Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 17:27:18
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Краматорский Экономический Форум - 2012  (Прочитано 19696 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Лютий 2012, 20:10:16
Відповідь #15
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
балобольство ни о чём.
демегогия. :good:

Цитувати
В-первых. Я не организовываю, а только могу принять ( и желаю этого) участие. Не имею таких возможностей самостоятельно.
но с умным видом предлагать всем глупости это всегда пжалуйста. :D
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська

Re:Краматорский Экономический Форум - 2012
« Відповідь #15 : 09 Лютий 2012, 20:10:16 »

09 Лютий 2012, 20:25:09
Відповідь #16
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
45 просмотров и ни одного комента.

А что комментировать?

Приэднуюсь до питання.

Авторе, сам лист ... це лише лист. Наскільки Ви взагалі в темі по піднятим питанням?

До речі, я вже приймав участь у декількох (здається 2-х) економічних форумах з участю серйозних іноземних фондів в нашому місті. Результати нульові, бо інвестор приходить туди, де можливий прибуток (і чималий), а заявлених напрямах інвестицій прибуток мізерний і то через декілька років за умови стабільного і, головне, діючого законодавства.

ПМ: Це так, я торкнувся лише по краю проблеми.

09 Лютий 2012, 20:40:09
Відповідь #17
Offline

mailru


Offline mailru

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 559
  • Карма: +14/-175
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 16
    • Перегляд профілю
    Вчера, 6 февраля 2012 года, на имя мэра Костюкова Г. А. и депутатского корпуса - было направлена Общественная инициатива от Краматорского Центра "Евроинтеграции"
   
С Уважением,
председатель Краматорского
Центра « Евроинтеграции »                                                                  Игорь Гопченко
Украинско-Немецкого
Общества «WIEDERGEBURT»




                         [/color]

Почему не видно аргументов остальных членов Краматорского Центра « Евроинтеграции » Украинско-Немецкого Общества «WIEDERGEBURT» ?

09 Лютий 2012, 20:50:16
Відповідь #18
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1004
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это руководители торгово-экономических отделов (развитых стран) посольств в Киеве.  Возможны контакты с Торгово-Промышленными палатами напрямую за рубежом ( хотя вряд ли).
Им нужно предоставить информацию про потребности города ( чего ждёт город от прихода Инвестора) - это должно быть очень конкурентно и не обременительно , с гарантиями ( даже при смене Власти и войне) от Власти ( начнём с местного уровня), возможности города, сложности и перспективы.
Они уедут и думая будут ОБЯЗАНЫ либо приехать и работать,  либо включиться в переговоры для торгов. Им нужно отдать то, что обычно они хотят, но на какой-то срок ( 20- более лет).

Игорь, а чего хочет инвестор и что вы можете инвестору дать?

Конкретно, без воды.
Dead Can Dance - Indus

09 Лютий 2012, 21:31:44
Відповідь #19
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Игорь, а чего хочет инвестор и что вы можете инвестору дать?

у нас куча свалок, бери -не хочу
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

09 Лютий 2012, 21:46:27
Відповідь #20
Offline

Andy


Offline Andy

  • Amat victoria curam
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1294
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-2
  • Дякую
  • Сказав: 399
  • Отримав: 177
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Вы - ЗА или ещё мутить будете.
Вы, дружище, тумблера перекиньте и подбирайте выражения тщательнЕе.
Не Вам судить, сколько я уже Добра людям сделал, и скольким поделом жопы надрал - за те же фальсификации на нескольких последних выборах в нашем городе.
ЗА что я - понятно, а вот за что Вы - не совсем: пизд пиара дофига, а толку...
И знания мои, коих слава Богу уже немало, не ради кресел применяю, а ради достатка и процветания моей семьи.

09 Лютий 2012, 23:17:27
Відповідь #21
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Вы - ЗА или ещё мутить будете.
Вы, дружище, тумблера перекиньте и подбирайте выражения тщательнЕе.
Не Вам судить, сколько я уже Добра людям сделал, и скольким поделом жопы надрал - за те же фальсификации на нескольких последних выборах в нашем городе.
ЗА что я - понятно, а вот за что Вы - не совсем: пизд пиара дофига, а толку...
И знания мои, коих слава Богу уже немало, не ради кресел применяю, а ради достатка и процветания моей семьи.
не злитесь. тумблера перекинул.

09 Лютий 2012, 23:19:05
Відповідь #22
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Это руководители торгово-экономических отделов (развитых стран) посольств в Киеве.  Возможны контакты с Торгово-Промышленными палатами напрямую за рубежом ( хотя вряд ли).
Им нужно предоставить информацию про потребности города ( чего ждёт город от прихода Инвестора) - это должно быть очень конкурентно и не обременительно , с гарантиями ( даже при смене Власти и войне) от Власти ( начнём с местного уровня), возможности города, сложности и перспективы.
Они уедут и думая будут ОБЯЗАНЫ либо приехать и работать,  либо включиться в переговоры для торгов. Им нужно отдать то, что обычно они хотят, но на какой-то срок ( 20- более лет).

Игорь, а чего хочет инвестор и что вы можете инвестору дать?

Конкретно, без воды.
РОМАНУС. Я очень расчитываю на Ваши рекомендации. Ваша тема. Буду благодарен за помощь.

09 Лютий 2012, 23:30:30
Відповідь #23
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
45 просмотров и ни одного комента.

А что комментировать?

Приэднуюсь до питання.

Авторе, сам лист ... це лише лист. Наскільки Ви взагалі в темі по піднятим питанням?

До речі, я вже приймав участь у декількох (здається 2-х) економічних форумах з участю серйозних іноземних фондів в нашому місті. Результати нульові, бо інвестор приходить туди, де можливий прибуток (і чималий), а заявлених напрямах інвестицій прибуток мізерний і то через декілька років за умови стабільного і, головне, діючого законодавства.

ПМ: Це так, я торкнувся лише по краю проблеми.
Ваш досвід з позначкою - негатив. З таким вже легше працювати не нативаючись на ті самі граблі. І це добре. Те що вони були - теж добре. А те, що накрилися медним тазом - це вже питання. ЧОМУ ? Прибуток можна збільшити, зменшивши  витратні статті, закладену світову вартість на сировину  українську .  Та виходить, що Форуми не проходять. Давайте проведемо Хворум, але з врахуванням інших інвесторів. Вартість Праці в Европі висока. Вони не проти , за певних Угод, вивести своє устаткування недалеко ( Китай напевно далеченько), але враховуючи інші ринки претенденти на інвестиції.
Те, що в цьому напрямку , ще не починаючи ( чи починали раніш та невдало), а вже невідома кількість проблем-жахів - це не СТОП Машина. Це просто "кто-то принял не то Решенье".

На Форумі є РОМАНУС. Як що він не проти. Варто спитати його Думку.
Романус - Ваша думка та поради.

09 Лютий 2012, 23:32:56
Відповідь #24
Offline

ViBo


Offline ViBo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3502
  • Країна: ua
  • Карма: +185/-0
  • Дякую
  • Сказав: 104
  • Отримав: 355
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Предложено организовать Власти, как победителям на Выборах, возжелавшим  каким-то способом поднять благосостояние граждан. 
А оно им надо?  :D


09 Лютий 2012, 23:34:39
Відповідь #25
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Это руководители торгово-экономических отделов (развитых стран) посольств в Киеве.  Возможны контакты с Торгово-Промышленными палатами напрямую за рубежом ( хотя вряд ли).
Им нужно предоставить информацию про потребности города ( чего ждёт город от прихода Инвестора) - это должно быть очень конкурентно и не обременительно , с гарантиями ( даже при смене Власти и войне) от Власти ( начнём с местного уровня), возможности города, сложности и перспективы.
Они уедут и думая будут ОБЯЗАНЫ либо приехать и работать,  либо включиться в переговоры для торгов. Им нужно отдать то, что обычно они хотят, но на какой-то срок ( 20- более лет).

Игорь, а чего хочет инвестор и что вы можете инвестору дать?

Конкретно, без воды.
РОМАНУС.
Ваше мнение. Я не хочу гадать. Вы этой темой занимаетесь. Что должен дать город инвестору чтобы инвестор вложился. Ну и естественно - что даст инвестор.

09 Лютий 2012, 23:35:53
Відповідь #26
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Предложено организовать Власти, как победителям на Выборах, возжелавшим  каким-то способом поднять благосостояние граждан. 
А оно им надо?  :D

А они вам нужны ? :(

09 Лютий 2012, 23:47:53
Відповідь #27
Offline

igor65


Offline igor65

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 315
  • Карма: +18/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
45 просмотров и ни одного комента.

А что комментировать?

Приэднуюсь до питання.

Авторе, сам лист ... це лише лист. Наскільки Ви взагалі в темі по піднятим питанням?

До речі, я вже приймав участь у декількох (здається 2-х) економічних форумах з участю серйозних іноземних фондів в нашому місті. Результати нульові, бо інвестор приходить туди, де можливий прибуток (і чималий), а заявлених напрямах інвестицій прибуток мізерний і то через декілька років за умови стабільного і, головне, діючого законодавства.

ПМ: Це так, я торкнувся лише по краю проблеми.
як що я приймав участь в 20-ти Форумах і жоден з них не досяг мети - виходить цим займатися не варто. Бо я стільки пройшов і Результат = 0.
А щось змінювати можем попробувати.?
Як що діюче законодавство таке хренове - заважає. На Форумі можна про це вказати. Що саме треба зиінити ?
Судячи з навороту маси проблем - приватна справа в Україні майже заборонена ?..
Ну й що - сядимо та насіння лушпендіть будемо. Академіки-прохвесора.
Какая тварь написала таке законодавство, що своїх Грошей на інвестиції нема, а іноземні Падла, такі вертляві та й по дрібному не розмінюються !?
Давайте знову ПР до Влади та здам власний ГОЛОС на мішок смаженого насіння ( нехай ці інвестори подавляться !!!)

09 Лютий 2012, 23:56:42
Відповідь #28
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пане igor65, ви все добре кажете в  23:30:30, але це добре в теорії. Я не дарма запитував про ваше володіння темою, бо ви підняли питання ЖКГ, бюджету і далі за списком. Я сам донедавна працював економістом в комунальному підприємстві і добре розуміюся на економічній складовій його функціонування.

Щодо мого негативного досвіду, то він негативний не через відсутність інвесторів та інвестиційних коштів, а саме з економічних причин.

Щодо проведення форуму, то для серйозного обговорення цієї теми одного листа замало. Потрібно як мінімум ще декілька речей для початку, а саме: конкретий перелік об'єктів інвістування (підприємство, пограма) та начерно, хоча б, економічні розрахунки.

Для прикладу з негативного досвіду: модернізація мереж теплопостачання коштувала десь 11-15 млн. грн. Нібито не багато, але прибуток очікувався не раніше ніж за 5-7 років і в межах 10-15% річних за умови оплати за теплопостачання 100% по економічно (а не політично) розрахованим тарифам які були на той час на теперешньому рівні. Прростіше кажучи, на бумагах все було добре (ваше 23:30:30), а в реальності з ув'язкою з політичними вимогами часу, наявними дохдами громадян, законодавством і платіжною дісципліною німці визнали безперспективність реалізації цього проекту. До речі та ж сама доля очікувала і проекти іншої тепломережі, місськ світла (25 млн.), водоканалу (вже не пам'ятаю, але вартість проектів соразмірна).

як що я приймав участь в 20-ти Форумах і жоден з них не досяг мети - виходить цим займатися не варто. Бо я стільки пройшов і Результат = 0.
А щось змінювати можем попробувати.?
Як що діюче законодавство таке хренове - заважає. На Форумі можна про це вказати. Що саме треба зиінити ?
Судячи з навороту маси проблем - приватна справа в Україні майже заборонена ?..
Ну й що - сядимо та насіння лушпендіть будемо. Академіки-прохвесора.
Какая тварь написала таке законодавство, що своїх Грошей на інвестиції нема, а іноземні Падла, такі вертляві та й по дрібному не розмінюються !?
Давайте знову ПР до Влади та здам власний ГОЛОС на мішок смаженого насіння ( нехай ці інвестори подавляться !!!)

А емоції можна облишити? Є пропозиції - можна думати. А якщо форум аби можна було  вказати, що саме треба зиінити, то вибачте, я пас.

10 Лютий 2012, 00:45:38
Відповідь #29
Offline

St.

Модератор

Offline St.

  • Подписано!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Модератор
  • Повідомлень: 3775
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-26
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 57
  • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Тема интересная, но к сожалению, пока бесперспективная. Хотя и В.Ржавский на эту тему где-то заикался, кажись.
Вообще, это похоже на: "Дядя, давай построим ракету и полетим на ней в космос". Международный форум-2012 - вот где-то так.
BBC код и смайлы не используются в подписи.

Форум Краматорська

Re:Краматорский Экономический Форум - 2012
« Відповідь #29 : 10 Лютий 2012, 00:45:38 »