Форум Краматорська

  • 25 Квітень 2024, 23:33:46
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ситуация в стране  (Прочитано 24894 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

20 Травень 2008, 12:25:08
Відповідь #15
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
дійсно Michaelz... ваших пропозицій ми і не почули...
так кого ви пропонуєте??? і аргументи будь ласка...

Форум Краматорська

Re: Ситуация в стране
« Відповідь #15 : 20 Травень 2008, 12:25:08 »

20 Травень 2008, 12:25:46
Відповідь #16
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
добре, якби "в нікуди".. а то ж знамо куди - в прірву
мо, Тимошенко і не дуже справляється - не буду сперечатись, та й таким безграмотним горє-агітаторам, як Мішо, це все рівно, він на роботі - але ж в порівнянні з Азаровим це крок вперед? йо, та ще ЯКИЙ!!!
Хрєнассє "обманула" - видала по тисчі гривень, і це при тому, шо ві вже "забили" на ці гроші... Хтоб мене так "обманював"... Мішо, "обманіть" мене на штуцер, нє?
так шо тоді Мішо хоче? КОГО?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 12:27:16
Відповідь #17
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вот только вопрос, а где искать клеймо"честный-не честный"?  Покажите мне хоть одного из..., который скажет - "  я, сцуко-продажный" :-)))
Лотерея, однозначно :-) Другое дело, что в странах, которые давно стали на путь демократии не так просто ворам- проще зарабатывать более-менее честно...
Думаю, нам нужно перерасти этот период, дерьмо , в конце-концов, почти все всплывет и займет достойное место в выгребной яме...
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

20 Травень 2008, 12:33:12
Відповідь #18
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
може тоє... легіонерів в уряд треє прикупити... японців наприклад... менеджмент з маркетингом в них гарний... тай москалів вони не люблять...

20 Травень 2008, 12:43:24
Відповідь #19
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Банально, но факт. Какой народ, такое и правительство. Мало выбрать "наименьшее из зол". Властьимущих надо постоянно держать в тонусе. Зарплата, в основном, смешная на предприятиях, но никто и не пикает, боятся, лучше что-то сипздить, как премию. Цены на услуги повысили, повозмущались, но платят. К примеру, установили запредельные цены на подобие авто - не покупать, пусть в Корею свое дерьмо везут. А так моя хата с краю, ездить же на чем то надо. От и маемо, шо маемо.

20 Травень 2008, 12:47:55
Відповідь #20
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Мало выбрать "наименьшее из зол". Влстьимущих надо постоянно держать в тонусе.
як само, можна поцікавитись?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 12:48:26
Відповідь #21
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
може тоє... легіонерів в уряд треє прикупити... японців наприклад... менеджмент з маркетингом в них гарний... тай москалів вони не люблять...
"Благие намеренья", але легіонери повернуть до своєї країни лицем а до інших ср...ю.

20 Травень 2008, 12:50:51
Відповідь #22
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
але легіонери повернуть до своєї країни лицем а до інших ср...ю.
ой, не факт, не факт....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 12:51:59
Відповідь #23
Offline

Michaelz


Offline Michaelz

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1040
  • Країна: 00
  • Карма: +91/-97
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Гіпотетично представимо , що ми , народ , залишаєм цю діючи владу , ще на кільканадцять років . Давайте замислимося ,до чого це призведе, враховуючі нинішні тенденції ? Якщо, вже зараз, те що є в країні експерти називають ГІПЕРінфляцією.
А те що , може статися потім , це скатування до рівня самих поганих з 90х років . Якщо ,Ви хочете ,щоб було як тоді , то це повне безглуздя . Крім того , Україна вже майже втратила повагу з боку інших країн . Нас перестають сприймати в серйоз , українські політики , це просто посміховисько в очах майже всіх країн . Як це , Тимошенко посміла не пустити Президента до трибуни Верховної Ради , з щорічним посланням ? Про що тоді думала Юлія Володимирівна , я просто не розуміє . В наш час, інформаційних технологій , все що політики роблять публічно , породжує море пліток у народі , та погано впливає на інвестиційну привабливість країни, хоча Україна дуже приваблива для західних інвесторів , майже у всіх галузях .
Я сподіваюсь, що народ зробе відповідні висновки і "віддячить" таким "полководцам".
Америка

20 Травень 2008, 13:02:10
Відповідь #24
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Мало выбрать "наименьшее из зол". Влстьимущих надо постоянно держать в тонусе.
як само, можна поцікавитись?

Как и в нормальных странах, нового ничего не придумали: акции протеста, гражданского неповиновения, забастовки и т.д. Как по мне, могу поддержать только морально, как  и подавляющее большинство населения. В этом и есть вся соль, в менталитете (по**изме), который уберег от гражданской войны, но большего достигнуть не позволит.

20 Травень 2008, 13:03:29
Відповідь #25
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Якщо, вже зараз, те що є в країні експерти називають ГІПЕРінфляцією.
от тока п*дєть не надо, а? =*/
гіперінфляція наступає при рості цін більш, ніж на 50% в місяць

Мішо.. Вам там питання ставили, мо, удосужітєсь відповісти, а свої брехливі агітки поки що притримаєте, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 13:10:44
Відповідь #26
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Мало выбрать "наименьшее из зол". Влстьимущих надо постоянно держать в тонусе.
як само, можна поцікавитись?

Как и в нормальных странах, нового ничего не придумали: акции протеста, гражданского неповиновения, забастовки и т.д. Как по мне, могу поддержать только морально, как  и подавляющее большинство населения. В этом и есть вся соль, в менталитете (по**изме), который уберег от гражданской войны, но большего достигнуть не позволит.

Пример - Бельгия. Сейчас забастовка на ж/д. Плохо живут? Нет, хорошо. Отого и хорошо, что умеют отстоять свои права.

20 Травень 2008, 13:12:20
Відповідь #27
Offline

Michaelz


Offline Michaelz

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1040
  • Країна: 00
  • Карма: +91/-97
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Может быть Вы все будете серьезно удивлены , но я не могу ничего вам предложить взамен . Я прожил не столь длинную жизнь, но на моих глазах прошли уже не одни выборы ...  на которые я не разу не ходил. Можете осуждать меня за это , но принцип "Лучшее из того что есть" не для меня . Я не поддаюсь и не поддавался стадным рефлексам мышления толпы и поэтому никогда не кого не поддерживал, хотя симпатизирую  многим политикам из многих, и в том числе "оранжевых" партий . Но я вижу , как красиво они говорят , и как страна остается при этом в луже. То что , я "срываюсь" в основном на оранжевых, да к это только потому что они для меня - худшее из зол. А Партию Регионов на kramatorsk.info и так никто не поддерживает ,и острой дискуссии на эту тему у нас бы не с кем не получилось - просто поддакивание друг другу.
Америка

20 Травень 2008, 13:14:43
Відповідь #28
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Я не поддаюсь и не поддавался стадным рефлексам мышления толпы
упппс...
я сподіваюсь, Ви хоч почервоніли, коли це писали, нє? ;+))

Цитувати
То что , я "срываюсь" в основном на оранжевых, да к это только потому что они для меня - худшее из зол.
можете обгрунтувати?

Цитувати
и острой дискуссии на эту тему у нас бы не с кем не получилось
а дискусія обов*язкова, так? а БЕЗ суперечок не можна жити, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 13:19:02
Відповідь #29
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Як це , Тимошенко посміла не пустити Президента до трибуни Верховної Ради , з щорічним посланням? Про що тоді думала Юлія Володимирівна , я просто не розуміє.

А як це - який-сь собі депутат вириває картку для голосування у СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ(!), та ламає йому мікрофон! Бо йому, бачте, не сподобалось, що призначили переголосування через збій системи!
Про шо він думав? Шо йому все можна?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

Форум Краматорська

Re: Ситуация в стране
« Відповідь #29 : 20 Травень 2008, 13:19:02 »