Форум Краматорска

  • 11 Август 2022, 06:20:27
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны темы, "Вы поблагодарили" других пользователей. (Связан с первым сообщением.)


Сообщения - Mixey

Рашизм

Раши́зм (англ. Rashism, Ruscism від англ. «Russia, Russian», — вимовляється раша,— та італ. «fascismo»  — фашизм, від якого взято закінчення -изм), або російський фашизм — політична ідеологія та соціальна практика владного режиму Росії кінця XX — початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів; на тоталітаризмі й імперіалізмі радянського типу, використанні російського православ'я як моральної доктрини та на геополітичних інструментах впливу, у першу чергу — енергоносіях для європейських країн, військовій силі, стосовно країн, що входять до кола впливу Російської Федерації.

Головна ідея рашизму — «захист росіян» за допомогою збройних вторгнень у сусідні країни.

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський нацизм».
Kramatorsk.INFO вітає усіх з Новим 2022 роком!Шановні колеги, друзі, співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2022 роком!

Цими днями усі ми згадуємо рік минулий – він приніс чимало проблем та хвилювань, але водночас показав, наскільки ми сильні, єдині та спроможні долати труднощі та гуртуватись задля досягнення поставлених цілей. Щиро дякуємо усім, хто реальними кроками вносить свій особистий внесок у розбудову країни.

Тож давайте з легким серцем відпустимо негаразди та відкриємо серце для нових емоцій, звершень і сподівань. Нехай Новий рік дарує усім духовне оновлення, міцне здоров’я, достаток, щастя і добробут.

Бажаємо миру Україні і злагоди кожній родині!

Божого благословення, яскравих і радісних зимових свят, чарівної казки та здійснення найзаповітніших новорічних побажань!
Собсно, интересует как у кого продвинулись  дела в этом направлении? На hi.dn.ua рекомендовали парочку - нафтогаз и ясно. По-моему, бардак в обеих. На телефоны поддержки клиентов в нафтогаз дозваниваюсь минут через 7-8, на ясно сдался после прослушивания музыки в течении 15-ти. По инету и знакомым инфа противоречивая.
Константин Абраменко. Моя фортификация


Когда то написал, что мое увлечение фортификацией Второй Мировой войны началось в далеком 2007 году с вроде бы пустяка - прочитал в Интернете статейку какого то писаки о зловещем и таинственном так называемом "Лагере дождевого червя". Потом был форум "Подземелья Кёнигсберга". Потом нащупал "Реликфайндер". Потом еще что то...

Но безусловно, на этом бы скорее всего все и закончилось, если бы не наличие совсем рядом реальных тайн и загадок — немецких фортификационных объектов в моем родном Краматорске. Нырнул в эту тему и пропал окончательно. Интереснейшее время — побед, открытий, заблуждений, разочарований, дружбы с интереснейшими людьми, говна и грязи откуда никогда не ожидал, помощи откуда тоже не ожидал, обвинений в фашизме (!!!)... И еще массы замечательных и отвратительных вещей. Которые и есть, собственно, частью моей жизни. Моей фортификацией.

Доброго времени суток, Наш коллектив Open Your Eyes подготовил новое видео про город Краматорск.


Спасибо за просмотр  :)
Уважаемые форумчане! На данный момент всё, что происходит в городе, мы пишем в теме про сепаратистов. Но там выложишь информацию, а через пару часов она обрастает несколькими страницами флуда. Предлагаю в этой теме писать только факты. Опубликовывать важный фото/видео материал. Без обсуждения.  Даже можно дублировать в тему про сепаратистов, чтоб была возможность обсуждения.
Страницы: [1]