Краматорськ та світ навколо нас > Памяти тех, кого с нами нет

Загинула захисниця з Краматорська Катерина Шинкаренко

(1/1)

Mixey:
Загинула 22.02.2024 разом з групою, при відбиті прориву ворога, при відході наших військ з Авдіївці. Ласточкине-Сіверне.
 Бойова ситуація склалася так, що тіла лишилися глибоко в тилу ворога, без можливості евакуації.
 І тільки на цьому тижні нам вдалося повернути їх до дому, а вже вчора закінчили усі офіційні заходи з встановлення та опізнаня.
 (Величезна окрема подяка тим хто займався поверненням.)
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0K3nrW5zYhtDCTiKp5QBWsxx5RsnnyFBU3Za2bbBQMosUMFg5CfCsxCybv7Kpzbjnl&id=100008038956246


Олександр Ворсін:
На авдіївському напрямку загинула снайпер із Краматорська Катерина Шинкаренко

Похорон Героїні відбудеться 16 квітня в Острозі.

Керівник громадської організації “Східноукраїнський велоклуб “ТОР” Юрій Слобожанський опублікував у Facebook скорботну звістку: 22 лютого 2024 року в боях із російськими окупантами загинула 30-річна уродженка та мешканка Краматорська, снайпер взводу снайперів 53-й ОМБР Катерина Шинкаренко.

Про те, як ця молода жінка билася з ворогом, свідчать її нагороди: орден "За мужність" 3 ступеня, відзнака ГШ "Золотий хрест" та відзнака МОУ "Хрест доблесті".

Відомо, що Катерина загинула разом з групою, при відбиті прориву ворога, при відході наших військ з Авдіївці. Ласточкине-Сіверне.

"Бойова ситуація склалася так, що тіла лишилися глибоко в тилу ворога, без можливості евакуації, - пише Юрій Слобожанський. - І тільки на цьому тижні нам вдалося повернути їх до дому, а вже вчора закінчили усі офіційні заходи з встановлення та опізнаня..."

Катерина Шинкаренко була відома у Краматорську як активістка велосипедного руху.

Як повідомляє у Facebook Острозька міська рада, загиблу Героїню зустрічатимуть у цьому місті 16 квітня. "Просимо всіх мешканців Острозької громади завтра, 16 квітня, належно та гідно зустріти загиблу Захисницю України Катерину Шинкаренко живим коридором", - йдеться у повідомленні.

Поховають Захисницю на Алеї Героїв міста Острог.

Слава та вічна пам'ять...

alexmar:
 :( Вічна пам'ять захисниці

Олександр Ворсін:
Острог попрощався з 30-річною снайперкою з Краматорська Катериною Шинкаренко

Дейнека:
 :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version