Краматорськ та світ навколо нас > Памяти тех, кого с нами нет

У Краматорську в один день поховали трьох загиблих військовослужбовців

(1/1)

Олександр Ворсін:
У Краматорську в один день поховали трьох загиблих військовослужбовців

15 листопада у Краматорську на Алеї Слави поховали трьох військовослужбовців, які загинули у боях з російськими окупантами: Андрія Савченка, Анатолія Карпенка та Миколу Зозуляка.

Співробітник військової частини А0336 Андрій Савченко загинув 5 листопада поблизу селища Новоселівське під Сватово на Луганщині. Внаслідок артилерійського обстрілу Савченко отримав поранення, несумісне з життям, повідомляє Краматорський районний територіальний центр комплектації та соціальної підтримки (РТЦК та СП).

Військовослужбовець 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи Анатолій Карпенко загинув 3 листопада під час виконання бойового завдання в районі селища Спірне під Бахмутом.

Стрілець-зенітник з військової частини А7272 (тероборона) молодший сержант Микола Зозуляк загинув 9 листопада поблизу села Площанка під Сватовим. До великої війни Зозуляк працював на Новокраматорському машинобудівному заводі. Для його дружини це вже друга втрата у цій війні - у вересні у боях за звільнення Лиману загинув її батько Іван Печерський, який також служив у теробороні.

alexmar:
 Співчуття рідним і близьким. Хай земля їм буде пухом. :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version