Форум Краматорська

  • 25 Квітень 2024, 05:21:54
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ситуация в стране  (Прочитано 24888 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

20 Травень 2008, 09:49:31
Прочитано 24888 раз
Offline

Michaelz


Offline Michaelz

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1040
  • Країна: 00
  • Карма: +91/-97
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
   Я долго не решался высказываться по  поводу действий нынешней власти . Но молчать просто нельзя .
Инфляция в стране бьет все мыслимые и не мыслимые рекорды , и для этого даже не надо приводить никаких графиков или исследований - все и так ясно . Это провал . И было бы хорошо если бы народу Украины хватило мудрости не голосовать больше за таких политиканов , которым слишком дороги свои  амбиции .
Вы посмотрите , как сейчас Тимошенко бьётся в опале собственной безисходности , а в некотором смысле даже без помощности ... Надо же , публично конфликтовать с президентом, человеком ,который не раз шел у нее на поводу и добивался того что выгодно именно этой даме с косой . Это еще раз говорит о без нравственности нынешнего политического  бомонда и желание ухватить побольше и сразу.
   С одной стороны это архаично , но стоит вспомнить и о других обещаниях Тимошенко , которые четко были обозначены временными сроками . Приведу, лишь 2 , правда "заезженных" примера -
Вклады. Было дано обещание "вернуть" людям деньги которые лежат "на книжках" . Во первых , самое главное - СОВЕТСКИЙ РУБЛЬ ПРИРАВНЯЛИ К УКРАИНСКОЙ ГРИВНЕ - что само по себе преступление . По оценкам экспертов, советский рубль равен не менее 10 гривнам , уже тогда народ понял ,что он обманут. Но , как Вы знаете ,и эти гроши, по другому и не назовешь, возвращаются с ооочень большими проблемами, люди позанимали очередь уже на начало весны 2009! И это только что бы забрать эту тысячу. Вспомним, Тимошенко обещала вернуть все деньги, а у некоторых  там по 10 000 и более . Выводы напрашиваются сами - она обманула, причем обманула самую доверчивую категорию населения - людей пенсионного возраста . И обманула - осознанно .
Отмена призыва в армию - Громкое заявление ,которое Тимошенко произносила в рекламных роликах и выступлениях . Чем по просту "купила" электорат . Глаза уж больно честные у нее .

Сейчас мечется, хочет получить самые лакомые кусочки - фонд Гос имущества и Киев . И покупателя уже наверное нашла для Одесского припортового , раз так торопится , я бы даже сказал трусится . Надо же где то взять денег ,что бы подкинуть "биомассе" , как она однажды назвала украинский народ, в беседе с очень уважаемым международным аферистом Борисом Березовским . Кстати , а не ему ли ты хочешь спихнуть завод Юля?

Вообщем , я не кому не навязываю свою точку зрения и ни за что не агитирую . То что я только что назвал очевидно, даже слишком.
Америка

Форум Краматорська

Ситуация в стране
« : 20 Травень 2008, 09:49:31 »

20 Травень 2008, 09:55:00
Відповідь #1
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
По оценкам экспертов, советский рубль равен не менее 10 гривнам

Ссылку на это мнение экспертов можно?

20 Травень 2008, 09:59:58
Відповідь #2
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Уж больно пафосно... Напоминает выступление махрового "Регионала" :-).
Для меня нет разницы, кто из вас- "синие" , или "оранжевые" возле лохани .
Уйдут "оранжевые", прийдут"синие" будет тот же вой стоять, с небольшими вариациями потому, что у "синих", "красных", "оранжевых" задачи ЕДИНЫ - дорваться к кормушке и ХАПАТЬ, ртом и задницей .
Еще раз резюмирую - пафосно, смешно и утомительно, ибо все это несвежо :-)
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

20 Травень 2008, 10:21:37
Відповідь #3
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
безисходности , а в некотором смысле даже без помощности ... Надо же , публично конфликтовать с президентом, человеком ,который не раз шел у нее на поводу и добивался того что выгодно

Мішо, а чи не сходити Вам в школу, трохи поправити синтаксис і пунктуацію? +))

і шо це Вас знов приколбасило? В партійной касє з*явились гроші? +)) То-то водоканал не зміг за воду розплатитись....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 10:53:21
Відповідь #4
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Michaelz
а за кого ти пропонуєш голосувать?
тії бригади, що зараз при владі відрізняються більш менш зовнішньополітичною оріентацією... а щодо економчних, та політичних  реформ... так вони нажаль конфліктує з їхнім прагненням конролювати та розширювати свої вотчини...

доки до влади не прийдуть українці-патріоти, які перш за все прагнетимуть відтворити максимально політично і економічно самостійну державу... і при цьому контролювати законодавчу та виконавчу владу... такий безлад продовжиться...

але у всіх ціх сучасних катаклізмах є і позитив, бо любий безлад є стартом да нового ладу...

20 Травень 2008, 11:14:36
Відповідь #5
Offline

Michaelz


Offline Michaelz

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1040
  • Країна: 00
  • Карма: +91/-97
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Michaelz
а за кого ти пропонуєш голосувать?
тії бригади, що зараз при владі відрізняються більш менш зовнішньополітичною оріентацією... а щодо економчних, та політичних  реформ... так вони нажаль конфліктує з їхнім прагненням конролювати та розширювати свої вотчини...

доки до влади не прийдуть українці-патріоти, які перш за все прагнетимуть відтворити максимально політично і економічно самостійну державу... і при цьому контролювати законодавчу та виконавчу владу... такий безлад продовжиться...

але у всіх ціх сучасних катаклізмах є і позитив, бо любий безлад є стартом да нового ладу...

В цілому ваші прагнення не викликають у мене ніяких застережень , окрім одного - що Ви маєте на увазі під такими гарними словами як "українці-патріоти" ? Такі люди вже є на політичній арені, чи мається на увазі зовсім нова генерація?
Ми не повинні створювати собі кумирів . Помаранчеві лідери, як ми бачимо, не можуть , да і напевно вже не мають права, керувати країною . Так бездарно , як це робить теперішній уряд Тимошенко - щє не робив ніхто .
Америка

20 Травень 2008, 11:30:07
Відповідь #6
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Так бездарно , як це робить теперішній уряд Тимошенко - щє не робив ніхто .
як би сказати, шоб не образити дописувача... бо нібито домовились без особистостей... ладно, не буду

Звягільський, Лазаренко, Янукович (Азаров).. в любому порядку
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 11:35:38
Відповідь #7
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
В цілому ваші прагнення не викликають у мене ніяких застережень , окрім одного - що Ви маєте на увазі під такими гарними словами як "українці-патріоти" ? Такі люди вже є на політичній арені, чи мається на увазі зовсім нова генерація?
Ми не повинні створювати собі кумирів . Помаранчеві лідери, як ми бачимо, не можуть , да і напевно вже не мають права, керувати країною . Так бездарно , як це робить теперішній уряд Тимошенко - щє не робив ніхто .

українці-патріоти це громодяни України будь якої національності які люблять, поважають державу Україну, її історію, мову, містецтво... і прагнуть до її розвитку... і не на словах а на діях...
нажаль неукраінців, які підпадають під таку характеристику небагато... і ми бачемо як себе поводять совкові переселенці на сході та півдні... яскравий приклад - перша десятка партії регионів, де лише один украінець - тарасик... патриотизмом аж тхне...
повірте від мене ніякого шовінізму... але москалі та їм співчуваючи Україну лише розвалюють... і тут справа не етнична а судто ментальна...
щодо помаранчевих... так я іх з 2005 не підтримую, з першого їхнього обсєрону...але кращої альтернативи їм зараз нажаль об*єктивно не існує... про червоно-блакитних взагалі мовчу, бо то вороги України...

20 Травень 2008, 11:53:47
Відповідь #8
Offline

Метаморфоза


Offline Метаморфоза

  • Я не Синяя Птица - в три погибели гнуться.
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1943
  • Країна: ua
  • Карма: +118/-2
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 12
  • Я хочу улыбаться, чтобы не разминуться...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Сдается мне, что прав Шк@ff .Действительно альтернативы нынешнему правительству на данный момент не наблюдается. Пока к власти не придет НОВОЕ ПОКОЛЕНИЕ обеспеченных людей, у которых еще прадед был милиардер, ничего не изменится в нашей стране, ибо властьимущие, которые "из грязи в князи" будут ХАПАТЬ и ХАПАТЬ,ИМХО. любойго из нас сейчас отправь в правительство, каждый будет вести себя также, пока не обеспечим себя, детей, внуков и т.д.
На каждой развилке дороги можно выбрать один из двух путей... тот, которым вы "должны" идти, и тот, которым вы идти хотите. Выбирайте второй. Всегда выбирайте второй.

20 Травень 2008, 12:00:04
Відповідь #9
Offline

Yuriy


Offline Yuriy

  • Everything will be okey in the end.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6940
  • Країна: 00
  • Карма: +234/-16
  • Дякую
  • Сказав: 228
  • Отримав: 112
  • If it's not okey, it's not the end.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
любойго из нас сейчас отправь в правительство, каждый будет вести себя также, пока не обеспечим себя, детей, внуков и т.д.
Не устаю удивляться, почему люди, готовые "хапать и хапать" считают что такие все 100% населения Украины?
Так вот, возможно в это друдно поверить, но в сране (именно в стране, не в правительстве) есть честные люди, смыслом жизни которых не является "хапать и хапать"
Если закон заставляет вас нарушать справедливость, нарушайте закон!
(с) Генри Торо

20 Травень 2008, 12:05:33
Відповідь #10
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
]
Не устаю удивляться, почему люди, готовые "хапать и хапать" считают что такие все 100% населения Украины?
Так вот, возможно в это друдно поверить, но в сране (именно в стране, не в правительстве) есть честные люди, смыслом жизни которых не является "хапать и хапать"
Идеалист вы , батенька :-)
А не угодно ли будет назвать сих достойных сынов отечества, так сказать, поименно...
Не думаю, что их много, хотя бы пяток... :-)
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

20 Травень 2008, 12:10:40
Відповідь #11
Offline

Michaelz


Offline Michaelz

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1040
  • Країна: 00
  • Карма: +91/-97
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю


Цитувати
українці-патріоти це громодяни України будь якої національності які люблять, поважають державу Україну, її історію, мову, містецтво... і прагнуть до її розвитку... і не на словах а на діях...
нажаль неукраінців, які підпадають під таку характеристику небагато... і ми бачемо як себе поводять совкові переселенці на сході та півдні... яскравий приклад - перша десятка партії регионів, де лише один украінець - тарасик... патриотизмом аж тхне...
повірте від мене ніякого шовінізму... але москалі та їм співчуваючи Україну лише розвалюють... і тут справа не етнична а судто ментальна...
щодо помаранчевих... так я іх з 2005 не підтримую, з першого їхнього обсєрону...але кращої альтернативи їм зараз нажаль об*єктивно не існує... про червоно-блакитних взагалі мовчу, бо то вороги України...

Шк@ff дякую Вам, за те що щиро висловлюэте свою думку. Не опускаючись до банально дитячих образ , як роблять це деякі на цьому ресурсі . Можливо , саме так , як ми зараз з вами , потрібно будувати діалог в Україні , не принижуючи один одного , а проявляючи взаємоповагу .
Чесно кажучи , не так часто зустрінеш , у нашому місті людей, які б відстоювали  суто українські ідеали, маю надію ,що Ви є саме  з таких.
На жаль з приводу "помаранчєвих" не можу з вами погодитись . Якщо ми прагнемо ,щоб наші наступники жили у вільній та самодостатній країні , то не маємо право вибирати "царя" за принципом "Наилучшее из зол" . Спочатку , мені сподобалась ваша думка, про те що керувати повинні патріоти , але потім Ви чомусь , знизили планку.
Америка

20 Травень 2008, 12:12:13
Відповідь #12
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
любойго из нас сейчас отправь в правительство, каждый будет вести себя также, пока не обеспечим себя, детей, внуков и т.д.
Не устаю удивляться, почему люди, готовые "хапать и хапать" считают что такие все 100% населения Украины?
Так вот, возможно в это друдно поверить, но в сране (именно в стране, не в правительстве) есть честные люди, смыслом жизни которых не является "хапать и хапать"

Звісно, в країні є люди, про яких ви кажете: "есть честные люди, смыслом жизни которых не является "хапать и хапать". АЛЕ їм до керма не те, що пробитися, навіть мріяти заказано. Доки чесний стане державним діячем, він розпродасть свою чеснісь і все інше. Єдина можливість для "пересічного" громодянина - це кожним разом обирати найменш продажного. Тоді років за ...надцять можливо і створяться передумови для людей "смыслом жизни которых не является "хапать и хапать".

20 Травень 2008, 12:16:40
Відповідь #13
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Якщо ми прагнемо ,щоб наші наступники жили у вільній та самодостатній країні , то не маємо право вибирати "царя" за принципом "Наилучшее из зол" .
ваша пропозиція, граф?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Травень 2008, 12:18:53
Відповідь #14
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Шк@ff дякую Вам, за те що щиро висловлюэте свою думку. Не опускаючись до банально дитячих образ , як роблять це деякі на цьому ресурсі . Можливо , саме так , як ми зараз з вами , потрібно будувати діалог в Україні , не принижуючи один одного , а проявляючи взаємоповагу .
Чесно кажучи , не так часто зустрінеш , у нашому місті людей, які б відстоювали  суто українські ідеали, маю надію ,що Ви є саме  з таких.
На жаль з приводу "помаранчєвих" не можу з вами погодитись . Якщо ми прагнемо ,щоб наші наступники жили у вільній та самодостатній країні , то не маємо право вибирати "царя" за принципом "Наилучшее из зол" . Спочатку , мені сподобалась ваша думка, про те що керувати повинні патріоти , але потім Ви чомусь , знизили планку.

Хоч я і не Шк@ff, яле відповім на цей вислів. Найбільш важко зробити все і зараз. Ідеалісти ще нічого не досягли. Нам зараз найваще, бо обираємо шлях України на найблищій час. І від нашлго вибору залежить, чи зможуть у майбутному прийти до влади люди з більш "високою планкою". А зараз залишається тільки обирате "Наилучшее из зол", бо інших немає. А обирати найхуже - це шлях у нікуди.

Форум Краматорська

Re: Ситуация в стране
« Відповідь #14 : 20 Травень 2008, 12:18:53 »