Краматорск и мир вокруг нас > Образование, воспитание

Освіта в Польщі

<< < (2/3) > >>

yardek:

 Пропозицыъ житла
 
За цим посиланням: http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/ua/informacje-dodatkowe/lista-studentow-mieszkanie

yardek:
     Інформатизація
 
  ВІРТУАЛЬНИЙ ДЕКАНАТ
Доступ до інформації про перебіг твого навчання: розклад занять, оцінки з екзаменів і заліків, план навчання, інформація про викладачів та актуальні оголошення.
 
  ВІРТУАЛЬНА БУХГАЛТЕРІЯ
Доступ до фінансової інформації: терміни оплати за навчання, стипендії, відсотки, інші оплати тощо.
 
  E-MAIL
Ти будеш отримувати інформацію щодо подій в університеті, організованих курсах та семінарах. Також ти зможеш листуватись з викладачами та іншими студентами університету.
 
  КОНСУЛЬТАЦІЇ ON-LINE
Маєш можливість не тільки отримувати онлайн-консультацію чи доступ до навчальних матеріалів, а й можливість вибрати предмети, куратора дипломної роботи, надіслати дипломну роботу на перевірку в системі плaгіату, скласти іспит у формі онлайн та ін.
 
  БІБЛІОТЕКА ON-LINE
Можеш переглядати, резервувати та замовляти книжки за допомогою інтернету. Коли потрібна книжка буде доступна, ти отримаєш повідомлення на свою електронну скриньку. Замовлений підручник отримаєш у бібліотеці.
 
  ІНФОРМАЦІЙНІ КІОСКИ
Після реєстрації, за допомогою електронного студентського квитка в системі, отримаєш доступ до бази даних університету, зокрема до деканату та фінансових справ студента.
 
  БЕЗКОШТОВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Завдяки тісній співпраці університету з ІТ-компаніями студенти мають можливість безкоштовно користуватися багатьма програмами (м. ін. операційних систем) на приватному комп’ютері, для підготовки до занять та практичних завдань, а також реалізації проектів.
 
  DISTANCE LEARNING (DL)
Деякі заняття реалізуються у формі DL, тобто навчання на відстані. Курс вивчається по інтернету. Навчаєшся та розв’язуєш завдання вдома, а термін здачі заліку погоджуєш з викладачем.
 
  ТЕЛЕФОН
Студенти мають можливість отримувати інформацію про перебіг навчання, оплату та оцінки з заліків та іспитів по телефону, завдяки послузі СМС-повідомлень, а також за допомогою голосової пошти (Interactive Voice Response – IVR). Студенти самі можуть вибирати в який спосіб хочуть отримувати інформацію.
 
  МЕДІА ІНФОРМАЦІЯ
На території університету розміщені монітори, які транслюють актуальну інформацію про події в університеті, розклад занять, а також фільми, які будуть корисні для студентів.
 
  МЕРЕЖА Wi-FI
На території університету можна користуватись високошвидкісним доступом до Інтернету Wi-Fi.

yardek:
Легалізація перебування в Польщі
 
 
Віза чи карта тимчасового перебування? Як і де отримати дозвіл на тимчасове проживання у Польщі? Що важливо і на що звернути увагу?
 
На території Польщі студент може перебувати на основі національної візи (тип D), яка видається строком максимально на 1 рік або ж на основі дозволу на тимчасове перебування, що надається на строк навчання, але не більше, ніж на 15 місяців.
 
Перше рішення видається на 15 місяців, наступні – до трьох років.
 
Незручності та клопоти, пов’язані з отриманням дозволу на тимчасове проживання. Серед них:
процедура отримання дозволу може бути тривалою і виснажливою;
витрати на оплату процедури отримання дозволу: 340 злотих (збір за процедуру надання дозволу) та 50 злотих за карту перебування (тобто за документ);
збір необхідних документів – прописки, довідки про стан банківського рахунку, медичного страхування у Польщі тощо.
Як і де отримати дозвіл на тимчасове проживання у Польщі?
 
Дозвіл на тимчасове перебування у Польщі надає воєвода місцевої адміністрації. Для цього слід звернутися у відділ у справах іноземців воєводської адміністрації (Odział spraw cudzoziemców, Urząd Wojewódzki).
 
 
Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców
 
Oddział Obsługi Cudzoziemców Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie
 35-959 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 15
 pokoje 49, 50
 Kontakt:
 tel. (17) 867-10-49, 867-10-50
 fax: (17) 867-19-53
 e-mail: o@rzeszow.uw.gov.pl
rzeszow.uw.gov.pl

yardek:
Гнучка система навчання
 
Новаторська система навчання, яка дає студентам більше можливостей розвитку.
УІТМ - це перший університет у південно-cхідній Польщі, який змінив свою систему освіти.
 
Всі предмети поділені на три блоки: обов'язковий блок для всіх студентів, факультативний блок відносно до напрямку та факультативний блок відносно до спеціальності, в рамках якого студенти мають можливість обирати предмети. Це дозволяє їм оптималізувати процес профілювання свого власного шляху розвитку.
 
Випускники, маючи конкретні вміння, відповідні до їх зацікавлення, впевненіші у собі на ринку праці. Більше того, студенти, які навчаються на самостійно сформованій спеціальності, зможуть оптимально розвивати свої здібності.
 
Система працює на більшості напрямах навчання І-го і ІІ-го рівня.
 

yardek:
Праця та студентська практика

Університетськa агенцiя працевлаштування "Бюрo Кар’єр"

 Шановні абітурієнти,
ми рекомендуємо Вам скористатися пропозицією агенції працевлаштування УІТМ "Бюро Кар'єр", яка допоможе Вам у пошуку роботи в Жешуві та в Підкарпатській області.

 Протягом 16 років ми безкоштовно допомагаємо студентам та випускникам УІТМ знайти роботу та підвищити свої професійні кваліфікації. Тільки в 2014 році наша база налічувала близько 3300 робочих місць у різних галузях промисловості. Для осіб, які ще не мають професійного досвіду ми допомагаємo шукати тимчасову роботу, зокрема, у виробничій, обслуговувальній та харчовій галузях. Завдяки співпраці з численними компаніями, ці пропозиції доступні протягом усього навчального року.

Умовами працевлаштування в Польщі є виповнення 18 років і знання польської мови, принаймні на комунікативному рівні. Неповнолітні, до дня досягнення повноліття, зможуть підвищувати свої кваліфікації, зокрема, використовуючи широкий спектр навчальних курсів організованих в університеті, а також підвищити рівень знань польської мови беручи участь у мовних курсах.

Якщо Ви хочете працювати під час навчання, будь ласка, заповніть нижчевказану анкету. Отримана інформація допоможе нам підібрати пропозицію роботи згідно з Вашими вміннями та потребами.

Детальнішу інформацію щодо вступу на 2018 рік та навчальної пропозиції, стипендій, практичних занять та міжнародних сертифікатів можна знайти на офіційній інтернет-сторінці УІТМ за посиланням http://ua-kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/

З поваго представвник УІТМ на сході України
Володимир Кедря
м. Харків
т. 094 977 19 14; (057) 780 89 14;
skype: yardek59

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии