛОДОМОР, до зернини хліб забрали і вивезли за безцінь у Німеччину, ГІТЛЕРУ.
На сьогодні і Сталін здох і Гітлер сконав, а газ німакам дешевше, ніж українцям. І робиться це зі злорадством руських під улюлюкання задоволених руських націоналістів-нашистів.
А Президент України наголошує про загрозу безпеці держави.
Хтось його підтримує?


Romanus:
Русские продают свой товар, соответственно устанавливают на него цену.

Украинцы могут покупать, могут не покупать.

СВ:
Не покупать не могут. На улице у нас сегодня - 27. Ещё неделю ночью ниже -20.
Но думаю не это главное. Вчера промелькнула информация, что россияне ставят барьер на поставку в Россию украинских вагонов. Недавно прошлись по сыру и т.п.
 То есть явный признак "давления" по всем фронтам. Газ тут, на мой взгляд, главный, но не единственный удобный для кремля "кнут". А "пряник" - обещалки "покращення", если... А вот это "если" и есть главенствующая (понятно, что не единственная) цель. То есть геополитическое доминирование Кремля на постсоветском пространстве. Ну а если ещё и бабла срубить получится, то вообще класс.
Претензии у меня тут не к Кремлю, а к Банковой и Ко. Фактически за 2 года у власти - одни разговори про братские народи и т.п. Результатов для Украины "0", если не сказать "-".

Romanus:
Опять "геополитическое доминирование Кремля" :)

Прям беда.

Обычную расчистку территории под Сибур, которую делает Фирташ принимают за "геополитическое доминирование Кремля".

Тимченко с Михельсоном затеяли крутую реструктуризацию по сложной схеме - много чего нового и непонятного откроется украинскому обывателю в ближайшее время.

И все это можно будет объянить красивым и пугающим предложением - "геополитическое доминирование Кремля". :)

СВ:
А разве, в том числе, нет?
Таможенный союз, ЕДКБ, ЕвраЗЭС, ЧФ, Украинская ГТС... это разве не элементы геополитики!? То есть безусловно экономические составляющие играют тут роль, но не главенствующую.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version