Краматорськ та світ навколо нас > Памяти тех, кого с нами нет

У Краматорську пройшли похорони Ігоря Шпортюка

(1/1)

Олександр Ворсін:
У Краматорську пройшли похорони Ігоря Шпортюка

21 листопада, у Краматорську проводили в останню путь ще одного мешканця Краматорська, який загинув, захищаючи країну від російської навали.

Це Ігор Шпортюк, більш відомий у місті як кримінальний авторитет на прізвисько "Шкрок".

"Лінійний наглядач відділення зв‘язку взводу зв‘язку батальйону матеріального забезпечення 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка загинув поблизу села Максимівна Миколаївської області", - официально сообщает у Facebook Донецький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Нагадаємо, що про загибель Ігоря Шпортюка стало відомо у другій половині серпня. Після 24 лютого, Ігор Шпортюк наполегливо намагався потрапити до армії, щоб захищати Україну, проте, з урахуванням його кримінального минулого та судимостей, здійснити це бажання йому вдалося не одразу. Близькі люди говорять, що бажання потрапити на фронт він пояснив так: "Хочу почати життя з чистого аркуша".

Він загинув під час ворожого мінометного обстрілу. Тіло загиблого бійця кілька місяців знаходилося на території, окупованій ворогом.

Цілком природно, що ставлення до Ігоря Шпортюка та його вчинків у місті було і є неоднозначним. "Він гідно виконував свій борг перед Державою. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Вічна і світла пам‘ять!" - йдеться у повідомленні Донецького обласного територіального центра комплектування та соціальної підтримки.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version