Форум Краматорська

  • 01 Травень 2024, 00:45:13
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Епіцентр у Краматорську | Эпицентр в Краматорске  (Прочитано 195378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

25 Серпень 2013, 15:57:43
Відповідь #1230
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю

Пан Подушкін Д.В. Знаючи, що ви надто забагато знаєте, гадаю, що ви займаєтесь блюзнірством.

... стільки років пройшло, а ви так и не вилікувались від пафосу.
  Шановний, я перепрошую можливо ми знайомі, але зараз я з вами граю в темну, тобто я про вас нічого не знаю, тому не можу дати вам оцінку як особі і не можу пристосуватися у полеміці як до особистості. Тому даруйте якщо щось не так, я роблю судження тільки за текстом який всі спостерігають на форумі і реагую на нього і нічого більше.

  Щодо пафосу я не знайшов у вікіпедії, що пафос є хвороба. Більш того я поцікавився значенням терміну пафос на кількох мовах і з’ясував, що головним чином пафос як риторичний засіб використовується коли є потреба звернути увагу на суть. Дійсно ви вірно підмітили, що я завжди стикаючись з різними проблемами перш за все розглядаю її суть. Це мені допомогло стати заможною і незалежною людиною і «лікуватися» від цього я не бачу потреби.

  По суті питання де повинен будуватися «Епіцентр у Краматорську» я не спостерігаю коректної аргументації чому відмовили будівництву Епіцентру на пустирі і вирішили вирубати багаторічні насадження біля Орджоникідзе. Окрім того як мені говорили, на тому місці раніше були військові поховання і будувати торговий центр на цвинтарі недобре.

  Хоч ви і заявляєте, що я «надто багато знаю», але кажу правду я не знаю хто є реальним власником однієї і другої ділянки. Я не знаю дійсну причину по якій не змогли домовитись про будівництво на першому місці. Якщо зможете поділитися інформацією з цього приводу, буду вдячний.

  Питання де буде розташований «Епіцентр» мене зачіпає особисто, по перше я втрачаю гарного клієнта у особі «Епіцентру» на якому я вже заробив немаленькі гроші. Тому мене цікавить хто є причиною моїх втрат. Якщо це об’єктивна причина, то так тому і бути, якщо це дурість або особиста зацікавленість якогось чинуши, то це інша ситуація. І тут я хотів би звернути увагу відповідних осіб, що дурість завжди карається, навіть якщо комусь здається, що він особливий і в цей раз прошмигне. До «відповідних осіб» відносяться як ті, що заважають розвитку міста так і ті хто контролюють чиновників і живляться з їх помилок.

-  Як ми з’ясували, доводи членів комісії про ускладнення транспортної розв’язки на Леніна порівняно з Орджонікідзе некоректні. Навпаки, місце на Орджонікідзе програє у транспортному відношенні.

- Раніше мені говорили, що «Епіцентр» на пустирі не можна будувати, бо там водовод, але з цього форуму виходить, що це не правда. Водовод ніяк не перешкоджає будівництву.

- Звучали заяви, що з появою «Епіцентру» підприємці стануть збиткові. Давайте говорити прямо, дехто вважає, що малий бізнес у цьому місці доять як худобу і мовляв пастухи нервують, що з появою «Епіцентру» нічого буде стригти та доїти. Це дурня, і ось чому, дійсно на якийсь час у тих хто раніше торгував товарами «Епіцентру» різко знизяться виручки, що змусить переорієнтовувати бізнес схеми. Але люди зможуть швидко вийти з кризової ситуації, бо будуть мати залишковий потенціал. А от якщо проблеми будуть відтягнуті у часі, то буде поступово втрачений потенціал, який відновити буде неможливо. Також я не вважаю правильним сприймати людей як худобу.

- Зараз «Епіцентри» розташовані від нас за 100 кілометрів і факт, що щомісяця мешканці регіону везуть туди купу грошей які вже втратив наш ринок. Разом з грошима на товари люди сукупно витрачають додатково величезні кошти на поїздки (на пальне, на амортизацію автомобілів, час на поїздку) які не враховуються.. Все це супутні витрати які могли залишитися у регіоні додатковими коштами, а так вони ідуть у повітря.

Форум Краматорська

Re: Епіцентр у Краматорську | Эпицентр в Краматорске
« Відповідь #1230 : 25 Серпень 2013, 15:57:43 »

25 Серпень 2013, 16:11:37
Відповідь #1231
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Чует мое сердце - Подушкин рвется в "слуги народа" :) . Если что - я против  :) Не скажу что Подушкин хуже, или лучше других, но слегка склонен к "прожектерству" . В частности у меня в памяти -прожект запуска точек доступа RadioEthernet на воздушных шарах. :) Это так - лирическое отступление, ни чего личного. :)
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


25 Серпень 2013, 22:14:16
Відповідь #1232
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Чует мое сердце -
  Потурбуйтесь про своє серце, воно вам дає хибні сигнали. При всій моїй щирій повазі до служби я все ж мабуть не придатний для цієї справи. Я все ж таки егоїстично ставлюсь до свого уявлення про істину і заради "інтересів служби" не стану брехати. Та і взагалі, як сказав один знайомий начальник сибірської зони, «На виборах не ти вибираєш, а тебе вибирають».  І немає підстав вважати, що він не правий.

  Проект дійсно був, його зараз реалізовують «прожектери» американці. В мене не склався не через технічну неможливість, а через те, що отримати ліцензію на радіохвилі у тому діапазоні виявилось в Україні неможливо. Генерали які обіцяли допомогти з ліцензіями, виявилися не досить генералами у цій царині. Ризик інвестиції покрив я, ну а гаранти виявилися не зовсім гарантами. За науку я їм вдячний, з тих пір ніколи бізнес не будую на папірцях і обіцянках. Справжній бізнес будується на потребах споживачів і технічних рішеннях їх задоволення.

  Бізнес не повинен залежати від «рішалова» будь яких генералів, бо тоді вже це не бізнес. А я по життю тільки за справжній бізнес бо він вигідний всім сторонам, звичайно якщо це чистий бізнес.

  PS.  Буду радий поспілкуватися в реалі, якщо Ви були учасником того проекту.

26 Серпень 2013, 21:47:21
Відповідь #1233
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так а озвучили, почему, например, на противоположной стороне Орджоникидзе низзя строить?

Она может понадобиться для дальнейшего развития ферросплавного завода, а это не обсуждается)

Этот участок арендован заводом, он платит за нее деньги и если не желает отказываться - это его право ;)
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

27 Серпень 2013, 11:34:46
Відповідь #1234
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
  По суті питання де повинен будуватися «Епіцентр у Краматорську» я не спостерігаю коректної аргументації чому відмовили будівництву Епіцентру на пустирі ...

то перечитайте цю тему, там їх навіть забагато. але не для тих, хто не бажає приймати ці аргументи та каже, що вони "некоректні".   :o

  Питання де буде розташований «Епіцентр» мене зачіпає особисто, по перше я втрачаю гарного клієнта у особі «Епіцентру» на якому я вже заробив немаленькі гроші.

то ви самі скзали...
питання не в тому, чи буде гарно для краматорчан місце розташування Єпіцентру, а в тому, що пан Подушкін Д.В. "втрачає гарного клієнта у особі «Епіцентру» на якому він вже заробив немаленькі гроші". типова логіка міркування типового чиновника, для якого головне - своя кишеня, а не благо жителів Краматорська. і ви ще збираєтеся на вибори? ню-ню...

-  Як ми з’ясували, доводи членів комісії про ускладнення транспортної розв’язки на Леніна порівняно з Орджонікідзе некоректні. Навпаки, місце на Орджонікідзе програє у транспортному відношенні.

та шо ви кажете? як же вам подобається слово "некоректні". частіше використовуйте його і будете виглядати ще вумнішим. але таке "з`ясувати" могли тільки ті, для яких головне - "втрачаю гарного клієнта у особі «Епіцентру» на якому я вже заробив немаленькі гроші". або ж свій власний гаманець стане ще важчим.

... що змусить переорієнтовувати бізнес схеми. Але люди зможуть швидко вийти з кризової ситуації, бо будуть мати залишковий потенціал.

"как далеки они от народа" (с)
"таким хлебалом да медку бы тяпнуть" (с)

на цей перл більше слів не знаходяться...


мої власні висновки:

- далекі ви від простих краматорчан;
- не треба вам більше намагатися йти на вибори, розвивайте краще свій власний бізнес і ставайте ще більш "незалежним" та "заможним";
- не лізьте в обговорення проблем, в яких є ваша особиста вигода.
- залиште свою пафосну і нелогічну риторику для своїх підлеглих, це вони вам в рот дивитимуться і у вільний час писатимуть на листі по сто разів, як вони люблять свого начальника і його фірму. А це - таки форум.

 :o
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

31 Серпень 2013, 19:15:45
Відповідь #1235
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

31 Серпень 2013, 19:56:20
Відповідь #1236
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 526
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
За Україну єї честь і славу!

31 Серпень 2013, 20:09:38
Відповідь #1237
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

31 Серпень 2013, 20:12:03
Відповідь #1238
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 526
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
За Україну єї честь і славу!

31 Серпень 2013, 20:13:58
Відповідь #1239
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А какая нынешняя власть?
Народная, легитимная?
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

31 Серпень 2013, 20:22:42
Відповідь #1240
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Эпицентру быть. :good:

Решение оккупационной власти.
а почему оккупационной? :D
потому что все служили в советской армии,оккупационной.значит власть оккупационная. :D
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

02 Вересень 2013, 09:27:13
Відповідь #1241
Offline

sergey.boltenkov


Offline sergey.boltenkov

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
скорее бы уже начали строить честное слово!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03 Березень 2018, 08:46:27
Відповідь #1242
Offline

Enakievo


Offline Enakievo

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2858
  • Країна: so
  • Карма: +159/-3
  • Дякую
  • Сказав: 218
  • Отримав: 585
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ефимов говорит, что Эпицентр таки будут строить, и в конце этого лета уже откроется. Вопрос - где?
Рабский ум создан таким образом, что не придает никакого значения событиям, если они не закреплены кровью.

03 Березень 2018, 09:03:32
Відповідь #1243
Offline

ne4uparuk


Offline ne4uparuk

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4245
  • Країна: ua
  • Карма: +130/-8
  • Дякую
  • Сказав: 476
  • Отримав: 487
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ефимов говорит, что Эпицентр таки будут строить, и в конце этого лета уже откроется. Вопрос - где?
Аэроклубная-Тихого?
Там им разрешение выдавали

03 Березень 2018, 09:18:36
Відповідь #1244
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Аэроклубная-Тихого?
Там им разрешение выдавали

Там  место проклято :girl_werewolf:
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

Форум Краматорська

Re: Епіцентр у Краматорську | Эпицентр в Краматорске
« Відповідь #1244 : 03 Березень 2018, 09:18:36 »