Форум Краматорська

  • 24 Квітень 2024, 22:48:49
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ви розумієте, а нам начальник сказав...  (Прочитано 28623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

22 Липень 2015, 21:03:44
Відповідь #75
Offline

Вавась


Offline Вавась

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 326
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-2
  • Дякую
  • Сказав: 48
  • Отримав: 98
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Будьте любезны, объясниться.
Цитувати
Присіли ми на лавочку напроти того місця, де майданівську “небесну сотню” для кіно постріляли.

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #75 : 22 Липень 2015, 21:03:44 »

22 Липень 2015, 21:17:56
Відповідь #76
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Будьте любезны, объясниться.
Цитувати
Присіли ми на лавочку напроти того місця, де майданівську “небесну сотню” для кіно постріляли.
Я спілкувався з оператором з lifenews який знімав більше години як вбивали людей на отому місці. Він там був не один їх було три канали і вони туди були відправлені завчасно. Навколо була стрілянина а їх поставили знімати саме з того ракурсу. Цього оператора у травні 2014 направили до мого аеропорту шпигувати, чи є в ньому військові чи ні, після того як Асавелюк втік з аеропорту. Так що фактично людей поклали там заради картинки для кіно. Пошукайте в інтернеті перегляньте, зрозумієте про що я кажу.

22 Липень 2015, 22:21:40
Відповідь #77
Offline

Вавась


Offline Вавась

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 326
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-2
  • Дякую
  • Сказав: 48
  • Отримав: 98
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я, достаточно просмотрел, материала, по данной теме. А Ваш, источник информации, весьма весьма авторитетен!
Цитувати
Я спілкувався з оператором з lifenews
Они там, и не могли быть "не заранее" когда события происходили, в одном, отдельном районе города. И операторы дежурили посменно в погоне за "сенсациями".

22 Липень 2015, 23:52:49
Відповідь #78
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Ви повинні розуміти що ці троє знаходились у 20-30 метрах від тих кого вбивали у них на очах. І при цьому вівся запис їх розмов. Вони були впевнені, що не отримають жодного пошкодження хоч знаходились майже на лінії вогню. Оте джерело прокололося тільки тому, що образилося чому стали тягати тільки його, а двох других, що з ним були не стали чіпати. І їх записи не опубліковані. А вони є.

23 Липень 2015, 00:01:47
Відповідь #79
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Ви повинні розуміти що ці троє знаходились у 20-30 метрах від тих кого вбивали у них на очах. І при цьому вівся запис їх розмов. Вони були впевнені, що не отримають жодного пошкодження хоч знаходились майже на лінії вогню. Оте джерело прокололося тільки тому, що образилося чому стали тягати тільки його, а двох других, що з ним були не стали чіпати. І їх записи не опубліковані. А вони є.

До речі, на тлі саме оцієї скульптури і велася зйомка, а скульптура ця є символом вгамування повсталого народу.

24 Липень 2015, 14:20:52
Відповідь #80
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю

28 Липень 2015, 14:10:42
Відповідь #81
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
 Після відвідин Боженко, 10 у Києві виявляється, що там не зовсім просто так сидять та чекають коли на місцях переорієнтуються. Хтось таки відреагував і дав дієві вказівки різним головам МВС рухатись. Три голови МВС - це департамент кадрового забезпечення, департамент особового складу та внутрішньої безпеки. Голови стали швидко крутитися і повідомили, що кілька місяців тому вони були порубані по кілька разів. Тому мої справи тепер розглядають хоч і ті самі та нові голови, які можуть щось зрозуміти зі справ тільки з тих неповних документів, що в них є, і з моєї пам'яті, яка не зовсім точна. Не дарма я писав “Не буде діла”)

   Пропозиція, щоб міліція добровільно визнала свою провину переді мною та ми домовились про якесь символічне відшкодування, не знайшла підтримки. До міліції набилась купа міліціонерів з окупованих територій. Зарплати у них маленькі і навіть гривню віддавати за зрадників вони не вважають справедливим, бо свої діти є. І в тому є певний сенс. Пропозиція встановити пам'ятну дошку на будівлю про зрадливу міліцію теж не сприйнятлива. Кажуть, хто ж тоді буде працювати у тій міліції? І так зарплатня маленька, а ще ходити і кожен день бачити, що ти служиш у зрадливій організації. Таке вже зовсім буде для людей надмірно. Залишилося тільки таємно та скритно закарбувати загадку символу верхівки корони Іштвана з ключами до них.

http://www.zkieva.diorit.org/news/2015/20150728drakon.html

29 Липень 2015, 22:48:38
Відповідь #82
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
  Зайшов до Торгово-промислової палати у Краматорську.
Знайомі люди питають: «Ви мабуть за форс-мажором.»
«Так,- кажу,- за довідкою.»
«О-о-о, до нас багато таких ходить. Сідайте, розповідайте.»
Вислухали та кажуть: «Якби Ви уклали з військовими договір за 1 гривню, то ми би не могли дати Вам довідку про форс-мажор, бо добровільна згода не передбачає непереборної обставини, навіть якщо вона формальна. А раз не підписали, так за 7 днів дамо, тільки коштувати вона вам буде 1600 гривен.»
Тут то мене і зацікавило, а чи знав пан Гусєв, що вимагаючи у мене підписати договір на 1 гривню, він лишав мене можливості посилання на форс-мажор. Невже свідомо у пастку заводив :(
http://www.zkieva.diorit.org/news/2015/20150729Kopnyak.html

29 Липень 2015, 23:14:23
Відповідь #83
Offline

Enakievo


Offline Enakievo

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2858
  • Країна: so
  • Карма: +159/-3
  • Дякую
  • Сказав: 218
  • Отримав: 585
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Рабский ум создан таким образом, что не придает никакого значения событиям, если они не закреплены кровью.

02 Серпень 2015, 00:00:46
Відповідь #84
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Насварив мене пан Гусєв, що я про армію не хороше пишу, і я тепер шукаю чого б такого хорошого написати. Оце очікую, коли з армії мені дадуть щось про себе доброго з блиском, бо пообіцяли. А поки відповідаю на запитання мого давнього клієнта про терміни закінчення війни, бо його родичі з Мар’їнки роз'їхались в різні боки, хто куди, хтось до Росії, а він сам з сім'єю до Києва, а оце тепер всі додому повертаються. І не знає він, що робити і на що очікувати. І ось, що я йому відповів.
http://zkieva.diorit.org/news/2015/20150801prohoroshe.html

13 Серпень 2015, 17:50:33
Відповідь #85
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей


Стаття 3. Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація,
переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях.

 Це виходить всім бандитам, терористам, всяким порушникам та начальникам амністія і повна безкарність? Головне довести що то було з приводу подій.

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #85 : 13 Серпень 2015, 17:50:33 »