Форум Краматорська

  • 05 Лютий 2023, 06:03:47
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, в яких вам сказали Дякую. Ви також можете переглянути пости, де Вам подякували інші користувачі.


Повідомлення - Vitus

расследование журналистов "BIHUS info", в котором говорится о причастности людей из окружения президента Порошенко, в частности, сына первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского, к масштабному хищения бюджетных средств в оборонной сфере и российской контрабанды.
   Ця історія пахне дезінформацією з серйозними наслідками для СБУ.  Всі фінансові документи в Укроборонпромі серйозно засекречені... Контрабанда сама по собі штука секретна... що то за такі журналісти що дістали доступ до такої інформації. Журналісти просто транслятори злитої їм російськими спецслужбами інформації у вигляді вигідній росії... З того ітреба виходити... Скоріше всього контрабанда була бо з/ч особливо для літаків інакшим макаром хрен би дістали,  а контрабанда вимагає готівку -от і придумали напевне схему обналічки - щось напевне по дорозі вкрали але не думаю що багато ... а раз все робилось в цілях нац безпеки то можна на то закрити очі. Тепер з того зробили слона  - думаю нічого не вийде ... Таких зливів дезінформації у вигдяді справжної інформації буде ще напевне багато  з рускої сторони.... Війна продовжується

Петрушки уже годную версию придумали. :D
Это была спецоперация.

Яка нах... версія і спецоперація. Живу  у Львові.... в 14 і 15 роках за гроші зібрані з людей через польшу ганяли контрабандою все від касок і бронежилетів до тепловізорів і  снайперок. точно знаю що на Львівському авіаремонтрому для Мігів таскали в сумках з росії через білорусь всяку хрень якої бракувало щоб поставити літак на крило.   В росії за бабки можна купити все.  і не розказуйте сказки про відкриті військові бюджети,  бо невідомо наскільки вони відкриті а наскільки закриті. А  країна яка веде війну має мати закриті статті бюджету  - бо це пряма розвідінформація - скільки і чого має армія.   Демократія і лібералізм хороша штука але зловживати цим не можна...

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Нет повести печальнее на свете, чем выбор между Юлькою и Петей. (с)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Типо того.
Ну это не совсем то что Вы утверждали Вот тут инфографика

Силовой блок

Оборонный блок


Ну как следует из этой инфографики Нацполиция - 29, 6 млрд. грн. Минобороны - 101,4 млрд. + Нацгвардия 12,4 млрд. А вообще МВД это не только полиция, а еще и погранслужба, нацгвардия(которые тоже участвует в АТО), ГСЧС, миграционная служба.
Живём свободными. Спасибо ВСУ, добробатам, волонтёрам. Вечная память погибшим за Украину. Слава Украине!
Мальчуган за четыре года подрос. Раздобрел. Хунта таки подкармливает юнца.
Слабонервным пацакам (незабудимнепростим) не смотреть!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Для всех желающих, анонс.


При всем своем желании - именно 18 Марта, в день "выборов" гандона презика Росии ни на какие политические акции не пойду!!!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Не, ну а че? Сотням тысяч на заработки можно к агрессору ехать, а официальным спортсменам в страну агрессора и оккупанта нельзя?

 Говорят что если долго нюхать шоколад то даже дерьмо не пахнет.
гастарбайтеры, это маленькие диверсанты   :lol:

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Я же и говорю, что кроме оскорблений вы ни на что не способны.

Если умственная отсталость не позволяет вам говорить на чужом для вас языке, то не надо прятаться за высокими фразами

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1] 2 3 ... 13