Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 16:51:38
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Що маємо, до чого йдемо?! | Что имеем, к чему идём?!  (Прочитано 1151326 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

01 Серпень 2019, 09:50:37
Відповідь #8535
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ну...
В том и дело, что человек для одержимого - ничто.
Потом удивляются, почему за это не проголосовали.

Форум Краматорська

Re: Що маємо, до чого йдемо?! | Что имеем, к чему идём?!
« Відповідь #8535 : 01 Серпень 2019, 09:50:37 »

01 Серпень 2019, 10:28:35
Відповідь #8536
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ну...
В том и дело, что человек для одержимого - ничто.
Потом удивляются, почему за это не проголосовали.
Тут ще питання, хто людина, а хто як одержимий зомбі, одночасно пише на кожному форумі про своє зубожіння, шоколадних злодіїв і маленьку пенсію, яку не заробив. 73 відсотка папуг пишуть як під копірку все, що пропагують з російських брехливих ЗМІ. Більшовизм і так приніс Україні багато горя, і якщо в країні так багато ідіотів, то звичайно нічого доброго очікувати не приходиться. 
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

01 Серпень 2019, 11:12:57
Відповідь #8537
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ферросплавный антимайдан

Пока политологи ломают головы над тем, когда народ созреет к новому Майдану – к весне или только к осени следующего года, Игорь Коломойский решил его организовать уже. Правда по форме и содержанию он больше похож на антимайдан, потому как за деньги и из-за денег.

В Киев свезены сотни сотрудников его ферросплавных заводов, которые громко стучат касками и требуют дешевой электроэнергии. Для Коломойского. Всем митингующим выдают по 600 грн в сутки, акция планируется многодневной, поэтому участников расселяют по гостиницам и санаториям.

Ход вполне понятный – именно таким путем Коломойский выбивал спецтариф на электроэнергию для своих предприятий в 2012-2013 годах. Для этого точно также привозились рабочие ферросплавных заводов, сами заводы демонстративно останавливались, разгонялась истерия в СМИ. И выбил. За счет всех остальных потребителей, которые заплатили больше.

В этот раз в качестве жертвы выбраны инвесторы в зеленую энергетику. Именно они останутся без оплаты, если требования ферросплавщиков будут удовлетворены. Страна снова окажется на обочине технологического прогресса, зажатой между атомом и угольными ТЭС. Зато маржинальность ферросплавной монополии Коломойского будет существенно увеличена.
https://site.ua/kirill.sazonov/21696/?utm_source=facebook&utm_medium=partia&fbclid=IwAR3Es7dbTGnmY-sNRZWc7yTZy7BzsU2p0PYkaNNAsl5AZZiOATyfQ-Lr_F0
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

01 Серпень 2019, 11:41:39
Відповідь #8538
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
НЕЦІКАВИЙ СПІВРОЗМОВНИК

Для багатьох я нецікавий та незручний співрозмовник. Я не люблю слова типу; «добре» чи «погано», «бідний» чи «багатий». Я одразу намагаюсь уточнити в цифрах. Мені кажуть: «А ти знаєш як бідно живе народ?» Я відповідаю: «Не знаю, можна мені в цифрах сказати, що значить «бідно» і хто ці люди, аби я зміг перевірити й пересвідчитися?» Мені кажуть: «А хіба ти не знаєш скільки той-то вкрав?» Я чесно відповідаю: «Ні, не знаю, скажіть скільки та де, аби я зміг перевірити, і тоді я теж знатиму». Зазвичай після таких питань мені кажуть: «Чого ти тут розумничаєш?»
Я й справді не знаю і мені зовсім не цікаво скільки вкрав той же Янукович і його команда. Я просто знаю, що продавши двокімнатну квартиру в Донецьку купити Межигір’я не вийде. Я й справді не знаю скільки грошей з України він вивіз. Я знаю, як це можуть і повинні знати звичайні громадяни України, що за час його правління державний борг зріс на 10,7 мільярда доларів, а резерви знизились на 9,7 мільярда доларів, і мені однаково вкрали вони ці 20,4 мільярда доларів, просто пропили, чи нікчемно просрали своєю неефективною роботою, але всій країні й мені особисто вони нанесли збиток в розмірі 20,4 мільярда доларів.
Я й справді не знаю крав Порошенко чи ні. Але коли якийсь Ваня Вєтров каже, що Порошенко збагатів у 82 рази, а Forbes та Bloomberg кажуть, що він збіднів на 40%, то ви мене ніяк не переконаєте в тому, що Ваня Вєтров новий гуру всесвітніх фінансів, навіть якщо думку Вані Вєтрова підтримуватимуть 73% населення.
Для мене, в силу моєї в’їдливості, цілком однакові, як чиновник, який встановив нову лавку в парку, отримавши за неї відкат, так і звичайне чмо, яке «по-п’яні» цю лавку зламало, тому що і той, і інший завдали мені, як мешканцю цієї країни, збитків. І питання про те, хто завдав збитків більших, є спірним.

Я й справді не знаю скільки вкрали у нашої Армії, але я точно знаю, що в кінці 2014 року, до нас в банк звертались військові за кредитом, і в рядового солдата, на той момент була зарплата, згідно з довідкою про доходи, трохи понад 400 гривень!!! І це в ті часи, коли у нас мінімалка була 1200, а у нас в банку зарплата економіста була від 5000. Не вірите? Я й сам не повірив. А ще я пам’ятаю, що у 2015 році до мене звернувся полковник СБУ (реальний, що воює, а не штабний) з питанням реструктуризації боргу, тому що платіж по кредиту 2300 грн на місяць – складав 70% його зарплати!!! Я думаю, що у багатьох з нас є знайомі в армії, уточніть зараз розмір їхньої зарплати.

Ніхто з нас не знає, що нам принесуть «нові обличчя», але я знаю, що попередній президент прийняв у червні 2014 року країну з 8 мільярдами гривень на казначейському рахунку, а передав у травні 2019 року з 36,8 мільярда гривень. І особисто для мене мірилом роботи нової влади будуть цифри: ріст ВВП, розмір середньої зарплати й пенсії, розмір інфляції, держборг, золотовалютні резерви, залишок на казначейському рахунку (до речі на 01.07.2019 сума знизилась до 12,9 млрд. грн.) І якщо нові обличчя будуть найчеснішими у світі, а в цифрах я цього не побачу, то гріш ціна буде цій чесності та новизні.

Я ж попереджував, що я нецікавий співрозмовник. Так що, вибачайте, якщо зайняв ваш час якоюсь чортівнею…

Олександр Осадчий
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

01 Серпень 2019, 11:50:52
Відповідь #8539
Online

Дейнека


Online Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2272
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 96
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Ух ты! Правда? А какую кучу?
  ГБР начало расследовать, как Порошенко снял $34 млн наличными после инаугурации Зеленского
Угу.А как там дела у ГБР по бронежилетам,не подскажете? :lol:
И вообще, поделитесь хоть какими-то серьезными успехами пана Трубы? :wild:

01 Серпень 2019, 11:58:11
Відповідь #8540
Offline

Fritz


Offline Fritz

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 619
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-0
  • Дякую
  • Сказав: 176
  • Отримав: 232
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это как так?! В ОРДЛО электричество поставляют бесплатно, а нашим военным за долги отключают?! :wild: :evil: https://www.facebook.com/tovleo/photos/a.1254178687993600/2339973776080747/?type=3&theater

01 Серпень 2019, 13:33:43
Відповідь #8541
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Сашко Лірник

Зелені мрії темного народу

   
Зробив паузу. Помовчав. Подумав.

Знаєте, я нас усіх вітаю. Адже чверть притомних людей для будь-якої нації це просто захмарно високий показник. Зазвичай їх буває 8 відсотків максимум.
Так що ми ще ого-го!
Пишатися треба а не плакати,жахатися,виїздити за кордон, чи йти у "внутрішню еміграцію".

Шо, зруйновано міф про "високодуховний патріотичний народ"?
Ну так на то і міф. Ми ним жили, для нього творили, працювали, жертвували всім, воювали і волонтерили. А тут раптом- бац! - "ан дємонов то і нєт!"(цитата з фільму дитинства).
Спішу вас заспокоїти - народи всі такі. На всій земній кулі.

От вам просто записані реальні розмови народу. Отакий він виборець насправді. І не страждайте і не комплексуйте - вони хочуть саме цього:

- За кого голосувала? Так за Зеленського ж! Він наш, із бідноти. Теж проти багатих!

- Взавтра Порошенка посадять, а його гроші нам роздадуть! По три тисячі до пенсії. І ще субсидія. Нічого, жити можна буде!

- Понавідкривав магазинів і кров з нас п‘є! Я особливо оці «Коровки» люблю. Добрі дуже.

- Нашо мені твоя Україна? Якби не вона, то я зараз жив би в Польщі і горя не знав!

- У мене субсидія вийшла чотири п‘ятсот, а газу спалив на тисячу. Та ше пенсія і бджоли. Та краду трохи.Якби ще баригу посадити, то можна жити...

- Ми з жінкою розлучилися на старості років шоб і я і вона субсидію получали.А квартири в Києві здаємо. Тіки барига заважає.

- Ми ше не робили нічого, а у прораба аванс випросили і вкрали інструмент в підсобці. Я потім перфоратор продав і шуруповерт на базарі. Удачно вийшло.

- Нафіг мнє ваша УкрАіна?! Дорог нєт, старікі голодают, а ім всьо мало! І оні хатят шоб я ім налогі платіла?!
Не платіла і нє буду!

- Я от за Зеленського голосував. Ми іх здєлалі! Шоб знали!А взагалі на Польщу виїжджаю.Діти вже там давно. Зараз тіки дом продам.

- Стою собі на біржі, субсидія у мене і у мами. Машини потроху ганяю з Литви. Шо я дурний за ті копійки робити? Нехай барига робить.

- Я їх на місяць на іспитатєльний беру, а потім вигнав і нових набрав. А робота йде. Яка зарплата? Не переживай,вони собі накрадуть!

- Ото як война почалася, то я сина в Польшу відправив пересидіти. А зараз приїхав субсидію оформити і квартиру здати і знову поїде.

Приходь вночі.Побухаємо, квартал подивимось. Постукаєш - я відкрию. Та хто там те пиво щитає! Візьмемо з різних ящиків ,а пусті бутилки назад поставимо- скажемо шо то так на заводі поклали.Я ж охраннік. Чіпсів візьми. У нас на складі немає.

- Ото сидять там наверху, крадуть тонами! Понавибирали злодюг! А я на вибори не піду! Однаково нічого не зміниться!

- У нас в Донецьку всі довольні. Я дві пенсії получаю- нашу і від бандер. А я сюди зуби лікувать приїхала, бо тут дешевше і харашо.

- Депутат у нас хароший. Мені з хатою добре допоміг і газ провів. Автобуса безплатного пустив. То зара за іншого проголосую. Може ше шось в нового видеру.

- Ну і шо шо краде? Всі крадуть. А цей новий хоч шось робить, а вже потім вкраде.

- Як він не Вальцман? А хто?!
Все одно за Зеленського треба голосувати. Він наш, українець з Кіровограду. Я з його батьком робив.

- Піду за слугу проголосую. Ну того, Зеленого. За природу которий.Ми люди темні, нехай там начальство розбирається.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Мені діалоги, записані Лірником, дуже декого нагадують із відвідувачів нашого форуму.)
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

01 Серпень 2019, 13:51:43
Відповідь #8542
Offline

balzamnik


Offline balzamnik

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1077
  • Країна: ua
  • Карма: +34/-3
  • Дякую
  • Сказав: 22
  • Отримав: 28
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
залишок на казначейському рахунку (до речі на 01.07.2019 сума знизилась до 12,9 млрд. грн.)

"Остатки средств на Едином казначейском счете (ЕКС) на начало августа 2019 года составили 48,96 млрд грн, что в 3,7 раза больше по сравнению с показателем на начало июля, свидетельствуют данные Государственной казначейской службы.
Год назад на ЕКС средств было в 24 раза меньше - 1,99 млрд грн, за июль-2018 они сократились на 7,39 млрд грн."

https://interfax.com.ua/news/economic/604901.html

01 Серпень 2019, 13:57:36
Відповідь #8543
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
залишок на казначейському рахунку (до речі на 01.07.2019 сума знизилась до 12,9 млрд. грн.)

"Остатки средств на Едином казначейском счете (ЕКС) на начало августа 2019 года составили 48,96 млрд грн, что в 3,7 раза больше по сравнению с показателем на начало июля, свидетельствуют данные Государственной казначейской службы.
Год назад на ЕКС средств было в 24 раза меньше - 1,99 млрд грн, за июль-2018 они сократились на 7,39 млрд грн."

https://interfax.com.ua/news/economic/604901.html
Цитувати
Интерфакс-Украина    http://interfax.com.ua/
                                                                Российское информационное агентство. Председатель совета директоров — Михаил Комиссар.
http://kramatorsk2.info/forum/index.php?topic=409.0   :o
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

01 Серпень 2019, 16:28:57
Відповідь #8544
Offline

sergio_bender


Offline sergio_bender

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1097
  • Країна: ua
  • Карма: +13/-11
  • Дякую
  • Сказав: 53
  • Отримав: 99
    • Перегляд профілю
Головні цифри
48 967,5
млн грн на єдиному казначейському рахунку

станом на 01.08.2019

https://www.treasury.gov.ua/ua

Державна казначейська служба України
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6

02 Серпень 2019, 09:40:10
Відповідь #8545
Online

Дейнека


Online Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2272
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 96
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Головні цифри
48 967,5
млн грн на єдиному казначейському рахунку

станом на 01.08.2019

https://www.treasury.gov.ua/ua

Державна казначейська служба України
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
))) ты погляди, всего два месяца Голобородько у власти и такие успехи?  :good:
А може, если мозги включить. все же результат в какой-то мере  деятельности Пороха и правительства сформированного им( действующего и сейчас) или как? :P

02 Серпень 2019, 09:53:17
Відповідь #8546
Offline

sergio_bender


Offline sergio_bender

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1097
  • Країна: ua
  • Карма: +13/-11
  • Дякую
  • Сказав: 53
  • Отримав: 99
    • Перегляд профілю
 :yahoo:
Головні цифри
48 967,5
млн грн на єдиному казначейському рахунку

станом на 01.08.2019

https://www.treasury.gov.ua/ua

Державна казначейська служба України
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
))) ты погляди, всего два месяца Голобородько у власти и такие успехи?  :good:
А може, если мозги включить. все же результат в какой-то мере  деятельности Пороха и правительства сформированного им( действующего и сейчас) или как? :P
так никто про успехи зе и не пишет. Это rayo пыталась очернить

02 Серпень 2019, 09:58:32
Відповідь #8547
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Головні цифри
48 967,5
млн грн на єдиному казначейському рахунку

станом на 01.08.2019

https://www.treasury.gov.ua/ua

Державна казначейська служба України
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
))) ты погляди, всего два месяца Голобородько у власти и такие успехи?  :good:
А може, если мозги включить. все же результат в какой-то мере  деятельности Пороха и правительства сформированного им( действующего и сейчас) или как? :P
А почему вы райо о этом не рассказываете?
Она требует результатов работы.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


02 Серпень 2019, 10:16:39
Відповідь #8548
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Головні цифри
48 967,5
млн грн на єдиному казначейському рахунку

станом на 01.08.2019

https://www.treasury.gov.ua/ua

Державна казначейська служба України
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
))) ты погляди, всего два месяца Голобородько у власти и такие успехи?  :good:
А може, если мозги включить. все же результат в какой-то мере  деятельности Пороха и правительства сформированного им( действующего и сейчас) или как? :P
А почему вы райо о этом не рассказываете?
Она требует результатов работы.
Портвейн, а хто вам 500 грн. до пенсії додав, може зеленський, чи все ж таки Рева?  :D
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

02 Серпень 2019, 10:55:04
Відповідь #8549
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1004
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Иван Лютый.

В Украине два президента: один по факту, другой де-юре.

Все будет Украина! Я узнавал.... Слава Украине!

Ну вот видите, как хорошо - и овцы целы, и волки сыты.  :D

Из страны с семейством свалил который из них? :D

В эпоху информационных технологий не проблема.  :)

Будет по скайпу страной рулить.
Dead Can Dance - Indus

Форум Краматорська

Re: Що маємо, до чого йдемо?! | Что имеем, к чему идём?!
« Відповідь #8549 : 02 Серпень 2019, 10:55:04 »