Форум Краматорска

• 01 Октябрь 2022, 01:21:14
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Новости:

Автор Тема: Re: Війна Росії проти України | Война России против Украины | 20.02.14 - ??.??.??  (Прочитано 286 раз)

07 Июнь 2022, 18:02:57
Прочитано 286 раз
Оффлайн

rayo

Оффлайн rayo

• Ветеран
  • Страна: ua
  • Спасибо
  • Сказал: 8603
  • Получил: 2807
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Женский
    • Просмотр профиля
Мде, пока хорошего мало.  :(
Це і ваша відповідальність, пора вже це визнати і не перекладати її на патріотів. Патріоти не рахують гроші у військових, а надсилають їх волонтерам для придбання необхідного обладнання і спорядження, при тому не мають ніяких претензій до захисників.
Не подобається армія - іди і покажи як треба воювати,  не можеш воювати  - поможи коштами,  не можеш коштами  - не звізди.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорска

07 Июнь 2022, 18:38:04
Ответ #1
Оффлайн

aleksan1

Оффлайн aleksan1

• Ветеран
  • Спасибо
  • Сказал: 1318
  • Получил: 475
  • Слава Україні!
    • Мужской
    • Просмотр профиля
Це і ваша відповідальність, пора вже це визнати і не перекладати її на патріотів. Патріоти не рахують гроші у військових, а надсилають їх волонтерам для придбання необхідного обладнання і спорядження, при тому не мають ніяких претензій до захисників.
Не подобається армія - іди і покажи як треба воювати,  не можеш воювати  - поможи коштами,  не можеш коштами  - не звізди.
Во-во, я о том же.  :D Когда покажете как воевать надо ? Надеюсь, уже в окопе на защите родного города ? В какой стороне искать ? ...Я вам полкило гороха пожертвую - сегодня как раз одарили от исполкома. Глядишь, враги испугаются вашей тяжёлой артиллерии или подумают, что химическая атака и отойдут до самой границы. :)

08 Июнь 2022, 06:12:53
Ответ #2
Оффлайн

rayo

Оффлайн rayo

• Ветеран
  • Спасибо
  • Сказал: 8603
  • Получил: 2807
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Женский
    • Просмотр профиля
Во-во, я о том же.  :D Когда покажете как воевать надо ? Надеюсь, уже в окопе на защите родного города ? В какой стороне искать ? ...Я вам полкило гороха пожертвую - сегодня как раз одарили от исполкома. Глядишь, враги испугаются вашей тяжёлой артиллерии или подумают, что химическая атака и отойдут до самой границы. :)
А і воюю - фізично не можу, але допомагаю армії грошима ще з 2014 року, а не заглядаю як ви в кишені воякам, бо знаю, що вони заради нас з вами віддають своє здоров'я і життя кожної хвилини, поки ви стоїте в чергах за халявою.
Та й горох це ваша прерогатива, бо ви так яскраво описуєте свої фізіологічні можливості напевно одразу після його вживання. Не переїдайте так, бо пасажирам буде невпереливки.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

08 Июнь 2022, 08:03:47
Ответ #3
Оффлайн

aleksan1

Оффлайн aleksan1

• Ветеран
  • Спасибо
  • Сказал: 1318
  • Получил: 475
  • Слава Україні!
    • Мужской
    • Просмотр профиля
А і воюю - фізично не можу, але допомагаю армії грошима ще з 2014 року, а не заглядаю як ви в кишені воякам, бо знаю, що вони заради нас з вами віддають своє здоров'я і життя кожної хвилини, поки ви стоїте в чергах за халявою.
Та й горох це ваша прерогатива, бо ви так яскраво описуєте свої фізіологічні можливості напевно одразу після його вживання. Не переїдайте так, бо пасажирам буде невпереливки.
Пиздеть не мешки ворочать. Воюйте дальше :), только не на этом ресурсе и других не заебуйте своим патриотизмом.

Форум Краматорска