Форум Краматорська

  • 25 Квітень 2024, 23:04:13
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: "Синя революція" і "помаранчєва контрреволюція"  (Прочитано 14746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

12 Березень 2009, 18:22:36
Відповідь #15
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
ну, по-перше, стісняюсь самоцитіруваться про "Пролетаріат і синю буржуазію"...
а по-друге, шо значить "розкрадено"? Це емоції... ПР- партія великого капіталу, і, знаходячись (тим більше) при владі, "вкрасти" не може за визначенням...
ЯК їм дісталась власність - це інша розмова, але виходимо з того, шо вона в них Є
і цією власністю тре якось розпоряджатись... Якось ПРАЦЮВАТИ
і для цього їм потрібна "Робоча сила"...
так, згоден, чим більше жебракувата - тим ВИГІДНІШЕ (знов відкидаємо емоції, просто ВИГІДНІШЕ, і всьо)
і плюс до того, без щонайменшої МОЖЛИВОСТІ захиститись - БЕЗ профсоюзів, БЕЗ опозиції, і т.і.
мова і історія - ЗАЙВЕ... не думаю, шоб вони намагались би шось МІНЯТИ - в цьому як раз випадку існуюча пост-імперська модель суспільного увлення про це їх би влаштовувало в повній мірі...
Тобто, АТАКИ на "українсьтво" і ВВЕДЕННЯ "руськава втарога государствєнаго" не було б - був би повний ІГНОР
Але справа не в цьому, це ІНШЕ питання
мене більш цікавить ЕКОНОМІКА і ПОЛІТИКА

Хтілось би почути варіанти від прихільників "синіх"...

ага, капітал, вмтягли все, що не встигли дотягують, та, доречі, капітал, вже ПР без капіталу, Ахмєтов вже тю тю))))
а що до мови, згоден, це витівки ПР, давлєніє на мозоль народний, ображають русскіх, отбірают іх йазик, усчемляют каг хатят
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

Форум Краматорська

Re: "Синя революція" і "помаранчєва контрреk
« Відповідь #15 : 12 Березень 2009, 18:22:36 »

12 Березень 2009, 18:23:51
Відповідь #16
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
КОНСЕРВАТОР - м. франц. боронитель, сохранитель, охранитель, охранник; кто блюдет настоящий порядок дел, управленья, противник новизны (словарь Даля)

ПРЕЗЕРВАТ'ИВ, презерватива, ·муж. (от ·лат. praeservo - предохраняю) (мед.).

Т.е. "корсерватор" == "презерватив"

Не, оранжевые  не консерваторы, они не блюдЮть предыдущий порядок дел (борьба с корупцией, например)

Именно, консерваторы - это голубые, о чем тут и писалось несколько лет назад. :)

1. Предохранительное средство против чего-нибудь (·устар. ). "Глафира возвращалась на родину с целой батареей презервативов, долженствовавших охранять ее от заболеваний недугами." Лесков.

12 Березень 2009, 18:28:00
Відповідь #17
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
КОНСЕРВАТОР - м. франц. боронитель, сохранитель, охранитель, охранник; кто блюдет настоящий порядок дел, управленья, противник новизны (словарь Даля)

ПРЕЗЕРВАТ'ИВ, презерватива, ·муж. (от ·лат. praeservo - предохраняю) (мед.).

Т.е. "корсерватор" == "презерватив"

Не, оранжевые  не консерваторы, они не блюдЮть предыдущий порядок дел (борьба с корупцией, например)

Именно, консерваторы - это голубые, о чем тут и писалось несколько лет назад. :)

1. Предохранительное средство против чего-нибудь (·устар. ). "Глафира возвращалась на родину с целой батареей презервативов, долженствовавших охранять ее от заболеваний недугами." Лесков.


нє, ПР це ностальгічєскі-депресівниє фєодало-капіталюгі)))
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Березень 2009, 18:40:15
Відповідь #18
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Обман - наши законы не увидили демократических преобразований , бандиты не увидели тюрьм , страна так и не отправилась в европейское плавание. Тобиш все гасла пиар.
Технология синих - это выборы Кучмы , выборы в Российской Федерации - старо как мир.
ИМХО победой оранжевых изменился метод дерибана страны:
- при синих наезжали бандитские групировки и доказывали права силой и уничтожением.
- при оранжевых - пользуются дырками в законах и малограмотностью населения.
Я был против синих из за их связи с Российским беспределом , паразитом , который высасывал ресурсы (экономические)
Украины , не вкладывая не копейки в развитие , делая из нашей страны в конце концов  собственную колонию.
При их власти перспектива страны равна нолю.
Я согласен с дерибаном внутри страны , появлению собственных капиталистов , которые будут заинтересованы в развитии производства - работы капитала внутри страны . При этом я ожидал справедливого законодательства ,- уплаты налогов , направленного на улучшение социального уровня жизни , справедливой оплаты труда ну т. д.
Поэтому я голосовал за оранжевых.

12 Березень 2009, 18:50:09
Відповідь #19
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Именно, консерваторы - это голубые, о чем тут и писалось несколько лет назад.
з тих пір пройшло ТРОХИ часу, емоції вляглись, варто вже поразмислити тверезо, нє?

Якби "голубиє" були консєрваторами, тобто, їх би все влаштовувало, вони б не полізли б у владу, нє?
(варіант "влада=можливість тиряти з бюджету" не розглядається, бо вони І ТАК мали змогу це робити - згадаєм 35% азаровського откату за експорт радіодеталєй)
Тобто, прєдположим, "сині" побачили, шо "суспільний тренд" йде НЕ В ТОМУ (на їхній погляд) напрямку, і його "консервація" нічого "Хорошого" їм не принесе
(я нагадаю, шо "помаранчеві" мали на той час БІЛЬШІСТЬ у Раді, як не крути.. та і не тільки в Раді.. Суспільство таки СКЛОНЯЛОСЬ на "помаранчевий" бік, інакше не було б Майдану - ніякі "технології не допогли б - шо ми бачили на прикладі спроб "синього майдану")
Тобто, його (суспільний тренд) тре ЗМІНИТИ - на свою користь, звісно
А значить, влаштувати РЕВОЛЮЦІЮ (інша справа, якими методами - вибрали фальсифікацію виборів, а шо, ЛОГІЧНО, об’явить Януковіча КОРОЛЬОМ - не проканало б. Потрібна була легетимність)
маємо:
1. Глобальну мету - зміну суспільного тренду на свою користь, його (тренду) ПЕРЕЛОМ
2. локальну мету -захоплення влади (не вкладаю в це емоцій, я все таки Макіавелі читав+))
3. Засіб - фальсифікація виборів
Тобто, ЯВНО наблюдаєм ДІЇ, направлені на ЗМІНУ існуючого порядку
Революція, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Березень 2009, 18:51:52
Відповідь #20
Offline

ZENA


Offline ZENA

  • жить грустно и невыносимо
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5706
  • Країна: 00
  • Карма: +258/-7
  • Дякую
  • Сказав: 28
  • Отримав: 24
  • выбирая богов мы выбираем судьбу...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
залезу с женскими мозгами в серьезную мужскую тему и выскажу свое мнение :
буду говорить о своих эмоциях по этому поводу -
изначально организовавшись ПР была идейно настроенна индустриально и я бы сказала
правильно , но что-то пошло не так ( думаю не тех людей запустили в свои ряды )
даже когда они у власти были ( принадлежность к бизнесу моя " тиска " особого не ощущала )
пока не подошли выборы ( ОМОН , налоговая полиция , мордой на полу с сапогом на голове ОМОНОВца,
все прошли ) манили обещания для бизнеса все сделать и это склоняло в сторону помаранчевых,
( в итоге " тиск " еще круче прежнего , проверки за проверками , желаемые суммы в бюджет растут
не по детски ) вывод - ничего не изменилось , это все было фарсом , шоу , в их межклановой давней
борьбе за право иметь бюджетное " корыто " кормушкой своего клана ..
помаранчевым тогда повезло их случайно поддержали идейно настоенный и уставший от
обещаний малый бизнес , а голубые просто промедлили , и это конек Тимошенко она стратег революций
и оппозиции , теперь у них битва до первой крови , и сказать кто там революционер а кто там консерватор
трудно они " вурдулаки " утром одни - вечером другие...
кто поймет женщину-тот будет править миром .....

12 Березень 2009, 18:57:09
Відповідь #21
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
залезу с женскими мозгами в серьезную мужскую тему и выскажу свое мнение :
буду говорить о своих эмоциях по этому поводу -
изначально организовавшись ПР была идейно настроенна индустриально и я бы сказала
правильно , но что-то пошло не так ( думаю не тех людей запустили в свои ряды )
даже когда они у власти были ( принадлежность к бизнесу моя " тиска " особого не ощущала )
пока не подошли выборы ( ОМОН , налоговая полиция , мордой на полу с сапогом на голове ОМОНОВца,
все прошли ) манили обещания для бизнеса все сделать и это склоняло в сторону помаранчевых,
( в итоге " тиск " еще круче прежнего , проверки за проверками , желаемые суммы в бюджет растут
не по детски ) вывод - ничего не изменилось , это все было фарсом , шоу , в их межклановой давней
борьбе за право иметь бюджетное " корыто " кормушкой своего клана ..
помаранчевым тогда повезло их случайно поддержали идейно настоенный и уставший от
обещаний малый бизнес , а голубые просто промедлили , и это конек Тимошенко она стратег революций
и оппозиции , теперь у них битва до первой крови , и сказать кто там революционер а кто там консерватор
трудно они " вурдулаки " утром одни - вечером другие...


ага, особенно виноваты оранжевые в наших бедах, а я думал Юля не при делах в нашем Данецкам анклаве.... не задумывались зачем так надо была "свободная экономическая зона"?
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Березень 2009, 18:58:07
Відповідь #22
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Тобто, ЯВНО наблюдаєм ДІЇ, направлені на ЗМІНУ існуючого порядку
Революція, нє?
Без глобального изменения законодательства правила игры не изменить , а соответственно и  існуючого порядку(с).
Изменений нет - революции нет.

12 Березень 2009, 19:00:10
Відповідь #23
Offline

HARD


Offline HARD

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2081
  • Карма: +52/-9
  • Дякую
  • Сказав: 251
  • Отримав: 85
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вообще прошлые выборы на мой взгля были больше не "за" кого-то а "против".Я лично голосовал за Ющенко не из-за большой любви к нему , а против Януковича ,потому что это был тупик.Выбрав Януковича мы получили бы царька на долгие годы.
А так Ющенко можно и пересидеть, что мы и делаем.
Как таковой революции не было.Непроизошла коренная ломка старых устоев. Хотя революционный момент произошел в средствах массовой информации.Мы получили то чему завидуют многие Росийские деятели.Я считаю выбран правельный вектор развития ,но  дальше все пробуксовывает.
"Дороги все до одной приводят сюда,
 В дом Вечного сна ,
 В крематорий."

12 Березень 2009, 19:00:41
Відповідь #24
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю

Тобто, ЯВНО наблюдаєм ДІЇ, направлені на ЗМІНУ існуючого порядку
Революція, нє?
Без глобального изменения законодательства правила игры не изменить , а соответственно и  існуючого порядку(с).
Изменений нет - революции нет.

а хто дає на Донбасі робити зміни? ми ж як анклав в Україні, тут свої закони, на Донбасі закони неписані....
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Березень 2009, 19:01:22
Відповідь #25
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Вообще прошлые выборы на мой взгля были больше не "за" кого-то а "против".Я лично голосовал за Ющенко не из-за большой любви к нему , а против Януковича ,потому что это был тупик.Выбрав Януковича мы получили бы царька на долгие годы.
А так Ющенко можно и пересидеть, что мы и делаем.
Как таковой революции не было.Непроизошла коренная ломка старых устоев. Хотя революционный момент произошел в средствах массовой информации.Мы получили то чему завидуют многие Росийские деятели.Я считаю выбран правельный вектор развития ,но  дальше все пробуксовывает.

+1
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Березень 2009, 19:03:41
Відповідь #26
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Цитувати
Именно, консерваторы - это голубые, о чем тут и писалось несколько лет назад.
з тих пір пройшло ТРОХИ часу, емоції вляглись, варто вже поразмислити тверезо, нє?

Я о том, что презерватив == condom если шо.
А что до кольоровых, так это было понятно давно, что все они хорошие. :) Одни воры быдловатые, а другие - под интеллигентов косят. Вопрос был только в том, как много их 10 шагов навстречу выполнит Йущч.

12 Березень 2009, 19:04:21
Відповідь #27
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
ZENA  :D Долой оранжевый беспредел в Краматорске .
Не первый раз удивляюсь с ваших перлов .
Я за представительство оранжевых и голубых в городе 50 на 50 .
Любые другие расклады вредны для маленького человека .
Поэтому я пока за оранжевых .
Заметьте ПОКА .
А фантазии насчет идиального общества смешны .
Мне пофигу количество шагоффф Ющенко или кАзлы Януковича .
Я хочу партию оппозиции и власти равную по силе .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

12 Березень 2009, 19:05:59
Відповідь #28
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю



а хто дає на Донбасі робити зміни? ми ж як анклав в Україні, тут свої закони, на Донбасі закони неписані....
У оранжевых бензин кончился , не до душили гидру , не хватило мочи.

12 Березень 2009, 19:06:51
Відповідь #29
Offline

Авр


Offline Авр

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 390
  • Карма: +16/-13
  • Дякую
  • Сказав: 11
  • Отримав: 12
  • Не тронь старушка я в печали !
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А так Ющенко можно и пересидеть, что мы и делаем.

Кого следующего будем пересиживать? так и жизни не хватит

Форум Краматорська

Re: "Синя революція" і "помаранчєва контрреволюція"
« Відповідь #29 : 12 Березень 2009, 19:06:51 »